فرار دزدان با سقوط از پل ناکام ماند

به گزارش «جام‌جم»، بعدازظهر پنجشنبه گذشته ماموران کلانتری 11 شهرستان اراک در استان مرکزی هنگام گشتزنی در خیابان دکتر حسابی 2 مرد را دیدند که در حال تخریب قفل در مغازه‌ای هستند. آنها با دیدن ماموران، سلاحی را به سمت آنها گرفته و سراسیمه با خودروی پژو متواری شدند. ماموران به تعقیب خودروی سارقان پرداختند و با اخطار از آنها خواستند خودرو را متوقف کنند.
آنها بدون توجه به هشدار‌های ماموران، به فرار خود ادامه دادند که در این هنگام یک گروه دیگر از ماموران یگان امداد پلیس به مامورانی که در حال تعقیب دزدان فراری بودند، ملحق شدند تا این‌که خودروی دزدان نزدیک پل جهاد متوقف شد و 2 سرنشین از آن پیاده شده و پا به فرار گذاشتند. ماموران با محاصره محل، از متهمان خواستند تسلیم شوند اما یکی از آنها با سلاح، ماموران را تهدید کرد تا از محل دور شوند. در این هنگام مرد مسلح از روی پل به پایین پرید و دیگر همدست وی نیز قصد پریدن از پل را داشت که دستگیر شد. به این ترتیب دزد مسلح که از ناحیه هر دو پا صدمه دیده بود، خلع سلاح و دستگیر شد. دزد مصدوم به بیمارستان ولی‌عصر و همدست وی نیز به مرکز پلیس منتقل شد.

سرهنگ آقایی‌راد، جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی در این باره گفت: از خودروی پژوی متهمان 2 قبضه قمه و چاقو، یک عدد چراغ قوه، افشانه بی‌هوش‌کننده و مقادیری طلا و پول کشف و ضبط شد. وی تصریح کرد: در حالی که تحقیقات از یکی از سارقان آغاز شده بود، مردی با حضور در مرکز پلیس، از 2 سارق مسلح که ساعاتی پیش از خانه‌اش طلا و پول سرقت کرده بودند، شکایت کرد. در ادامه شاکی در مواجهه حضوری با مرد سارق او را شناسایی کرد. متهم در ارتباط با سرقت از خانه شاکی گفت که همراه همدستش به در خانه شاکی رفته و به محض باز شدن در با سلاح صاحبخانه را تهدید و پس از ورود به خانه مقداری طلا و 200 هزار تومان پول سرقت کرده‌اند. ساعاتی بعد از این سرقت نیز قصد دزدی از مغازه‌ای را داشته‌اند که دستگیر شده‌اند.

+54
رأی دهید
-56

a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
بابا تعداد علی بابا های این مملکت هم داره رو به فزونی میره!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 17:35
greentree - تهران - ایران
دزدان بزرگ یا آقا زادها‌ در آمریکا و کانادا مشغول وطن فروشی هستند ،این بیچارها آفتابه دزد هستند که هر وقت این حکومت شیطانی میخواهد مردم رو بترساند دست و پای اینها رو قطع می‌کنند
یکشنبه 20 آذر 1390 - 19:27
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.