آلبوم حبیب در ایران مجوز گرفت

پانا: مدیر برنامه‌های «حبیب محبیان» در ایران، اوایل هفته جاری با اخذ و تائید «شماره کتابخانه ملی» برای آلبوم این خواننده، آخرین مرحله از مسیر کسب مجوزهای دفتر موسیقی وزارت ارشاد را طی کرد و پیش بینی می‌شود پس از ایام سوگواری محرم این آلبوم در بازار موسیقی کشور منتشر شود.

اخذ شماره کتابخانه ملی آخرین مرحله کسب مجوز آلبوم‌های مجاز داخلی است که پس از این مرحله، مجوز پخش به امضا و تائید نهایی واحد حراست دفتر موسیقی ارشاد می‌رسد و صادر می‌شود.

یادآور می‌شود حبیب بیش از یک سال و نیم است که در یکی از شهرهای شمال کشور اقامت دارد.

از یک سال پیش هم پسرش «محمد» به دلیل بیماری به ایران آمد و پس از انجام یک عمل جراحی موفقیت آمیز در یکی از بیمارستان‌های معروف و کسب سلامتی، این دو مشغول نهایی کردن آخرین قسمت‌های آلبوم در ایران شدند.

حبیب همچنین دو ویدئو کلیپ را هم در جاده قم و بر سر مزار مادرش (در حال خواندن ترانه معروف «مادر») ضبط کرده که همزمان با انتشار آلبوم‌اش قرار است آن‌ها را نیز منتشر کند.

+302
رأی دهید
-146

*Fanoos* - ايران - ايران
درود بر حبیب عزیز. من مرد تنهای شبم مهر خاموشی بر لبم
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 22:59
choobin - مانیلا - فیلیپین
عاشقتم حبیب،عاشقتم مرد تنهای شب،خوش امدی به کشورت،ولی‌ آهنگ هاتو همونجور که میخوندی بخون ، و تحت تاثیر وضعیت فعلیه کشور قرار نگیر،کار خودتو بکن سالار
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 22:59
IRANI AZAD-1361 - اصفهان - ایران
فقط امیدوارم خبر علاقه اش به احمدی نژاد دروغ بوده باشه. چند ماه پیش شنیده بودم که این خواننده که طرفداران زیادی داره به خاطر علاقه اش به احمدی نژاد خواهان بازگشت به وطنش هست. نمیدونم آیا این خبر صحت داره یا نه!
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 23:28
IRANI AZAD-1361 - اصفهان - ایران
ای کاش روزی رو ببینم که "معین" خواننده ای که تو ایران و جای جای کره خاکی میلیون ها خاطرخواه داره و همیشه طرفدارانش چندین دهه هست که با آهنگ هاش زندگی میکنن و کلی خاطره دارن رو تو مملکت خودمون ببینیم.
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 23:37
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
من خیلی‌ موزیک حبیب رو دوست داشتم ، اما حالا که اومده ایران داره کار میکنه یعنی‌ با جمهوری اسلامی همکاری کرده، و این یعنی‌ دورویی واسه همین از چشم افتاده، همین روز هست که امید، معین و بیژن مرتضوی هم بیان و چشممون به جمال آلبوم اونها هم روشن میشه!
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 23:44
1k adame sadegh - تورنتو - كانادا
تا حالا کی‌ توانسته با این آفت الله‌ها کنار بیاد که این دومیش باشه.
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 00:54
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
حبیب شماره‌ای نیست، شجریان با حال هست، که تره هم برا عظما خورد نمی‌کنه، آدام‌هایی‌ مثل حبیب انگل‌هایی‌ هستند که هم از آخور میخورن هم از توبره. به قول ۱ نفر که میگفت : این شپشو آن وقت‌ها اینقدر به دربار نامه نگاری کرد که شهبانوی مهربان دلش براش سوخت به پسر دایی‌شان آقای قطبی تلفن کردند تا این بی‌چاره را به تلویزیون ملی‌ ایران راهش بدند! حالا عاشقه احمدی نژاد و علی‌ گدای ۱ دسته بی‌ سواد شده!ننگ بر خائن
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 00:58
سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
salomeh_f کسی که در ایران کار میکنه نوکر جمهوری اسلامی نیست (چه شجریان باشه چه حبیب). کسی که در آمریکا کار میکنه نوکر آمریکا نیست. نوکر جمهوری اسلامی کسی است که در کارهای هنری است از به صراحت جمهوری اسلامی حمایت کند.
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 02:17
yashainiran - ایران - ایران
*Fanoos* - ایران - ایران. زمانی که دانشجو بودم با بچه ها می خوندیم من مرد تنهای شبم سیگار ویژه بر لبم!
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 04:15
mortimer - اصفهان - ایران
حبیب با این کارش مهر تایید زد رو جمهوری شیطانی.خاک عالم تو سرش.
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 04:33
massoudoslo - اسلو - نروژ
حبیب یعنی رفته ایران و هر چی ارشاد میگه میخونه !؟ یا اینکه ارشاد هم لوس آنجلسی شده ؟ آقا سفآ ت ما قت نمیده ! دروغ هم نمیگم آ آ آ آ امیدوارم که نوحه خون از آب این آخر عمریه در نیاد .
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 04:36
morgan123 - واشینگتن - امریکا
همیشه مشکوک میزد معلوم نبود گیرش چیه ولی آخرش سر این بچه سوسکشو(به قول خودش) به باد میده!
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 04:51
bofekoor - هانوفر - آلمان
معین احتمالا شب بیاد :-D
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 06:22
poriyaye_vali - دوحه - قطر
پرفروش ترین البوم خواننده های خارج از کشور البوم من مرد تنهای شبم حبیبه..پرفروش ترین البوم خواننده های داخل کشور هم البوم نیلوفرانه علیرضا افتخاری(خدایا عاشقان را با غم عشق اشنا کن)
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 06:31
آشی - لندن - انگلیس
IRANI AZAD ، باید یاد بگیریم که به افکارو عقاید دیگران احترام بگذاریم. همه مثل هم فکر نمی کنند حتی 5 انگشتان دست شبیه هم نیستند. تو نمی تونی عقیده ات رابه دیگران تحمیل کنی.
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 06:40
shahab46 - هانوفر - المان
فکر می‌کنید با چه بودجه آلبوم داده بیرون چرا تو خارج موفق نبود،بله پول از دولت گرفته با بودجه مردم رفته کاست بیرون داده حتما التماس نامه به ولایت قبیح را امضا کرده.از این راه هم این پولشو در آورده هم آخوندها تو بوق و کرنا میکنند که ببینیند مملکت آزادی دارد حتا خواننده‌های زمان شاه دارند می‌خونند.بعد ما اینجا میشینیم میگیم یارو خوبه ،دوستش داریم،و...........مزدور بتمام معنا ..... ایرانی‌ آزاد-۱۳۶۱ - اصفهان - ایران شک نکن، درسته درسته
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 07:39
baran828 - تهران - ایران
اولا که قرار نیست چون خواننده ست همش دیگران براش تعیین کنن چکار بکنه دوما مگر ایران فقط مال این دولته ایران مال ایرانیه اتفاقا از وقتی مهاجرت ایرانیای معترض شروع شد ورود نابابها جای اونهارو گرفت اگر ایران بده حتی خودمون هم که در بهترین جاهای دنیا زندگی بکنیم تو همین سایت ایرانی از دلتنگیمون به ایران میگیم .دیگه لااقل خودمون دل همدیگه رو نسوزونیم زمونه به اندازه ی کافی اینکارو میکنه .
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 08:00
trust - بوشهر - ایران
هیچ خواننده زن و مردی به پای شجریان نمی رسه خلقت حنجره شجریان لطفی خاص از سوی خدا به مردمان پارس است.
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 08:24
trust - بوشهر - ایران
هیچ خواننده زن و مردی به پای شجریان نمی رسه خلقت حنجره شجریان لطفی خاص از سوی خدا به مردمان پارس است.
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 08:24
kamran63 - ليون - فرانسه
آلبوم موسیقی‌ در ایران منتشر کردن اونهم با مجوز حکومت آخوندی، یه مخارجی داره که حبیب حتما تحمل کرده !! این مردک در آمریکا هم که بود کلّه ش بوی قرمه سبزی میداد ! و معلوم بود که از همون اول سرش با آخوندها تو یک آخور بود !!
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 09:20
*Fanoos* - ايران - ايران
yashainiran - ایران - ایران عجب شعری باحالی خوشم اومد . اخ جون منم یاد گرفتم از این به بعد اینو میگم. :d
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 10:21
shabparast - ایران - شمال
عمر ما داره تموم میشه ولی هنور خواننده های بزرگ ایرانو نتونستیم ببینیم .کم کم همه دارن راهی دیار باقی میشن ارزو به دلمون موند بانو مهستی و ..... ببینیم ولی نشد ایشالا معین و لیلا شهره و ......... بتونیم از نزدیک ببینیم
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 09:26
mahtab1981 - وین - اتریش
حبیب با این کارش خواست بگه در این جمهوری اسلامی همه آزادی کامل دارند و همه خواننده ها می تونن بیان ایران و آلبوم بدن اما نگفت اگه جیره خور و حامی جمهوری اسلامی نباشی چه بلایی سرت میاد. آقای حبیب چقدر اطلاعات به مقامات عزیز جمهوری اسلامی فروختی که حالا آزادانه آلبوم میدی بیرون ، یعنی تو امریکا قحطی آهنگساز و .. بود، اگه تو اینقدر آزاد و بدون هیچی آلبوم تونستی بدی بیرون پس چرا این همه جوونهای هنرمند داخل ایران که تو هنر و موسیقی حرف اول رو می زنن می مونن پشت درهای بسته ارشاد؟؟؟؟ بعد تو میای یک کاره آلبوم میدی که بگی ایران بهشته و دموکراسی وول می زنه تو ایران؟ واقاً خوشا به سعادت حبیب...
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 11:08
Artosh - تهران - ایران
فقط موندم چطور سید علی خامنه ای میتونه با خواننده ای که ترانهء سیاسی : (بزن باران که دین را دام کردند .. شکار خلق و صید خواب کردند.. بزن باران خدا بازیچه ای شد....که با آن کسب ننگ و نام کردن) کنار بیاد؟!!
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 11:33
oghab - هلسينكي - فنلاند
این بدبخت داشت تو آمریکا از بیکاری میمرد ...از فردا هرچی درازه را می‌فته میاد .حالا بین
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 18:43
mahtab1981 - وین - اتریش
با Artosh- تهران - ایران خیلی موافقم
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 08:19
dariosh60 - تهران - ایران
Artosh - تهران - ایران و دیگر دوستان داستان ترانه سیاسی ِ بزن باران را در پیوند زیر بشنوید و بخوانید تا ببینید با چه خواننده با اخلاقی ! روبرو هستید و چقدر به عنوان یک انسان متمدن که در غرب مشغول به کار بوده به قوانین کپی رایت اهمیت میداده !! . https://radiokoocheh.com/article/49371.
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 13:36
jahane novin - لیورپول - انگلیس
بزن باران که دین را دام کردند شکار خلق و صید خام کردند بزن باران خدا بازیچه‌ای شد که با آن کسب ننگ و نام کردند بزن باران بهاران فصل خون است بزن باران که دریا لاله گون است بزن باران بنام هرچه خوبیست به زیر آوار تا پای کوبیست مرغزاران تشنه جوو باران پر از سنگ جهان تاریک و دنیا واژگون است
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 14:04
kamran63 - ليون - فرانسه
خوب، خدا وکیلی این بنده خدا رو کسی این طرف تحویل نمیگرفت، تا وقتی‌ که شنیدم که خودش و پسرش عازم سفر حج هستند !! اون موقع بود که پروژه رفتن این آرتیست نا موفق به ایران کلید خورد ... حالا چند سال باید دستمال یزدی دستش بگیره، که شاید از گوشه عبای آخوند یه تیکه استخون هم نصیب این بیچاره بشه - تفو بر تو‌ای چرخ گردون، تفو ....
دوشنبه 28 آذر 1390 - 13:21
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.