دنیزلی به پرسپولیس جواب منفی داد


 

فارس نوشت:


مصطفی دنیزلی به مسئولان باشگاه پرسپولیس جواب منفی داد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای هدایت سکان سرمربیگری تیم خود چند روزی است که با گزینه‌های خارجی وارد مذاکره شده‌اند.

پس از منتفی شدن حضور لوکا بوناچیچ در پرسپولیس مصطفی دنیزلی نیز ساعاتی قبل به مسئولان قرمزپوشان جواب منفی داد و از حضور در ایران عذر خواهی کرد.

بر همین اساس مسئولان باشگاه پرسپولیس به این نتیجه رسیدند که با جمال حاجی صحبت‌های نهایی را انجام دهند و او را به ایران دعوت کنند.

قرار است این مربی به عنوان سکان‌دار هدایت نیمکت پرسپولیس به زودی معرفی شود.


دنیزلی فاش کرد / چون پروین بود، به پرسپولیس نیامدم


سرانجام مشخص شد چرا مصطفی دنیزلی به پیشنهاد مسئولان باشگاه پرسپولیس پاسخ منفی داده است.


به گزارش خبرآنلاین، این مربی با تجربه ترک تبار که تجربه مربیگری در پاس و پرسپولیس را دارد، در ماههای اخیر کاندید سرمربیگری قرمزها بود. او حتی با قائم مقام این باشگاه در ترکیه دیدار کرد و به گزارش رسانه های ترک این جلسات نیز بسیار مفید بود. اما دنیزلی اعتراف کرده، در این جلسه بحث هایی مطرح شده که سرانجام مذاکرات را به بن بست رسانده است.

 در محافل ورزشی نقل شده که دنیزلی به خاطر حضور پروین در پرسپولیس، سرمربیگری این تیم را قبول نکرده است. دنیزلی گفته: «ما درباره وضعیت پرسپولیس حرف زدیم و من هم پیشنهاد خود را مطرح کردم. در ادامه مذاکرات متوجه مشکلاتی شدم. از آنجا که اختیارات تام می خواستم، با شنیدن نام علی پروین، تاکید کردم در صورتی به پرسپولیس می آیم که ایشان نباشد چون حرف هایی درباره او شنیده بودم.»

به این ترتیب بعد از حدودا یک ماه مشخص شد که مشکلات دنیزلی و پرسپولیس مالی نبوده است بلکه تنها به شخص پروین مربوط می شد. از آنجا که رویانیان نیز اصرار داشت پروین حتما باید در چارت مدیریتی این باشگاه باشد، حضور دنیزلی روی نیمکت قرمزها منتفی شد.

+132
رأی دهید
-27

benetton - لندن - بریتانیا
حتئ اگر مربی‌‌های بزرگی‌ مثل فرگوسن،مورینیو یا کاپلو هم بیان باز فایده نداره ،تا زمانی‌ که سیاست و سیاسیون از فوتبال جدا نشن،فوتبال ما همینه.
دوشنبه 21 آذر 1390 - 21:06
red.boy - تهران - ایران
نه چرا اخبارتون به روز نیست. توی کانون هواداران نوشته دنیزلی جواب منفی نداده و احتمالا 5شنبه به ایران میاید برای مذاکره.
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 06:42
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
دنیزلی اولا در حال حاضر به عنوان کارشناس با شبکه ی فوتبال ترکیه قرارداد داره و مربیگری نمیکنه دیگه دوما دیوانست مگه بیاد لنگ..اخرش باز باید بره فیفا شکایتو این چیزا..الانم اگه بیاد این طرفدارای جالب لنگ حتما توقع قهرمانی دارن ازش رو اعصابش میرن باز..اون پروینم یه طرف..به درد لنگ همون علیییی دایییی میخوره:)که الانم تو راه آهن ترکونده..یه چیز دیگه هم اینکه لنگ گویا مشکل مالی اصلا نداره و بیش از حد داره شارژ مالی میشه از رفقا:)الانم که از جام حذفی کنار رفتن محبتا بهشون بیشتر میشه:)
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 10:25
آدم معمولی - آرمانشهر - ایران
این خبر واسه 3 روز پیش بوده .
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 11:04
*Fanoos* - ايران - ايران
نمیدونم ابن چه روشی است که هر دقیقه کاسه گدائی بسمت دنیزلی دراز میکنم و هر روزالتماسش میکنیم که بیاید در این تیم مربیگری کند اخه این اقا چه تخم دو زرده ای گذاشته ایشان یکبار جواب منفی داد تمام شد دیگر معنی ندارد که هی هر دقیقه دور و برش بچرخیم و خودمان را کوچک میکنیم لطف کنید یک مقدار برای خودمان ارزش قائل شویم بدوستان قرمز هم بگویم که اگر فکر میکنند با حضور وی در شرایط تیم تحولی روی دهد باید عرض کنم که بیش از اندازه خوش خیالید .
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 11:19
*Fanoos* - ايران - ايران
حضور گرم همه استقلالیهــای سوراخ رو در اخبار مربوط به پرسپولیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــس پذیراییم:)):))
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 11:21
*Fanoos* - ايران - ايران
benetton - لندن - بریتانیا. تا وقتی سیاسیون تو فوتبال ما هستن فرگوسنی نمیاد تو پرسپولیس ,که بخواد فایده داشته باشه یا نداشته باشه
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 12:14
choobin - مانیلا - فیلیپین
fanoos ایران_ایران خیلی‌ لوسو بی‌ مزه هستی‌. بابا برو یه قول دو قول بازی کن بیشتر به دردت میخوره میتونی‌ یه چیز برا آیندتم یاد بگیری.این همه خبر راجع تهیه سالاد هست،صاف میای تو فوتبال نظر میدی!بهت بر نخوره حالا, دوستانه گفتم...
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 14:01
*Fanoos* - ايران - ايران
choobin - مانیلا - فیلیپین. چشم حتما این کا رو میکنم . الان میرم تو بخش سالادا شما هم که کوه نمک هستی و بامزه هستی اینجا باش . دوستانه هم گفتی , خوب دیگه حرف دیگه هم هست بگی ؟ اگه حرف دیگه نداری و اظهار فضلت تموم شد میتونی کامنتای منو نخونی تو که کوه نمکی کامنت با مزه بده .
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 20:44
choobin - مانیلا - فیلیپین
می‌خوام کامنتاتو نخونم، ولی‌ انقد اطلاعاتت بالاست که تو تمام صفحات نه یکی‌ بلکه ده تا کامنت میزاری.جریان یارو که میره استادیوم با همه دست میده می‌شه مصداق تو،توام می‌خوای تو این سایت با همه دست بدی.البته من دوستانه گفتم ناراحت نشیها
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 22:05
*Fanoos* - ايران - ايران
. مثال اشتباه زدی و میخوای با مثال اشتباهی که زدی استادیوم رو با اینجا یکی کنی دومم دوباره میگم کامنتای من رو نخون بامزه . من اگه خودم یکی بهم این حرفها رو میزد و میگفت کامنتام رو نخون از رو میرفتم و میگفتم باشه دیگه نمیخونم ولی تو مثل اینکه دنبال این هستی که یه چیزی بگی فقط .
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 10:25
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.