توضیح سفارت ایران در مورد کشف مواد رادیواکتیو در فرودگاه مسکو

سفارت ایران در روسیه در مورد خبر توقیف مواد رادیواکتیو از مسافری راهی تهران در مسکو توضیح داد.

مقام های گمرک فرودگاه بین المللی مسکو امروز گفته بودند که از یک مسافر راهی تهران محموله ای حاوی مواد رادیواکتیو گرفته اند، اما به مسافر اجازه داده شده که به سفرش ادامه دهد.

بعدا گفته شد که این اتفاق چندی پیش رخ داده است.

اکنون یک مقام سفارت ایران در مسکو می گوید که حدود یک ماه پیش یک دانشجو برای مصارف دندانپزشکی مواد رادیواکتیو همراه داشت، اما مشکل به سرعت مرتفع شد و از او به خاطر سوءتفاهم پیش آمده عذرخواهی شد.

+56
رأی دهید
-40

khosh bavar - يزد - ايران
چقدر سیاست کثیف و بیشعور هست که خوشبختانه و یا متأسفانه ما مردم ایران خوب متوجه بازی سیاست شده و پا به پا سیاست پیش می‌رویم و اینکه، تا دیروز روسیه جزو World Trade Organization ( سازمان تجارت جهانی ) نبود که به آرزوی دیرنش هم رسید که مددوف در پارلمان اروپا قول کمک ۲۰ میلیاردی را به آنان را کرد و آنها هم به او این امتیاز را دادند که باعث بیشتر شدن صادرات روسیه به دنیا خواهد شد ! جان کلام اینکه، آیا آنها با هم به توافقی رسیدند که هم روسیه و هم چین فشار خود را بر فشار اسد بیشتر کرده و خواستار بررسی‌ انقلاب مردم سوریه در سازمان ملل شدند !؟ و الان هم با این ابهمات مصنوعی !؟ خواهان دادن سیگنال به آخوند هست، که مراقب رفتار و مسئولیت جهانیش باشد !
جمعه 25 آذر 1390 - 22:21
AntiIslam - اسلو - نروژ
جالب است چند روز دیگر هم بمب اتم میگیرند و بعد میگند برای مصرف شخصی بوده طرف می خواسته باهاش ماهی بگیره.
شنبه 26 آذر 1390 - 00:46
Azadikhah - تكسل - هلند
khosh bavar دوست عزیزم کاملا با حرفات موافقم از سیاست سیاهتر و کثیفتر چیزی پیدا نمی‌شه!مسافر رو آزاد کردند!عجب!
شنبه 26 آذر 1390 - 05:19
hamtarane - سیدنی - استرالیا
این دانشجوی بیچاره چند کیلو مواد رادیو اکتیو برای مصرف شخصی اش همراه داشته، یعنی میخواسته باهاش از دندانهای بیمارانش عکس بگیره، اصلا دولت روسیه چرا اونها رو ازش گرفته؟
شنبه 26 آذر 1390 - 07:58
khosh bavar - يزد - ايران
Azadikhah - : دوست گرامی‌، فقط دلم بابت افرادی میسوزد که هنوز خوش باورند، که فکر کردند که سوریه و چین برای همیشه از ایران جهنمی دفاع می‌کنند و چه جالب آنها هم بدون احترام گذاشتن به ایران و حیثیت خود بدون رودرواسی تغییر عقیده میدهند و آنهم از نوع °۱۸۰ !
شنبه 26 آذر 1390 - 10:42
mortimer - اصفهان - ایران
کجا می فروشند بگو مام بریم بخریم!واسه مصرف شخصی می خوایم!
شنبه 26 آذر 1390 - 12:56
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.