عفو بین الملل: ایران به مرگ معتاد است

عفو بین الملل، از سازمان های جهانی مدافع حقوق بشر، با صدور اطلاعیه ای گفته است که به زودی، گزارشی را با عنوان "ایران به مرگ معتاد است" در مورد صدور مجازات اعدام برای محکومان پرونده های مرتبط با مواد مخدر در جمهوری اسلامی منتشر می کند.

براساس این اطلاعیه، در این گزارش ازمقامات جمهوری اسلامی خواست شده تا به صدور و اجرای حکم اعدام برای متهمان جرایم مواد مخدر خاتمه دهد.

این گزارش همچنین "از اعضای جامعه بین المللی که در زمینه مبارزه با قاچاق مواد مخدر با ایران تعامل دارند می خواهد نحوه همکاری خود با ایران را به نحوی مورد بازبینی قرار دهند که جمهوری اسلامی نتواند از موضوع مقابله با تجارت مواد مخدر به عنوان محملی برای نقض حقوق بشر و وسیله ای در فراهم کردن زمینه صدور حکم اعدام بهره برداری کند."

+101
رأی دهید
-51

پریستوک - تهران - ایران
علی یه دستم به شیره و تریاک معتاد اشت. منم به ایرانیان یوکی معتادم. شما به چی معتادید؟
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 10:24
choobin - مانیلا - فیلیپین
کسایی که بخوان جوانهای مردمو بدبخت و ذلیل کنن و خودشون خوش باشن از خورده فروش تا اونی که لابراتوار داره اعدام که هیچی‌ باید کردش تو دریا،یه تن جنسم به پاهاش ببندی همون پائین بمیره.لعنت به هرچی‌ موادمخدر و تولید کنندش و مصرف کنندش
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 10:25
fdsa60 - تهران - ایران
امریکا به چی معتاد است؟ جنگ - اشغال-تجاوز؟؟؟؟؟؟؟؟
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 10:29
Nerse - اهواز - ایران
پس بزارن راست راست تو خیابونا ول بگردن و مردم و بیچاره کنن؟ اونها می خوان جلوی حکومت رو بگیرن؟ چرا جلوی قاچاقچیا و تولید کننده های مواد مخدر رو نمی گیرن؟ قاچاقچیان با علم به اینکه اعدام میشن باز هم تو خیابونها به راحتی مواد فروشی میکنن. اگر منظور عفو بین الملل اعدام نشدن عده ایه که هم کاسه های حکومتی داره یه چیزی
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 10:32
feminism - لندن - انگلستان
یاران یاران منشینید خموش ، ایران در سایۀ دار است منشینید خموش، زیر ساطور تبهکاران است منشینید خموش ، در کشور ما سُرب سوزان است پاسخ گر بپرسی از عدالت ، هر رهِ دیگر بوَد مسدود جز راه رذالت، منشینید خموش . یاران ایران در سایۀ دار است. سرودۀ زیبائی از هنرمند بشردوست و دلسوز داریوش اقبالی.
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 11:02
m.noor - شارجه - امارات
با درود. بعضی‌ دوستان ذوب در ولایت به چپ می‌رن به راست می‌رن میگن آمریکا چرا نکنه به آمریکا معتاد شدن؟؟؟؟.مان
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 11:56
oghab - هلسينكي - فنلاند
خوب به شما‌ها چه . ح...... زادها
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 15:35
Naser hejazi - بهبهان - ایران
femnism_انگلستان_لندن. دوست عزیز بهتون پیشنهادمیکنم آهنگی که داریوش اقبالی بافرامرزخونده روگوش کنیدفوق العاده بامعنا وزیباست این هم یه تیکه ازاون. ازعذاب این قبیله هممون خون ازهم بریدیم_حس همخونی نداریم چون که قبیلمونو دیدیم _ماکه توزمزمه هامون هی به دادهم رسیدیم_یکی یادمون بیاره کی به دادهم رسیدیم
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 18:57
feminism - لندن - انگلستان
Naser hejazi / متشکرم از معرفی این آهنگ دوستِ من حتما آن را گوش خواهم کرد. داریوش اقبالی روحی بلند و قلبی آکنده از محبت و مهربانی دارد، یادم میاد چند سال پیش فراخوانی برای پشتیبانی از دانشجویان در بند ایران از طرف استاد ایرج جنتی عطائی در لندن برپا شد که داریوش عزیز نیز حضور داشت . خود منهم در ستاد برگزاری آن مراسم فعالیت داشتم. بسیار فروتن، مردمی و مهربان است این مرد و البته سخن آرائی و شعرهای پُراحساس و پُرشور استاد جنتی عطائی که دیگر بر همگان آشناست. باز هم متشکرم از معرفی این آهنگ. تندرست باشی.
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 21:21
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.