روزی 400 هزار تومان درآمد جن گیر خارجی

زنی که تحت عنوان دعانویسی به طور متوسط روزی 400هزار تومان از مردم کلاهبرداری می کرد در پیشوای ورامین به دام افتاد.

به گزارش  تهران‌امروز از مدتی پیش ماموران پلیس دریافتند زنی خارجی با راه اندازی دفتر و دستکی مخفی در اطراف ورامین مشتریان زیادی را برای خود دست و پا کرده است.

طبق تحقیقات این زن با همکاری فرزندش با ادعاهایی از جمله پیدا کردن شوهر مناسب برای دختران جوان، افزایش رزق و روزی ، باطل کردن سحر و جادو و دعای موفقیت مردم را دور خود جمع کرده و با گرفتن پولهای زیاد از آنها کاغذهایی را با نوشته نامتعارف به آنها داده و دستوراتی را نیز برای رسیدن به خواسته هایشان به آنها می دهد. ماموران سرانجام به خانه این زن رفته و پس از بازداشت وی و فرزندش چندین کتاب رمالی ، یک علم سبزرنگ به عنوان علم حاجت دهنده!، انواع طلسم های جورواجور فلزی و تعدا د فراوانی تسبیح و انگشتر عقیق پیدا کردند.

ادامه بررسی ها نشان داد این زن که از اتباع خارجی است با سوءاستفاده از شناسنامه یک ایرانی دست به این کلاهبرداری ها زده است . متهم در بازجویی ها گفت: افرادی که دچار مشکلات متعددی از جمله بچه‌دار نشدن، اختلاف با همسر و مسائل مالی و ... را داشتند بیشترین مشتریان وی را تشکیل می دادند که وی به طور متوسط روزانه 400 هزار تومان از این راه کاسبی می کرده است. پلیس همواره از مردم خواسته است در صورت با خبر شدن از فعالیت هر شخصی تحت عنوان رمالی و جن گیری و ...مراتب را به پلیس 110 اطلاع دهند تا برخورد قانونی لازم با آنها صورت گیرد.

نقشه رمال تریاکی برای سوءاستفاده از دختران جوان

همچنین مرد تریاکی‌ای که طبقه سوم خانه خود را محل سوءاستفاده از دختران جوان کرده بود دستگیر شد. این فرد که داریوش –ه نام داشت از مدتی پیش تحت نظر پلیس قرار گرفته بود چرا که پلیس اطلاعاتی دریافت کرده بود مبنی بر اینکه این مرد خانه سه طبقه خود را به مکانی برای دعانویسی و رمالی کرده و دختران جوان را به بهانه باز کردن بخت آنها و گشایش مشکلات عاطفی شان به خانه خود کشانده و آنها را مورد سوءاستفاده اخلاقی قرار می دهد.

ماموران سرانجام با حکم قضایی به خانه وی وارد شدند و او را که قصد سوءاستفاده اخلاقی از یک دختر جوان را داشت دستگیر کرده و خانه وی را مورد تفتیش قرار دادند. ماموران با گشتن خانه این مرد ده‌ها جلد کتاب درباره رمالی ، تعدادی دعاهای عجیب و غریب، کارتهای کف بینی وفالگیری ، تعدای طلسم فلزی و سکه هایی حاوی تصاویر عجیب و مقداری سوخته تریاک و پایپ استعمال شیشه پیدا کردند.پلیس امنیت عمومی تهران از تمامی افراد بخصوص دختران جوانی که مورد سوءاستفاده این مرد شیاد قرار گرفته‌اند درخواست کرد برای شکایت به پایگاه پلیس امنیت عمومی تهران واقع در خیابان رودکی مراجعه کنند.

گفتنی است شرایط اقتصادی ناهموار و وجود مشکلات متعدد زمینه مناسبی را برای سوءاستفاده کلاهبرداری های اینچنینی مهیا کرده است. ضمن اینکه به اعتقاد کارشناسان آگاهی های لازم درباره فعالیت این قبیل سودجویان به مردم داده نمی شود.

+133
رأی دهید
-59

parmida_alman - فرانکفورت - آلمان
پس لطف کنید برید سراغ احمدی نژاد و مشأی....که رهبر رمال‌ها هستند...زود هم یک ور چسبه خارجی بستند بهش....آخه زن خارجی با چه زبانی به اون احمقها دعا داده ....
دوشنبه 21 آذر 1390 - 22:38
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
چقدر ما باید ساده باشیم؟ آخه خدا به ما راه داده عقل داده چشم داده یه انسان چیکار میتونه بکنه برای کسی دیگه؟
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 02:16
shaali - سوپوت - لهستان
با سلام این هم از کار پلیس ۱۱۰ یا کلا پلیس ایران یا تو خیابان به حجاب مردم رسیدگی کنن یا جلوی پول درآوردن مردم را بگیرن اگر من به جادو و جمبل اعتقاد دارم و می‌خوام به جادوگر پول بدم به شما چه ربطی‌ داره این بیچاره حالا چون وازر یا سردار و این چیزها نشده که بتونه ۳۰۰۰ هزار میلیاد به دزده بذاری با همین جادوگری زندگیش بگردونه ملت را تو مملکته خودشون گروگان گرفتین
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 02:41
دنیای وحشی - تهران - ایران
تاکی این گروه از مردم میخواهند مانند احمقها رفتار کنند و به این خرافات و مسخره بازیها اعتماد واعتقاد داشته باشند .
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 02:46
sepehr79 - وین - اتریش
۱ ضرب‌المثل قدیمی هست که میگه: از شل بودن خرمونه که سگها توی کاهدونمون بچه میذارن. اشتباه نشونه گیری کردیم اگه اون رمال رو مقصر بدونیم. مقصر مشتریهای اون رمالن.که البته از مردمی که قاتلان پدرانشون و متجاوزین به مادرانشون رو روزی ۱۷ بار سجده می‌کنن بیش از این انتظاری نیست
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 02:52
محمداصلی - تهران - ایران
از آنجا که حکومت شیطانی آخوندها در ایران فقط بر پایه ترویج خرافات و جلوگیری از آگاهی مردم بنا شده است زمینه و بستر اصلی اشاعه چنین مزخرفاتی توسط حکومت ولایت فقیه فراهم شده است . همه روزه در رادیو و تلوزیون جمهوری اسلامی و در مدارس و همه جای دیگر شاهدیم که توسل به موهومات ماورای عقل و خرد برای حل مشکلات زندگی ترویج می شود . در مدارس به دانش آموزانی که در دعای توسل و مراسم مذهبی شرکت فعالانه دارند جایزه داده می شود و در و دیوار خیابانها را اوراد عربی و تشویق به ذکر گفتن پر کرده است . در سریالهای تلوزیونی مناجات و نذر و نیاز گره های پیچیده زندگی را باز و مشکلات سخت را به طرز معجزه آسایی حل می کند . از جامعه ای که خرافات چنین با تار و پود آن آمیخته است نباید انتظار دیگری داشت .
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 04:56
جاوید احمدی - سیدنی - استرالیا
سلام من عضو جدید هستم. همچنان رجوع کردن مردم به اینگونه افراد بخاطر کمبود دانش و علم آنهاست.
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 05:01
gol andam - ژنو - سویس
تا ابله به جهان است مفلس در نمیماند....اینو قبول دارین یا نه؟
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 08:37
golly47 - فوکشتاد - المان
آخوندا خودشون یه پا رمال حرفه‌ای اند ((هر چی‌ که بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد ‌نمکی ))
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 09:58
avesta_afshin - تهران - ایران
این ملت چقدر جاهل و احمق هستن و صد البته حقشونه همون زندگی نکبت باری که دارن و به خاطرش همچیشون رو به یک فال گیر و رمال کلاه بردار می فروشن کسی که برای اینکه مثلا بره دانشگاه - بچه دار بشه - شوهر خوب گیرش بیاد یا بختش باز بشه و یا پولدار بشه به فال و دعا و رمال متوصل بشه کسیه که اعتماد به نفس نداره و وقتی که اعتماد به نفس نداشته باشه بهتره بره بمیره چون هیچی نداره خاک برسرتون
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 09:50
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
آقا جان ، یک رند و عاقل ارزش صد انسان مریض احوال را داره که به جادو و جمبل و رمالی معتقده. چرا اینارو خلع ید و کار میکنید؟ بزارید این ابلهان را بچاپند. اینان ابله و رمالان مفلسند.
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 20:17
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.