رویانیان: مذاکرات خوبی با دنیزلی داشتیم؛قرار شد هفته آینده جواب بدهد

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: در ترکیه مذاکرات خوبی با دنیزلی داشتیم و قرار شد تا پایان هفته بعد جواب بدهد.

به گزارش  فارس،محمد رویانیان پس از مذاکره با دنیزلی و پس از بازگشت از ترکیه به ایران در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در مورد بازی راه آهن با پرسپولس اظهار داشت: بازی با راه آهن را دیدم، هر چند که نتیجه این بازی مساوی شد، اما من انتظار بیشتری داشتم، باید برای بازی های آینده در پی کسب 3 امتیاز باشیم.
 
وی همچنین با تقدیر از علی دایی به عنوان یک چهره بین المللی و ملی در عرصه فوتبال کشور، گفت: دایی آقای گل جهان است و اسطوره تیم ملی و باشگاه پرسپولیس است که زحمات زیادی برای فوتبال کشورمان و باشگاه بزرگ پرسپولیس در کسوت بازیکن و مربی کشیده است.
 
رویانیان افزود: سیاست همیشگی ما در باشگاه پرسپولس ارزش نهادن به جایگاه پیشکسوتان پرسپولیس است بنابراین قصد داریم در آینده نزدیک به پاس گرامیداشت جایگاه این اسطوره فوتبال در عرصه ­های بین المللی و داخلی تقدیر ویژه ای را از وی به عمل آوریم.
 
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم، گفت: از یک ماه گذشته مذاکراتی را با 5 گزینه برای سرمربیگری پرسپولیس انجام داده بودیم که هم اکنون 2 گزینه برای نیم فصل، آماده همکاری هستند.
 رویانیان در مورد مذاکره با دنیزلی و سفرش به ترکیه نیز گفت: من برای برای مذاکره با دنیزلی به ترکیه سفر کردم و در آنجا مذاکراتی خوبی را انجام دادیم. قرار شد ایشان تا پایان هفته جواب قطعی بدهد که پس از دریافت جواب از طریق سایت باشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

+117
رأی دهید
-39

samuk66 - لندن - لندن
بد از آمدن دنیزلی این رویانیان باید بره تا پرسپولیس درست صحه
جمعه 25 آذر 1390 - 11:15
red.boy - تهران - ایران
اقای رویانیان سیاسیون در فوتبال محبوبیت ندارن. مخصوصا شما. ولی اگر میخواهید دیدگاه مردم به شما تغییر کند از قدرت بالای سیاسی خود استفاده کنید و پرسپولیس رو در فصل آینده درست ببندید. دنیزلی سرمربی. هئیت مدیره پیشکسوتان پرسپولیس. بازیکنانی چون علی کریمی فشنگچی نوری خلعتبری عقیلی جانواریو ارش افشین انصاری فرد اولادی کاظمیان و .. پرسپولیس رو قهرمان هر سه جام میکنند.
جمعه 25 آذر 1390 - 11:03
kamran63 - ليون - فرانسه
رویانیان فقط با مقاصد "سیاسی" به پرسپولیس آمده !!. هدف دولت به زمین زدن این تیم مردمی، و کشتن شوق و ذوق در مردم است و بس !!. هر چه که مردم سر خرده تر بشوند، آخوند‌ها با سگ های پاسدارشان راحت تر حکومت میکنند
جمعه 25 آذر 1390 - 12:53
zoroye iran - وين - اتريش
red.boy - تهران - ایران. حرفتون کاملا متین ولی مهمترین مسئله دفاع بسیار ضعیف پرسپولیسه که باید در نیم فصل دوم ترمیم بشه بعد از پیروانی- نادر محمدخانی-رهبری فر-انصاریان دیگه دفاع خوب نداشتیم عقیلی هم گفته اگه رضایت تیمشو جلب کنند حاظره بیاد پرسپولیس
جمعه 25 آذر 1390 - 17:26
alen22222 - گنت - بلژیک
آخرین خبر: دنیزلی مربی پرسپولیس شد.دنیزلی در صفحه ویکی پدیا مربیگری سال 2011 خود را با نام پرسپولیس ثبت کرد.
جمعه 25 آذر 1390 - 22:01
red.boy - تهران - ایران
zoroye iran - وین - اتریش_ اون که صددر صد. پرسپولیس به چند مدافع وسط بلند قد و محکم و با تعصب و هماهنگ نیاز داره. من حضور هن نداشتم
شنبه 26 آذر 1390 - 07:36
red.boy - تهران - ایران
zoroye iran - وین - اتریش_ اون که صددر صد. پرسپولیس به چند مدافع وسط بلند قد و محکم و با تعصب و هماهنگ نیاز داره. من حضور هن نداشتم
شنبه 26 آذر 1390 - 07:36
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.