الهیان : تماس از دفتر ملکه انگلیس با مقامات کشور و التماس برای ادامه رابطه با ایران

تماس از دفتر ملکه انگلیس با مقامات کشور و التماس برای ادامه رابطه با ایران

                                                  الهیان : تماس از دفتر ملکه انگلیس با مقامات کشور و التماس برای ادامه رابطه با ایران

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون امینت ملی و سیاست‌خارجی مجلس گفت: پس از مصوبه مجلس مبنی بر کاهش رابطه با انگلیس از دفتر ملکه انگلیس با برخی مقامات کشور تماس گرفتند و برای ادامه ارتباط با ایران التماس می‌کردند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، زهره الهیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی امروز پنجشبه در سومین نشست شورای عمومی دفتر تحکیم وحدت که در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد، گفت: طراحی سفارت مجازی آمریکا قبل از انتخابات در کشورمان برای حضور تأثیرگذار در عرصه انتخابات مجلس است.

وی افزود: پیروزی ما در به غنیمت گرفتن پهپاد جاسوسی آمریکا معادلات رژیم صهیونیستی برای جنگ الکترونیک با کشورمان را به هم ریخت.

الهیان قیام وال استریت را در اعتراض به استکبارجهانی دانست و ادامه داد: همان‌طور که رهبری فرمودند زمانی که مردم آمریکا متوجه شوند تمام بدبختی‌های آنها زیر سر صهیونیست است، نظام سرمایه‌داری جهان فرو می‌ریزد.
 
عضو کمیسیون امینت ملی و سیاست‌خارجی مجلس گفت: از مدت‌ها قبل پیام‌هایی می‌گرفتیم که براساس آن غرب برنامه‌هایی جدی برای انتخابات آینده دارد چرا که دشمن نگران ایران توانمند و مقتدر است.

وی افزود: مجلس براساس فرمایش امام(ره) در رأس امور است و اگر دشمن موفق شود مجلس آینده را منحرف کند، نقطه آغاز موفقیت آنها خواهد بود.

الهیان با بیان اینکه انتخابات آینده با توجه به شرایط جهانی برای ما مهم و استراتژیک است، خاطرنشان کرد: مثلث جریان فتنه، جریان انحرافی و دشمنان خارجی برای منحرف کردن انتخابات آینده هستند.
 
عضو کمیسیون امینت ملی و سیاست‌خارجی مجلس اظهار داشت: جریان فتنه لیست تهران خود را ارائه داده و مهره‌های اصلی این لیست هم افرادی از جریان فتنه و عناصر اصلی آن هستند و قرار است اصلاح طلبان با استفاده از این حربه به مظلوم‌نمایی بپردازند چرا که می‌دانند این لیست رد صلاحیت می‌شود.
 
وی تأکید کرد: جریان فتنه، انحرافی و دشمنان خارجی قطعاً با هم پیوند می‌خورند تا بتوانند به موفقیت دست یابند.
 
الهیان با اشاره به اینکه مطالبه جنبش دانشجویی از اصول‌گرایان باید وحدت حداکثری باشد، ادامه داد: دشمن در صدد است تا از انتخابات آینده بهره‌برداری کند.
 
وی درباره تسخیر سفارت انگلیس از سوی دانشجویان اظهار داشت: حرکت دانشجویان در تسخیر سفارت نباید عقب‌گرد داشته باشد البته باید به حرکات سودجویان هم در این رابطه اشاره کرد.
 
عضو کمیسیون امینت ملی و سیاست‌خارجی مجلس خاطرنشان کرد: حرکت دانشجویان در حمایت از مجلس کاملاً به جا بود و حتی جا داشت که دانشجویان 3 یا 4 روز جلوی سفارت تجمع کنند و این حرکات هم باید استمرار داشته باشد.
 
نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: نمی‌دانیم چه شد که درب سه لایه سفارت انگلیس که رمزی هم هست، به راحتی و بدون به کار بردن هرگونه فشار باز شد؛ در سفارت انگلیس گرچه شیشه شکست ولی قفلی شکسته نشد، یعنی همه درها باز بود و این مسئله مشکوک است.

الهیان اظهار داشت: پس از مصوبه مجلس مبنی بر کاهش رابطه با انگلیس، انگلیسی‌ها به التماس افتادند و حتی از دفتر ملکه انگلیس با برخی مقامات کشور تماس گرفته می‌شد و التماس می‌کردند و این موضوع همچنان ادامه دارد.
 
وی با بیان اینکه نقش جنبش دانشجویی را در بحث انقلاب‌های منطقه پررنگ می‌دانیم، گفت: یک جاهایی دیپلماسی سیاسی جواب نمی‌دهد اما دیپلماسی عمومی جواب می‌دهد که باید از این فرصت به خوبی استفاده کنیم.
 
عضو کمیسیون امینت ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه باید در بررسی علمکرد دولت نکات مثبت و منفی با هم دیده شود، اظهار داشت: فرهنگ همان‌طور که در دوره‌های گذشته مظلوم بود در دولت اصول‌گرا هم در حال انحراف است.
 
الهیان در پایان خاطرنشان کرد: استراتژی ما حمایت از سوریه است چرا که همه فشارهای جهانی به خاطر جایگاه سوریه در چرخه مقاومت علیه رژیم صهیونیستی است.
 

+133
رأی دهید
-153

samuk66 - لندن - لندن
زندگی‌ ارزش انقدر دروغ گویو رو نداره
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 10:07
bofekoor - هانوفر - آلمان
خوب چرا اینقدر سنگ دل‌ هستید،بذارید دوباره ارتباط داشته باشن سنگ دل‌ها
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 10:12
sobhanjan - ابوظبی - امارات
برو ماده سوسک کثیف تو شدی تئوریسین این مملکت خاک تو سر این مسئولین کنند
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 10:28
kiwiboy - کرایست چرچ - نیوزلند
این با اون فاطی کماندو نسبتی داره؟
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 10:29
sharina - لندن - انگلستان
به جای ثبت اظهارت پوچ و بی اساس این خود باختگان و شیطان صفتان که دیگر کاملا ماهیت امریکایی انها بر همگان روشن شده واقعییت ها را ان هم از انانی ثبت کنید که حرف دل تمامی ازادگان تاریخ را میزنند اراجیف و مهملات اینانان فقط زخمیست بر قلبهای جریحه دار ملت که چگونه با یک اشتباه سرنوشت خود و کشور را به دست این گشنه گداها دادند که ندیده ها و نکرده هایشان را در این سی و اندی سال دیدند چه سخت است درک اینکه پدران ما چگونه ایران را از دست یک مشت متخصص گرفتند و به دست کسانی دادند که سالیان سال دور سرشان عمامه پیچیده اند و مغزشان رشد نکرده
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 10:11
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
دروغ‌که‌مالیات‌نداره‌‌خانوم‌محترم٬هرچی‌دلت‌میخواد‌چرت‌وپرت‌بگو٫سکه‌یه‌پول‌شودین‌توی‌دنیا٬این شما‌بودین‌به‌غلط‌‌‌کردن. افتادین‌بعد‌انکه‌فهمیدین‌جایه‌سفت‌شا.....با‌زدن‌این‌حرفاحالا‌دلتون‌روخوش‌کنیدتا‌یه‌مشت‌بسیجی‌جنایتکار‌ودیوانه‌با‌شنیدن‌احرفا‌. داد‌بزنن‌الله‌اکبر
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 10:30
ari jojeh - تهران - ایران
زهره جون، من کاری به کار ملکه انگلیس و ملکه زنبور‌ها و این حرفا ندارم ولی‌ از عکست پیداست .... هستیا!!!
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 10:38
پریستوک - تهران - ایران
بعد از فاطی رجبی، فاطی الهیان شروع به .... کرده اونم با چه توهمی. با دیدن تیتر این خبر به جای خنده گریم گرفت که گیر دست چه سگای چاخانی افتادیم که تو خالی بندی های بزرگ کردن از تریبون دولتی یه ملت به اسارت گرفته شده مسابقه گذاشتن و اصلن براشون مهم نیست که در نگاه جامعه ی جهانی به خاطر توهمات و خالی بندیشهاشون روز به روز ذلیل تر می شیم. دستمال صیغه ایه محمود چاخان و علی یه دست بهتر از این نمی شه!
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 10:31
noshafarin - اکلند - نیوزلند
یه جاهایی دیپلماسی سیاسی جواب نمیدهد اما دیپلماسی عمومی جواب میدهد! منظورش از جنبش دانشجویی و دیپلماسی عمومی همون لات با زی‌ دیگه . باور کنید بهش بگن الفبای انگلیسی‌ رو از حفظ بگو یه ۱۰ تائی‌ جا میندازه. عضو کمیسیون امنیت ملی‌ هست داره ملتو تشویق به هرج مرج می‌کنه
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 10:45
oshtoleshang - مشهد - ايران
هنوز نمیفهمه ملکه فقط تشریفاتیه و بس
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 11:01
m.noor - شارجه - امارات
با درود .‌ای ناکس دروغگو .مان
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 11:18
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
کشوری که مدیران و گردانندگانش اینا باشند، از این بهتر نمی‌شه.
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 11:22
korosh2500 - برمینگام - انگلستان
شما تا می‌‌توانید این چاخان پاخان را بار ساندیس خوراتان بکنید.ولی‌ عقل سلیم ما چنین مخملاتی را قبول نمی کند...البته شاید هم واقعیت داشته باشد.کشوری با این همه زخایر معدنی،حیف که چه کسانی شده اند تصمیم گیرنده و قانون گذار...
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 11:23
shakila99 - شارجه - امارات
از آنجایی که انگلیس منزوی شده ملکه‌شان را جلو انداختند که ارتباط‌شان با ایران را حفظ کنند .پیش خودشان گفتنند حالا که ایران هواپیما جاسوسی هم داره میترسیم این دانشجو‌های جان بر کفّ سوار بر این هواپیما مثل بلا ی آسمونی سرمون خراب بشن .برای همین به‌‌‌ التماس افتادن ل‌ول
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 11:34
ali1111 - تهران - ایران
متأسفانه دارو‌های روان گردن در ایران بیداد میکنه و در دسترس همگی‌ می‌باشد.
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 11:36
آدم معمولی - آرمانشهر - ایران
می تونه یه دروغ محض باشه و احتمال راست بودنش هم هست!. در کل سیاست پدر و مادر نداره.
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 11:49
oghab - هلسينكي - فنلاند
ای وال درست گفتی
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 11:54
garfield - تهران - ایران
آخه گوساله ماده نابالغ! هنوز نمیدونی دفتر ملکه حق نداره توی اختیارات دولت انگلیس مستقیما دخالت کنه؟ خنگ خدا ملکه توی انگلیس هیچکاره است فقط یه مقام تشریفاتیه. ای خدا اینو بقال سر کوچه مون هم میدونه. راست گفتن: وای به روزی که گدا معتبر شود!
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 11:44
ايدين - کرج - ایران
.....م تو مغزت !سانسورش نکنید چاپش کنید
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 12:21
دنیای وحشی - تهران - ایران
اواااااااااااااااا خواهرررررررررررر ملکه مادر خودش به تو گفت؟؟!!چی گفت؟؟!! درگوش تو گفت؟؟!! چی گفت؟؟!! گفت کاری که ملا میکنه پرنس فیلیپ نمیکنه؟؟!! . پدرسوخته زشت خالی بنددددددددددددد. یه چیزی بگو تو .. مون جا بشه .
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 12:21
ariobarzan - اکسفورد - انگلستان
یه نفر به این ماده الاغ بفهمونه خانواده سلطنتی انگلستان تو سیاست دخالتی ندارند
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 12:39
mortimer - اصفهان - ایران
جالبه که صداشو ضبط نکرده!/حال که اسلام بر کفر پیروز گشت به آن چلاق بگو پاشو از ایران بذاره بیرون زیرا که دیگه نباید ترسی از کفار داشته باشد./هیتلر هم زمانی در پی گرفتن دنیا بود و بسیار پرقدرت تر از الان تو ولی دیدی که فقط آلمانٍ خودشو به ....داد و امثال تو نیز این کشور را به همان مقصد خواهند برد!
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 12:55
anti sandis - كنت - انگليس
آخه خانوم خوشگله قربون ا ون بینی‌ پهنت ملکه توی سیاست دخالت نداره dروغم بلد نیستی‌ بگی‌
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 13:07
Salar_ee - مونتریال - کانادا
عجب......................
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 13:21
jahane novin - لیورپول - انگلیس
یه سوال دارم اگر ۱۰۰ ساله پیش نفت در ایران و خاور میانه توسط همین انگلیسیها کشف نشده بود آیا همین الان میتونستیم بگیم که ما کشورهای پولداری هستیم و اونها باید بما التماس کنن تا دوباره رابطه برقرار کنند اصلا ما الان کجا بودیم توی جنوب ایران ایلات عشایری بود قشون تفنگ کشی‌، مال و مال بازی سر گردنه بگیری، برید خدارو شکر کنید که همین انگلیسیها نفت رو کشف کردند و ما الان استفاده می‌کنیم،کفر نعمت از کافت بیرون کند شکر نعمت نعمت‌ات افزون کند(کفر یعنی‌ پوشندن واقعیت)
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 13:31
molla breaker - استکهلم - سوئد
ای تو روح اون رهبرت یک حرکت بودار
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 13:45
ایرانزمین - یوتوبوری - سوئد
منظور خانم که از علمکرد دولت نکات مثبت و منفیش حمایت کرده یعنی اینکه در طول ۶ سال رییس تحمیلی میلیاردها دلار به جیب زده در عوض مثبتش هم یعنی ۲ برابر این مبلغ را هم به تروریستهای فلسطینی و لبنانی خیرات کرده و توسط.ساندیس خورهای قدسی و پشمالوهای حزب ا..لبنان مخالفان نابشر هم را سرکوب و بعد به کهریزک برده اند.بله سرکار الهیان روی بابات سفید
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 15:02
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
آبجی‌ زینب؟؟؟ باز مشتریها((عزیزان دل‌ برادر )))) کم شده هذیان؟؟؟؟
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 15:02
Azadikhah - تكسل - هلند
عجب خالی‌ بندی.خانم زهره الهیان نماینده تهران بزرگ:ملکه انگلستان اصلا در سیاست داخلی‌ کشور خودشم دخالتی نداره چه برسه به دخالت در سیاست خارجی‌
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 15:59
bkherebati - پونا - هندوستان
به به ....خواهر مچاله این حرفها را کی یادت داده.....درمورد باز شدن دربه از قرار معلوم یا حسین که ان جا بود دربها را باز کرده و ارازل اوباش بتونند ته تمه. ابرویی که داشتیم ببرنددر مورد ملکه...هم که خودت واربابت میدانید....شتر در خواب بیند پنبه دانه.......ضمنا تورا به ایمان نداشته ات ابروی دانشجویان را نبر. همان ادم ماشینیها برایتان کافیست...وبزرگواری کن ودهانت را ببند ودیگر اراجیف. بیشتری نگو ...ولطف کن وکامنتهای بچها را مرور کن ببین چقدر از تو تعریف وتشکر کردهاند.....
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 16:46
parvaz 1 - پلیموس - انگلیس
ها ها ها ا ها ها ها ها ها ها٬ وای وای وای وای وای٬ وای وای وای وای وای.....ای خدا مردم از خنده ها ها ها ها مردم از خنده....آخوندا چی به سر انگلیس اوردن که ملکه الیزابت به التماس افتاده!!! خدایا اگر همه مخلوقانت را٬ آفریدگانت را دوست داری مردم ایران را از چنگ اهریمنها نجات بده
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 17:13
golly47 - فوکشتاد - المان
حالا یا التماس کرده یا نکرده اگر انگلیس سفارت داشته باشد یکی توی روستا ...همه دنیا فهمیدن
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 17:00
joodyaboot - کلن - آلمان
با سلام به خوانندگان این متن، لطفا نه عصبانی‌ بشوید نه با هم دعوا کنید ،بنده پزشک معالج این خانم هستم و با کمال پوزش باید بگم چند روزی مرخصی بودم وقتی‌ برگشتم دیدم ایشون قرصاشو نخرده و با .... شعر هایی که گفته ، یک ملت را به هم ریخته، بازم از همگی‌ معذرت می‌خوام ، سعی‌ می‌کنم ۶ دانگ حواسم بهش باشه.
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 18:51
hameshehbahar - انگلستان - انگلستان
راست میگی والا همین روزها ست که دست به خود کشی هم بزنه!!! از دوری تو و انتری نژاد!!!
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 19:08
sara shirazi - لندن - انگليس
متاسفم برای خودمون مملکته ما دست کیاست
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 19:09
aghareza27 - برگن - نروژ
ما ایرانیها وقتی‌ بین خودمون هستیم جوک میگیم که مثلا آبادانیها لافزن اصفهانیها خسیس رشتیها یه ذره بی‌غیرت ترکها ساده و لرها زیادی ساده اند .ولی‌ اینطوری پیش بره تو جوکهای بین‌المللی جای آبادانیهای خودمون را بگیریم.
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 19:58
leila leila - گوتنبرگ - سوئد
اکس زده بنده خدا
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 20:09
Islam zoda - تورنتو - کانادا
شما بهتره به همون رشته خودتون که" تخصص در صیغه شدن " هست بپردازید و مثل همیشه بر ضد زنان ایرانی‌ در مجلس فرمایشی به نفع مردان چند همسری را ترویج کنید...
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 22:53
mamoti - کرج - ایران
نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: نمی‌دانیم چه شد که درب سه لایه سفارت انگلیس که رمزی هم هست، به راحتی و بدون به کار بردن هرگونه فشار باز شد؛ در سفارت انگلیس گرچه شیشه شکست ولی قفلی شکسته نشد، یعنی همه درها باز بود و این مسئله مشکوک است.!. حالا فرض کنیم راست میگه!. یعنی هرجادرباز باشه میشه رفت داخل؟. مطقت ماراکشت.
جمعه 25 آذر 1390 - 07:55
parvaz 1 - پلیموس - انگلیس
*در باز بود٬ کسی هم قفل نشکست* دروغگوی کثافت پس اون دو تا جانور ریشو که سوار در سبزرنگ بزرگ بودند و با اهرم و چکش قفل میشکستند حتما با تو یکی خیلی رابطه نزدیکی دارند که اینجوری انکار میکنی. .... خدای را سپاس که شما جانورها ٬ مشغول کندن گور خودتون با دستان خودتون هستید
جمعه 25 آذر 1390 - 12:40
vahid71 - تهران - ایران
اینا همش بازی خودشونه جان مادرتون نرید رای بدید.
جمعه 25 آذر 1390 - 20:48
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.