داوداحمدی‌نژاد:جریان انحرافی می‌خواست در روز مقدس یهودی‌ها از امام زمان رونمایی کند!

رئیس اسبق بازرسی ویژه ریاست جمهوری گفت که جریان انحرافی می‌خواست در یک روز شنبه که روز مقدس یهودی‌هاست، از امام زمان(عج) رونمایی کند!


به گزارش خبرآنلاین گزیده ای از سخنان داوود احمدی نژاد که فارس منتشر کرده است در ادامه می آید:

داوود احمدی نژاد در بیان تشابهات لیدر جریان انحرافی با ‌‌عطاءالله مهاجرانی ‌گفت: ‌‌خانواده‌ مهاجرانی دل در گرو انقلاب نداشتند، لیدر جریان انحرافی هم برخی اعضای خانواده‌اش ‌‌عضو جریان ‌نفاق بودند و وابستگی به نفاق داشتند.

* لیدر جریان انحرافی مانند مهاجرانی در حوزه فرهنگ و هنر بحران‌سازی می‌کند

بازرس ویژه اسبق رئیس جمهور به بحران‌سازی‌های ‌‌عطاءالله مهاجرانی در حوزه فرهنگ‌ و هنر اشاره و تصریح کرد که لیدر ‌جریان انحرافی هم امروز همین کار را می‌کند.

* مهاجرانی و لیدر جریان انحرافی هر دو اهل اباحی‌گری و لیبرالیسم هستند

* عضویت مهاجرانی و لیدر جریان انحرافی در انجمن حجتیه

"مهاجرانی عضو انجمن حجتیه بود، لیدر جریان انحرافی هم عضو انجمن حجتیه و ‌‌‌‌شاگرد به اصطلاح عالمی است که ‌شب می‌خوابد و صبح بیدار می‌شود‌ و در مخالفت با ولایت فقیه از امام زمان روایت می‌گوید".

* سخنان ولایت فقیه را فصل‌الخطاب می‌دانند اما خلاف آن عمل می‌کنند

" مهاجرانی مردم اسرائیل را ‌دوست مردم ایران می‌دانست. آیا واقعاً اینها دوست مردم ایران هستند؟ این دوستی است که دانشمندان هسته‌ای ما را ترور می‌کنند؟ ‌این دوستی است که صدام حسین را تحریک کردند که آن همه جنایت در این مملکت آفرید؟ این دوستی است که هر روز کشورها را علیه ایران تحریک و ما را تحریم می‌کنند و‌ هزاران حرف ناصواب می‌زنند؟ آنها نمی‌خواهند‌ این مملکت رشد کند و به پله‌ها‌ی ترقی برسد و می‌خواهند ملت ایران جیر‌ه‌خوار آنها باشد. حالا جریان انحرافی هم ادعای دوستی با مردم اسرائیل می‌کند."

* جریان انحرافی ‌می‌گوید ما مستقیم به امام زمان (عج) متصل هستیم و نیازی به ولی فقیه نداریم

داود احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه ‌هم‌پالگی‌های مهاجرانی ‌اعلا‌م می‌کردند که ولایت فقیه باید ‌وکالتی ‌باشد و باید 4 سال به 4 سال مانند نمایدگان مجلس، ولی فقیه را انتخاب کرد، خاطرنشان کرد: لیدر ‌جریان انحرافی اصلاً اصل ولایت را قبول ندارد و ادعا می‌کند ‌امام زمان (عج) پای سفره ماست و او ما را هدایت می‌کند؛ یعنی ‌همانطور که ‌خوارج نهروانی ‌در زمان امیرالمؤمنین (عج) می‌گفتند ‌ما مستقیم از خدا دستور می‌گیرم و کاری به ‌علی (ع) نداریم، ‌‌جریان انحرافی هم همین ادعا را دارد که ما مستقیم به امام زمان متصل هستیم و نیازی به ولی‌فقیه نداریم.

* شباهت مشایی و مهاجرانی در پیشنهاد مذاکره با آمریکا

* تشابه مکتب ایرانی با گفت‌وگوی تمدن‌ها و جمهوری ایرانی

بازرس ویژه اسبق رئیس جمهور خاطرنشان کرد: آنها گفت‌وگوی تمدن‌ها راه انداختند که‌ در واقع اسلام را کنار بگذارند؛ جریان انحرافی هم نوعی گفت‌و‌گوی تمدن‌ها راه انداخته و شخصی به نام ‌‌»ه.الف» را مأمور کرده و مصوب کرده که ‌51 میلیار‌د هم پول در اختیار او قرار دهند تا ‌به کشورهای مختلف سفر کند که برود و بگوید مکتب ما ایرانی است و اسلام نیست؛ سند رسمی این موضوع هم موجود است. داود احمدی‌نژاد این را هم اضافه کرد که مهاجرانی شعار جمهوری ایرانی سر می‌داد، لیدر جریان انحرافی هم مکتب ایرانی را مطرح می‌کند.

* ارتباط دلالان آمریکا با مهاجرانی و لیدر جریان انحرافی

وی همچنین گفت که به گفته رادیو اسرائیل نوری‌زاد که دلال آمریکا و استکبار است، از فعالیت مهاجرانی در دولت خاتمی ابراز خرسندی می‌کرد و الان نیز ‌از لیدر جریان انحرافی ‌دفاع می‌کند؛ هوشنگ امیراحمدی هم که دلال آمریکا و اسرائیل است، هم با مهاجرانی و هم ‌با لیدر جریان انحرافی ‌دائماً در ارتباط است و در همین همایش ایرانیان خارج هم دعوت شد.

* جریان انحرافی ادامه جریان‌های معاند گذشته ازجمله فتنه سبز است

تشابه جریان انحرافی با جریانات معاند گذشته ازجمله جریان فتنه 88 بخش دیگر سخنان داود احمدی‌نژاد بود که وی در این زمینه جریان انحرافی را ‌ادامه جریان فتنه سبز دانست و اینگونه ادامه داد که ‌جریانات معاند گذشته، بیشترین و آخرین تلاش خود را در ‌سال 88 یعنی فتنه سبز به‌کار گرفتند، لکن ‌‌هم سردمدارانشان و هم شگردهایشان برملا شدند، لذا باید افراد جدید با ‌‌شگردهای جدید روانه میدان کنند. وی با بیان اینکه "حرکت‌های‌ امروز جریان ا‌نحرافی ‌‌کمتر ا‌ز حرکت جریان‌های معاند گذشته نیست و در برخی جاها خیلی هم بیشتر است"، تلاش جریان انحرافی برای برگزاری جشن جهانی نوروز در تخت جمشید را مورد اشاره قرار داد و یادآور شد: ‌این جریان برای عید نوروز سال 90 خواست جشنی از نوع جشن‌های 2500 ساله ‌راه بیندازند و از ملک عبدالله اردنی ‌که ملت اردن علیه او تظاهرات کرده بودند‌ ‌نیز دعوت کرده بودند.

* سازماندهی جریان انحرافی برای ورود افراد بی‌هویت و بی‌دین به مجلس با پول‌های کلان

بازرس ویژه اسبق رئیس جمهور در این زمینه اظهار داشت: جریان انحرافی با پول‌ها‌ی کلانی که از خزانه ملت برداشته است که یک نمونه‌اش فساد 3 هزار میلیاردی بود، می‌خواهد در انتخابات کسانی را به مجلس بفرستد که دل در گرو انقلاب و ولایت و اسلام نداشته باشند؛ می‌خواهد افرادی ‌بی‌هویت، ‌بی‌دین و ‌بی‌ولایت مثل خود را ‌وارد مجلس کند که برای این کار سازماندهی کرده و ‌پول کلان در اختیار دارد، لذا باید برای مقابله با آنها باید ‌باید دل‌های خود را یکی کرده و به هم نزدیک کنیم. داود احمدی‌نژاد در پاسخ به سؤلی درباره چگونگی شناسایی و تشخیص مهره‌ها و کاندیداهای ‌جریان انحرافی در انتخابات مجلس گفت: ان‌شاءالله شورای نگهبان مهره‌های جریان انحرافی را شناسایی و رد صلاحیت خواهد کرد اما مردم هم ‌‌باید دقت خود را بالا برده ‌و افرادی را انتخاب کنند که در صحنه و محیط اجتماعی خود رفتار او را دیده‌اند؛ ‌بنابراین اگر به ‌رفتار و اعمالی که کاندیداها در محیط اجتماعی دارند، ‌دقت کنند، به خوبی متوجه می‌شوند که چند‌ مرده حلاجند؟ مردم باید ببینند آیا کاندیداها ‌‌در شعار و عمل ساده‌زیست و ولایتمدار هستند یا خیر؟ مردم ‌همین مقدار دقت کنند، به افرادی رأی می‌دهند که در مسیر فرهنک و اعتقاد ملت هستند.

رئیس اسبق بازرسی ویژه ریاست جمهوری در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: جریان انحرافی وقتی منشور کوروش را از ‌سفیر انگلیس قرض گرفت، دو قول به او داد که یکی از قول‌هایش این بود که بخشی از این منشور که در موزه ایران است را به آنها می‌دهد تا لوح آنها کامل شود اما یکی نیست به او بگوید مگر ارث پدرت است که می‌بخشی؟ می‌دانی این تکه‌ای که پیش ماست، چند صد میلیارد قیمت دارد؟ او به چه حقی این قول را می‌دهد؟

وی همچنین از پول دادن لیدر جریان انحرافی به برخی هنرپیشه‌ها انتقاد کرد و گفت: این جریان هنرپیشه‌هایی را ‌به ‌‌مکه اعزام می‌کند که رفتار آنها در مکه به حدی نامناسب است که حتی ‌پلیس عربستان به رفتارهای آنها اعتراض می‌کند.

* چرا رئیس جمهور از مشایی حمایت می‌کند؟

داود احمدی‌نژاد درباره علت حمایت ‌‌رئیس جمهور از لیدر ‌جریان انحرافی اظهار داشت: ‌‌خاتمی در زمان خودش به توصیه رهبری در خصوص مهاجرانی توجه نمی‌کند و می‌گوید مهاجرانی همه دولت من است؛ حالا هم ولایت ‌‌می‌فرماند انتخاب او به مصلحت شما و دولتت نیست، اما ‌‌‌این طرف می‌گوید آن فرد ‌چشمه است، زلال است، پاک است، مؤمن است، کارآمد است، قله دست نیافتنی است.

* می‌خواستند در روز مقدس یهودی‌ها از امام زمان پرده‌برداری کنند

وی در بخش پایانی اظهارات خود گفت: لیدر جریان انحرافی یک زمانی گفت ‌امام زمان (عج) قرار است روز شنبه 14 خرداد سال 90 ظهور صغری کنند که همین موارد است که ثابت می‌کند این جریان، انحرافی است، چراکه ‌در همه روایات ‌ما ظهور صغری نداریم؛ غیبت صغری و کبری داریم اما ظهور کبری و صغری‌ نداریم، لذا این این اتفاق نیفتد چراکه ‌در قاموس شیعه امام زمان (عج) ‌جمعه ظهور می‌کنند اما جریان انحرافی می‌خواست ‌روز شنبه ‌که روز موعود و روز مقدس یهودی‌هاست، از امام زمان (عج) پرده برداری کنند.

+76
رأی دهید
-50

كيارش 88 - تورنتو - كانادا
اینقدر با احساسات دینی مردم بازی کردین که اعتقادات مردم به زیر صفر رسیده حالا این چه بازی هست که شروع کردین خدا میدونه . بعید میدونم امام زمان هم از ترس شما ها حالا حالا ها بخواد ظهور کنه تا شما ها هستین مطمئن باشین خدا میدونه اگه دستور ظهور بده یه شبه امام هم سر به نیست میکنین
شنبه 19 آذر 1390 - 23:42
sabrozafar - ساری - ایران
سگ زرد برادر شغاله مرگ بر خامنه ای
یکشنبه 20 آذر 1390 - 00:18
hovakhshatare - تهران - ایران
ای بابا چقدر مایه‌ی تاسفه که در قرن اتم و فضا هنوز یه عده منتظرن کسی که اصلا در وجودش شک و تردید وجود داره و هیچ سند تاریخی‌ای اصلا وجود نداره که حسن عسگری فرزندی داشته از ته یه چاه بیاد بالا و دنیا رو نجات بده اون هم با 313 نفر از یاران باوفاش!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 00:22
1k adame sadegh - تورنتو - كانادا
این اراجیف چیه مثل برادر احمقی نژادت تحویل مردم میدید.همتون سرو ته یک کرباسی.آخرین نفس را هم بکشید چون پایان نزدیک است.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 00:27
invincible - مینستا - آمریکا
فردا دسامبر ۱۲ سات ۱۰ صبح جلو کاخ سفید آمریکا تظاهرات برای همبستگی‌ با آزادیخواهان ایرانی‌ در کمپ اشرف در عراق هست، مالکی باید بدونه ایرانیها از آزدیخواها نشون همیشه دفاع می‌کنن-- مرگ بر خامنه‌ای-احمدی نژاد
یکشنبه 20 آذر 1390 - 01:49
sama128 - شیراز - ایران
خدا رو شکر کل نظام منحرف بعد از جریان انحرافی حرف می زنند بابا همه شما جزء طایقه حاج آقا گلستانی نماینده محترم ولی بقی در تویسرکان هستید و یا اون دکتر مددی معاونت دانشجویی دانشگاه زنجان که تز دکتری اون تازه معراج بوده که اون از آب در اومد . بسه چقدر می خواهید ملت را رنگ کنید بسه . تو بوزینه که دیگه هیچ تا چند وقت پیش فازمتر داداشت بودی حالا شدی برای من علیه اون میمون تا قبل از این قضیه تو هر سوراخی که احمدی فشار می خواست ببینه فاز یا نول دست این یا رو را می کرد اون تو حالا خودش شاخ شده یعنی به زبان راحتر و عامیانه میمون ها به جنگ میمون ها میرن .
یکشنبه 20 آذر 1390 - 02:08
compatriot - تورنتو - کانادا
حوصله نداشتم بخونم. فقط‌ ای موردشور ترکیب تون را ببره که یک از یک زشت ترید!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 02:44
eqqe - بوگوتا - کلومبیا
یعنی قیافشون برادرا رو میگم یکی از یکی زشت تر.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 03:35
mortimer - اصفهان - ایران
چیزی به نام امام زمان وجود نداره.لطف کنید این قدر خرافاتی نباشید.چطور می تونید با علم ثابت کنید که کسی قادر جسم خودش رو غیب کنه؟ یعنی خدا قوانینش این قدر ناقصه که باید دنیا رو با این جور پارتی بازیا نجات بده؟!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 04:33
کاپیتان - تهران - ایران
این گاگول مشرک با اون قیافه کریه معلوم نیست از کدام سهم و سفره محروم شده یا چه نقشه ای تو سرشه که داره آسمون ریسمون می کنه. عوضی اون قدر هم عقده ایه که با این همه گند و کثافت که داداش جونش بالا آورده هنوزم به اصلاحاتی های بخت برگشته بند می کنه. معلوم نیست دیگه از چه چیز نداشته اون بد بخت ها می خواد انتقام بگیره. امیدوارم شما هم مانند آن ها تقاس کارها و بلاهایی که سر مردم آوردید رو پس بدید.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 06:45
sharafYabi - بيمبه - انگولا
اگر کارگردان فیلم "پلنتس اوف ایپس" می‌دانست که با استفاده از این دو برادر احتیاجی‌ برای گریم گوریلها ندارد، حتما میلیونها دلار از مخارج کم میشد و فیلم هم واقعی‌تر به نظر میامد.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 11:16
gol andam - ژنو - سویس
والا امام زمان مگه بی‌ کار بیاد ،،،سر جاش نشسته فقط به احمق بودن و خٔل بازی‌های شما میخنده،،،خودتون رو گذشتین سر کار,, نسل این خانواده یه سیمشون کمه
یکشنبه 20 آذر 1390 - 11:30
naghi-77 - لندن - انگلیس
اینم شده موی دماغ احمدی نژاد فقط گیرداده به این به اصطلاح جریان انحرافی
یکشنبه 20 آذر 1390 - 12:11
parmida_alman - فرانکفورت - آلمان
مرده شور تو و داداشتو رهبرتو ترفدرتون را ببره که بوی تعفن میدین استفراغش میگیره آدم ازتون
یکشنبه 20 آذر 1390 - 13:12
elaheh85 - تهران - ایران
mortimer - اصفهان - ایران.باز که این حرف و زدی.دیگه آخه چی باید به شما گفت.امام زمان خودش.خودش و غیب نکرده بلکه خدا این کارو کرده.بعدم با اومدن امام زمان قرار نیست جهان کامل بشه.قوانین خدا کامل هستن .ما ناقصیم.بعدم حضرت مهدی کلام خدا بر روی زمین خواهد بود.و بعد از ظهورش چندین سال حکومت خواهد کرد.به خدا فهم این موضوع چندان سخت نیست.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 15:27
mortimer - اصفهان - ایران
elaheh85:تو یه چند جفت کروموزوم کم داری.من با تو بحث نمی کنم.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 18:01
sedaye_sokoot1388 - تهران - ایران
بادرود-mortimer - اصفهان - ایران فقط میخواستم بگم دمت گرم خوب زدی تو پوز elaheh85 - تهران - ایران- یکی از بادمجون دور قاب چینای رژیم کثیف اسلامی که خودشون رو الاف کردن امامشون از چاه فاضلاب جمکران بزنه بیرون.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 18:53
bayat300 - همدان - ایران
چه پازلی شده این مملکت این همه جریان و گروه و ... وجود داره و همشون هم به فکر بیشتر و بیشتر خر کردن این مردم خرند
دوشنبه 21 آذر 1390 - 12:17
hassan5 - تهران - ایران
داود احمدینژاد یکی از رئیس دزد های واقعی نظام است ..انقدر کلاش و شارلاتان بود که بقیه دزد ها از ترس او بهر طریقی که بود او را از میدان بیرون کردنند..الان حسرت دوران گذشته را میخورد و از راه های انحرافی امام زمانی دنبال سوراخی در نظام میگردد تا دوباره وارد نظام بشود
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 14:33
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.