قبض گاز 900 هزار تومانی ناطق نوری


 

احمد ناطق نوری ، عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی به خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی اعتدال etedaal.ir ، گفت: در زمینه اجرای قانون هدفمندی یارانه ها ما در مجلس تاکید کردیم که قیمت ها طی 5 سال و با شیبی ملایم آزاد شود تا فشاری به مردم نیاید؛ اما دولت این فشار را در یک سال وارد کرد و می خواهد به اهداف تعیین شده در پایان سال پنجم برسد.
 
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به صدور برخی قبض ها با قیمت بالا پس از اجرای هدفمندی یارانه ها افزود:  پول گاز منزل بنده آمده 900 هزار تومان! آنهم در حالیکه تنها یک مشعل در خانه داریم ؛ البته بر خلاف مسائلی که می گویند ، یک خانه معقول داریم که 150 متر مساحت آن است و این پول گاز با هر منطقی برای آن زیاد است و خود من هم با این هزینه ، لنگ شده ام.
 
نماینده مردم محمود آباد و نور با هشدار به دولت درباره ادامه این روند افزود: با این شتاب جلو رفتن ، معضلات مردم بیشتر می شود و با این شیب قیمتی ایجاد شده روز به روز به مشکلات اقتصادی مردم افزوده خواهد شد؛ شیب قیمتها باید ملایم تر شود تا مردم خود را رفته رفته به افزایش قیمت ها عادت دهند و این راه درست نیست.
 
عضو هیات رییسه مجلس در ادامه به سیاستهای اشتغال زایی دولت اشاره کرد و گفت: دولت درباره ایجاد اشتغال های میلیونی صحبت هایی کرده که در منطقه من(محمود آباد و نور) محقق نشده است.
 
ناطق نوری همچنین به اختلاس 3 هزار میلیاردی اشاره کرد و گفت: پیگیری قوه قضاییه در این زمینه خوب پیش می رود و البته باید نشست و دید نتیجه چه خواهد شد.
 
وی افزود: قوه قضاییه تا به اینجا خوب عمل کرده است و مجلس تا جایی که می توانست کمک کرد و هر زمان قوه قضاییه صلاح دید نیازمند کمک مجلس است ، مجلس وارد عمل خواهد شد.
 
نماینده حوزه انتخابیه نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در دوره‌ های اول، سوم، چهارم، پنجم، ششم، هفتم و هشتم در پایان درباره کاندیداتوری اش در انتخابات مجلس نهم گفت : تا یار چه خواهد و میلش به که باشد! من انشاءالله در انتخابات مجلس نهم هم شرکت خواهم کرد ، اما بودنم منوط به خواست مردم است.
 
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به صدور برخی قبض ها با قیمت بالا افزود: پول گاز منزل بنده آمده 900 هزار تومان! آنهم در حالیکه تنها یک مشعل در خانه داریم ؛ البته بر خلاف مسائلی که می گویند ، یک خانه معقول داریم که 150 متر مساحت آن است و این پول گاز با هر منطقی برای آن زیاد است و خود من هم با این هزینه ، لنگ شده ام.

+121
رأی دهید
-65

korosh2500 - برمینگام - انگلستان
آقای احمد ناطق نوری،کجاش را دیدی،تازه این اولش هست...اصلا تو چرا می‌‌نالی.تو و امثال تو خداداد درامد دارید..و دیگر اینکه شماها نماینده ملت که نیستید .دشمنید،اگر نبودید وضع را بدین جا نمی رساندید...
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 15:08
oghab - هلسينكي - فنلاند
کجاست اون دزد بی‌ پدر مادر بزرگ از طایفه شما‌ها ناطق نوری آخوند
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 15:28
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
مرتیکه حالا اگه این قبض واسه یه بدبخت و بی بزایت می اومد, میگفت: لابد توجه نکرده و شب وروز گاز را گذاشته ول بره.
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 15:26
Royan - بوخوم - آلمان
بّر پدر آدم دروغ گو لعنت ، نزدیک انتخابات شده داری واسه مردم دلسوزی میکنی، با ۲ تا کلام " پول زیاد برق و اختلاس" کد دادی که ما هم هستیم و به فکر مردمیم مجلس نهم منو یادتون نره و از این حرفها. نکنه زیادی خرج تبلیغات بکنی‌ تو جیب ۲ نفر یه پولی‌ بره.
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 15:29
mohsen_raja - تهران - ایران
آره این راست می‌گه. این آقا تو خونه‌اش برا سرخ کردن زغالها و پهن کردن بساط، یه مشعل بیشتر نداره. مردک الدنگ باز نزدیک انتخابات شد اینا یاد مردم افتادن!
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 15:37
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
مردیکه شیاد ۷ دوره تو طویله آخوندها بوده و میگه برای پرداخت ۹۰۰ هزار تومن دچار مشکل شده!!! اگه دزد نبودی که ۷ دوره دوام نمی‌آوردی!!!!
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 16:53
ملاصدرا - شیراز - ایران
یه ضرب المثل هست که میگه "اگر دیدی گرگ در میان گله ات زاییده است؛نشانه ی بی عرضگی سگهای شماست".حالا شده حکایت مردم و نمایندگام منتخب مردم!!!!!!!
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 18:56
AGORA - دبی - امارات
یعنی می خواد بگه من زیاد دزدی نکردم ، ببینید پول ندارم!!!
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 23:18
minajun - تهران  -  ایران
آخی دچار مشکل شدی واسه ۹۰۰۰۰۰ تومن آخه حقوقت همش چند میلیون تومنه خوب حق داری
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 03:29
nasser - شیراز - ایران
... مثل سگ دروغ می گی ، نزدیک انتخابات شده !!!!!.
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 03:06
mortimer - اصفهان - ایران
واسه پرداخت لنگ شده بیچاره.خوب یکی از اون ویلاهای چند میلیون دلاری رو بفروش باهاش قبضتو بپرداز.
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 05:22
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.