پلیس با چکمه پوشان بدحجاب برخورد می‌کند

اجرای طرح برخورد با افرادی که پلیس آنان را «چکمه‌پوشان بدحجاب» نامیده بار دیگر در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

احمد روزبهانی، رئیس پلیس «امنیت اخلاقی» نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، لباس‌های استرچ و مانتوهای تنگ را «نامتعارف و ممنوع» توصیف کرده و گفته است که پلیس به خانم‌هایی که ترکیب چکمه با این نوع لباس‌ها را دارند ابتدا تذکر می‌دهد و بعد برخورد می‌کند.
 
براساس گزارش خبرگزاری فارس این مقام پلیس همچنین گفته است که پلیس و اصناف با فروشگاه‌هایی برخورد خواهند کرد که به گفته او لباس «مغایر با شئونات» و در ویترین مغازه‌ها «لباس‌های زیر زنانه» را به نمایش بگذارند.
 
نخستین بار در آذرماه سال ۸۶  پلیس اعلام کرد که با اجرای طرحی با نام «مبارزه زمستانی با پوشش‌های غیراسلامی» با خانم‌هایی که چکمه‌های بلند و شلوار و مانتو‌های تنگ و چسبان به تن داشته باشند، برخورد می‌کند.
 
طرح مبارزه زمستانی با پوشش‌های غیراسلامی ادامه طرحی بود که از ابتدای سال ۸۶ با عنوان طرح «ارتقای امنیت اجتماعی» و در راستای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در ایران شروع شد.
 
در آن زمان احمدرضا رادان، رئیس پلیس وقت تهران، قرار گرفتن شلوار در داخل پوتین‌ها و چکمه‌های بلند را «تبرج» (خودنمایی به نامحرم) نامید و تاکید کرد که این پوشش «ازنظر شرعی اشکال دارد»، سخنی که برخی از روحانیون اصولگرای مجلس را به انتقاد از او واداشت.
 
محمدتقی رهبر، روحانی اصولگرا و نماینده اصفهان، اعلام کرد که تعیین تبرج «برعهده روحانیون است» و اظهارات سردار رادان در چارچوب مسئولیت‌های پلیس نیست.
 
احمدرضا رادان باردیگر تاکید کرد: اگر هم موضوع، «تبرج» نباشد، باز هم پوشیدن چکمه‌های بلند، آن‌گونه که برخی استفاده می‌کنند، اشکال دارد.
 
از زمان اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی توسط نیروی انتظامی، علاوه بر این‌که محدودیت‌هایی برای پوشش خانم‌ها اعلام شده، قلیان کشیدن آنان نیز ممنوع اعلام شده است.
 
فرمانده انتظامی تهران تیرماه سال جاری اعلام کرد که از این پس ورود خانم‌ها به چایخانه‌ها و قهوه‌خانه‌هایی که با قلیان از مشتریان خود پذیرایی می‌کنند، ممنوع است.
 
در زمان طرح مبارزه زمستانی با پوشش‌های غیراسلامی در آذرماه چهار سال پیش احمدرضا رادان گفته بود که در مراکز پلیس مستقر در پیست‌های اسکی، استقرار پلیس زن در کنار پلیس مرد پیش‌بینی شده است.

+210
رأی دهید
-195

dkdk - اسلیس - دانمارک
بابا خدایی دست بردارید از این کارها.بذارید مردم کمی‌ راحت باشند.به خدا که مشکل ایران ما این مسائل کوچک نیست.اول ‌یک چیزی به این وطن فروشان بگم که..ما اصلا موافق این دولت نیستیم اما وطنمان را به خاطر آخوند به بیگانه نمیفروشیم.ثانیا ملیون بار گفتم که هرگز آمریکا.اسرائیل و اروپا دلسوز مردم ایران نیستند آنها تنها نگران خودشانند.البته مردم فهیم ما اینو میدونند تنها تعداد اندکی‌ ریز مغز و وطن فروش چنین ابلهانه فکر میکنند خیلی‌ از ما مردم با دولت مخالف هستیم اما با وطن و خاک وطن هرگز.و بیگانه نمی‌تواند و نمیگذاریم ایران را مثل عراق ویران کنند و دستشان به ناموس ایرانی‌ برسد.حال اگر وطن فروشان میخواهند ناموس خود را پیشکش بیگانگان کنند ننگ و شرمشان باد.یادتون نره که وطن پرستی‌ با آخوند پرستی‌ ‌یک دنیا فرق دارد.
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 23:59
Naser hejazi - بهبهان - ایران
درود برایرانیان گرفتاردرچنگ قاتلان ,بی ناموسان ,دزدان ,ستمگران,ریش داران وبی ریشان ,اکبردزده,علی شیره ای ودیگرآشغالهای حکومت ناب محمدی
جمعه 25 آذر 1390 - 00:00
korosh2500 - برمینگام - انگلستان
اینجا اختیار دست خودت نیست...جامعه به دل‌ خواه دلت نیست / اینجا خون در گریه است...جز گریه هیچ کارت نیست / ...روزی را آرزومندم به توفیق حق،عدالتی وطن را احاطه،صداقتی آنرا پوشانده و به عزم راستین خودش ما را برساند...پس به امید آنروز...
جمعه 25 آذر 1390 - 00:02
benetton - لندن - بریتانیا
انصافا تو ایران هر چی‌ محدودیت و بدبختیه واسه این خانوماست.خدایا ممنونم که منو از جنس مونث نیافریدی
جمعه 25 آذر 1390 - 00:14
Arash_Barcelona - بارسلونا - اسپانيا
بشتابید.اسلام در خطر است.بشتابید.پایه‌های اسلام به لرزه در آمد...مردشور خودتونو با اون مذهب ... نو ببره .
جمعه 25 آذر 1390 - 00:25
ItsMeWT - کلن - آلمان
خود سپاه قاچاق وارد میکنه، پولا رو که به جیب زدند، ممنوع می‌شه. ‌ای تو روح همتون
جمعه 25 آذر 1390 - 01:13
ekman - شیراز - ‫ایران
‫خاک تو سرتون کنند،فکری بحال تحریم ها بکنید،با تحریم بانک مرکزی و باد کردن نفت روی دستتان ،کلکتان کنده است،حالا آمدید به چکمه خانمها گیر دادید، که شلوار چسب و توی چکمه نباشد،تمام امور اقتصادی مملکت پویا و سر جایش است،فقط مشکل،مشکل چکمه و شلوار خانمهاست.
جمعه 25 آذر 1390 - 01:27
noshafarin - اکلند - نیوزلند
اول تذکر می‌کنن بعدش برخورد می‌کنن یعنی‌ چی‌؟؟!! یعنی‌ تذکر میدان با‌هات میان تا دم خونه اگه عوض نکردی میبرنت یا تذکر میدان بد بلافاصله دستگیرت می‌کنن!!
جمعه 25 آذر 1390 - 01:48
SIAVASHOMA - منچستر - انگليس
به امید روزی که ایرانی‌ حقشو و انتقامشو از چکمه پوشان این نظام بگیره. به امید حق . اگه ایران خدایی داشته باشه و ایرانی‌ بیدار بشه آن‌روز خیلی‌ نزدیک است. دیوار نویسی ، زدن و دیده نشدن .عاصی‌ کردن عوامل این رژیم در هر محلی میتونه این کارو ساده تر کنه. زدن و دیده نشدن و آتو برای دستگیری ندادن.
جمعه 25 آذر 1390 - 02:24
goodwillhunter - سن دیگو - آمریکا
.... هرچی‌ خره.....
جمعه 25 آذر 1390 - 02:42
choobin - مانیلا - فیلیپین
چکمه که کل پا رو میپوشونه،به چی‌ میخوان گیر بدن.نکنه لخت شدن آزاد شده!!!!
جمعه 25 آذر 1390 - 02:49
khosh bavar - يزد - ايران
عوض اینکه به موضوعهای اصلی‌ کشور و مردم که با آن گریبانگیر هستند ( گرانی، بیکاری، اعتیاد، اختلاس، شکنجه و تجاوز در زندان‌ها و و و ) برخورد آنچنانی کنند و راه حلی به ما نشان دهند، فقط به دنبال مشکلات پوچ و توخالی میگردند که افکار مردم و خود را با مشغول سازنند ! و هزاران بار افسوس از اینکه زنان ایرانی‌ بجای اعتراض منفی‌ که همان پوشیدن چکمه در روز و ساعت معین است، خود را عقب کشیده و خود را در حالت " مفعولی " نگاه میدارند، پس صد آفرین بر آن دختر مصری که با عریان نمودن خود سیگنالی به مسئولان کشورش فرستاد که او خواهان سیستمی‌ همانند ایران نیست و آنها هم ( مردم مصر ) بخاطر این موضوعات پوچ و فرعی انقلاب نکردند ! راستی‌، انقلاب و ارزش‌های اسلامی را نمیتوانید با اینگونه اقدامات پوچ و واهی به دنیا صادر کنید !
جمعه 25 آذر 1390 - 02:33
choobin - مانیلا - فیلیپین
چکمه که کل پا رو میپوشونه،به چی‌ میخوان گیر بدن.نکنه لخت شدن آزاد شده!!!!
جمعه 25 آذر 1390 - 02:49
star60 - امارات - امارات
اول جکمة خانم جنتى جک کنید بعد مردم
جمعه 25 آذر 1390 - 03:25
azadi45 - آنتورپن - بلژیک
این احمقها پلیس را با کمیته ادغام کردن تا بتونن پلیس را خراب کنند .اگر نه این طرحها توسط یه شاخه ایه از نیروی انتظامی که همون کمیته هست و همشون تو یه مرکز کار می‌کنن انجام میگیره .پلیس دانشگاه رفته زن و بچههاش از دست این دیوانها آسایش ندران.
جمعه 25 آذر 1390 - 04:57
ktkntiuk - مونيخ - المان
یک جورایی باید حقوق مفت خورن نیروی افتضاحی تامین بشه. همینجوری الکی‌ و کشککی که نمی‌شه حقوق شیکم گندهای نیروی افتضاحی رو داد. باید کمی‌ این دفرنسیلشون رو بجونبونند. به این گیر بدند به اون گیر بدندک بگن خیر سرمون کار کردیم. یه مشت عدم بیسواد چند بچه‌ای رو کردند مأمور پلیس، خوب ملوموقتی بهشون میدون میدند ، از بس عقده‌ای و حسودند ( چون زن شون ایکبیریه)، میان خیابان به دختر‌ها گیر میدند. خاک بر سرتون کنند که به هم نوع دارید زور میگید. تو غرب مستقیم دهن خارجی‌ رو سرویس نمیکنند، اما به هر حال طرف بومی رو میگیرند( پلیس).تو ایران بر عکس به هم نوع خود که از یک نژادو زبان هستندگیر میدند. خاک تو سرت خامنه‌ای حـ....
جمعه 25 آذر 1390 - 03:32
mortimer - اصفهان - ایران
دوباره پول کم آوردند!
جمعه 25 آذر 1390 - 05:21
ARMINRAMBOD - تهران - ایران
اخه کثافت ها سایت کلوب رو دیگه چرا فیلتر کردین. ما جوونا دیگه از بیکاری داریم میمیریم.
جمعه 25 آذر 1390 - 07:01
majid63 - پاريس - فرانسه
کاری برای انجام دادن ندارند ! میچسبند به مردم .پدرسو خته‌های بیسواد.
جمعه 25 آذر 1390 - 07:05
آشی - لندن - انگلیس
چکمه پوشیدن باعث تحریک شدن بسیجیها و مذهبی ها میشود چون افکارشان فاسد است. کافر همه را به کیش خود پندارد.
جمعه 25 آذر 1390 - 07:07
noshafarin - اکلند - نیوزلند
benetton. مرسی‌ از همدردیت با جنس زن دوست عزیز.
جمعه 25 آذر 1390 - 08:04
porharfi - آرنم - هلند
انــــــگاری چکمــــــه .رضــــــا شــــــاه !را بیـــــاد ِ مــــــلایان می اندازه!؟..که::
جمعه 25 آذر 1390 - 08:06
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
شما که --از مو-- از صورت--- از پا-- از چکمه-- از رنگ لباس-- از صدای زن-- از کوووووفت--- از زهر مار---دچار شهوت میشوید!!!! فکر کنم از حیوانات و حشرات تنها --سوسک و مورچه از شهوت کوفتی اسلامیتان در امان هستند!!!!
جمعه 25 آذر 1390 - 08:16
pull.over - دوحه - قطر
dkdk - اسلیس - دانمارک آفرین به شما. کاملا با حرفاتون موافقم.
جمعه 25 آذر 1390 - 08:36
kamran63 - ليون - فرانسه
بهتون قول میدم که ‌یک بار دیگه این شیر دختر‌های ایران میزنند تو پوز سید علی‌ گدا و گزمه هاش !! مزدوران رژیم بدونند که این نظام نمی‌تونه با سرکوب مردم ادامه بعده، قذافی و صدام رو یادشون نره !! بزودی نوبت این گردن دراز ( بشار اسد ) هم میرسه !!
جمعه 25 آذر 1390 - 08:33
kamran63 - ليون - فرانسه
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه - درود بر شما, کاملا با حرفتون موافقم.
جمعه 25 آذر 1390 - 09:10
new-iran - منچستر - انگلیس
چکمه چون گرمه و باعث بوی بد پا میشه و از این نظر به مقام شامخ زن خدشه وارد می کنه ،برای همین ممنوعش کردن :برای حفظ مقام والای بانوان در جامعه. صلوات :))
جمعه 25 آذر 1390 - 09:30
Naser hejazi - بهبهان - ایران
ARTEMIS_SW. دوست عزیز . این کودنها بااین کارهاهم به زنهاتوهین میکنند هم به مردها _بااین کارها مارا بیمارجنسی فرض میکنند که بایک چکمه تحریک میشویم درحالیکه این صفت راخودشان ازاجداد ..شان به ارث برده اند
جمعه 25 آذر 1390 - 10:20
ghorbat - گوتنبرگ - سوئد
بی‌چاره مردم کم بدبختی دارن ،هیچ دلخوشی براشون نمونده.اقلیتها هم دارن تو آتیش آخوندا میسوزن.
جمعه 25 آذر 1390 - 11:06
mortimer - اصفهان - ایران
new-iran:پس قبول داری که ملا ها و بسیجی های بوگندو به لحاظ مقام در حد استرند!/در ضمن طبق نظر جناب شما از امروز باید دستور دهند سربازها دمپایی بپوشند.lol
جمعه 25 آذر 1390 - 10:49
shirin111 - پاریس - فرانسه
چکمه فقط چکمه رضا شاه.
جمعه 25 آذر 1390 - 11:19
sadeq20004 - کوالا لامپور - مالزی
علتش اینکه چکمه برای کمر ضرر داره، و باعث میشه قوس کمر ایجاد کنه :)))
جمعه 25 آذر 1390 - 14:54
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
ناصر حجازی - بهبهان - ایرانNaser حجازی - بهبهان - ایران. گرامیا‌ن--- باور کنید که با این عمل کثیف کاری میکنند که اگر اخبار در خارج منتشر شود کشورهای دیگر فکر میکنند تمام مردان ایرانی بیمار جنسی‌ غیر قابل درمان هستند -!!!!!!اگر مردان با شرف بر ضد حجاب کثیف بر می‌خواستند و می‌گفتند مگر ما حیوان هستیم که از موی زن تحریک و به فکر تجاوز بیفتیم باور کنید این آخوندهای به جا مانده از حمله تازیان وحشی دزد جانی شهوتران جرات نمی‌کردند چنین کثافتی را به بار بیاورند!!!!!
جمعه 25 آذر 1390 - 15:24
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
خاک بر سر این اسلامیست های پس افتاده و دیوانه که بجای پرداختن به امنیت از دست رفته کشور و دود شدن پی در پی انبارهایشان، از سر بیعرضگی و نامردی زورشان را بر زنهای بدبخت خالی میکنند.
جمعه 25 آذر 1390 - 15:41
avesta_afshin - تهران - ایران
منم چکمه بلند می پوشم پس حتما با دیدن چکمه من خانمها هم تحریک می شن پس بگو چرا اینقدر خاص بهم نگاه می کنن ....
جمعه 25 آذر 1390 - 18:03
Naser hejazi - بهبهان - ایران
ARTEMIS_SW . دوست عزیز شمشیرانتقام 1400سال است که به طرزوحشتناکی درقلب مردان وزنان ایرانی کند شده‌ تاآن روز که شمشیرتیزشودصبرکنید.
جمعه 25 آذر 1390 - 19:37
آزادی اندیشه - سیدنی - استرالیا
واقعا" که الان در ایران ما امنیت کامل اجتماعی داریم !!! D :
شنبه 26 آذر 1390 - 01:42
mortimer - اصفهان - ایران
sadeq20004:پس باید ملاها و بسیجی ها را نیز جریمه کرد زیرا که ریش و پشم باعث رشد و نمو انواع و اقسام میکروب شده و برای سلامتی مضر است./خودتی عزیزم!
شنبه 26 آذر 1390 - 05:57
gol andam - ژنو - سویس
هموطن عزیز توجه فرمایید: از امروز به بعد…. . هر دختری با مانتو کوتاه، موی بلند، ناخن دراز، واه، واه، واه،. . نه فلفلی، نه قلقلی، نه مرغ زرد کاکلی، هیچکی باهاش رفیق نشه !. : )
شنبه 26 آذر 1390 - 18:41
khosh bavar - يزد - ايران
پارمیدا عزیز، عجب شعر‌هایی‌ امروز سرودی، خوشم آمد !
شنبه 26 آذر 1390 - 20:55
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.