داوود احمدی‌نژاد: جریان انحرافی افراد خود را در قالب تیم کوهنوردی به خارج اعزام می‌کرد

فارس: داوود احمدی‌نژاد با اشاره به جدیدترین اقدامات جریان انحرافی گفت: این جریان افرادی را در جنگل‌های شمال در قالب تیم‌های کوه‌نوردی آموزش‌های نظامی داده و از طریق کانال‌های توریستی وابسته به دولت برای آموزش به خارج می‌بردند.

داوود احمدی‌نژاد در حاشیه سفر خود به اصفهان در جمع دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان اظهار داشت: جریان انحرافی به دنبال درست کردن مجلسی است که بویی از ولایت فقیه نداشته باشد تا به اهداف ناصواب خود دست یابد.

وی در ادامه با اشاره به پرونده‌ اختلاس‌های اخیر به ویژه اختلاس 3هزار میلیارد تومانی افزود: این نوع فسادها یک شبه اتفاق نیفتاده و ریشه‌دار است.

برادر رئیس جمهور با اشاره به اینکه زمانی که در بازرسی نهاد ریاست جمهوری بودم، زمینه‌سازی برخورد با این نوع پرونده‌ها را آماده کردم، تصریح کرد: آن زمان نامه‌ای رسمی نوشتم و در آن قید کردم که مدیرعامل بانک ملی این بانک را ورشکست کرده و سیتی‌زن کارت اروپا را نیز در اختیار دارد.

وی با اشاره به اینکه جریان انحرافی از امروز شکل نگرفته و همواره در 32 سال انقلاب از این دست جریانات در کشور ما وجود داشته است، بیان داشت: انقلاب همواره در معرض این خطر بوده است.

احمدی‌نژاد ادامه داد: جریان انحرافی کنونی افرادی را در جنگل‌های شمال در قالب تیم‌های کوه‌نوردی آموزش‌های نظامی داده و از طریق کانال‌های توریستی وابسته به دولت برای آموزش به خارج می‌بردند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی ریاست جمهوری با تمام وجود مقابل این جریان ایستادیم، گفت: به ما گفتند که این گروه را در بازرسی‌ها مستثنی کنید و زمانی که مقاومتم را دیدند به من گفتند که موقعیت خود را از دست می‌دهی و پس از آن از بازرسی بیرون رفتم.

دبیر سابق کمیته پدافند غیرعامل کشور در ادامه با اشاره به اینکه در هر کاری گوش به فرمان ولایت هستم، اضافه کرد: پیروزی انقلاب و خروجی به دلیل وجود ولایت است و اگر ولایت نبود ما اکنون هویتی نداشتیم.

وی با اشاره به اینکه بزرگ‌ترین پدافند ما دفاع از ولایت است، بیان داشت: ایران پول و امکانات برای صادر کردن ندارد و تنها رفتار انقلابی خود را در سایه ولایت ارسال کردیم.

احمدی‌نژاد در ادامه با اشاره به اینکه اسلام شایسته‌سالاری را بنا نهاده است، اظهار داشت: این تفکر ارزش نیست که چون برادر یا فامیلت کار اشتباهی می‌کند در مقابل او کوتاه بیایی و نباید به دلایل فامیلی هوای کسی را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه جریان انحرافی در ادامه فتنه سال 88 است، افزود: این موضوع را بارها اعلام کرده‌ام و وزیر اطلاعات هم اخیراً بر آن صحه گذاشته است.

احمد‌ی‌نژاد با بیان اینکه جریان انحرافی در مقابل رژیم اسرائیل سر تعظیم فرود آورد، تاکید کرد: برخی آمدند و از رژیمی تعریف کردند که ملت ایران 32 سال است آن را به رسمیت نمی‌شناسند.

وی با اشاره به اینکه اگر مقاومت سوریه توسط رژیم صهیونیستی شکسته می‌شد، به فکر درگیری با ایران می‌افتاد، تصریح کرد: ولایت فقیه در این جریان‌ها نیز به صحنه آمد و از دستاورد ملت ایران به زیبایی دفاع کرد.

برادر رئیس جمهور با اشاره به اینکه جریان انحرافی می‌خواهد به ولایت فقیه بگوید "نه"، اضافه کرد: در زمانی که جهان با تحولات و بیداری اسلامی مواجه شده و چشم این کشورها به ایران دوخته شده، دعوت از پادشاه اردن چه معنایی می‌دهد؟

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی به جایی رسیده که در حال فتح دنیاست، بیان داشت: یکی از مهم‌ترین دلایل اثرپذیری کشورهای دنیا از انقلاب ایران، از خودگذشتگی و گذشتن مردم از منیت خود در برابر ولایت فقیه است.

+138
رأی دهید
-89

korosh2500 - برمینگام - انگلستان
ولایت فقیه یه آشغاله.تو هم یه آشغال و برادرت آشغالی دیگر.در زبالدان تاریخ آشغال‌هایی‌ مثل شما زیاد بودند.
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 21:32
khosh bavar - يزد - ايران
پس با این حساب، حرف و حدس ما درست بود، که کوهنوردان و ورزشکران ایرانی‌ بطور مرموزی جان خود را در سوانحه های ساختگی از دست دادند، ننگتان باد !
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 21:53
ari jojeh - تهران - ایران
من هیچ خرده‌ای به این بیخردان نمی‌گیرم، چون مشکل هنوز جهل و تعصب کورکورانه مردم ایران است و بس، به قول شاعر میفرمایند: ملت و مملکتی که ز خدا غافل شد، سرنوشتش بجز از ذلت و نکبت نبود.
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 22:34
compatriot - تورنتو - کانادا
انگار سگ خوردتت گربه....!
جمعه 25 آذر 1390 - 01:42
mortimer - اصفهان - ایران
ما رو باش فکر می کردیم محمودشون مالیخولیا داره!/توهم در این خانواده ارثی است!
جمعه 25 آذر 1390 - 05:25
massoudoslo - اسلو - نروژ
جفنگیات بی سر و ته به هم میبافند و زندگی خود را میگذرانند البته با پول ملت ایران .
جمعه 25 آذر 1390 - 05:44
ملاصدرا - شیراز - ایران
وی با اشاره به اینکه اگر مقاومت سوریه توسط رژیم صهیونیستی شکسته می‌شد، به فکر درگیری با ایران می‌افتاد، تصریح کرد: ولایت فقیه در این جریان‌ها نیز به صحنه آمد و از دستاورد ملت ایران به زیبایی دفاع کرد. پس خدا را شکر اون همه سرمایه های ملت را برای بقای بشار اسد خرج کردید یک نتیجه ای داشته و اونهم بقای وجود بی وجود خودتان بوده است!!!!!!
جمعه 25 آذر 1390 - 05:51
amir58 - مشهد - ایران
اخه تونخودی شدی؟بقول اون برادراحمقت اب بریز اونجات که میسوزه!!!!!!
جمعه 25 آذر 1390 - 05:51
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
ببینم حالا چرا این دو برادر اینهمه با هم بد افتادند؟ من فکر میکنم که زنهای این دو باهم اختلاف داشتند و اینا رو به جون هم انداختند که هر کاری داداشت کرد که تو نباید همون راه رو بری! از فردا هر مسیری اون رفت تو ضد اونو پیش میری. غافل از اینکه ، هر دو ره به ترکستان ختم میشه.
جمعه 25 آذر 1390 - 09:02
hassan5 - تهران - ایران
این مردک کثیف قصد داره که دوباره بنام ولایت فقیه وارد دم و دستگاه شده در ادامه دزدی های قبلی بچاپیدن اموال دولتی ادامه بدهد.وگرنه همه میدانند که خدا و پیغمبر وامام و ولایت فقیه برای این شیطان باندازه یک پشکل هم ارزش نداره.چند وقته که بعناوین مختلف باسم ولایت در جراید خودش را مطرح میکند
جمعه 25 آذر 1390 - 10:04
avesta_afshin - تهران - ایران
واقعا همینطوره این هم یه کثافتیه مثل برادرش
جمعه 25 آذر 1390 - 17:58
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.