پوتین: نیروهای ویژه آمریکا قذافی را کشتند

خبرگزاری فارس: نخست وزیر روسیه امروز اعلام کرد که معمر القذافی را گروه ویژه آمریکایی با کمک هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی کشتند.

                                                          پوتین: نیروهای ویژه آمریکا قذافی را کشتند

به گزارش فارس، ولادیمیر پوتین نخست وزیر روسیه امروز در نشست سالانه پرسش و پاسخ با شهروندان روس، در خصوص تحولات لیبی اعلام کرد که معمر القذافی را نیروهای ویژه آمریکایی کشتند.
 
بوتین در این سخنان که در نوع خود بی‌سابقه بود، گفت: چه کسی این کار را کرد؟ هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا به کاروان (معمر القذافی که در حال حرکت بود) حمله کردند. به وسیله نیروهای ویژه.
 
به گزارش خبرگزاری فرانسه، نخست وزیر روسیه افزود: نیروهای ویژه‌ را به آنجا فراخواندند؛ نیروهایی که اساسا می‌بایست آنجا می‌بودند. کسانی را که آنان را معارضان و رزمندگان لیبیایی می‌نامند آوردند آنجا و او [قذافی] را بدون محاکمه و تحقیق کشتند.
 
معمر القذافی در شهر سرت به هنگام فرار بازداشت و سپس کشته شد.
 
روسیه پیش از این نیز یکی از مخالفان حمله کشورهای غربی به لیبی بود. روسیه در شورای امنیت برای تصویب قطعنامه حمله هوای ناتو به لیبی رای ممتنع داده بود.
 
پوتین پیش از این حملات کشورهای غربی به لیبی را به جنگ‌های صلیبی مسیحیان تشبیه کرده بود

+146
رأی دهید
-71

hossein87 - ایران - ایران
هی میگن تو انتخاب دوست دقت کنین . آه. این میشه . کی بهت گفت با محموت دوست بشی ؟ حالا دوستیت فیلمی هم باشه ، تاثیر خودش رو میزاره برادر من
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 15:29
shahab46 - هانوفر - المان
چیه ناراحتی‌ الدنگ، یه اشغال مثل تو از روی زمین کم شد
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 15:30
mortimer - اصفهان - ایران
نمی دونستیم در روسیه هم به این راحتی قرص توهم زا پیدا می شه!
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 15:36
منگوله مشهدی - مشهد - ایران
بین مخالفت امثال من (خودشیفتگی فرویدیه جدی نگیرین!) با حمله ناتو به لیبی (همه دیدیم آخرش به چه منجلابی ختم شد) با مخالفت بخور و بچاپ و ببرهایی مث تو که جای امنو برای غارت و امنیت سیاسیتون میخواین ، فاصله زیاده، گویا اینهفته تو روسیه یه مقدار به مذاق جناب افسر سابق کا گ ب تلخ گذشته شازده مسکو نشستن جلوی دوربین دون کی خوته های ناتو به فرافکنی، هواپیمای بدون سرنشین بدیم خدمتتون؟! .. واقعا چن تا کلمه تهوع آور هست که بهشون آلرژی پیدا کردم، یکیش ناتو، یکیش اسم تو (از تو بیشتر چون اون یکی لااقل دست به شعارش برای روسپی های سیاسی و ساده ها بد نیست) ...
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 15:35
Nur_ir - هامبورگ - المان
نیروهای ویژه امریکا خوب کاری کردند شر یک دیکتاتور کثیف را کم کردند . دستشان درد نکند . من بوس بردستهای نیروهای ویژه امریکا میزنم پوتین تو خفه شو چپاولگر ایران.
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 15:44
برهان - شیراز - ایران
ای بابا امریکاتمام ملتهافدای منافع خودش کرده حالاشما ناراحت قذافی هستی
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 15:53
massoudoslo - اسلو - نروژ
برو مرتیکه مافیایی مال مردم خور ! دست امریکایی ها درد نکنه که قذافی رو تکاندند...تو رو سننه ؟ برو تقلب انتخاباتی خودت را ماله کشی کن .
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 16:05
آشی - لندن - انگلیس
نکشتند بلکه عمدا اعدامش کردند. هم خودش و هم پسرش . جنایات متفقین بدون مجازات است. ای وای بر دنیا. حال بعضی وطن فروشان ایرانی می خواهند که امریکا ایران را آزاد کند. مثل لیبیی ، عراق یا افغانستان ؟؟؟؟؟
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 17:15
ایرانزمین - یوتوبوری - سوئد
تو چرا اونجات میسوزه..مرتیکه جنایتکار,تو فقط مصلحت اندیشی,هم از توبره میخوری، هم از آخور! چندین دهه است که آخوندها را میدوشی و از پشت تیغ میزنی,یکی به نعل یکی به میخ ۲ تا به خودت بزن,۲ باره هوس رییس جمهوری کرده البته با توسل به پررویی.کودتا و زور کشتار و شکنجه مردم
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 17:44
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
پوتین یکی‌ از پس مانده‌های رژیم خونخوار لنینیسم، مارکسیست، استالینیسم ، کمونیسم‌های شوروی سابق هست که با تمام قوا سعی‌ بر سر قدرت ماندن به هر کلک که باشد می‌‌نماید، شیوهٔ‌های حکومت جهل و جنایت و سیاهی ولایت وقیح برای سرکوب و خفقان کپی شده از این سیستم وحشتناک است. اضافه کنم که در حیله گری و شارلاتان بازی خامنه‌ای بی‌ سواد در مقایسه با پوتین طفلی بی‌ گناه بیش نیست!!!‌ها ها‌ها ها‌ها ها‌ها ها
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 17:55
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
حالا بعده ی عمر ی حرف راستی زد چرا همه به جونش افتادن؟ راست میگه دیگه ی دستی تو کار بود که قذاف خان و کشتن دیگه!! وگرنه چرا نذاشتن مثل آقا صدام محاکمه بشه ؟ درضمن چرا همه اونهای که خارج از کشور تشریف دارن دوست دارن آمریکا و غرب به ایران حمله کنه؟زندگی که برا ما تلخ هست بازم میخان تلختر کنند
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 17:56
parvaz 1 - پلیموس - انگلیس
حالا حرف مموتی گل کرد که میگه: آب رو بریز اونجات که میسوزه.برو مشکل خودتو اول توی کرملین حل کن٬ بعد راجع به آمریکا بلغور کن
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 18:05
بهدین - نشویل - آمریکا
جنگ سرد ظاهرا (نە واقعا) پایان یافتە است.
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 18:55
oghab - هلسينكي - فنلاند
۱۰ سال پیش کلینتون طرح خاورمیانه بزرگ را عنوان بود . حالا یک سری کور دل‌ میگن بهار اعراب
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 19:00
amir58 - مشهد - ایران
پ ن پ.اونجاش میخاریدگفت:یکی بیاد باچاقوبخارونه..........البته کارزشت وحیوانی بود
جمعه 25 آذر 1390 - 05:45
danial nabi - استكهلم - سوئد
اسرائیل آمریکا ۴اور - مونیخ - آلمان. آقای‌ها ها‌ها ها‌ها ها یه عزرائیل صهیونیستی و آمریکا دوست،اگر یک نفر در شورای امنیت کارش درست باشه، همین پوتین است که خار چشم آمریکاست، و همیشه دست آمریکا را رو میکنه.
جمعه 25 آذر 1390 - 11:36
mortimer - اصفهان - ایران
danial nabi:مامور سابق کا گ ب که چند صد نفر انسان بی گناه رو به کشتن داده کارش درسته؟!؟!؟!؟/آخی برای اربابت چه نازی می کنی.
جمعه 25 آذر 1390 - 14:11
gol andam - ژنو - سویس
زیاد حرف میزنی‌ آقای چکمه ،،،شماها مثل گرگه گرسنه منتظرین ،،،که خبری بشه تا ایران ما رو از هم بدرین،،،دست گرگ کوتاه ،،هنوز ایرانیان واقعی‌ و غیور ،،و فرزندان آریایی زنده هستند ،،،،به دلسوزی شما آشغالها نیازی نیست
شنبه 26 آذر 1390 - 11:47
demokrasi-solh - صحنه - ایران
برو مردکه دیکتاتور به قدرتت بچسب و خوشحال باش که ملتتو می کشی تو دیگه حنات برای کسی رنگی نداره با تقلبایی که در انتخابات می کنی .. حرفه تو رو کی قبول داره؟!
یکشنبه 27 آذر 1390 - 06:39
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.