نوزادی که سرش در روز عاشورا با پنکه سقفی برخورد کرده بود از بیمارستان مرخص شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی اجتماعی آتی نیوز؛ این حادثه درحالی اتفاق افتاد که در روز 11 آذر ماه سال جاری در مراسم سوگواری محرم و شیرخوارگان حسینی در مسجد امام حسین بندر عباس، یک مداح، محمد ایمان 2 ماهه را برای بیان و تصویر سازی شهادت علی اصغر در روز عاشورا به بالای سر خود می برد که این حرکت باعث برخورد سر نوزاد با پنکه سقفی می شود.

به گفته پرستاران بخش مغز و اعصاب بیمارستان شهید محمدی به خبرنگار آتی‌نیوز، بعد از انجام معاینات، سی تی اسکن و اقدامات اولیه مشخص شد که محمد ایمان از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی و خونریزی مختصری شده است. این پرستار همچنین گفت: در مدت 5 روزی که نوزاد در بیمارستان بستری بود سطح هشیاری او اندازه گیری می شد و در آخر با جذب خونریزی در بدنش مرخص شد. ولی بعد از گذشت یک هفته باید دوباره برای انجام دیگر معاینات به بیمارستان مراجعه کند.

با وجود اینکه این حادثه منجر به مرگ محمد ایمان نشد ولی بسیاری از سایت ها فیلم این حادثه را با عنوان مرگ  دلخراش نوزاد دو ماهه درمراسم عاشورا انتشار دادند.

همچنین پدر محمد ایمان در گفتگو با ایرنا درباره شب حادثه گفت: یازدهم آذرماه و درحالی که همسر و کودکم در مسجد امام حسین (ع ) بندرعباس در مراسم شیرخوارگان حسینی به سر می بردند ناگهان صدای فریاد حاضرین در مجلس بلند شد و همسرم با تلفن به من اطلاع داد که محمد ایمان با پنکه سقفی مسجد برخورد کرده و مجروح شده است. بعد از اینکه پسرم را به بیمارستان بردم پزشکان با درمان دارویی چند روزه و بدون آنکه حتی نیاز به عمل جراحی نیز پیدا کند او را مرخص کرده و اکنون نیز بدون کوچکترین مشکلی و در سلامت کامل در منزل و کنار خانواده است.

دکتر فاطمه نوروزیان در گفت و گوی با ایرنا اضافه کرد: پزشک متخصص وجود خالی بسیار کوچک و ناچیز از خون در ناحیه سر این نوزاد را تشخیص داد و از همان ابتدا عدم نیاز به جراحی را اعلام کرد.

خوشبختانه پس از تجویز دارو این مشکل برطرف شد و کودک یاد شده شانزدهم آذرماه از بیمارستان مرخص شده و وضعیت جسمی او کاملا رضایت بخش است.

+199
رأی دهید
-57

AMIR VADAX - لندن  - انگلستان
چیزی از احمق بودن پدر مادرش کم نمی کنه . حتما میخواد بگه زنده بودن بچه رو مدیون امام حسین هستم
شنبه 19 آذر 1390 - 23:16
bazmag - مجارستان - مجارستان
آن دوستی‌ که این ویدئو را در اینترنت گذاشت خودش کاربر همین سایت هست!
شنبه 19 آذر 1390 - 23:23
behnam2009 - لندن - انگلستان
جسین نمی تونه حتی از بچه مراسم عزای خودش مراقبت کنه.
شنبه 19 آذر 1390 - 23:58
farhadfarhad - استکهلم - سوئد
همش از برکت امام حسین علیه السلام هستش ای فلک زدههای غرب زدهه بی دین .بیرید دنبال آتیش پرستیتون .با اون هیکل هرکولیت سوزن بره تو پات چند روز فلج مزنی .انقدر بد بین نباشید
یکشنبه 20 آذر 1390 - 00:15
shabhaye-barani - اکلند - نیوزلند
amir vadax و همه دوستانی که به قدرت معجزه امامان باور ندارین به قول آیه شریفه فی‌ قلبهم مرضا .. جدا که خداوند به‌‌‌ قلب شما مهر زده و کرو کور و گنگ هستید خدا هدا یت کند
یکشنبه 20 آذر 1390 - 01:06
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
خوب که چی . شانس آورد که زنده موند به امید اینکه شما احمقها دست از این کارها بردارید. اقلا به بچه هاتون رحم کنید .
یکشنبه 20 آذر 1390 - 01:40
Pezhman - وين - اتريش
خبر سلامتی‌ این کودک, بهترین هدیه کریسمس بود.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 02:16
compatriot - تورنتو - کانادا
AMIR VADAX - لندن - انگلستان - باهات موافقم!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 02:34
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
واقعا باید برای اون مادر و پدر کوتاه فکر متاسف بود. شاید الان اون نوزاد ۲ ماهه صرع حال باشه اما محاله که آسیبی ندیده باشه. اگه که بعد‌ها وقتی‌ بزرگتر شد دچار صرع و تشنّج و بیماری‌های جورواجور دیگه نشد باید خدا رو شکر کرد
یکشنبه 20 آذر 1390 - 02:41
panizl - تهران - ایران
واقعا بعضی ها لیاقت بچه داشتن ندارن. خوبه نیومدن بگن اما حسین نجاتش داده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 02:45
بابک خرم دین - هامبورگ - آلمان
. حتما میخواد بگه زنده بودن بچه رو مدیون حسین تازی است. زکی.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 02:48
shervin-iran - خرم آباد - ایران
خدا رو هزاران هزارمرتبه شکر که این طفل معصوم از دست حماقت بعضی ها جان سالم به در برد
یکشنبه 20 آذر 1390 - 05:56
Matilda71 - سوئد - سوئد
الان سلامته ولی‌ شاید در آینده دچار مشکلاتی بشه و امیدوارم که اینطور نشه بابت نادونی مادرش باید تاوون پس بده
یکشنبه 20 آذر 1390 - 07:01
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
این ملت را که من دیده‌ام ۲ روز دیگر این کودک قدیسه میشود و با دروغ‌های شاخدار که اسلامیون مهارت دارند خواهند گفت سر کودک جدا شده بود امام حسین آنرا چسباند!!اگر روزی هم پیر شود و بمیرد جزو امام زاده‌ها خواهد شد!!! فعلا که سلامت ماند این مهم است!!!!!!!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 07:40
raha1984 - هامبورگ - المان
از الان باید صداش کنند اقاداد باید از سال دیگه نذری بدند ! جون این بجه رو مدیون حسین عرب هستند !خرافه پرستهای مرده پرست مخ کپک زده !
یکشنبه 20 آذر 1390 - 08:04
morgan123 - واشینگتن - امریکا
بسمه تعالی - موقع وقوع سانحه امام حسین (ع) در جای دیگری مشغول انجام امور خیر بودند ولی بعد از اتفاق مزبور جبران مافات نموده و عنایت فرموده طفل را سلامت نمودند و اگـــر گفته شد که بخاطر پخش گسترده خبر این حادثه مسئولین عزیز حکومت اسلامی خبر سلامت کودک را با دستپاچگی جعل کردند باور نکنید . من الله التوفیق. (روابط عمومی دفتر امام حسین ع در واشنگتن). ولی از شوخی بگذریم امیدوارم خبر درست باشه.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 07:54
kimiakhanom - برایتون - انگلستان
معجزه یعنی‌ چی‌؟خجالت بکشید،تو عصر تمدن و علم زندگی‌ می‌کنید حرف از این چرتو پرتا میزنید.طرف دستی‌ دستی‌ بچشو برده زده به پنکه، بعد که شانس میاره بچه چیزیش نمی‌شه میندازید به حساب معجزات امام!! حقتونه هر چی‌ سرتون میاد.من بچمو لایه پره گًل بزرگ می‌کنم و هرگز اجازه نمیدم عقاید مسخره و خرافاتم (که خوشبختانه ندارم) صدمه ایی بهش بزنه!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 08:26
IRANI AZAD-1361 - اصفهان - ایران
اگه میمرد میگفتن به شهادت رسیده و رفت تو بهشت حالا که زنده اس حتما میگن به خاطر امام حسین عمرش به دنیا بود یا مثلا به گفته خودشون چون آسیب جدی بهش وارد نشده باز هم میگن یه خاطر دهه محرم بوده که مثلا دچار آسیب جدی به مغز یا جای دیگرش نشده. این بچه طفلکی اسیر یک مشت عقب افتاده شده که از هر سمتی بره باز هم ربطش میدن به یک چیز.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 08:45
gogoli - تهران - ایران
خوش به سعادتش! رور "دانشجو" از بیمارستان مرخص شد!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 09:15
ehsanemad - بندر عباس - ایران
احمق های بیشعور به بچه ها هم رحم نمیکنن
یکشنبه 20 آذر 1390 - 10:01
bazmag - مجارستان - مجارستان
Pezhman - وین - اتریش , Matilda71 - سوئد - سوئد با شما موافقم.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 10:07
Azadikhah - تكسل - هلند
بازم خدا رو شکر:-) . shabhaye-barani - اکلند - نیوزلند شماکه آنقدر معتقد هستی‌ وسعت اون برهنگان شراب خور کافر چیکار میکنی‌ پس دوست عزیز!سرزمین اسلام و امامان جای دیگست !
یکشنبه 20 آذر 1390 - 10:03
bita tehrani - ويكتوريا - كانادا
از مسئولین تقاضا می‌کنیم به جای اینننننن همه امکانات واسه تفریح و تحصیل بچه ها،برای برگزاری این مراسم پر شور و روحانی،امکانات بیشتری بگذارند،مثل تهویه مطبوع که این خطرات در آینده پیش نیاد!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 09:03
elaheh85 - تهران - ایران
امام حسین عذادارهایش را هیچ وقت فراموش نمیکند.بچه ای همسایه ما فلج بود.حدود 20 ساله پیش یه عالم به چه گنده ای افتاد روش گفتن بچه دیگه مرده ولی در کمال ناباوری وقتی علم و از روش برداشتن بچه از ویلچر بلند شد و راه رفت.انسانهای بسیار زیادی هستن با هر دینی.یهود.مسیح.مسلمان.بودا در این مجالس شفا پیدا کردن.این ماجرا میتونست تو هر مجلسی اتفاق بیفته.یکم بدور از تعصبات خوبه نظر بدیم.فقط آدمهای که دین میتونن اینطور که من تو نطرات میخونم به ماجرا نگاه کنم.موفق باشید انشاالله.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 09:18
فراز_نروژ - تونسبرگ - نروژ
سرش به پنکه خورد و از ارتفاع حدود سه متری به پایین پرت شد و زنده ماند! چندی بعد مصاحبه های پدر نوزاد میاد که میگه تهدیدش کرده اند و گفته اند خسارت میدهند ولی تا کنون مسئولین هیچ اقدامی انجام نداده اند!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 10:34
artosh - تهران - ایران
shabhaye-barani - اکلند - نیوزلند/ اون بندگان خدا اگر میتونستن جلو مرگ خودشون رو میگرفتن. بابا اینقدر به شفاعت امامان و . دل نبندید. به خدا اونا هم کاری از دستشون بر نمیاد. اگر خیلی ایمان دارید خداتون رو بپرستید و امامانتون رو شریکش قرار ندید....!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 10:48
morgan123 - واشینگتن - امریکا
elaheh85 - تهران - ایران - تو مثل اینکه حسابی توی توهمی تکه تکه شدن عزاداران در عراق و افغانستان را چطور توجیه میکنی سر خودت را شیره میمالی یا هم فکراتو! .
یکشنبه 20 آذر 1390 - 11:51
shabhaye-barani - اکلند - نیوزلند
azadikhah- هلند . مهم این نیست که کجا زندگی میکنینم مهم اینه که چطور زندگی میکنیم ! من تا دو سال پیش خدا رو هم نمیشناختم چه برسه به اسلام و امامان بدتر از خیلی از دوستان ولی همین معجزه که بعضی از شما فکر میکنید اگه تاییدش کنید ممکنه کلاستونو بیاره پایین . برای من اتفاق افتاد خدا رو میشه حتی دید هر روز به شمارش نفسهامون همون خدای محمد (ص) وخدای علی (ع) و الان خیلی خوشحالم خیلی خوشحال تر از قبل.. چشمهارو باید شست
یکشنبه 20 آذر 1390 - 12:11
massoudoslo - اسلو - نروژ
بیچاره بچه جون سالم بدر برد . ولی فقط تا سال بعد عاشورا دوباره !!!!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 13:44
mortimer - اصفهان - ایران
elaheh85:دوباره جفنگ بافتی؟ علم و دانش و این همه جون کندن یه عده دانشمند و پزشک کشک تا روح یکی که 1000 و خورده ای سال پیش مرده یکی رو شفا بده؟!!!!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 18:21
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
این بچه هم تربیت دو دیوانه ابله مذهبی هست .با این وجود دنیا رو چه دیدی شاید یک شخص ضد این افکار شود که امیدوارم بشود.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 18:25
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
shabhaye-barani-- دو سال دیگر هم میفهمی ننگینترین دین تاریخ بشر چیست---((زمین را از خون کفّار رنگین کنید)))((( زنان را اگر اطاعت نکردند بزنید)))((( قطع دست‌و پای دزد---- جهاد-----کنیز..غلام...بچه بازی-ازدواج با ۹ ساله----!!!!!! کافیه مستر اسلامی؟
یکشنبه 20 آذر 1390 - 18:46
parsaus - امريكا - امريكا
آره بچه سالم سالم با پنکه برخورد کرد تو هوا پرت شد به زمین نشست امام حسین نگهدارش بود خر خودتونین راستی‌ از امام زمان خبری نیست ،اوه یادم رفته بود محرم طرف تعطیل
یکشنبه 20 آذر 1390 - 19:52
morgan123 - واشینگتن - امریکا
shabhaye-barani - اکلند - نیوزلند - من عاشق شبهای بارانی هستم آدمو جادو میکنه.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 22:52
ghafas - مشهد - ایران
گلی به گوشه جمال حیوانات
یکشنبه 20 آذر 1390 - 23:30
shabhaye-barani - اکلند - نیوزلند
آرتمیس- فرانسه . اولا من مستر نیستم دوما متاسفم که بیشتره دوستان این سایت یه سری ا دم‌های تازه به درون رسیده بی‌ سواد و سطحی هستن که نه مطالعه دارن و نه آگاهی‌ حتی در سطح مباحثه هم نمی‌گنجند. شما مثل بادکنک هایی هستید که به ا آسماان رها شدید که نه به جایی بند است و نه از پس خودش بر میاید. گوش تان هم که از ذوو ر‌‌ غرور بی‌ جای درون تهی تان چیزی نمی شنود اگر دوست دشتیی به این سایت سر ی بزن با یه پسر بچه (سنی) آشنا میشی‌ که شفا گرفته میفهمی سنی ! من که می‌دونم به جای اینکه راجع به این چیزها تحقیق کنید حالا به جاش الان غلط‌های املایی منو به رخم می‌کشید. در بیاید از پیله تنگ خودتون و مثل عرب جاهلیت فکر نکنید. www.yasinmedia.com
دوشنبه 21 آذر 1390 - 02:52
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
elaheh85 - شما بسیجی ها همه تان بیسواد هستید و یک جمله فارسی درست و بی اشتباه نمیتوانید بنویسید. به جای جنفگ سرایی و خرافه پراکنی برو کلاس اکابر نام نویسی کن شاید دو کلمه یاد گرفتی. عزاداری نه عذاداری، بچه ای همسایه نه بچه همسایه، یه عالم به چه گنده ای؟!!!! یعنی چی؟! علم نه عالم، فقط آدمهایی که دین میتونن؟ مگر دین توانستنی است؟! جمله آخرت هم که بی سر و ته و بی معنی است. کی یهودی و مسیحی و بهایی و بودایی به مراسم سوگواری و سینه زنی رفته اند که بهبودی بگیرند؟ مگر مغزشان عیب کرده؟ تازه در هیچ دینی شفا گرفتن از مرده نیست بجز مذهب شیعه انهم از نوع ملایی اش، و ان مرده هم اگر از این توانایی ها داشت که در جنگ کشته نمیشد.
دوشنبه 21 آذر 1390 - 09:37
shabhaye-barani - اکلند - نیوزلند
morgan 123. اگر می‌خواهید حسابی‌ جا دو بشین حتما یه سری به جزیره رویایی samoa بزنید مطمئنم پشیمون نمیشین.
دوشنبه 21 آذر 1390 - 11:03
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
آبجی‌ زینب من ۲۰ سال در باره ی همه ی مذاهب تحقیق کرده‌ام تو بی‌ سود لمپن میخواهی‌ دین.... را حقنه کنی‌ چون اربابان ملایت!!!!!!!! دین تو.... دین تاریخ بشر بوده هر .... را از یهودیت تقلید و بچه باز ی و برده داری و جهاد را به آن افزوده!!! برو سر دیگ ابگوشتت تو را چه به این حرفها ۲ زاری
دوشنبه 21 آذر 1390 - 10:46
Azadikhah - تكسل - هلند
shabhaye-barani - اکلند - نیوزلند:خیلی‌ صحبتاتون برام جالب بود.من هیچوقت بیخدا نبودم. صحبت سر دین هست نه خدا.این خرافاتی که الان در مملکت ما حاکم هست اسمش اسلام نیست .این حکومت نه دین داره نه حق و حقوق انسانی‌ سرش می‌شه!این حکومت فقط از دین داره سؤ استفاده میکنه برای بقای خودش!در مورد معجزه هم که گفتید من هیچی‌ ازش نمیدونم در نتیجه نظری ندارم درباره‌اش و اصلا ربطی‌ به بی‌ کلاسی یا با کلاسی نداره.خوشحالم که میبینم راضی‌ و خوشنود هستید.چشمها رو باید شست جور دیگر باید دید . همه میگن . چشمهارو باید شست. جور دیگر باید دید . اما....... چشمهای شسته ی من. باز هم همینطور میبینه
دوشنبه 21 آذر 1390 - 12:13
persian boy only - تهران - ایران
خدارو صدهزار مرتبه شکر
دوشنبه 21 آذر 1390 - 17:13
massoudoslo - اسلو - نروژ
shabhaye-barani .آتلانتا .امریکا . عزیز جان میشه ارتباط همان معجزه را با دین اینجا کمی توضیح دهید تا ما روشن شیم !!؟ بگید عزیز چه ربطی بین یه اتفاق و رویداد غیر قابل توضیح و فهم با عقیده و باور دینی شما داره که اون رو به حساب خودتون میزارید!؟ مثلا من اگه از یه ۱۰۰ طبقه افتادم و نمردم یعنی عقیده و ایمان شما درست است!!؟ ازادیخاه .تکسل .هلند درست میگه . قربان شما لطف کنید علت دین ستیزی ما رو همین جا تو ۲ خط بگید تا بعد من هم بگم همین جا از کجای دین تو خو شم میاد !
دوشنبه 21 آذر 1390 - 18:33
shabhaye-barani - اکلند - نیوزلند
نمیدونم چرا این سؤ تفا هم واسه بعضی‌ دوستان پیش میاد که فکر می‌کنن هر کسی‌ که دم از مذهب می‌زنه حتما حکومت کشورمون و بعضی‌ از این آخوند هارو تائید می‌کنه اصلا حکومت کشور عزیز ما اسلامی نیست که اگه اسلام واقعی‌ اونجا پیاده میشد من خودم اولین نفر بودم که بر می‌گشتم. armitis. ببخشید من فکر می‌کردم البته فقط فکر کردم شما ا دم حسابی‌ هستید ولی‌ از کوزه همون برون طراود که در اوست. خیلی‌ وقت دو ر‌‌ ه اینجوری حرف زدن از مًد افتاده ولی‌ مثل اینکه فیلم فارسی زیاد میبینی‌ دوست من
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 02:03
Azadikhah - تكسل - هلند
shabhaye-barani - اکلند - نیوزلند:دوست عزیز اسلام واقعی‌ در هیچ کشوری پیاده نمی‌شه و با این وضعیتی که الان در دنیا داره به جلو میره فکر نمیکنم هم اصلا اسلام واقعی‌ در آینده در کشوری پیاده بشه.اسلام یک دین عبادی سیاسی هست و در تمام امور خصوصی انسان دخالت میکنه و همین سیاسی بودن این دین باعث شده مملکت ما به این روز بیفته.وقتی‌ دین با سیاست قاطی‌ بشه می‌شه نتیجه آن اینی می‌شه که می‌بینید .زنده باشی‌
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 17:28
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.