مهدوی‌کیا و بزرگان فوتبال جهان در دیداری خیریه

در مسابقه‌ی "فوتبال برای مبارزه با فقر" ستارگان گذشته و حال باشگاه فوتبال هامبورگ آلمان میزبان تیم منتخب جهان بودند. در این مصاف که به سود مهمان به پایان رسید، حدود ۲۵۰ هزار یورو برای کمک به گرسنگان شاخ آفریقا جمع شد.

 مهدی مهدوی‌کیا (راست) در دوئل با زین‌الدین زیدان
 

۲۴ هزار و ۳۰۰ تماشاگر شامگاه سه‌شنبه (۱۳ دسامبر/ ۲۲ آذر) در ورزشگاه شهر هامبورگ شاهد مسابقه‌ی فوتبالی بودند که از سوی سازمان ملل متحد ترتیب داده شده بود؛ دیداری که ستارگان تیم شهرشان در یک سوی میدان آن بودند و ستارگان فوتبال جهان در سوی دیگر آن. تماشاگران این مسابقه بار دیگر از قدرت دریبل‌زنی رونالدوی برزیلی و هنرنمایی‌های ادگار داویس هلندی لذت بردند و شاهد رقص زین‌الدین زیدان، سفیر سازمان ملل، در میدان بودند.

زیدان، قهرمان جهان در سال ۱۹۹۸ و مدیر ورزشی باشگاه رئال مادرید، تنها بازیکنی بود که یک ساعت در زمین باقی ماند. او با وجود این موفق به گلزنی برای تیم منتخب جهان نشد. گل‌های این تیم را دیدیر دروگبا (دقیقه ۲۲)، رونالدو (۲۷)، خوآن کاپدویلا (۳۹)، میشل سالگادو (۵۹) و لوئیس فیگو (۷۲) به ثمر رساندند. گل‌های میزبان را هم ملادن پتریچ (۸)، زروبرتو (۱۹)، توماس رینکون (۶۴) و هونگ مین سون (۸۹) به ثمر رساندند.

«مدیییییی» بار دیگر در میان هواداران

 مهدی مهدوی‌کیا، ستاره‌ی ایرانی سال‌های پیشین تیم هامبورگ، یکی از بازیکنانی بود که مورد توجه ویژ‌ه‌ی هواداران قرار رفت. طرفداران این بازیکن شامگاه سه‌شنبه هم، به یاد روزهای گذشته، او را با فریادهای کشیده‌ی «مدییییییی!» (Mediiiiiii) به پیش می‌راندند.

تیم منتخب جهان را به صورت نمادین مارچلو لیپی ایتالیایی و بورا میلوتینوویچ (صرب) هدایت می‌کردند. قضاوت دیدار را هم پیرلوئیجی کولینا، داور پرآوازاه‌ی ایتالیایی، بر عهده داشت که از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۳ شش بار متوالی به عنوان بهترین داور سال جهان برگزیده شده بود.

این دومین بار است که چنین مسابقه‌ای در آلمان برگزار می‌شود. دوسلدورف در سال ۲۰۰۵ هم میزبان یکی از ۹ بازی خیریه‌ای بود که سازمان ملل که تا کنون با این مختصات برگزار کرده است.

بر اساس برآوردهای سازمان ملل حدود ۱۳ میلیون نفر در جیبوتی، سومالی، اتیوپی و کنیا در فقر مطلق بسر می‌برند و در خطر مرگ در اثر گرسنگی قرار دارند. به گفته‌ی زیدان، فرستاده‌ی ویژه سازمان ملل در امور خیرخواهانه، «ما نمی‌خواهیم تنها پول جمع کنیم بلکه قصد اصلی‌مان جلب توجه به نیاز انسان‌هاست».

دیدار شامگاه سه‌شنبه از قرار حدود ۲۵۰ میلیون یورو عایدی داشته که برای کمک به گرسنگان شاخ آفریقا هزینه خواهد شد. باشگاه هامبورگ آلمان هم از دریافت اجاره‌بهای زمین چمن برای برگزاری مسابقه‌ی یادشده چشم پوشید.

+272
رأی دهید
-23

Naser hejazi - بهبهان - ایران
مهدی یکی ازباشخصیت ترین وبااخلاق ترین بازیکنان کشورمونه
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 20:43
*israel* - اورشلیم - اسرائیل
با توجه به اینکه زیدان هم آفریقایی هست و به فکر‌ هموطنان خودش بوده حرکتی‌ جالب بوده به امید روزی که ایران هم فقیر و گرسنه نداشته باشه
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 21:40
toopchiyan1986 - لندن - انگلستان
mediiiiiii بهت افتخار می‌کنم
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 22:09
zoroye iran - وين - اتريش
همیشه بهترینهای ایران پرسپولیسی بودن کیا هم مثل دایی-کریمی-باقری -هاشمیان و ...
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 22:17
olagh3kaleh - منچستر - انگلیس
zoroye iran - وین - اتریش. هاشمیان وقتی‌ رفت اروپا توی پاس بازی میکرد بعدشم چرا این بهترینهای ایران که توی پرسپولیس هستن ۳ تایی شدن هفته پیش مقابل استقلال لول
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 22:33
Shahram khosh maram - تهران - ايران
افسوس که غولهای فوتبال ما یا رفته اند یا دارند میروند: دایی، باقری ، عابدزاده و مهدوی کیا. فقط نکونام مانده.
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 22:56
3kiloomori - توکیو - ژاپن
ما نفهمیدیم ۲۵۰هزار یورو یا ۲۵۰میلیون یورو؟. کدومش درسته؟.
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 00:02
hamedo131 - منچستر - انگلستان
شیره مهدوی کیا! یکی‌ از بهترین و با کلاس‌ترین فوتبالیستای تاریخه فوتبال ایران.
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 09:15
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
کارشناس قلابی توهمی آخه چرا اینقدر عقده داری تو؟؟؟:))این بازیکنا هم که گفتی بهترینای لیگ بودن لنگ خریدیشون از شانس خوبشون زود از لنگ رفتن تا خوب شدن..تو نظرتو در مورد مهدوی کیا گفته بودی:))نکنه باز نظر عوض کردی:)))بیچاره مهدوی کیا دو سال تو لنگ بود 13.14 سال پیش الان داره عذاب میکشه به خاطر انتخابش:))شنیدم میخواد لنگ عقیلی خلعتبری هم بخره تا اینا هم مثل نصرتی و اولادی گند بزنه بهشون:))))
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 08:34
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
مهدوی کیا یکی از با اخلاق ترین و بهترین بازیکنان ایران..بعضی از لنگیایی که هیچی از فوتبال نمیفهمن فقط بلدن از اسمش استفاده کنن..(عقده و سوزش)
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 08:41
zoroye iran - وين - اتريش
آدمهای نادان فقط منکر پرسپولیسی بودن کریمی باقری و دایی و مهدویکیا هستند هاشمیان هم در حال حاظر در پرسپولیس هست پس هزیون نگید ایکیو پایین باز سوختی بسوز که از سوزشت خوشم مییاد ،ایکیو پایین عقده ای کریمی و باقری و دایی و مهدویکیا پرسپولیس چهره شدن مثل اینکه گل مهدویکیا به کیسه و گل کریمی از نیمه زمین و گل ۴۰ متری باقری هنوز میسوزونتت در کل حرفی که زدی باعث خنده و تعین میزان ایکیو پایینته بخاطر همین سوژه سایتی
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 12:22
pandora - کلن - آلمان
این موضوع رو از ۲سال پیش بارها گفتم،اما باید واسه نسل جدید کاربران هم دوباره بگم.مهدی در تیم بانک ملی‌ چهره شد و به تیم ملی‌ رفت.دایی رو که همه می‌دونن از بانک تجارت و زیر نظر ناصر خان مطرح شد،کریم در تراکتورسازی شده بود کریم باقری،هاشمیان هم که کلا پاسی بود و از اونجا رفت آلمان،عابدزاده که با استقلال قهرمان آسیا شد!...اینا همه یه دورانی توی لنگ بودند اما هیچکدوم از لنگ شروع نکردند،از لنگ به تیم ملی‌ یا اروپا نرسیدند.هرچی‌ هم دارند از بهترین بازیکن آسیا شدن گرفته تا آقای گلی‌ جهان و .. لژیونر شدن و .. همه رو از درخشش در تیم ملی‌ و باشگاه خارجیشون دارند و سالهایی این عناوین رو کسب کردند که اصلا توی لنگ بازی نمی‌کردند!یعنی‌ لنگ نه اینا رو ساخته،و نه نقش اصلی‌ رو در این عناوین اینها داشته.بازیکنان ساخته لنگ کسانی‌ مثل شیث،حقیقی‌،مامانی،قباخلو و .. هستند.لنگیا فقط می‌تونن افتخار کنند که این بازیکنا مدتی‌ در تیمشون بودند اما نمی‌تونن بیش از این ادّعایی داشته باشند
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 13:14
pandora - کلن - آلمان
اینم از بازی امروز لنگ،دقیقه ۸۰ باید یه پنالتی-اخراج به نفع راه آهن می‌گرفت به جاش به ۲تا بازیکن راه آهن اخطار داد ! به هر حال نتیجه خوبی‌ بود:))دایی هم همچنان شونه به شونه مس سرچشمه حضور داره / جام حذفی جالب شد،شهرداری یاسوج که تراکتور رو حذف کرده بود امروز هم فولاد رو حذف کرد و رسید به استقلال.عجب تیمیه،۲تا تیم خفن رو حذف کرده! / امروز فولاد ۱۲۰ دقیقه بازی کرد در یاسوج،۲شنبه هم باید تو آزادی با لنگ بازی کنه.باز هم لنگ شانس آورد که حریف خسته به تورش می‌خوره،از یاسوج باید بیاد تهران اونم بعد از ۱۲۰ دقیقه بازی حذفی
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 13:47
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
pandora - کلن - آلمان..این کارشناس قلابی توهمی به قول تو بارباپاپا:))به خاطر سوزش از جاهای دیگه میاد اینطوری خالی میکنه خودشو:))به خاطر سنش این چیزارو نمیدونه خودشم که اطلاع فوتبالیش صفره..این کارش اینه روزنامه زرد بخونه کلا هر چی میشنوه زود میاد عقده خالی میکنه بعد که کم اورد ضایع شد یا نظر عوض میکنه سریع یا فرار:)))سوژه سایته لقبش دیگه:)))لنگ شیث و معرفی کرده و مکملش حقیقی لایی خور و همین مامانیو باقریها زارعی:)))
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 14:14
Naser hejazi - بهبهان - ایران
pandora_آلمان_کلن. ما آندو روداریم که درفولهام وبولتون بازی کرده
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 16:46
zoroye iran - وين - اتريش
اگه به این حرفاس پس مجیدی هم لگنی نیست اول کشاورز بود بعد بهمن چهره شد پس مجیدی لگنی نیست .برهانی هم از میلاد کرمان شروع کرد و پاس چهره شد پس این هم لگنی نیست.میداودی از لگن اهواز چهره شد و رفت پاس و .. پس این هم لگنی نیست.رحمتی از پاس شروع کرد و در دخانیات فجر سپاسی مس کرمان و سپاهان بازی میکرد و اگه دایی امثال میموند سر از پرسپولیس در میاورد پس این هم لگنی نیست وتا آخر بازیکنها و تمام بازیکنهای لگن و پیشکسوتهای لگن پس لگنی نیستن بر میگردن به تیمی که در اون چهره شدن و آمدن لگن فرافکنی هم حدی داره و با این حرفها اگه ارضا میشی بگو و ما میخندیم و به عقلانیتت شک میکنیم
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 17:48
*Fanoos* - ايران - ايران
zoroye iran - وین - اتریش دقیقا همینطوره دوست عزیز درود بر شما
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 19:43
pandora - کلن - آلمان
می‌خوام یه چیزی از لنگیا بپرسم.چه اونا که خارج هستند چه داخل ایران.مگه پدر مادر شما ایرانی‌ نیست؟مگه زبونشون فارسی نیست؟بر فرض که چند ساله ایران نیستید،دیگه فارسی که باید بفهمید؟من نمیدونم مشکله زبان هست یا کلا فهم شخصی‌ افراد ! واقعا نمیدونم اینو ! من گفتم اون بازیکنا در لنگ *ساخته نشدند* و به خاطره لنگ به *اروپا* نرفتند و به خاطره درخشش در لنگ *جایزه آسیا* نگرفتند و خیلی‌‌هاشون هم اصلا از لنگ به *تیم ملی‌* نرسیدند.اینا رو می‌فهمید؟اما گفتم همه اینا لنگین،شده من یبار بگم این افراد لنگی نیستند؟؟واقعا توی فهم این مفاهیم ساده زبان فارسی مشکل دارید؟؟:))اومده میگه پس اینا هم استقلالی نیستند،من چی‌ میگم این چی‌ میگه!
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 21:17
pandora - کلن - آلمان
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه. آره اشکان،من فعلا توهینش رو ندیده .....// . Naser hejazi - بهبهان - ایران. دوست عزیز،اندو از جوانان توی استقلال بوده،خود استقلال ساختش.نه مثل اونهمه لژیونر لنگ یه یدونش رو هم خود لنگ از تیم پایه نیاورده!
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 21:21
zoroye iran - وين - اتريش
Naser hejazi - بهبهان - ایران. دوست عزیز آندو ناخن کوچیکه دایی مهدوی کیا کریمی و باقری نمیشه و اگه به این حرفهای ۱۰۰ من یه غاز اندو جوانان لگن بود سر از ابو مسلم در آورد و از انجا به تیم ملی انتخاب شد و رفت انگلیس و بعد در اون همه مدت بازیهاش از انگشتان دست تجاوز نمیکنه دست از پا درازتر برگشت تراکتور و بعد لگن پس اگه به این حرفهاس این هم لگنی نیست جان هر کی دوست دارید حرف با ارزش بزنید شما چندتا لژیونر داشتید که در تیمهای درجه ۳ بازی کردن تازه انجا هم ذخیره بودن و زود برگشتن منصوریان یزدانی سرژیک تیموریان و پاشازاده و مجیدی و اندو همه ناموفق بودن تنها دایی و کیا و کریمی و هاشمیان موفق بودن فرا فکنی هم حدی داره
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 22:12
zoroye iran - وين - اتريش
اگه اینطوریه پس زنده یاد حجازی تنها اسطوره آبیها تاجی نبوده و از نادر تهران دسته ۲ شروع کرد و از همان جا رفت تیم ملی بعد از آن رفت تاج پس حتما حجازی هم اسطوره شما هم تاجی نبوده سر این سوژه چقدر من خندیدم هرچیزی حدی داره فکر کردن مردم نمیفهمن .سالانه کلی فوتبالیست از مدارس فوتبال به تیمهای کوچیک میروند بعد از رشد و شکوفا شدن سر از باشگاههای بزرگتر و بعد باز هم بزرگتر در مییان و از اونجا ملی پوش میشوند و لژیونر میشوند مثلا رونالدو مگه میشه انکار کرد رئالیه حتما چون قبلا اسپورتینگ لیسبون بوده و بعد منچستر و بعد رئال حتما رونالدو رئالی نیست این حرفها موجب خنده میشه کریمی دایی باقری مهدویکیا هاشمیان پرسپولیسی بودن و هستن و از نوادر فوتبال ایرانند
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 22:31
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
یکی تو کامنتش خودش جواب خودشو میده بعد میگه خندم گرفت:)))))به خدا سوژه خنده سایته:))
جمعه 25 آذر 1390 - 08:58
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
pandora - کلن - آلمان..خودتو خسته نکن این کی فهمیده که این دفعه بفهمه:))این دفعه هم به خاطر سوزش اومد بدون فکر یه چیزی گفت از اخر مثل همیشه ضایع میشه در میره:))مجیدی بهترین دوران فوتبالش تو استقلاله و دو سال بهترین بازیکن ایران شد مثل اندو جباری حیدری و..ما که مثل ایناعقده نداریم بازیکنامونو بگیم مثل اندو زندی مجیدی..مهم الانه که همه ی اینا به لطف استقلال در بهترین شرایطند..و لنگیای سوخته هم از این بازیکنایی که میگن هیچکیو حاضر نیستن بیاد لنگ و همین علی دایی اینا هم فقط به خاطر سوابق ملیش و پز دادن با اونا دوست دارن بیاد لنگ وگرنه خودشونم میدونن هیچی بارش نیس الان از مربیگری:)سوژه خنده ما
جمعه 25 آذر 1390 - 08:44
Naser hejazi - بهبهان - ایران
zoroye iran_اتریش_وین. دوست عزیز خدمت شمابایدعرض کنم که کریم باقری درچارلتون انگلیس فقط1دقیقه بازی کرد درحالیکه آندو دربولتون 16بازی انجام دادو4 گل هم زد ودرفولهام هم به علت اختلاف باسرمربی نیمکت نشین شد وگرنه هیچکس درتواناییهاش شک نداره _درمورد هاشمیان هم بایدبگم تمام عمرفوتبالشودرآلمان وپاس گذراند وپارسال هم که بدون تیم بودهیچ تیمی حتی نفت تهران هم اونو نخواست بجز پرسپولیس _خواهشا احساسی نظرندین
جمعه 25 آذر 1390 - 10:51
pandora - کلن - آلمان
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه. خوبه آدم ضعف هاشو برطرف کنه.دیشب ۲تا کامنت داده،حتا صبر نمی‌کنه کسی‌ جواب بده،باز ۲تا دیگه داده همون حرفا رو زده،خوبه سایت ساعت کامنت دادن رو هم ....من اون بالا گفتم،اصلا بحث لنگی بودن این بازیکنا نبود،اما شازده بحث رو برده کجا ! هی‌ هم ادامه میده ...!..
جمعه 25 آذر 1390 - 13:26
zoroye iran - وين - اتريش
1.حرفهای خودتو هم باور نداری کامنتت اون بالا موجوده میگی اون بازیکنها از تیمهای دیگه مطرح بودن امدن پرسپولیس اوکی همه از پرسپولیس شروع نکردن درست این حرفهای خنده دار تو هستش مگه پرسپولیس فجر سپاسی یا ابومسلم که بازیکن درست کنه و بفروشه به تیمهای بزرگتر و یا فکر کردی لگن و سپاهان و پرسپولیس و ذوب بارسلون و یا آژاکس هستند که بازیکن بسازن و تحویل بزرگسالان بدن تمام تیمهایی که داعیه قهرمانی دارن دنبال بازیکنهای خوب هستند مگه لگن رحمتی عمران زاده منتظری اشجاری امیر آبادی حسینی کیا رحمتی برهانی مجیدی میداودیو غیره مگه اینها لگن مطرح شدن چندتا بازیکن یه دوره از جوانان شروع کردن اونهم با تیی پا از لگن دورشون کردن و در ابومسلم و پاس رشد کردن و ملی پوش شدن دوباره لگن خریدشون (جباری- اندو-حیدری)پس این از اون کیا-باقری-کریمی- دایی همه تو پرسپولیس معروف شدن و از پرسپولیس ترانسور شدن اینو دیگه هر ......میدونه
جمعه 25 آذر 1390 - 18:19
zoroye iran - وين - اتريش
2. مگه تیمهای بوندس لیگا این بازیکنها رو از تیم ملی خریدن یا از پرسپولیس امیدوارم دیگه فرافکنی نکنی عابدزاده هم زمان دهداری که به تیم ملی دعوت شد در تام اصفهان بازی میکرد و از تیم ملی رفت لگن و مهم اینه بعد پرسپولیسی شد تمام بازیکنهای خوب ایران پرسپولیسی بودن از زمان قدیم پروین و.. تا پنجعلی - محرمی- عابدزاده-درخشان-پیوس- ناصر محمد خانی- دایی-کریمی- باقری- مهدویکیا-ما پرسپولیسیها افتخار میکنیم اینها پرسپولیسی بودن و هستند اگه هم لژیونر شدن از تیم پرسپولیس شدن و تیمهای خارجی با پرسپولیس قرار داد میبستن نه با تیم ملی گلهای این بزرگان به لگن رو فراموش کردن
جمعه 25 آذر 1390 - 18:19
zoroye iran - وين - اتريش
Naser hejazi - بهبهان - ایران. دوست عزیز شما آدم با انصافی نشون دادی اندو بازیکن متوسطی بود و وقتی چند سال انگلیس بود الان یاد گرفته در کنار تخریب شوت بزنه پاس بده موقعیت سازی کنه وهیچ مربی خارجی باکسی پدر کشتگی نداره اعتقاد به بازیش نداره و اگه خوب بود تو اون چند سال با چند مربی که کار کرده بود ازش استفاده میکردن و نگهش میداشتن مثل اون موقعی که دال به کیا اعتقاد نداشت موند خودشو به مربی تحمیل کرد در ضمن مقایسه باقری با آندو مثل مقایسه لامبرگینی با ژیانه .هاشمیان بازیکن بزرگیه و الان من اونو پرسپولیسی میدونم گذشتش به من ربطی نداره کجا و کی چی بود و.. الان بعنوان بازیکن بزرگ در خدمت پرسپولیس
جمعه 25 آذر 1390 - 20:22
zoroye iran - وين - اتريش
ایکیو پایین میشه بگی تو کدوم روزنامه ها و سایتهای ورزشی رو میخونی که ما بدونیم و همونا رو ما هم بخونیم بخدا من یه دونه کامنت ازت ندیدم که فوتبالی باشه یا همش از عقده و توهم و سوزش و کثیف و توهین حرف زدی میگی نه به کامنتهات مراجعه کن شما حتی طرفدار واقعی نیستید چون کسانی که به اسطورتون توهین کردن هم جوابشونو نمیدید فقط بلدی چشماتو ببندی و توهین کنی بارها گفتم باز هم تکرار میکنم از لحاظ من (۰) صفر همین کافیته
جمعه 25 آذر 1390 - 20:39
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
همه ی کارشناسان میگن استقلال و لنگ باید بازیکن سازی کنن ولی این کارشناس قلابی سوژه میگه نه:))))لنگیایی مثل تو اگه از اینا خوششون میومد دوست داشتن تو لنگ بازی کنن اینا..امثال تو فقط بلدین پز دوسال حضور اینارو در لنگ بدین چون یه چیزی شدن در صورتی که هیچکدوم از اینارو لنگ نساخته..مس سرچشمه هم میتونه الان بره انصاریفردو که اینده داره بخره سریع ترانسفر کنه پز بده ای کیو..مهم اینه وقتی بازیکنو میخره یه تیم چه وضعی داره و در اون تیم چه وضعی پیدا میکنه استقلال طالبلو صادقی قربانی عمران زاده منتظری خسرو کاظمی جانواریو پولادی مجیدی .و..به سطح اول فوتبال معرفی کرد که بعضیهاش جام جهانی هم رفتن وکسانی امثال اندو و جباری هم جوانان استقلال بودن و به خاطر سربازی به ابومسلم رفتن نه تخیلات ذهن تو:)لنگ هم هر چی داره واسه 50 سال پیشه الان حقیقی لایی خور ،شیث(آی بدو)باقریها،حاجی زاده،ممد،شکوری،نوروزی مامانی قباخلو،خرسندی:))عبدی،فرشید کریمی،زارعی،و صدتا مثل اینارو تحویل داده:))))حالا اگه فهمید توهمی
جمعه 25 آذر 1390 - 19:49
pandora - کلن - آلمان
من جواب سوال دیشبم رو گرفتم،مشکل از فهم زبان فارسی نیست،مشکل فهم شخصی‌ هست.یک بار دیگه به ۴ قسمتی‌ که من بین ۲ ستاره *...* قرار دادم دقت کن.لنگ توی هیچ کدوم از اون بخشا نقش نداشته.۱)بازیکن رو نساخته ۲)به تیم ملی‌ نداده ۳)به خاطره درخشش در لنگ ترانسفر نشدند بلکه به خاطر تیم ملی‌ بوده ۴)و باز هم به خاطره تیم ملی‌ و جام جهانی‌ جایزه بردند و نه لنگ .واقعا با این ۴تا بخش هیچ آدمی‌ مشکل نداره مگه اینکه مشکل درک و فهم داشته باشه.حالا باز بگو اینا لنگی بودن.منم همیشه گفتم اینا لنگی بودن.کلا هر بازیکنی تو هر تیمی بازی کنه اونجایی می‌شه،فرهاد هم بهمنیه هم الوصل هم استقلالی !رونالدو هم منچستریه و هم مادریدی،کریم هم هم تراکتوری هم لنگی هم بولتنی.دیگه امیدوارم ایندفعه فهمیده باشی‌ چی‌ میگم.لنگیا فقط می‌تونن بگن این بازیکنا مدتی‌ در تیمشون بودند و نه هیچی‌ بیشتر از این.اگه نفهمیدی هم دیگه تکرار نمیکنم،تو به فرافکنی و سیاه کردن کامنت‌ها ادامه بده دلبندم
جمعه 25 آذر 1390 - 21:31
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
کارشناس قلابی توهمی جواب هرکسیو باید مثل تفکرخودش داد تا حالیش بشه..هر کی از روی سوزش و عقده حرف اضافی بزنه حالش گرفته میشه تو هم که خوشت میاد از ضایع شدن:)اگه نمیخوای بهت گیر بدم، بسوزی، مثل آدم نظرتو بنویس بدون هیچ تعصبی و با فکر که بعدن نمونی توش:)از کسایی که حرف الکی بدون مدرک و از روی تعصب الکی و عقده و اطلاع کم میزنن یا فرار میکنن حالم بهم میخوره که تو هم در حال حاضر تمام این صفاتو داری:)در مورد حجازی هم قبلا هم جواب اونو دادم هم جواب تورو
جمعه 25 آذر 1390 - 21:42
zoroye iran - وين - اتريش
1.ایکیو پایین(صفر) اگه ایکیوت پایینه به من ربطی نداره من ایران رو میگم مگه تیم لگن شما بازیکن ساز بوده و تمام بازیکنهاشو خودش تامین کرده تمام بازیکنهای خوب ایران رو فتل دزد گلچین کرده با پولی که توسط خودش از اکادمی لگن از همون بچه هایی که باید پرورش بشن و نمیشن و فقط پول اون بدبختها رو دزدیدن و بعد میگه با چک شخصی دروغ که حناق نمییاره مگه آژاکس و منچستر و بارسا که تیم نونهالان تا رده بالا داشته باشن لگن هم داره دزدی میکنن ازشون و تا بالا بخوان بیان سریسشون میکنند و آخرش یه بازیگن از توشون در نمییاد بقول روشن اول شغل پدر رو میپرسن بعد اگه پولدار بودن وارد تیم میشن.کریمی و باقری و.. اصلا دو روز در پرسپولیس بودن اصلا ببخشید لگن اونها رو پرورش داده و اینها لگنی هستند خوبه سوژه خندن.اولا اون فتل دزد بازیکنهاتونو تا وارد لگن میشدن ترانسور میکرد کیا و دایی و باقری وکریمی اصلا در پرسپولیس بازی نکردن و پرسپولیسی حساب نمیشن تو منو یاد بگور شاعر برره میندازی پول میگرفت تاریخ رو تحریف میکرد تو هم مثل اون میمونی. از توهم بیا بیرون
جمعه 25 آذر 1390 - 21:52
zoroye iran - وين - اتريش
2.جانواریو برزیلیه و تو فولاد چهره شد و به تیم ملی برزیل هم دعوت نشد سوژه خنده اون پولو میشناسه ول کرد لگنو رفت سپاهان چیزی بگو که به عقلت شک نکنن .منتظری فولاد چهره شد -طالبلو-صادقی-قربانی-کجان الان اگه خوب بودن لگن نگهشون میداشت و چندتا بازی ملی دارن و کجا لژیونر شدن دارم از خنده میمیرم هاهاها .کاظمی سایپا چهره شد و بخاطر پول لگنتونو ول کرد رفت استیل و....خسرو اگه خوب بود چرا پاس وسپاهان و .. بود از همون اول لگن نگهش میداشتن.پولادی رو که نخواستن و تراکتور مس حالا کجاست ؟عمرانزاده پاس چهره شدمجیدی هم کشاورز و بهمن چهره شد کجایی تو تو باغ نیستی ؟؟؟ از توهم بیا بیرون همه اینها رو که گفتی بازیهای ملیشونو جمع بزنی اندازه بازی دایی نیست همشونو چرخ کنی ناخن کریمی نمیشن این همه بازیکنهایی که گفتی نه لژیونر بودن نه در بازیکن درجه ۱ هستن تاریخ فوتبال ایران رو برو بخون ببین از چه اشخاصی نام بردن بگوری جان از توهم بیا بیرون در مورد این فوق ستاره های ایران زیاد توضیح دادم و مردم حقایق رو میدونن ‏دوباره تکرار میکنم تمام بازیکنهاتونو چرخ کنی ناخن کوچیکه کریمی و .. نمیشن
جمعه 25 آذر 1390 - 21:53
pandora - کلن - آلمان
اشکان این داره بحث رو مثل همیشه با شلوغ بازی منحرف می‌کنه،اما من دیگه بلد شدم چجوری ۱ کامنت بدم به جای ۱۰ تا جواب اون،تو هم مثل من باش،نذار الکی‌ جو بده،اصل مطلب همون ۴ موردی بود که من بین *...* گفتم،حالا میشینه اسم ۲۰۰تا بازیکن رو میاره که کی‌ کجا بود کجا رفته،بحث اصلی‌ این نبود و نیست.بذار به حال خودش باشه دیگه.مهم اینه همه فهمیدن اون بازیکنا که اسم برد رو لنگ نساخته،و به خاطره لنگ به اروپا و جایزه آسیا نرسیدند.تمام:)
جمعه 25 آذر 1390 - 23:03
Naser hejazi - بهبهان - ایران
zoroye iran_اتریش_وین. دوست عزیزبه نظرتون این بازیکنان بازیکنان کمی بودند. علی جباری_ایرج دانایی فر_حسن روشن_شاهین وشاهرخ بیانی_غلامحسین مظلومی_ناصرخان_مهدی فنونی زاده_عابدزاده_حسن زاده_نامجومطلق_مرفاوی و.... درجام جهانی 1978هم تمام بازیکنان تیم ملی استقلالی بودند غیرازعلی پروین ازپرسپولیس وفرکی ازپاس وقاسمپورازنفت آبادان
شنبه 26 آذر 1390 - 00:27
zoroye iran - وين - اتريش
.... تمام اسامی که آوردید لگن چهره نشدن و هیچ کدومشون ناخن کوچیکه اسطوره های پرسپولیس نمیشن کامنتها موچوده با درج تیمهاشون . ۱- یک لگنی نام ببرید که لژیونر موفقی بوده؟ ۲-یک لگنی نام ببرید که بازیهای ملیش بیشتر از دایی کیا و کریمی باشد؟ ۳- یک لگنی نام ببرید که بهترین بازیکن آسیا شده باشد؟ باز ادامه بدم انفجار رخ میده
شنبه 26 آذر 1390 - 01:19
zoroye iran - وين - اتريش
جباری و مجیدی و میداودی و برهانی رحمتی و منتظری و حیدری رو بازیهای ملیشونو جمع بزنی به تعداد بازیهای دایی نمیرسه همه از پرسپولیس رفتن اروپا و همه از پرسپولیس چهره شدن نه از تراکتور و تجارت و بانک ملی و فتح رو سیاهی به زغال میمونه شما میونه ای با سخنگوی وزارت خارجه ندارید فقط تکذیب میکنید.۱-همونطور که شما بازیکنی که تاپ باشه ندارید پس بحثی درش نیست ولی بازیکنهای درجه ۲ شما هم در لگن ساخته نشدن.۲-کریمی و کیا از پرسپولیس رفتن ملی و دایی و باقری هم ابتدای بازیکنیشون رفتن پرسپولیس باز ما چیزی داریم افتخار کنیم لگن که بازیکن نه پرورش داده و نه بازیکن تاپی تحویل تیم ملی داده۳- به ملی داده۴-بخاطر درخشش در تیهای باشگاهی و ملیشون جایزه گرفتن اگه در باشگاه نمیدرخشیدن سر از تیم ملی در نمی آوردن
شنبه 26 آذر 1390 - 01:21
zoroye iran - وين - اتريش
یه لگنی داغونی یه زمانی تو تیمتون غاز میچرونده حالا یه جای دیگس تیم جدیدش میبره عروسی میگیرید بع نامداران فوتبال ایران زمین که باعث افتخار تمام ایران هستند رو کم رنگ نشون میدید و پرسپولیسی بودنشونو انکار میکنید و میگید جای دیگه ... و .. و.. جم کنید بابا اینها از پرسپولیس رشد کردن و به اینجا رسیدن . یه لگنی برای نمونه که شده نام ببرید که ستاره شده باشه و مثل این ۴ بازیکن افتخار کسب کرده انفجار هاهاهاها
شنبه 26 آذر 1390 - 01:31
zoroye iran - وين - اتريش
... در مورد حجازی بگم تا دیروز از لحاظ تو و رفیقت آدم حسودی بود و به قلعه مرغی حسادت میرد حالا چطور اسطورتون شد مگه اسطوره حسود هم میشه اینو که نمیتونی انکار کنی دقیقا یادمه از لحاظ من فقط یک انسان باشخصیت بود چون بازیهاشو ندیدم و اگه این اواخر پرسپولیسیها بهش احترام میزاشتن فقط بخاطر شخصیتش و حرفهای اخیرش بود افتاد
شنبه 26 آذر 1390 - 02:04
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
pandora - کلن - آلمان..این چی میگه همینجوری واسه خودش...نظرشو وقتی در مورد بازیکنای استقلال داد فهمیدم یا هیچی واقعا حالیش نیس یا از روی سوزش نمیخواد قبول کنه..الان هر ...میدونه جانواریو عمران زاده منتظری پولادی حیدری صادقی قربانی کاظمی تو استقلال چهره شدن وقبلش هیچکی اینارو نمیشناخت و سطح بازیشون به حد الان نبود والان یکی از بهترینایند در پستاشون..در مورد حجازی هم اصلا معنی اسطوره نمیدونه چیه اونم مثل قضیه همین مهدوی کیا بلده هر وقت لازم بود از اسمشون استفاده کنه تا از سوزشاش کم بشه:)...در مورد دایی و باقری اینا هم از نظر کارشناسی قلابی همین فقط در لنگ به اوج رسیدن:))))
شنبه 26 آذر 1390 - 10:20
pandora - کلن - آلمان
از همه دوستان می‌خوام کامنت‌های آخر رو بخونند،کلمات انفجار،ها‌ها ها..نشون دهنده خیلی‌ چیزا هست.۴ تا بخش *...* باعث ایجاد این حالت عصبی شده.تمام اون بازیکنا بعد از درخشش در جام جهانی‌ ۹۸ با تیم ملی‌،به اروپا رفتند و باز هم به خاطره بازی در تیم ملی‌ و باشگاه‌های اروپایی جوایز بهترین بازیکن آسیا رو گرفتند،در لنگ هم که ساخته نشده و مطرح نشده بودند.همه چیز روشن و واضح هست،با ۱۰تا کامنت سیاه کردن و بکار بردن این کلمات هم چیزی عوض نمی‌شه؛)
شنبه 26 آذر 1390 - 11:12
Naser hejazi - بهبهان - ایران
zoroye Iran_اتریش _وین. دستتون درد نکنه_ پس استقلالیها هیچ افتخاری برای ایران انجام ندادند!_پس علی جباری وغلامحسین مظلومی وبهتاش فریبا که آقای گل جام ملتهای آسیا شدندوایران روقهرمان کردند چیکاره بودند؟_ازسال1990به بعد مراسم بهترین بازیکن سال آسیامرتبا برگزارمیشه مطمئن باشیداگه این مراسم کمی دیرتربرگزارمیشد . بازیکنان استقلال بارها بهترین میشدند _همونطورکه علی کریمی بااون ابهتش بازیکن موردعلاقش رونامجومطلق اعلام کرد بازیکنی که درسال1370بااستقلال قهرمان آسیاشدوهمان سال هم به عنوان تکنیکی ترین بازیکن آسیاانتخاب شد_تازه فهمیدم پرسپولیسیهاخیلی بی انصافند.
شنبه 26 آذر 1390 - 11:39
zoroye iran - وين - اتريش
کلمه انفجار نشون دهنده خیلی چیزهاست کامنت اول من باعث حمله و سوزش بعضیها شده که حمله کردن مدرکش اون بالاس پس جو سازی فایده نداره ۴ بخش شما باعث خنده من شده و نشون دهنده فهم فوتبالیتی جام جهانی ۹۸ هشتا(۸) بازیکن پرسپولیسی در ارنج ۱۱ نفره جا داشتن و این نشونه اقتدار پرسپولیس بود و خودشونو در پرسپولیس نشون داده بودن که به تیم ملی دعوت شدن امیدوارم افتاده باشه دوزاریه رو میگم همه در پرسپولیس چهره شده بودن و مطرح همه چیز مثل روز روشنه و غیر از این افترا مهمل و جو سازیه
شنبه 26 آذر 1390 - 16:01
zoroye iran - وين - اتريش
آدمی هایی گه فقط بلدن جو سازی کنند بدونند که تیم ۹۸ که خیلی هم آماده بود فقط بخاطر شرایط عالی پرسپولیس بود و بازیکنهای فوق ستاره ای که داشتن پرسپولیس اونموقع عالی بود که۱-عابدزاده۲-نکیسا۳-مهدوی کیا ۴- سعداوی ۵-خاکپور۶-پیروانی۷-باقری۸-استیلی۹-محمدخانی۱۰-دایی۱۱-شاهرودی۱۲-میناوند۱۳ سراج . سیزده ملی پوش از یه تیه نشوندهنده اقتدار پرسپولیس بود و در ارنج تیم ۸ تا پرسپولیسی بازی میکردن اینها از پرسپولیس برای تیم ملی انتخاب شدن و تیم ملی اینها رو جمع میکرد و میرفتن میدرخشیدن و لژیونر شدن امیدوارم فهمیده باشید از این دیگه ساده تر نمیتونم بگم
شنبه 26 آذر 1390 - 16:20
zoroye iran - وين - اتريش
Naser hejazi - بهبهان - ایران. من همچین حرفی رو نزدم و فقط در مقابل بعضی خشک متعصب که هیچی رو نمیبینن و مثل ادبیات چندتا بوقچی حرف میزنند من هم در جواب آنها مثل ادبیات خودشون صحبت میکنم اگه از قبل هم انتخاب بهترینها برگزار میشد پرسپولیسیهای متعددی انتخاب میشدن مثل پیوس- محرمی-درخشان - ناصر محمدخانی که بهترین بهترینها بود پروین -پنجعلی کاپیتان آسیا و بهترین مدافع تاریخ فوتبال ایران-عابدزاده-محرمی-آشتیانی-کاشانی-بهزادی-وطنخواه-جاسمیان-و غیره اصلا بی انصاف نیستیم کامنتها در آرشیو ورزشی موجوده و در مقابل توهین چند نفر بیکلاس که همیشه فحاشی میکنند باید مقابله به مثل بشه
شنبه 26 آذر 1390 - 16:44
pandora - کلن - آلمان
شنیدین معلمی از سخت‌ترین کارهای دنیاست؟دلیلشم سر و کل زدن با کسانی‌ هست که بهره هوشی پایین دارند.اون بازیکنان از لنگ به اروپا و جوایز نرسیدند و در لنگ هم ساخته نشدند.لنگ هیچ ادعایی نمیتونه در این زمینه‌ها داشته باشه.لازم شد باز هم تکرار می‌کنم:)
شنبه 26 آذر 1390 - 19:14
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
Naser hejazi - بهبهان - ایران...پرسپولیسی با انصاف هم هست که واقعیارو میبینه ولی بعضی ها لنگین و از رو سوزش حرف میزنند..فقط میخوان خالی کنن خودشونو با هر حرف بی مدرکی..کسی هم حرفشونو قبول نداره..امسالم آتیش گرفتن. کامنتاشونم موجوده
شنبه 26 آذر 1390 - 19:13
zoroye iran - وين - اتريش
لگنی با انصاف هر وقت پیدا شد سلام منو بهش برسون .حرف جدید غیر از سوزش و غیره بزن حرفات فقط تکرار حرفی نداری ساکت باش شخصیتت حفظ میشه در غیر این صورت ایکیوتو زیر سئوال میبری مثل همیشه
یکشنبه 27 آذر 1390 - 00:21
zoroye iran - وين - اتريش
واقعا ضریب هوشی بعضیها در حد فاجعس تمام حرفهام موجوده و تکرار آن آب در هاون کوبیدنه و نرود میخ آهنی در سنگ کامنتهای قبلیم جواب شماست ۱۰۰ بار هم تکرار کنید باز مراجعه میشید به کامنتهای بالا همه در پرسپولیس چهره شدن و هر افتخاری که کسب کردن از سر صدقه پرسپولیسه...... پرسپولیس از اسب افتاده ولی از اصل نیفتاده باز بلند میشه و شما پایین میفتید پس حرفهای مضحک نزن که عقلانیتت مثل همیشه زیر سئوال میره
یکشنبه 27 آذر 1390 - 00:12
pandora - کلن - آلمان
واقعا ضریب هوشی بعضیها در حد فاجعس تمام حرفهام موجوده و تکرار آن آب در هاون کوبیدنه و نرود میخ آهنی در سنگ.حرفهای مضحک نزن که عقلانیتت مثل همیشه زیر سئوال میره:))اون بازیکنان از لنگ به اروپا و جوایز نرسیدند و در لنگ هم ساخته نشدند.لنگ هیچ ادعایی نمیتونه در این زمینه‌ها داشته باشه.لازم شد باز هم تکرار می‌کنم:)
یکشنبه 27 آذر 1390 - 09:42
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
pandora - کلن - آلمان..کاملا موافقم:))ضریب هوشی بعضیا در حد فاجعست:))آیکیو میگو
یکشنبه 27 آذر 1390 - 10:00
zoroye iran - وين - اتريش
خوشم مییاد کم مییارید جواب نمیدید و خودتونو به کوچیه علی راسته میزنید تزی که در مورد جام ۹۸ دادی دیدی که ۱۳ ملی پوش پرسپولیسی و ۸ بازیکن فیکس تو ترکیب تیمی اینه حالا جواب نده و مثل همیشه کم آوردی حالا شما دوتا کم بیارید نوشابه برای همدیگه تعارف کنید اینه یه کامنت میدم ۱ هفته خودتونو مچل کنید
یکشنبه 27 آذر 1390 - 22:57
zoroye iran - وين - اتريش
من موندم شما دو ایکیو چطور کامنتهاتون اینقدر همیشه در یک روز و در یک ساعت به فاصله چند دقیقه بهم جواب منو و جواب خودشونو میدن نوشابه ای که برای همدیگه بازی میکنید و زود اون یکی حرف این یکی رو تایید میکنه نشونه چیه؟؟؟؟؟؟؟ کامنت آلمان یکشنبه ۲۷ آذر ساعت ۹:۴۲ و دیگری از ترکیه یکشنبه ۲۷ آذر ساعت۱۰:۰۰ نوشتن هر کسی که کامنت می نویسه بین ۲-۳ ساعت حداقل طول میکشه تا کامنتها پخش میشه من موندم از آلمان در ۹:۴۲ کامنتش نوشته شده چطور ۱۸ دقیقه بعد از ترکیه جوابشو میده اینجا مشکوک میزنه ادبیات که کپی برابر اصله
یکشنبه 27 آذر 1390 - 23:40
zoroye iran - وين - اتريش
کامنت قبلیشون شنبه ۲۶ آذر ساعت۱۹:۱۳ و دومی ۱۹:۱۴ کامنتهای قبلیشون ۱۰:۲۰ و ۱۱:۱۲ کامنت قبلیش آلمان ۲۵ آذر۲۱:۳۱ و ترکیه همان تاریخ ۲۱:۴۲ و تا آخر شک برانگیز و جالبهمن موندم اون یی کامنت مینویسه ۱۸ دقیقه چطور دومی جواب اولی رو میده باز تکرار میکنم هر کامنتی که نوشته میشه چند ساعت بعد در سایت گذاشته میشه پس قاعدتا کسی جواب کسی رو بخواد بده چند ساعت طول میکشه ولی چطور در ۱۸ دقیقه جواب همو میدن این یعنی چی؟؟؟؟ اگه میخواد کاری بکنید خودتونو اینطور لو ندید اگه با ۲تا که سهله با ۱۰۰ اسم و ای دی بیاید حریفم نمیشید حالا هر چی میخواید توهین کنید مهم نیست
یکشنبه 27 آذر 1390 - 23:41
zoroye iran - وين - اتريش
شما یکی باشید یا دوتا اصلا مهم نیست ۱۰۰ تا هم باشید سوژه خنده منید اخلاق کپ هم ادبیات کپ هم توهم کپ هم ساعتهای کامنت گذاشتن نزدیک به هم من موندم کسی که کامنت مینویسه چند ساعت طول میکشه که در سایت گذاشته بشه چطور ۱۸ دقیقه اون یکی جواب دومی رو میده این یعنی چی ؟؟؟؟؟ مهم نیست همینکه کامنت من چند روز .. کرده این یعنی انفجار یعنی سونامی هاهاها
یکشنبه 27 آذر 1390 - 23:48
pandora - کلن - آلمان
چند دفعه گفتم بدبخت‌ترین آدم اون که نخواد تجربه بگیر و عاقل بشه،قبلان هم گفته بود من با $persian$ یک نفریم،ضایع شد ،گفته بود با اشکان یکی‌ هستیم،باز ضایع شد،اما الان انگار فشار جوری زده بالا که دوباره رو به این مسائل آورد.چقدر ذلیل باشه یه آدم که اینجوری خودش رو به در و دیوار بکوبه،سایت همیشه جلوی کسانی‌ که ۲ ایدی دارند رو گرفته،این نمیدونم چجوری ۲ ساله نمیاد جلو من رو بگیره.ادامه بده کوچولو،ادامه بده بیشتر خودت رو سوژه و مضحکه همه خوانندگان اینجا کن.سایت هر چند ساعت یبار کامنت میذاره،این که واضح هست،اما چیزی که تو نمیدونی اینه که درج کردن کامنت حدود ۳۰مین طول می‌کشه،یعنی‌ سایت شروع می‌کنه به ترتیب درج می‌کنه،اگه کسی‌ توی این ۳۰ مین بیاد اینجا،چیزی رو بخونه و زود جوابش رو بده،در همون بازه ۳۰ مین،همون موقعه هم درج می‌شه.خیلی‌ راحت میتونی‌ این رو از مسئولن بپرسی‌ تا قشنگ حالیت شه.اینقدر خودت رو مضحکه نکن،زشته،به جاش بزرگ شو،با یه سوتی خودت رو میندازی تو هچل،بعد واسه درومدن ۱۰۰تا سوتی دیگه میدی
دوشنبه 28 آذر 1390 - 13:32
pandora - کلن - آلمان
**گفته بودم لازم شد باز هم میگم،تا شیرفهم بشه:اون بازیکنان از لنگ به اروپا و جوایز نرسیدند و در لنگ هم ساخته نشدند.لنگ هیچ ادعایی نمیتونه در این زمینه‌ها داشته باشه.
دوشنبه 28 آذر 1390 - 13:36
zoroye iran - وين - اتريش
از اونجا که گفتم و کامل توضیح دادن و به عقل جور در مییاد گفتم توجیه کردن تو پشیزی اهمیت نداره و طوری توضیح میدی که انگار قبلا از دو ای دی وارد شدی و طوری توضیح میدی که انگار یکی از کاربران سایتی در هر صورت چه یکی باشی چه چندتا اصلا مهم نیست مهم اینه ۱۰۰ مثل تو رو حریفم چرا کم میاری جواب نمیدی تیم ۹۸ رو گفتی جوابتو دادم کم مییاری جواب نمیدی ۱۳ بازیکن پرسپولیسی و ۸ فیکس تیم بودن افتاد در ضمن عذر بدتر از گناه نیار جواب من همونه که قبلا نوشتم کامنتهای بالا
دوشنبه 28 آذر 1390 - 15:14
zoroye iran - وين - اتريش
از تو بیچاره تر تو این سایت من ندیدم البته میدونم گفتن حقایق چقدر تو رو آتیش میزنه یه کامنت من مینویسم حمله میکنی بعد ضایع میشی از رو هم نمیری تو چکاره ای فکر کردی به هر کی میپری جوابتو نمیده من هم مثل اونهام هر جا ببینم کامنت بزاری از این به بعد مثل خود بیکار ت رفتار میکنم بچرخ تا بچرخیم یه کامنت میزارم یک هفته خودتو مچل میکنی آی میخندم آی میخندم بابا دوباره بستری میشی مثل دوبار قبلش باز کامنتهاتو نمیبینیم به کی بخندیم .من که چندتا کامنت پشت سر ه میدم ساعتهاش فرق میکنه ولی تو کامنتی که میدی تا بیاد درج بشه ۱۸ دقیه بعد از درج شدن چطور امکان داره کسه دیگه از کشور دیگه برات نوشابه باز کنه در ضمن کوچلو که فکر میکنی زرنگی من خودم بچه زرنگ وینم ۱۰۰ مثل تو رو آموزش تقویت ذهنی میدم خوب خودتو مضحکه کردی
دوشنبه 28 آذر 1390 - 15:31
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.