پسر معتادی که از مادرش کلیه می‌خواست!

روزنامه خراسان:جوان معتادی که برای تامین هزینه مواد، مادرش را وادار کرده بود کلیه اش را بفروشد با شکایت وی دستگیر شد. این جوان تا به حال ۳۳مرتبه توسط مادرش برای ترک اعتیاد در کمپ بستری شده اما هر بار پس از مدتی دوباره سراغ مواد رفته است.
 
روز یکشنبه زنی درحالی که صدایش می لرزید با مرکز فوریت های پلیسی تماس گرفت و از پلیس کمک خواست. او که بریده بریده حرف می زد گفت پسر معتادش او را به مرگ تهدید کرده است و گفته باید برای تهیه هزینه موادمخدر مصرفی اش کلیه اش را بفروشد. دقایقی پس از این خبر ماموران کلانتری ابوسعید برای کمک به این زن عازم خانه اش شدند اما پیش از حضور آنها پسر معتاد از خانه گریخته بود.
 
شاکی در بیان جزئیات بیشتر این ماجرا به پلیس گفت: «پسرم محسن ۶سال است که به موادمخدر شیشه اعتیاد دارد و روزگارم را سیاه کرده است. در این مدت تلاش زیادی کردم تا او مواد را ترک کند اما فایده ای نداشت. او مدام پول می خواهد و من هم مجبورم به او پول بدهم. چند روز قبل وقتی محسن از من پول خواست و من گفتم دیگر پولی ندارم گفت باید کلیه ام را بفروشم و پولش را به او بدهم. او گفت اگر این کار را نکنم من را می کشد. من این حرف هایش را جدی نگرفتم اما صبح امروز - روز حادثه- وقتی سراغم آمد و من را به باد کتک گرفت فهمیدم حرف های او درباره فروش کلیه جدی است. به همین دلیل با ۱۱۰ تماس گرفتم.»
 
اظهارات این زن نشان می داد پسر شیشه ای اش وضعیت خطرناکی دارد به همین دلیل ماموران منتظر بازگشت او به خانه شدند و وی را دستگیر کردند.صبح دیروز محسن به شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه ۱۱ تهران منتقل شد و توسط بازپرس زکی پور تحت بازجویی قرار گرفت.
 
او گفت: من مدت ها است مواد مصرف نمی کنم و حرف های مادرم درباره اعتیادم به شیشه دروغ است. من چند مرتبه از مادرم پول قرض گرفته ام اما هیچ وقت حتی دست روی او بلند نکرده ام چه برسد به این که مجبورش کنم کلیه اش را بفروشد.
 
با وجود این اظهارات مادر جوان معتاد گفت: «پسرم آبروی ما را بین فامیل و همسایه ها برده است. او جوان پرخاشگری است و مدام با من و خواهرهایش دعوا می کند. سه فرزند دیگرم هرکدام افراد موفقی هستند. یکی از آنها وکیل، یکی حسابدار و دیگری هم مهندس کامپیوتر است. محسن هم تا ترم ۷رشته مهندسی برق درس خواند اما سراغ اعتیاد رفت و با دستان خودش زندگی اش را تباه کرد.
 
در این ۶ سالی که او شیشه مصرف می کند ۳۳مرتبه او را در کمپ بستری کرده ام و هر دفعه پول زیادی برای ترک کردنش هزینه کرده ام اما او سربه راه نمی شود. او هر روز با من دعوا می کند و می گوید پول یارانه اش را می خواهد و به این بهانه چندبرابر از من پول می گیرد و همه را خرج مواد می کند. او حتی یک مرتبه وسایل خانه را فروخت و من با زحمت زیادی دوباره آنها را خریدم. در این مدت به سختی رفتار او را تحمل می کردم اما دیگر از دستش تامین جانی ندارم و او گفته هر طور شده باید کلیه ام را بفروشم و پولش را به او بدهم.»
 
در پی این اظهارات بازپرس زکی پور جوان معتاد را با صدور قرار بازداشت موقت راهی زندان کرد.

+155
رأی دهید
-74

Naser hejazi - بهبهان - ایران
اعتیاد چه واژه ی ترسناکی...
شنبه 26 آذر 1390 - 00:00
birmingham - شیراز - ایران
ننگ بر تو علی‌ گدا ببین چه به حال روز جوانان مملکت آوردی .مهندس برق باید بدون شغل باشه تو این مملکت و به همین دلیل سراغ مواد میره ،مرگ بر ولایت فقیه
شنبه 26 آذر 1390 - 00:28
Neda02 - اتاوا - کانادا
یعنی خدا کجاست که انتقام این مادر بیچاره و پسر تحصیل‌کرده تا ترم ۷ رشته مهندسی برق را از چهارپایان قاچاقچی پفیوز سپاهی بگیره؟ اگه هست بگید بیاد دیگه.
شنبه 26 آذر 1390 - 02:53
benetton - لندن - بریتانیا
همهٔ قاچاق فروش‌ها و معتادین رو باید زنده ،زنده دفن کرد
شنبه 26 آذر 1390 - 03:45
massoudoslo - اسلو - نروژ
واقعا جامعه ایرانی اسلامی از هم پاشیده ،این را بدونه طعنه و کینه معترفم !! واقعا غم انگیز است این ایرانیت امروز .
شنبه 26 آذر 1390 - 06:07
samuk66 - لندن - لندن
کسی‌ که میره هروئین میکش برای خوشی‌ یه خودش رفته ،پس اگر اونیکه میره برای خوشی‌ هروئین کشیده باید اعدامش کنند.چون انگل جامعه عهه و خانوادست.
شنبه 26 آذر 1390 - 08:20
noshafarin - اکلند - نیوزلند
مگه این شیشه چی‌ هست که تو ایران این همه طرفدار داره!
شنبه 26 آذر 1390 - 09:32
shabparast - ایران - شمال
خدا واسه ما ایرانیا و کشورهای مثل ما مرده خدا فعلا حواسش جای دیگس.....
شنبه 26 آذر 1390 - 10:36
gol andam - ژنو - سویس
حامیان این رژیم کثیف کجان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ساندیس خورهای نوکر صفت سپاهیان خونخوار که این مواد رو وارد می‌کنین و دست عاملان رو آزاد میگذارید ،،،مرگ و ننگتان با د،،،مرگ بر آخوندیسم
شنبه 26 آذر 1390 - 11:26
oghab - هلسينكي - فنلاند
همهٔ مال جنوب شهر . حامیان نظام .
شنبه 26 آذر 1390 - 11:46
Emam zaman - قم - ايران
فقط بچه تهرونو سیرابی رو عشقست...!
شنبه 26 آذر 1390 - 14:38
avesta_afshin - تهران - ایران
خاک بر سر معتادت کنن برو کلیه خودت رو بفروش بدبخت بیچاره مامانا
شنبه 26 آذر 1390 - 14:58
budapest - دبرسن - مجارستان
خدا نگفت تو برو با دست‌های خودت خودت را گرفتار کن
شنبه 26 آذر 1390 - 15:50
oghab - هلسينكي - فنلاند
. . تو دیگه بی‌ خیال مرکز فساد قم emam zaman
شنبه 26 آذر 1390 - 18:30
khode khoda - استکهلم - سوئد
الکی گردن حکومت نندازین مقصر اصلی خود شخص که معتادمیشه نه حکومت، دنبال مقصر جای دیگه نگردین۰
شنبه 26 آذر 1390 - 20:14
noshafarin - اکلند - نیوزلند
دانشجوی مهندسی‌ ترم ۷ اینقد باید شعور داشته باشه پس نه گردن خدا بندازید نه حتا گردن قاچاقچی اعتیاد یه انتخاب هست آلودگی هوا نیست که همه مجبور باشن نفس بکشن این ضعف خود آدما ‌ست
یکشنبه 27 آذر 1390 - 00:44
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
بیچاره مادر نادان که موقع تربیت و پرورش فرزند به آینده اش فکر نمیکند و با بخشش عشق و علاقه بیخود و بیموقع و بی رویه باعث انحراف بچه اش میشود و در نهایت خود بیش از فرزند صدمه خواهد دید. اگه فرزندی خوب تربیت بشه و واسه اطرافیان ارزش قائل بشه و ترس از ضعیف شدن و از عزیزان رانده شدن را داشته باشه کمتر سراغ مواد میره اینو من مطمئنم. بگذریم که یکعده بخاطر مسائلی که همون عزیزان براشون حاد کردند ، دست به مواد میبرن.
یکشنبه 27 آذر 1390 - 10:27
feminisms - لندن - انگلستان
بسیار تأسف آور و اندوهناک است :(
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 15:55
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.