شکایت رضا پهلوی از رهبر ایران به اتهام نقض حقوق بشر

رضا پهلوی، ولیعهد سابق ایران خواهان محاکمه آیت الله علی خامنه ای، رهبر این کشور به اتهام ارتکاب جنایت علیه بشریت در دیوان بین المللی کیفری شده است.

آقای پهلوی پنجشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که آیت الله علی خامنه ای باید مسوول اعدام، بازداشت و شکنجه مخالفان سیاسی در ایران شناخته شود.

به گفته آقای پهلوی، او شکایتی را به همراه گزارشی از عملکرد آیت الله خامنه ای به پنج عضو دائمی شورای امنیت ارائه خواهد داد.

رضا پهلوی در گفت و گو با بی بی سی فارسی با اشاره به قیام های مردمی در کشورهایی مانند مصر، لیبی و سوریه و شرایط ایران گفت: "در شرایطی که با نظام های سرکوبگر و بسیار خشن روبرو هستید، انتظار می رود جامعه بین المللی به کمک شهروندان این کشورها بشتابد."

به گفته او مشکل اصلی مردم ایران، برخلاف اولویت های کشورهای خارجی موضوع نقض حقوق بشر است.

آقای پهلوی گفت شکایت تنظیم شده علیه آقای خامنه ای "به عنوان مسوول اصلی ارتکاب جنایت علیه بشریت بر مبنای نقض حقوق بشر در کشورمان" است.

ایران از امضاکنندگان اساسنامه دیوان بین المللی کیفری نیست و دادستان های این دادگاه نمی توانند علیه مقام های این کشور کیفرخواست صادر کنند مگر این که مانند لیبی، شورای امنیت سازمان ملل متحد پرونده آنها را به آن ارجاع دهد.

لوئیز مورنو اوکامپو، دادستان دیوان بین المللی کیفری در واکنش به سخنان رضا پهلوی گفت: "شهروندان جهان در حال فراگیری مراجعه به این دادگاه هستند ... ما نهاد جدیدی را به جهانیان عرضه کردیم تا دنیا به جای بهتری تبدیل شود."

رضا پهلوی آیت‌الله خامنه‌ای را به نقض حقوق بشر متهم کرد

رضا پهلوی، ولیهعد سابق ایران و فعال سیاسی مخالف حکومت ایران، آیت الله خامنه ای را به نقض حقوق بشر متهم کرده و از شورای امنیت سازمان ملل متحد خواسته، به این اتهامها رسیدگی کند. آقای پهلوی به همراه محمد مصطفایی حقوقدان و فعال حقوق بشر، و دو زندانی سابق در ایران امروز برای توضیح درباره مواردی که نقض حقوق بشر در ایران می دانند، در پاریس در یک کنفرانس خبری شرکت کردند.

نادر سلطانپور با رضا پهلوی گفت‌وگو کرده است.

 

 

  

+483
رأی دهید
-88

Sam-Antwerpen - آنتورپن - بلژیک
کاملا درسته!. چطور قذافی، صدام، بشار اسد، مبارک،،،همه مورد غضب چشم آبی‌ها قرار گرفتن، ولی‌ خامنه‌ای نه؟!
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 22:48
پیامک - تهران - ایران
آخه مرتیکه مفنگی تو با پولای دزدی ملت که بابای گوربگورت ورداشت و برد، داری دستمال بدستی آمریکا رو میکنی... یاد و خاطره کمیته مشترک ضد خرابکاری و جنایات پدرت هنوز زندس خجالت بکش!. ملت ایران سگ رو از تو و بابا و ننه دزدت بیشتر قبول دارن، بقهم اینو. اون 14 میلیارد دلاری که بابات تو مصر به خبرنگاره گفت، مال رضا قلدر مفلس بود یا با عرق جبین و کد یمین بدست اومده بود!؟.
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 22:56
pashmakjon - عالمو - آمریکا
الهی قربونت برم شاهزاده،،،فقط خودت لیاقت رهبری ایران را داری و بس.
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 23:07
باريك بين - تهران - ایران
ایشان دارای یک نظریه بسیار هوشمندانه به نام دموکراسی پادشاهی هستند که همچنان دانشمندان جهان در حال بررسی چگونگی قرار گرفتن پادشاهی و دموکراسی در کنار هم می باشند. البته نباید ناگفته بماند که ایشان باید از خیلی ها شکایت کند یکی از ایشان پدر گرامی خودشان است. از همه مهمتر یکی نیست که از ایشون بپرسه شما چرا زمانی که امسال سرهنگ رحیمی رو که سالها برای پدرتان زحمت کشیده بود رو اعدام کردند به فکر اعترض نبودید؟ اهان اول خودتون مهم بودید. یادم نبود. به نظر من ایشان فقط دنبال برگردوندن حکومت پادشاهی به ایران هست.
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 23:05
Persianshadow1 - برایتون - انگلستان
به به فکر کنم جنگ اصلی که همه منتظرش بودیم داره شروع میشه۰ هر کی هر جا هست خودشو آماده کنه که داره یه خبرایی میشه. ساندیس خورها هم بهتره تا دیر نشده آدم بشن چون هر جا هم برن ایرانیهای زیادی خارج از کشور هستند که ولتون نمیکنن. خلاصه که اقایون بسیجی:سیاهی لشکر نیاید بکار یکی مرد جنگی به از صد هزار (فردوسی بزرگ)!!
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 23:06
ari jojeh - تهران - ایران
نابود باد خاندان فاسد پهلوی، لعنت خدا و پیغمبرانش به تمام ساندیس خوران سایبری، اگر خدا بخواهد با همان ساندیس تگری سرطان مری و معده و روده خواهید گرفت !!!
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 23:18
feminism - لندن - انگلستان
به امید نابودی رژیم فاشیستی اسلامی در ایران اشغالی.
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 23:48
Naser hejazi - بهبهان - ایران
هرگاه ابرهاازسرزمینی بگذرندبی آنکه ببارند بدان که درآن سرزمین ظلمی حکمفرماست . "کوروش کبیر"
جمعه 25 آذر 1390 - 00:03
parvaz39 - هامبورگ - آلمان
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ مثبت در مثبت، باید از مرحله تئوری و تفسیر دیگر خارج شده و وارد مرحله نوین عمل شد و شاهزاده بسیار درست تشخیص دادند. جلو مونیتور کامپوتر نشستن تعین کننده نیست تعین کننده در کف خیابان هاست اینجاست که رویا به واقعیت میرسه.
جمعه 25 آذر 1390 - 00:14
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
درود بر شاهزاده پهلوی، شکایت تنها کافی‌ نیست ، علی‌ گدا باید به جرم جنایت در حق بشریت و اشغاله ایران به ۱۳۵۷+۳۲ دفعه اعدام محکوم بشه. مکان: میدان توپ خانه ،زمان: هر چه زودتر بهتر! . قبلش هم اس‌ام‌اس بدین مشروب برا پارتی با خودمون بیاریم. به امید آنروز . آمین
جمعه 25 آذر 1390 - 00:25
farham 1980 - کاراکاس - ونزوئلا
بابا شما هم اگه عرضه داشتین کشور مال شما بود حالا هم دارید مردمو شیر می‌کنید اگه واقعا عرضه شو دارید بیاید جلو با مردم چرا از دور فقط حرف میزنید مردم دیگه خسته شدن از این چرند پرند گوئیها تون
جمعه 25 آذر 1390 - 00:41
korosh2500 - برمینگام - انگلستان
چه در سر داری، که اینگونه آشفته ای، تو که تا دیروز در خواب غفلت به سر می‌‌بردی...تو را چه شده که امروز یاد مسکینان کرده ای...تو که تا دیروز سر منبر نمی آمدی چه هست که منبر را شبزده ای.....آقای رضا پهلوی بنده ارادت کامل خدمت بنیان گذار سلسله پهلوی و فرزند فقیدشان دارم و خواهم داشت تا ابد...و اما شما هر وقت مثل یه مرد واقعیت خودکشی برادرت را افشا کردی آنوقت بنده هم بخاطر شهامتتان شما را امیدوار می‌‌شوم ...!
جمعه 25 آذر 1390 - 00:43
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
حکومت جهل و جنایت و سیاهی و ضد ایرانی‌ ولایت تازیان ریشه کن باید گردد
جمعه 25 آذر 1390 - 00:45
SIAVASHOMA - منچستر - انگليس
کم مارو بذارید سر کار . اصلا خامنه‌ای بشر نیست که بخواد از حقوق بشر دفاع کنه . پیش خودشم میگه یک دستیم کردید حالا ببینید من چیکارتون می‌کنم. کاری کرده که دیگه هیچ جایی‌ ایرانی‌ را بشر نمی‌دانند. فقط بدبختیو ذلّت. پناهندگی و بی‌ آبرویی. فقر و گرانی. بین ایرانی‌‌ها هم فقط حسادت،نامردی،دزدی،خیانت،کلاهبرداری،دروغ...........چی‌ بگم که هر چی‌ بگم از ایران و ایرانی و رهبرشو ،رئیس جمهورشو.......کم گفتم
جمعه 25 آذر 1390 - 02:16
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
دنباله عملیات ساواک باباته دیگه مگه قرار نیست هرکس اومد رو صندلی نشست بکشه تا زنده بمونه خوب اینها هم دارن کار باباتو دنبال میکنن لطف کن تو یکی سکت باش و با پول بابات حال کن
جمعه 25 آذر 1390 - 02:22
mashady - منچستر - انگليس
نه بابا!!!!!! رضا کارتر فرزند جیمی کارتر از این کارها هم بلده!!؟؟
جمعه 25 آذر 1390 - 02:38
khosh bavar - يزد - ايران
با درود، امیدوارم فقط " حرف و شعار " نباشد و با صراحت هر چه بیشتر بدنبال خواسته‌های خود باشید که اگر سازمان " حقوق بشر " با دل‌ و جان به درخواست شما پیگیری نکند و یا با گرفتن امتیازاتی از آمریکا که یکی‌ از بزرگترین کمک کنندگان مالی این سازمان را که بر عهده دارد سر خم فرود نیاورد و یا اگر آبکی‌ با این موضوع برخورد کند، بزرگترین ضربه را در درجه اول به مردم ایران و در درجه دوم به شما وارد خواهد آورد ! پس همواره شاد و مصمم و شاهی‌ باشیم !
جمعه 25 آذر 1390 - 03:28
mahsa1356 - تهران - ایران
تو که بابات مثل همین رژیم جنایت کار بوده و خودت هم که حامی گروه تروریستی منافقین هستی دیگه دستت برای همه رو شده برو به کار خودت برس ما نیازی به حرفهای موفت تو نداریم.
جمعه 25 آذر 1390 - 04:25
hossein87 - ایران - ایران
هرکی از قدرت دور هستش ، همه رو به نقض حقوق بشر متهم میکنه، تا میاد رو کار ، بدتر از قبلیه مردم رو به خاک سیاه مینشونه . دیگه شور حرفهای قشنگ و فرمالیته در اومده
جمعه 25 آذر 1390 - 04:39
gogoli - تهران - ایران
بعضی ها فقط تو مجالس زنونه ادعای مردونگی میکنن! ایشون صبر کرد تا تمام رهبران مخالفان یا به زندان افتادند و یا حصر خانگی شدند، حالا تازه جرات کرده از سوراخ موشش بیرون بیاد و در افشانی کنه! یه نظر من این کارهای "رضا نیم وجبی" به تحریک بیگانگان (به ویژه آمریکاییها) انجام میشه. واضحه که اونها ترجیح میدن یکی مثل رضا نیم وجبی رهبر مخالفان حکومت ایران باشه. چون هرچی باشه این هم مثل باباش از خودشونه!
جمعه 25 آذر 1390 - 05:18
azadi45 - آنتورپن - بلژیک
خامنه‌ای و دارو دستش،اینا مردومو ۲ گروه کردن یه سریشنو ساندیس خور ،یه سریشنو هم گروگان گرفتن ،با همه ابزرشن شکنجه میدن ،گرونی ،اعتیاد، حجاب،نداری ،زندان،....این اتفاقها فقط مال مردم گروگان گرفته هست.
جمعه 25 آذر 1390 - 05:26
سيروس كمال - دبى - امارات
زنده باشى اعلیحضرت ..
جمعه 25 آذر 1390 - 05:37
sepehr79 - وین - اتریش
دوست داریم آقا رضا پهلوی. ما هستیم.
جمعه 25 آذر 1390 - 06:27
reza.paris - تهران - ايران
آخه علی‌ گدا که هیچ وقت از کشور ایران خارج نمیره که دستگیر بشه
جمعه 25 آذر 1390 - 06:31
sobat - تهران - ایران
تو دیگه خفه شو مردیکه حـ...، حرومخور، فرزند شراب و شهوت و سکس و زنبارگی....نجاست وکثافت...تو سگ کی باشی که از حقوق مردم ایران دفاع کنی...تو هم مثل بابای خائن ودردت محخوای بقیۀ پولی را که ... نفهمت نتونست بدرده تو بدزدی....برو گمشو....نه تو بی وطن نه پدر خائنت و نه رهبران نالایق فعلی....ملت ایران خودش سرنوشتش را تعیین میکند ....هر کسی به امید تو مردیکۀ مفنگی...نشسته کور خونده...مردک بیسواد ارواح بابات....آرزوی دیدن ایران رو به گور ببری....زیادی ....نخور....
جمعه 25 آذر 1390 - 06:24
danial nabi - استكهلم - سوئد
یک جمله هم از مادر عروس شازده قرازه ربع پهلوی نوکر نوکران پیر خأئنین سکولار پاستوریزه شازده به تار مو بند، در انتظار چپاول دوباره ایران، منگول قرن ۲۰، شوماخر جا مونده ر.پهلوی
جمعه 25 آذر 1390 - 06:55
sal_iran - تهران - ایران
شکایت ملت ایران از رضا پهلوی به جرم قتل برادر
جمعه 25 آذر 1390 - 06:58
bavar88 - آمستردام - هلند
چه عجب این جوجو فکلی هم ظاهراً آدم شده..هههه...حقوق بشر را پدر و پدر بزرگت رعایت کردن کافی‌ است...که ملت ایران مثل حیوان اونها را بیرون کردند...بدک نیست که کاندید بشی‌ تا با ببینی‌ که پول دزدی از ایران چه قدر اعتبار داری...مستر جکور...هه‌هه‌هه
جمعه 25 آذر 1390 - 07:24
hashamdar - تهران - ایران
شاهزاده رضا پهلوی تنها کسی‌ هست که میتواند ایران را از دست این چپاولگران نجات دهد. به امید آنروز که آمریکا و متحدانش و کلیه اپوزسیون‌ها با هم متحد شوند تا ایران را آزاد کنند
جمعه 25 آذر 1390 - 07:32
yasamangoleziba - تهران - ایران
عزیز دل تمامی ایران پرستان واقعی‌ هستی‌، شاهزاده امید آیندهٔ ایران زمین هستی‌...
جمعه 25 آذر 1390 - 07:33
majid63 - پاريس - فرانسه
امیدواریم که آزادی بگردت به مردم ایران نه بی‌ بندباری. و آخوند رفته باشد .امین
جمعه 25 آذر 1390 - 07:39
samuk66 - لندن - لندن
این رضا بی‌ عرضه یک کار عملی‌ به جز بیانیه دادن کرد.تو آمریکا نشسته هی‌ محکوم می‌کنه..مرتیکهٔ بی‌ بخار
جمعه 25 آذر 1390 - 07:57
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
باریک بین - تهران - ایران. پیامک - تهران - ایران. ari jojeh - تهران - ایران. !!قوچعلی ها ی------ اسلامی این ناسزاها به دینتان- خدایتان- و خمینی کثافت و تمام ملاها
جمعه 25 آذر 1390 - 08:01
kamran63 - ليون - فرانسه
برادر ساندیس خور، بیشتر کشور هایی که دمکراسی در آن رعایت میشود پادشاهی هستند ( انگلستان، هلند، سوئد ، نروژ، بلژیک، ژاپن، اسپانیا ....)، یک کم فکر کن قبل از کامنت نوشتن !! من با اینکه زیاد با خانواده پهلوی موافق نیستم، ولی‌ این کار رضا پهلوی رو تأیید می‌کنم، به شرطی که تا آخرش بره، و این ولی‌ وقیح رو بکشونه پای میز محاکمه !!
جمعه 25 آذر 1390 - 08:05
lidia - گوتنبرگ - سوئد
بابای خودت هم همین کارها را کرد، این سیستم کششتار و خفقان تو خون خودت هم هست، مردم ایران خاندان تو را به زباله دان تاریخ انداختند یه وقت هوس نکنی خودت برگردی چون بشدت منفورین. تف به تو و لعنت به خامنه ای
جمعه 25 آذر 1390 - 08:11
trust - بوشهر - ایران
نابود باد خاندان ملعون پهلوی دزد و همه کسانی که به ایران خیانت می کنن در حال حاضر . اول پولهای ملت برگردون بعد حرف بزن
جمعه 25 آذر 1390 - 08:13
trust - بوشهر - ایران
درود بر مصدق به کوری خاندان پهلوی
جمعه 25 آذر 1390 - 08:21
muzi - لندن - انگلستان
پیامک - تهران- شما لطفا ساندیستو بخور . پاینده باشی‌ رضا پهلوی
جمعه 25 آذر 1390 - 08:40
shomineh - انگلستان - لندن
این یارو چه دندون تیز کرده برا سلطنت مرتیکهٔ گلابی همهٔ بدبختیای الانه ایران بر میگرد به زمان بابای گور به گوریش اینم باید مس داداشش خود کشی کنه عمله
جمعه 25 آذر 1390 - 08:28
بیداری اسلامی - تهران - ایران
چقدر پر رو هست!. مطمئن باشید در ایران هیچ کس بی دلیل محاکمه نمیشود.
جمعه 25 آذر 1390 - 08:47
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
اگر نیتش پاک است و واقعاً دلسوز برای مردم و معتقد به دمکراسی و یک انتخابات آزاد، چرا که نه؟ هر کسی توی زندگیش اشتباهاتی میکنه که سعی بر جبران آن دارد. امروزه دشمنه دشمنه تو، فقط میتونه نقش دوست را داشته باشه. وقتی دشمن مشترک هست باید با دشمنه دشمن همراهی و همکاری کرد. 
جمعه 25 آذر 1390 - 08:47
ariana11 - تورنتو - کانادا
فقط پهلوی‌ها بودند که ایران رو از عقب ماندگی فکری به یه کشور مدرن که مقام زن مثل کشورای غربی جای گاه خودشو داشت اما این ملّت عقب افتادهٔ ذهنی‌ خواستار برگشته ملاها که چیزی مثل دوران قجر بود را اوردن. واقعا ملّت ایران اگه جنبه داشتن هیچ وقت ایران ۳۲ ساله پیش و نمیبردن به ۱۴۰۰ ساله پیش!
جمعه 25 آذر 1390 - 08:42
باريك بين - تهران - ایران
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه دوست بی فرهنگ من میشه بگی که کجای کامنت من رو خوندی و فهمیدی که ناسزا هست. اگه هر قسمتی از این کامنت ناسزا بود بعد بیا و خودت رو فدای پادشاهت بکن. البته سابقه تو در شعبان بی مخ بازی فقط به این صفحه ختم نمی شه. بهتره که کمی کتاب بخونی و فرهنگت رو درست کنی اگه واقعا اونطور که ادعا می کنی به فکر ایران و مردمت هستی. امثال تو متاسفانه کم نبوده و نیستند. همان هایی که امثال مصدق رو توده ای و خرابکار معرفی می کردند. واقعا جای تاسف داره. کتاب خوندن فراموش نشه دوست من.
جمعه 25 آذر 1390 - 09:10
ari jojeh - تهران - ایران
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه. باریک بین جوابتو داد، اگر کافی‌ نیست پس بگیر، قوم قجر قومی بی‌ هویّت و بی‌ اصل و نسب و حکمرانانی فاسد که خیانت‌های دوره صفویه را کامل کردند... هر وقت وقت کردی کتاب ایران آینده رو بخون برای کم سوادانی که خودشونو چپوندن تو کشورهای دیگه به زور خوبه.
جمعه 25 آذر 1390 - 09:31
Dara va sara - پرت - استرالیا
اولا خوشم میاد که از همین حالا بسیجها لرزه به تنشون افتاده و همه جمعند که ببینن هنوز امیدی به ساندیس علی گدا دارند یا نه.خودش خیلی حرفه. دوما . اینهمه مخالف دولت تو خارج کشور . یه عده که دارن داد میرنند که ما لابی چ اس..هالی هستیم و یه عدشونم که همش میگن لنگش کن.. دمت گرم شاهزاده عزیز که هنوز هم که هنوزه به فکر مردمت هستی . همین برای ما کافی . درود بر روان پاک آزادیخواهان کشورمان ایران. و ننگ بر ان مفت خوران علی گدا که حقا سواری دادن شایسته شماست.
جمعه 25 آذر 1390 - 09:22
gol andam - ژنو - سویس
شادی دست آورد آزادیست و این تنها انسانهای آزادند که میتوانند شادی را تجربه کنند. این نکته را همیشه به یاد داشته باشیم که این آزادیست که با خود سعادت را به همراه دارد. پاینده باشی‌ رضا پهلوی
جمعه 25 آذر 1390 - 09:52
alirezamoghaddam48 - لندن - انگلیس
آقای ربع پهوی اینقدر جمهوری اسلامی را نترسون
جمعه 25 آذر 1390 - 10:20
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
خطاب‌به‌اندسته‌از‌ادمهای‌خیلی‌بی٫٫٫٫که‌اینجا‌کامنتهای‌‌چرت‌و‌پرت‌گزاشتند‌‌چه‌بسیجیهایه‌بیسواداز‌داخل‌ایران‌چه‌اندسته‌از‌مفتخور‌هایی‌که‌با‌پول‌ملت‌تو‌خارج‌زندگی‌میکنن٫برین‌تاریخ‌رو‌بخونید‌اگه‌ایران‌وایرانی‌یه‌خورده‌تو‌دنیا‌عزت‌وآبرو‌داشت‌از‌سر‌همون‌. خدابیامرز‌ بود٬حا‌لا‌چه‌‌اعتباری‌واسه‌ایرا‌ن‌و‌ایرانی‌تو‌دنیا‌مانده٫میتونید‌اینرو‌انکار‌کنید؟قرار‌بود‌ایران‌در‌سال۱۳۶۰نیروگاه‌اتمی‌داشته‌باشه٫همین‌کشورهای‌عربی‌خلیج‌پارس‌مثله‌‌چی‌از‌ایران‌میترسیدن‌که‌الآن‌هرروز‌یه‌. بامبول‌واسه‌ایران‌در‌میارن٬شما‌ها‌یا‌نادون‌هستین‌یا‌اینکه‌منافع‌تون‌در‌اینه‌که‌خودتون‌رو‌به‌نادونی‌بزانین٫
جمعه 25 آذر 1390 - 10:43
kamran63 - ليون - فرانسه
sobat - تهران - ایران -- ...از ۲ قرن پیش به اینطرف، بهترین سالهای زندگی‌ مردم ایران از نظر اقتصادی، رفاه، و آزادی‌های فردی و اجتماعی در سالهای آخر حکومت پهلوی بود (۱۹۷۳ - ۱۹۷۸ )، قبول که اشتباه زیاد داشتند ، ولی‌ با این حکومت نکبت جهل و جنون اصلا قابل مقایسه نبودند. ولی‌ وقیح تو هم باید مثل بقیه نوکر‌های اجنبی محاکمه بشه، دیر یا زود این اتفاق میافته، تردید نداشته باش !!
جمعه 25 آذر 1390 - 09:49
mazarati - بیرمینگهام - انگلستان
جاوید باد رضا پهلوی
جمعه 25 آذر 1390 - 12:53
Sam-Antwerpen - آنتورپن - بلژیک
باریک بین - تهران - ایران. تو که با فرهنگی باید بدونی که کسی‌ که یه نفرو بخاطر کارای پدرش مقصر بدونه و سعی‌ کنه بر علیهش سمپاشی کنه خیلی‌ بی‌ فرهنگه!!!. ضمنا باید دانست که در هر سیستمی‌ اشتباه وجود داره و اگه اشتباهاتِ سیستم پهلوی رو با ملا‌ها مقایسه کنی‌ به خیلی‌ چیزا پی‌ می‌بری!.
جمعه 25 آذر 1390 - 12:45
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
آبجی‌ زینب یا مجاهد یا چپی بی‌ سواد--------‌ای کاش شاه این کار را کرده بود تا امسال تو از قرچک ورامین به سوئد نمیامدی و شعارهای صد من یک .. را نمیدادی!!!!
جمعه 25 آذر 1390 - 15:36
Nur_ir - هامبورگ - المان
پیامک - تهران - ایران. ای شایعه پرا کن دروغگو / در کجا شاه فقید 14 میلیارددلار به مصر داد .شاه فقید از این باجها بکسی نمیداد . اخه یک چیزی بگو به عقل جور دربیاد . تو برو حساب سپرده های خامنه ای که به 36 میلیارد میزند . بگو. باج دهنده جمهوری ننگین اسلامی است . به هوگوچاورزها وحزب الله لبنان و سوریه. نفت مجانی و چین و روسیه که ایران را دارند چپاول میکنند . اختلاس 3000 هزار. میلیاردی را بچسب که در زمان شاه فقید این دزدیها وباج ها نبود . ترس ووحشت. ازنام شاهزاده رضاپهلوی چیست ? چرا که میخواهد خامنه ای را به دلیل جنایات. ضد بشری به دادگاه بین المللی بکشاند . تو یک مزدور وطرفداررژیم هستی . پاینده ایران . زنده باد شاهزاده زضا پهلوی ناجی ایران
جمعه 25 آذر 1390 - 15:48
oghab - هلسينكي - فنلاند
واقعاً با این نظر بعضی‌ از افراد شرم دارم که ایرانی‌ هستم ..
جمعه 25 آذر 1390 - 16:50
oghab - هلسينكي - فنلاند
یک سری احمق میگن پول دزدیده .... واقعاً ..در کلّ تاریخ این کشور هیچکس اندازه این آخوندهای بی‌ ناموس مثل رفسنجانی‌ها دزدی نکرده ولی باز احمقهأی میگن شاه دزدی بود واقعاً لیاقت طویله ولایت را دارید
جمعه 25 آذر 1390 - 16:47
Royan - بوخوم - آلمان
آخ ارتش سایبری چه کرده ۲ برابر شدن لرزه به اندام همه افتاده،" منافع در خطر،" همشون میدونند که اکثریت ملت عاشق شاهزاده هستند،اگر شاهزاده تا حالا صبر کرد ، هیچ نگفت برای این بود که هنوز ملت خام آخوندا بودنند و هر اقدامی بیهوده بود ولی‌ حالا اکثریت مردم خواهان شاهزاده هستند و می‌شه این را به رفراندم گذشت ۲ گروه مخالف رضا پهلوی هستند ساندیس خور‌ها و چپی‌ها که هیچ کدام شانسی براشون نمونده. هی‌ هرچی‌ دوست دارید بنویسید ولی‌ تلاش مذبوحانه است.
جمعه 25 آذر 1390 - 16:48
sasani iran - لندن - انگلستان
والله از ترس شاهاللهی ها میترسم نظر بدم - همین
جمعه 25 آذر 1390 - 17:55
avesta_afshin - تهران - ایران
آقای رضا پهلوی چرا اینقدر دیر ! تا حالا کجا بودید ! چرا بعداز اینهمه سال تاز یادتان افتاده مست بودید یا خواب ؟
جمعه 25 آذر 1390 - 17:50
ario barzan - ويرجينيا - امريكا
آقای خامنه‌ای لطفا یکم کمتر این سرمایه ملی‌ را با رو فقا بکشید بالا و بخورید تا اگر این آقایی که هنوز خودشو شاهزاده میدونه خدائی نکرده شاه شد یه چیزی تهش بمونه این آقا بخوره و چند تا شات سا کی‌ بزنه و بگه گور بابای ملت!!!!
جمعه 25 آذر 1390 - 18:42
Nur_ir - هامبورگ - المان
sasani iran - لندن - انگلستان. دوست عزیز / ما شاه اللهی نیستیم . این شما ها هستید تا نام شاهزاده رضا. پهلوی میاد سمپاشی ودروغهای شاخ دار مثل پیامک از تهران میزنند . چرا . چشمهای خودشان را بروافعیتها وجنایات این رژیم بسته اند . در اینجا مگر شاهزاده رضا پهلوی چی گفتند . ایشان دارند حق ملت بجان رسیده از دیکتاتوری های خامنه ای که حرف فقط حرف اوست و جنایات او دفاع میکنند. باید همه دراین شرایط پشتیبانی وحمایت کنند . مساله دادگاهی کردن خامنه ای چه ربطی به اراجیف سرهم ساز اقای پیامک دارد . تا کی اخه . چرا از واقعیت ها فرار میکنید . امروز روزیست که همه باید دست در دست هم دهیم . اینده ایران بدانید با رفراندوم مردمی و انتخاب مردم هست کسی هم نگفته شاهزاده رضاپهلوی پادشاه اینده ایران خواهد بود نخیر /. . اگر ما میگونیم شاهزاده این لقبی است که ایشان ازجهت فرزند ونوه دوپادشاه ایران هستند . نه اینکه ما میهواهیم ایشان پادشاه ایران در اینده . باشند . خیر هرچی مردم بخواهند همان هست .
جمعه 25 آذر 1390 - 18:46
Nur_ir - هامبورگ - المان
ari jojeh - تهران - ایران. نابود جکومت اخوندی . درود به روان دوپادشاه سارنده ایران رضا شاه کبیر و. شاهنشاه اریامهر . پاینده ایران
جمعه 25 آذر 1390 - 19:04
Nur_ir - هامبورگ - المان
avesta_afshin - تهران - ایران. می بخشید برای اینکه شما درایران تشریف دارید. وهیچ رسانه ای در ایران یک . کلام راجع به شاهراده رضاپهلوی اجازه پخش سخنان وبیانیات واعلامیه های . و مصاحبه های مرتب ایشان چخ در دانشگاهها ی خارج واپوریسیونها پخش . نمیشود . ولی ایشان 34 سال درصحنه سیاسی و مبارزه برعلیه جمهوری ننگین. اسلامی میکنند . معلوم است در ایران نمیتوانید بدانید
جمعه 25 آذر 1390 - 19:00
Royan - بوخوم - آلمان
اینکه رضا پهلوی تا بحال شروع نکرده بود بخاطر شعور سیاسی بالای اوست وگرنه بی موقع دهان باز میکرد و مورد بی مهری ایرانیان "که به ذات پست جمهوری اسلامی پی نبرده بودنند) قرار میگرفت که هم باعث خجالت ایرانیان و هم باعث مایوس شدن خود ایشون میشد , ولی اکنون ایرانیان به حدی رسیدن که درصدی متوجه اشتباه خودشون در مورد این خانواده شدند ودرصد بزرگی از نسل جوان هم خواهان برگشتن به گذشته پر شکوه ایران پادشاهی هستند, اگر کسی گزینه بهتری دارد که بتواند ایران و ایرانی را به جایگاه خودش برساند معرفی کند .
جمعه 25 آذر 1390 - 19:08
Nur_ir - هامبورگ - المان
korosh2500 - برمینگام - انگلستان. دوست محترم / شاهپور علیرضا به بیماری دپرسیون که یکی از عکس العمل بیمار دست به خودکشی است . میتوانید از دکتر حاذق خودسئوال کنید و والاحصرت لیلا پهلوی روانشاد هم بهمین بیماری مبتلا بودند . در خا رج خیلیها. این دپرسیون را دارند حتی خیلی ار ایرانیها در المان . حتما در انگلیس هم هست وسعی شود هرکاربری که وقت میگذارد برای کامنت . بهتر نیست راجع. همان موضوع بحث و تبادل نظری باشد. شما چه لذتی میبرید از یاد اوری کسی. که شاید خیلی عزیز برای کسانی بوده این درد اور است . مردگان رفتند ولی. یادشان همیشه زنده است .
جمعه 25 آذر 1390 - 19:14
meh-pa - وین - اتریش
آخه رضا جان، علی‌ تک دست ارزش شکایت داره باید از ........ دارش زد یا مثل قذافی به سیخش کشید کار اینا از پندو شکایت گذشته
جمعه 25 آذر 1390 - 19:15
gogoli - تهران - ایران
درود بر اعلیحضرت "عاری از مهر" شاهنشاه نه چندان فراری ایران! تحفه ای که نه کسی رو اعدام و شکنجه میکرد (ساواک اسم یه مهد کودک ناز و قشنگ تو سلطنت آباد بود!) نه عین شاه بابای نه چندان قلدرش با کمک آمریکا و انگلیس به قدرت رسیده بود. (کودتای 28 مرداد رو مصدق با کمک روسها و ژاپنی ها داشت انجام میداد که خوشبختانه به خیر گذشت!) نه دارایی و ثروت ایرانیان رو با خرید سلاحهای گرانقیمت و پیچیده غربی هدر داد. (همه رو با ارث بابای تاجدارش خریده بود!) تمام ملیت و تاریخ ما ایرانیها هم خلاصه میشه تو سلطنت و تاج همایونی و فرهنگ دستبوسی و نوکر صفتی. (مساجد اصفهان و شیراز رو مریخیها ساختند که اعلیحضرت "رضا شاه صغیر" ایشالا بعد رسیدن به قدرت "با انتخابات و نظارت سازمان ملل"، دستور تخریبشو صادر خواهندکرد!) .
جمعه 25 آذر 1390 - 19:18
vahid71 - تهران - ایران
خاک بر سر بعضی ها که بجای حرف حساب زدن فوری میرن سر مشکلات گذشته البته 100% از ساندیس خورها هستن که مجانی میشینن پای اینترنت و میچرخن،. بدبختا بیاید عقلتونو از آکبندی در بیارید
جمعه 25 آذر 1390 - 20:29
Nur_ir - هامبورگ - المان
پیامک - تهران - ایران. تذکر دیگر به اقای شایع پرداز از ایران / زمان شاه فقید پول ایران ارزش داشت . ودر ان زمان حتی قرارداد خرید 11 راکتور اتمی از فرانسه به 8 میلیون دلار هم . نرسید . ما در زمان این رژیم همه اش ارقام میلیاردی میشنویم . شما بفر مائید. 14 میلیارد دلار بابت چی داده شده . چرا تا کنون در هیچ رسانه ای جز از دهان. مبارک شمای مزدور شنیده نشده است . اخه تا کی حرافی و سمپاشی کردن
جمعه 25 آذر 1390 - 20:30
آزادی اندیشه - سیدنی - استرالیا
درود به آقای رضا پهلوی.
جمعه 25 آذر 1390 - 22:01
پیامک - تهران - ایران
Nur_ir - هامبورگ - المان ---------- تو مثل اینکه روابط عمومی شاه دزد سابق و پسرشی... من نکفتم به مصر پول داد، بلکه گفتم پهلوی دزد گوربگور در پاسخ به یه خبرنگار مصری که از دارایی های اون سوال کرد، با کلی طفره رفتن بالاخره به 14 میلیارد دلار اعتراف کرد. حالا تو سینه چاک اون مفنگی و پسرش بگو اون مرتیکه اون همه پول رو از کجا آورد!؟ از جیب بابای قلدر آشخورش یا از چیز ننش!!!؟
جمعه 25 آذر 1390 - 22:50
Babak§kave§Maziar - بروجرد - ایران
چه می‌کنه این ارررررتش سایبری.. یک ضرب‌المثل شیرینه پارسیست که می‌گوید: خوش آنکه گاو آمد‌و الاغ رفت.. اینو چه زیبا در وصف اونایی‌ که هنوز نفهمیدند پهلویها که عاشق ایران بودند برای ایران چکار کردند. ولی‌ مطمئن باشید که اگه واقعا مزدور نیستید و ندانسته این حرفارو میزنید بچهای شما تاریخ رو خواهند خواند و اونها دربارهٔ شما نظر خواهند داد. مثل من و پدرم که اون چپی هستش ولی‌ من با مطالعه تاریخ به این نتیجه رسیدم که پهلویها مثل فرشته‌ای در تاریخ ما هستند و پیشرفت اقتصادی سیاسی فرهنگی‌ که ایران در دورهه پهلویها داشته در تمام تاریخ بعد از اسلام ایران بی‌نظیر هست. و اگر هم که حقوق بگیر و به قولی‌ مزدور هستید امیدوارم که کار شرافت مندانه‌ای برای خودتون انتخاب کنید. بیکاری از این کاری که شما انتخاب کردید خیلی‌ بهتر هستش. و اون کسانی‌ که فکر میکنند که سلطنت در ایران طرفداری ندارد اجازه بدهید این در یک انتخابات آزاد در ایران به رأی گذشته شود.
جمعه 25 آذر 1390 - 23:16
bardiya na - فرانکفورت - آلمان
رضا پهلوی مرد خوبیه از دیکتاتوری گذر کرده به دمکراسی ،،، ولی‌ طرفداراش اغلب آدمهای عوضی هستن
شنبه 26 آذر 1390 - 00:16
cyrus42 - ایران - ایران
فکر کنم پر حرفترین مردم جهان ملت ما است کل این نظرات را بخوانی همه مغز متفکرند از اون چپی که توی دهات میرفتد و از گوسفند دهاتی بی خبر کباب میزد تا اون مجاهدی که مانند آدم آهنی باید مداح رجوی باشه همه ماشاالله دلسوز ایرانند فقط باید یکبار حکومت ایران را تحویل اینها داد تا ببینیم اینها چقدر جنایت و اختلاس میکنند و چند مرده حلاجند
شنبه 26 آذر 1390 - 03:36
Nur_ir - هامبورگ - المان
پیامک - تهران - ایران . اینهم خبر جدید از مبالغ میلیاردی زمان رژیمت . خواهرزاده خاوری هم 100 میلیارد تومان دزدیده . . منبع حکومتی:پس از دستگیری مدیر عامل گروه امیر منصور آریا و اعترافات وی،روابط افراد زیادی با این پرونده فساد مالی مشخص شد که در این میان خواهر زاده محمودرضا خاوری، مدیرعامل فراری بانک ملی ایران نیز، با دریافت 100 میلیارد تومان به عنوان یکی از اصلی ترین متهمان،مطرح است. نبابراین گزارش محمودرضا خاوری،مدیرعامل سابق بانک ملی ایران که چندی پیش به بهانه سرکشی از شعبه لندن این بانک،عازم انگلیس شده و پس از شرکت در کنفرانس لندن به کانادا گریخته بود،همواره خود را ازمشارکت در زد و بندهای گروه آریا در اختلاس اخیر مبرا می دانست،اما اسناد امضا شده توسط وی و دریافت این رشوه کلان توسط خواهر زاده اش،موضوعی غیر از این را اثبات می کند. گفتنی است شعبه کیش بانک ملی ایران،نقش زیادی در نقد کردن ال سی های صادر شده از بانک صادرات ایران برای خسروی،مدیرعامل گروه آریا،ایفا کرده بود که باتوجه به رقم مبلغ ال سی ها،غیر ممکن است که شخص مدیر عامل بانک از آن بی خبر باشد! .
شنبه 26 آذر 1390 - 11:15
Nur_ir - هامبورگ - المان
پیامک - تهران - ایران. چرا حاشا میکنی عین جمله خودت* اون 14 میلیارد دلاری که بابات تو مصر به به خبرنگاره گفت، * بعنی شاه فقید در کشور مصر صحبت از 14 میلیارد دلار . برای خبرنگار میگه وخبرنگار هم نمی پرسد 14 میلیارد دلار به کی وبابت چی . . بهمین سادگی خبرنگار هم پی گیری وسئوال نمیکند . انهم خبرنگار خبره ائی . که مصاحب گر با پادشاه کشوری هست .
شنبه 26 آذر 1390 - 11:26
Nur_ir - هامبورگ - المان
پیامک - تهران - ایران . . اما جواب این کلام پر از کینه ورشک به خاندان پهلوی . عین گفته شما . حالا تو سینه چاک اون مفنگی و پسرش بگو اون مرتیکه اون همه پول رو از کجا آورد!؟ از جیب بابای قلدر آشخورش یا از !!!؟. شما بگوئید الان شاهزاده چقدر پول دارد . درهمین سایت در مصاحبه با پارازیت. گفتند . اگر شاهزاده رضا پهلوی یا شاه فقید دارائی داشت . اسمشان تا بحال. جز میلیونرهای در امده بود .
شنبه 26 آذر 1390 - 11:33
avesta_afshin - تهران - ایران
Nur_ir - هامبورگ - المان دوست عزیزم شما درست می فرمایید ما در ایران هستیم ولی چه طور کوچکترین اتفاق و خبری از اینجا به تمام دنیا درز می کنه و به گوش جهانیان می رسه اون زمانی که با پیک و چاپار ( اسب ) نامه ها و پیغامها رو می رسوندن تموم شده عصر ماهواره و اینترنته پس نمی تونی ادعا کنی که خبرها خیلی دیر به اینجا می رسه یا اصلا نمی رسه به یاری خداوند و صد البته باتوجه به محدودیت های وحشتناک و سرکوب در ایران و سایتهای خوبی مثل همین سایت و ایران پرس نیوز و صدها سایت خوبه دیگه ما به تمام اخبار و رویدادهای ایران و جهان اطلاع و پی می بریم در ضمن من آرزو دارم روزی برسه رضا پهلوی برگرده ایران و اون روز رو من و تو دوست خوبم و همه مردم خوبه ایران جشن خواهیم گرفت به امید آن روز
شنبه 26 آذر 1390 - 12:21
Nur_ir - هامبورگ - المان
avesta_afshin - تهران - ایران. دوست عزیز من جواب این کامنت زیر شما رادادم . اقای رضا پهلوی چرا اینقدر دیر ! تا حالا کجا بودید ! چرا بعداز اینهمه سال تاز یادتان افتاده مست بودید یا خواب ؟ . عین همین سوال شما را البته مودبانه تر یک خبرنگارفرانسوی از شاهزاده کردند. من دو ویدیو تقدیم سایت کردم امیدوارم یا درسایت ویا دراینجا قراردهند وشما . جوابتان رابگیرید . و دراخر اگراشاره به سایت ایران پرس نیوز کردید . بدانید خیلی . کم وبه ندرت راجع به سخنان شاهزاده وبیانات ومصاحبه ها پخش میکنند . من این سایت راهم می بینم. بمن خصوصی پیام بدید تا تمام ویدیوها رادراختیارشما. قراردهم . .
شنبه 26 آذر 1390 - 15:12
avesta_afshin - تهران - ایران
Nur_ir - هامبورگ - المان. ممنون از لطفت
شنبه 26 آذر 1390 - 19:34
gogoli - تهران - ایران
یه سوال باحال: کسی میدونه "رضا نیم وجبی" از چه راهی نون میخوره؟! یارانه میگیره یا حقوف بازنشستگی باباشو خرج میکنه؟! اصلا کسی میدونه حقوق بارنشستگی اعلیحضرت "عاری از مهر" چقدره؟!
شنبه 26 آذر 1390 - 19:38
دختر ایران - تهران - ایران
قاجار.پهلوی و حکومت حال ننگی هستن در تاریخ ایران.
شنبه 26 آذر 1390 - 21:56
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
یک مشت بسیجی ارزشی ساندیسی هرچه از دهانشان در میاید نثار این خانواده میکنند در حالی که خود را به کوچه علی چپ زده و نمیخواهند ببینند ملایان و آقایان و آقازاده ها در این سی و اندی سال چه پولهای هنگفتی دزدیده و برای خود چه زندگی لوکسی در کشورهای دیگر فراهم آورده اند. البته تا زمانی که چنین آدمهای ندید بدید و بی مغزی در ایران هستند، ملایان سالها و سالها خواهند بود چون این دسته نادان را با چندرغاز پول میتوان خرید و به جان مردم ایران در درون و در سایتهای ایرانی انداخت. کامنتهایشان جدا از سطح پایین نوشتاری و بی ادبی بسیار، مرغ پخته را هم به خنده می اندازد. یک کدامشان را دیده اید برای رییس بانکی که سه بیلیون دلار پول بالا کشیده و در کانادا ویلا خریده این چرندیات را ردیف کند؟ تازه این تنها یکی شان است و آمار دزدی های دهها و سدها تن از سران رژیم در اینترنت هست و بتازگی انتری نزاد نیز دست خیلی ها رو کرده است. این بسیجیان برای گرفتن ساندیس در جوی آب به سر و کله هم میکوبند در حالیکه آقازاده ها با اتومبیل های لوکس و گرانقیمت ساخته کافران غربی در تهران جولان میدهند. آدم باید تا چه اندازه بدبخت و بیچاره باشد که به چنین خواری تن دهد.
شنبه 26 آذر 1390 - 21:59
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
از بزرگترین دزدهای رژیم رفیق دوست و رضایی و عسکر اولادی تازه مسلمان شده و مکارم و جنتی و مصباح و سردار میلیاردی و یک مشت رانده شده عراقی تازی زاده که پولهای ایران را بالا کشیدند، مانند شاهرودی و لاریجانی های دزد و علادین بروجردی، و دهها ملا و سردار دیگر که تا چندی پیش کاسه گدایی دستشان بود و از دهات به تهران امدند و پس از نشان دادن شایستگی فراوان در سرکوبی مردم و خیانت به ایران، به سرمایه ها و قراردادهای هنگفت بازرگانی دست اندازی کرده و سرمایه های نجومی برای خود انبار کردند. خیلی مسخره است دوران کنونی و سی سال حکومت ننگین ملایان را نادیده گرفته و . چپ و راست به حکومت پیشین گیر داده و ناسزا میگویند.
شنبه 26 آذر 1390 - 22:06
shahram407 - تهران - ایران
عجبا!!!! روزگار غریب بیا که گربه عابد شد!!!! ربع پهلوی!!! تو و بابات و بابابزرگ. گور به گور شده ات دستشون تا زانو تو خون این مردمه. حالا طلبکار هم شدی؟؟؟ کم بابات دزدید و بر انگل کثافت شکر خدا که داره نسلتون یکی به یکی منقرض میشه!!
یکشنبه 27 آذر 1390 - 04:30
Nur_ir - هامبورگ - المان
دختر ایران - تهران - ایران. شما که نام قاجاریه و خاندان پهلوی و حکومت دیکتاتوری جمهوری اسلامی را در. یک حساب میاورید . متاسفانه نه چیزی از تاریخ ایران میدانید ونه سواد حسابی دارید . خاندان پهلوی که بنیانگذارش رضاشاه کبیر مرد بزرگ تاریخ ایران است همان کسی است که به حکومت ننگین احمدشاه قاجار پایان داد . پدر وپسر جز سازندگی وخدمت بمردم و عرور ایرانی وسرافرازی ایران که جز جهان سوم بود وتا قبل از حکومت ننگین این رژیم به رتبه بالای جهانی وجز. پنج کشور بزرگ دنیا به حساب میامد . متاسفم برات .
یکشنبه 27 آذر 1390 - 12:30
kurosh-h - گوتنبرگ - سوئد
هموطن عزیز ، اگه حق انتخاب داشتى و بین زندگى در عصرِ پهلوى ، قاجار و جمهورى اسلامى یکى را انتخاب میکردى، کدام یک بهتر بود. قاجار : ۹۸% بى سواد. ۱۰۰% زنان با حجاب. نه دانشگاهى . نه جا دهى ، نه بیمارستانى، نه واکسنى، نه حقوقى براى اقلیت ها. کشورى ، فقیر، کثیف، بى سواد. عصرِ آخوند ها : صدها هزار زندانى سیاسى، اعدام، تجاوز، ، سنگسار،ارتجاع. ۵ میلیون مهاجر ، پناهنده، کشورى بد نام . خطرناک، تروریستى
دوشنبه 28 آذر 1390 - 00:40
pari.nadaf - اهواز - ایران
من بعد از انقلاب متولد شدم و از وضع موجود تو ایران راضی نیستم،به نظر من آقای رضا پهلوی مسعول پاسخ گویی به گذشه نیست و به عنوان یک ایرانی حق داره که برای آزادی کشورش تلاش کنه، ضمن اینکه می تونه مردم رو با هم متحد کنه تو سخن هاش هم همیشه گفته مردم باید نوع حکومت رو انتخاب کنند. من متأسفم برای اون دسته از هموطنانم که این قدر عقده ای هستند.(البته بلانسبت اونایی که مودبانه نظرشون رو می گن) ولی شکی نیست اونهایی که توهین می کنند : . 1- عوامل جمهوری اسلامی هستند . 2-کسانی هستند که دانسته یا ندانسته ما را از چاله به چاه انداختند، و حتی یک معذرت خواهی هم از مردم نکردن
دوشنبه 28 آذر 1390 - 06:57
kamran63 - ليون - فرانسه
pari.nadaf - اهواز - ایران - کاملا با شما موافقم، درود بر شما. ما باید بتونیم از هر کار خوب تمجید کنیم و ازش پشتیبانی‌ کنیم، همچنین از کاری که به نظر ما درست نمیاد انتقاد و باهاش مبارزه کنیم، حالا طرف هر کی‌ می‌خواد باشه. موفق باشید
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 14:03
دختر ایران - تهران - ایران
Nur_ir - هامبورگ - المان.تاسف شما به درد من نمیخوره جناب.این درسته پهلوی همش بد نبوده ولی وقتی این سه تارو کنار دیگر حاکان ایران مقایسه میکنم میبینم خاک زیر پاشونم نمیشن.این اقا رضا به دستور انگلیس شد رضا شاه.کم دم نچرخوند واسه انگلیس.بعدم نوبت خوش خدمتی به المانها بود.اخرشم یه تف انداختن تو صورتش پرتش کردن اونور دنیا.حتی انگلیس اجازه نداد باقی عمرش و تو ایران بمونه.انگلیس چیکاره بود که واسه حاکم ایران تصمیم بگیره.این ادم از خودش هیچی نداشت.قلدوریش واسه مردم بود.وقتی نوبت غربی ها میشد میریخت تو جیبشون.پهلوی زد تو سر قاجار.اخوند زد تو سر پهلوی.مثل سگ و گربه به هم پریدن.این مردمم که این وسط الت دست اقایون شدن.شاه به غربی ها میداد.اخوند میریزه تو جیب خودش.مثل همن همشون
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 19:53
دختر ایران - تهران - ایران
Nur_ir - هامبورگ - المان.عزیز من حرفی به شما زدم که شما میزان سواد من مشخص میکنید.نمیدونم دکتری یا فیلسوف یا چیزی تو مایه های انشتین.هر چی هستی تو جایگاهی نیستی که راجب ادمها قضاوت کنی و نظر بدی.بایدم با اون هم خوش خدمتی برای غربی ها رتبه 5 تو جهان بهش میدادن.کم پول ریخت تو جیب اقایون.شما دوستش داری من حالم ازشون بهم میخوره.از رضا شاه و پسرش و خاندانش از حاکمان جلاد امروز ایران.این نطره منه.تحمله خوندنش و نداری نخون.زور نیست.خوندیم توهین نکن.از اونا هستی که فکر میکنی درست فقط توی و غلط اونه که وخالف نظر شما باشه
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 19:59
pooneh_k - اهواز - ایران
من طرفدار نظام پادشاهی نیستم ، ولی نمی دونم چرا کسانی که خودشون رو آزادیخواه می دونند نشستن و فقط سنگ جلو پا ملت می ندازن؟ . گیریم که محمدرضا پهلوی بد بود به رضا پهلوی چه ! چرا رضا پهلوی باید جواب گذشته ای رو بده که در اون دوران کودک بود؟!. تازه رضاپهلوی که همیشه می گه اگه ایران آزاد بشه (حتی با جمهوری)، به 90 درصد آرزوهاش رسیده. من شکی ندارم که اگه به اصطلاح مخالفای خارج از کشور نبود تا حالا مردم به هدفشون می رسیدند. انگا ر که بیشتر ایرانیای خارج نشین مامورییت دارن که اونجا با ناسزا گویی اختلاف بیندازن بین مردم !. آخه ما را از چاله به چا انداختین معذرت خواهی نکردین هیچ حداقل دیگه ساکت باشید.
‌پنجشنبه 1 دي 1390 - 08:28
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.