لوکا بوناچیچ سرمربی پرسپولیس شد

سرمربی سابق سپاهان جای حمید استیلی را گرفت.


به گزارش خبرآنلاین؛ لوکا بوناچیچ سرمربی کروات که سابقه چند سال کار در فوتبال ایران را دارد، سرمربیگری پرسپولیس را قبول کرد. لوکا که امسال سرمربی سپاهان اصفهان بود و به خاطر کسب نتایج ضعیف از این تیم کنار گذاشته شد، تا چند ساعت دیگر وارد ایران می‌شود. مدیر برنامه‌های لوکا که یک ایرانی است در گفت‌وگو با خبرآنلاین این خبر را تایید کرد. البته لوکا هنوز قرارداد رسمی‌اش را با پرسپولیس امضا نکرده است. اگر به هر دلیلی او قراردادش را امضا نکند، تاپ مولر، بلاژویچ و یک مربی صرب در لیست مربیان مورد نظر باشگاه پرسپولیس هستند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس می‌خواهند با لوکا قراردادی برای نیم فصل دوم لیگ برتر ببندند و هنوز برای سپردن تیم خود به این مربی در فصل آینده مطمئن نیستند. همچنین در جلسه‌ای که امروز مسئولان باشگاه پرسپولیس داشته‌اند، علی پروین از ادامه حضور عاشوری روی نیمکت پرسپولیس حمایت کرده و به او گفته تلاش می‌کند تا هر کسی سرمربی پرسپولیس شد، عاشوری هم به عنوان دستیار او کار کند.

+63
رأی دهید
-107

*Fanoos* - ايران - ايران
حیف که استقلالیا شانس آوردید باور کنید اگه همین بوناچیچ از همون اول فصل اومده بود به جای استیلی الان اینقدر از اون برد بی جنبه بازی در نمی آوردید:-p
شنبه 19 آذر 1390 - 21:21
cantona - شاهین شهر - ایران
Fanoos* -گرد سوز چراغ نفتی ، سنگ پا!!! ، کی میخوای فتیله را بکشی پایین؟؟ استقلال تیم درپیت لنگی تون را با سلطون علی دمبه و دایی و بگویچ و استیلی و .. سوراخ سوراخ کرده. این بوناچیچ روانی که عددی نیست!!!
شنبه 19 آذر 1390 - 21:50
nasimifarshid - بلژيك - بلژيك
*فانوس* - ایران - ایران. بذار ۲ روز از دربی بگذره بد دوباره کری بخون والله ما از رو رفتیم انقدر بردیم همین مربیتنم میبینیم عجله نکن
شنبه 19 آذر 1390 - 21:53
arwin26 - روتردام - هلند
Fanoos* - ایران - ایران.........دستم به آلو نمیرست ﴿می گو یند ٱلو تورشست﴾ٱ
شنبه 19 آذر 1390 - 22:03
m_r - سیدنی - استرالیا
فانوس عزیز فکر نمیکید کور کری هم حد و اندازه داره در ۴ تا بازی رسمی‌ ۴ تا باخت و ۷ تا گًل یعنی‌ ۹ امتیاز و حذف شدن از جام حذفی آخه خودمونی‌ دیروز به جز کریمی‌ شما اصلا اسم و نامای از پرسپولیس دیدید در زمین باز هم خسته نباشید به بازی کن‌های استقلال و تبریک به همه بچه‌های استقلالی در ایران عزیزمان و همه جایی جهان. به امید شادی همه ایرانی‌‌های عزیز
شنبه 19 آذر 1390 - 22:05
فراز_نروژ - تونسبرگ - نروژ
زکی!!
شنبه 19 آذر 1390 - 22:12
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
حیف نیم فصل سرمربیه وگرنه اینم رفتو برگشتی میکردیم:))))
شنبه 19 آذر 1390 - 22:24
*Fanoos* - ايران - ايران
cantona - شاهین شهر - ایران. از یه کیسه کش انتظار ادب بیشتر از این رو نمیشه داشت کلا از همون جمله اولش بگیر تا جملات بعدیت .. مثل اینکه تو کیسه کش اصیلی :))=)) :))=))
شنبه 19 آذر 1390 - 22:26
*Fanoos* - ايران - ايران
arwin26 - روتردام - هلند. حالا که خطر رو رد کردید خوشحالید آلو رو بهانه میکنید:))=)):))
شنبه 19 آذر 1390 - 22:51
*Fanoos* - ايران - ايران
m_r - سیدنی - استرالیا. فانوس عزیز فکر نمیکید کور کری هم حد و اندازه داره در ۴ تا بازی رسمی‌ ۴ تا باخت و ۷ تا گًل یعنی‌ ۹ امتیاز و حذف شدن از جام حذفی؟ نه فکر نمیکنم . =)):))=))
شنبه 19 آذر 1390 - 22:55
*Fanoos* - ايران - ايران
. شتر در خواب بیند پینبه دانه ... خیال اینکه بوناچیچ رو بتونید مثل اون استیلی مضحکه کنید از سرتون بیرون کنید چون اشک همتون رو در میاره. =)):))
شنبه 19 آذر 1390 - 23:01
*Fanoos* - ايران - ايران
. شتر در خواب بیند پینبه دانه ... خیال اینکه بوناچیچ رو بتونید مثل اون استیلی مضحکه کنید از سرتون بیرون کنید چون اشک همتون رو در میاره. =)):))
شنبه 19 آذر 1390 - 23:02
windup - لوس انجلس - آمریکا
کسانی‌ که طرفدار پرسپولیس هستند ،واقعاً نمیدونم که چرا اصلا حرف میزنن ،به نظر من بوناچیچ هم کاری نمیتونه بکنه یعنی همه چی‌ توی فوتبال ایران خرابه.
شنبه 19 آذر 1390 - 23:32
*Fanoos* - ايران - ايران
nasimifarshid - بلژیک - بلژیک. بوناچیچ متخصص بردهای یک بر صفره که کلی هم تیمای حریف رو میچزونه حالا بعد دربی لیگ قیافه شماها خنده داره بعد یک باخت یک هیچ که کلی هم لجتون گرفته. =)):))=))
شنبه 19 آذر 1390 - 22:48
*Fanoos* - ايران - ايران
. nasimifarshid - بلژیک - بلژیک بوناچیچ متخصص بردهای یک بر صفره که کلی هم تیمای حریف رو میچزونه حالا بعد دربی لیگ قیافه شماها خنده داره بعد یک باخت یک هیچ که کلی هم لجتون گرفته. :))=)):))=)).
شنبه 19 آذر 1390 - 23:57
*Fanoos* - ايران - ايران
m_r - سیدنی – استرالیا. فانوس عزیز فکر نمیکید کور کری هم حد و اندازه داره در ۴ تا بازی رسمی‌ ۴ تا باخت و ۷ تا گًل یعنی‌ ۹ امتیاز و حذف شدن از جام حذفی؟ ** نه فکر نمیکنم . **:))=)).
شنبه 19 آذر 1390 - 23:59
Shahram khosh maram - تهران - ايران
برای لنگ انتخاب خیلی خوبی هست. من خیلی نگران بودم که مبادا مایلی کهن رو بیارن.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 00:21
hovakhshatare - تهران - ایران
اینجا جا داره که یادی از علی دایی بکنیم که حداقل دو قهرمانی جام حذفی رو برای پرسپولیس کسب کرد و متاسفانه باشگاه اصلا باهاش خوب رفتار نکرد و تیم رو دادند به استیلی اما حالا معلوم شد که استیلی در حد سایه‌ی دایی هم نبود.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 00:42
shadow of london - لیدز - انگلستان
با درود،چهار باخت متوالی بدونه حتی یک برد،والله که سنگ پا نوبره.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 01:25
pandora - کلن - آلمان
لیگ که مثل حذفی واسه لنگ تموم شده.من فکر کنم فکری که تو سر مسئولین لنگ بوده در انتخاب بوناچیچ،آسیا بوده.همه می‌دونن که بوناچیچ متخصص آسیا هست،با سپاهان نایب قهرمان شده و امسال هم باز با سپاهان دیدیم که چجوری السد رو رفت و برگشتی‌ کرد،به هر حال با همین تیم لنگ هم بوناچیچ توانایی داره تو آسیا موفق باشه،البته تا اونموقع معلوم نیست کلا چه اتفاقاتی میافته!!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 01:50
soheil rad - بابل - ايران
*Fanoos* - ایران - ایران لنگی جان خنده دار ترین حرف ممکن اینه که یه لنگی دم از ادب بزنه ادب لنگی جماعت تو دربی قلوه سنگی بود که به سمت داور پرتاب شد مصاحبه کاپیتان لنگ رو که دیدم اونقدر ادب ازش میبارید که لاتها و چاقو کشها رو هم شرمنده کرد ادب رو توی سکوهای تماشاگران لنگ دیدیم که برای بیرون کردن استیلی بد بخت مادرش رو به باد بد ترین فوحشها کشیدن واقعا ادب از در و دیوار لنگ بالا میره میگی نه از شیث و نصرتی بپرس که مجسمه ادب و فرهنگ هستند
یکشنبه 20 آذر 1390 - 03:35
zoroye iran - وين - اتريش
*Fanoos* - ایران - ایران. فانوس عزیز آفرین به تو که یه تنه پوز همه رو زدی ولی بعد از هر باختنی پیروزی هم پشتش هست فوتبال برد و باخت داره و امسال تیم پرسپولیس ضعیف هستش و لی ما پرسپولیسی هستیم و اگه ۱۰ بار دیگه هم ببازیم باز پرسپولیسی هستیم اینها الان زبونشون در اومده بزودی نوبت اینها هم میرسه همینکه کمی سر در بیارن میکوبن تو سرشون پرسپولیسو علم میکنند اینهایی که کل میکنند فوتبال حالیشون نیست و مثل خیلی از مردم ما لیاقتشون این حکومت و این فوتباله و خودتو اذیت نکن و جواب ابلهان خاموشیه .در مورد بوناچیچ بگم که مربی عصبی هست و تحمل کردنش سخته و اگه خدایی نکرده مربی بشه با بازیکنها به مشکل بر میخوره و نیم فصل دوم بازیکنها کلش میکنند و تیم نتیجه نمیگیره تیم احتیاج به بازیکنهای جوان و دونده و فیزیکلی احتیاج داره نه بازیکنهایی مثل نوری و منصوری و شیری و شکوری و محمد و نورمحمدی و زارع و فشنگچی و ...چندتا بازیکن جوان و جویای نام میخوایم کلا الان تو پرسپولیس فقط کریمی و بادامکی از جون مایه میزارند
یکشنبه 20 آذر 1390 - 04:07
zoroye iran - وين - اتريش
تنها ملتی که این همه فحاشی میکنند ما ایرانیها هستیم و فقط ادعا میکنیم فرهنگ چند هزار ساله داریم بخاطر مرام فحاشی و بیفرهنگی بعضی افراد ارزان ( بقول آلمانی زبانها) تا مدتی که فحاشی هست سمت این سایت نمییام .
یکشنبه 20 آذر 1390 - 04:26
آبی ترین - تهران - ایران
پرویز سوبله چوبله رو عشق است.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 04:32
masoudmaniati - شیراز - ایران
استقلال حیا کن پرسپولیسو رها کن ! :)) :)). پارسال لوستر امسال فانوس ساله دیگه ؟؟؟ :))
یکشنبه 20 آذر 1390 - 05:51
آبی ترین - تهران - ایران
دیالوگ بین طرفدارای استقلال و لنگ:. پرسپولیس: ما 6تا زدیم. استقلال: ما رفت و برگشت بردیمتون. پرسپولیس: خب ما 6تا زدیم. استقلال: علی سامره ثانیه 30 بهتون گل زد. پرسپولیس: ما 6تا زدیم. استقلال: ما دوبار قهرمان آسیا شدیم شما حتی یک بارم به نیمه نهایی نرسیدین. پرسپولیس: ما 6 تا زدیم. استقلال: ما از الغرافه 5 تا نخوردیم. پرسپولیس: ما 6تا زدیم. استقلال: ما زودترین گل تاریخ لیگ برتر و تو ثانیه 8 اونم از مس سرچشمه نخوردیم. پرسپولیس: ما 6تا زدیم. استقلال: ما پرافتخارترین تیم آسیا هستیم. پرسپولیس: ما هم 6تا زدیم. استقلال: خوبی؟. پرسپولیس: ما که 6 تازدیم...!!.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 06:41
m_r - سیدنی - استرالیا
با درود و سلام فانوس عزیز منظور من این بود که همانطور که از بازیکن‌ها در زمین فایر پلی انتظار هست تماشاگر هم باید فایر و توان و استعداد تیم مقابل را قبول و تائید کند اگه اشتباه نکنم آخرین برد پرسپولیس مقابل استقلال برید ببینید همین صافه تا چند روز عکس و اخبار و احساست طرفدار‌های تیم را نشان داد لذا الان که مثلا طرفدار‌های تیم استقلال خوشحال و برد تیم خود را تفسیر این که دیگه دلسوزی نداره مربی‌ مهم هست ولی‌ بازیکن و مدیر و دیگر فاکتور‌ها را هم نباید ندیده گرفت باز هم میگم در بازی جمعه تنها بازیکنی که تعصب و بازی کرد کریمی‌ بود اگه نه هیچ بازیکنی از پرسپولیس ناراحت از چیینن باخت سنگینی‌ نشد
یکشنبه 20 آذر 1390 - 07:14
Hamid1970 - ارواین - امریکا
ها ها جمع شان جمع شد ،حتماً باید با دکتر ولاکوهی تماس بگیرند.حالا دیگه لازمه.fanoos خاموش ایران منتظر بازی برگشت باش.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 07:48
ghom.666 - قم - ایران
فعلا که حکومت داره تیم مردمی را نبود می‌کند...و ساواک و اطلاعات را کمک می‌کنه.......پرسپلیس تیم ایرانیهای واقعیست
یکشنبه 20 آذر 1390 - 08:14
IRANI AZAD-1361 - اصفهان - ایران
گربه دستش به گوشت نمیرسید میگفت پیف بو میده
یکشنبه 20 آذر 1390 - 08:50
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
1-ما ایرانیها یه اخلاق جالبی داریم :. کسی که افتاده و شکست خورده همه سعی میکنیم کمکش کنیم و بلندش کنیم ولی کسی که به جایی میرسه و موفق میشه رو نمیتونیم ببینیم و تمام تلاشمون و میکنیم نابودش کنیم و موفقیتشو بی اهمیت جلوه بدیم !!!!!. تیم استقلال و تیم پرسپولیس هر دو از دولت پول میگیرن. تیم استقلال امسال به لطف خدا و بازیکنانش تونسته نتایج خوبی بگیره. تیم پرسپولیس با اینکه اول فصل تیم خوبی جمع کرد نتونست نتایج خوبی بگیره دلیلشم فشار همین پرسپولیسیا بود که به نحوه مربی شدن حمید استیلی اعتراض داشتن ضمن اینکه مسائل اخلاقی هم براشون مشکل ایجاد کرده چرا همه به این فکر میکنین که چرا پرسپولیس به استقلال میبازه و نمیگین استقلال داره عالی کار میکنه ؟!!!!.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 10:02
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
2-موفقیت تیم استقلال به دلیل زحمات کادر فنی و بازیکنان و هوادارانشه شما که از اولین بازی تیمتون مربی سابق و تشویق میکردین و تیمتون و تو فشار روانی میگذاشتین چه انتظاری از بازیکنان دارین؟!!!! شما کاری کردید که بازیکنانتون گفتن ما تماشاگر نمیخوایم بهتره کسی واسه بازی ما به ورزشگاه نیاد چه انتظاری از تیمتون دارین؟!!!! پرسپولیس مشکل روحی داره این روزها و این مشکل به دست خود شماها ایجاد شده بیشتر فکر کنین و سعی کنین منطقی باشین .
یکشنبه 20 آذر 1390 - 10:02
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
اگر بعضی از این لنگیهای عقده ای جنبه باخت داشته باشن و بعد از چند باخت پشت سرهم دیگه ساکت بشن همه چی آروم میشه:)هر ایرانیی که اشکال میگیره معلومه خودش وضعش وخیم تره وباید اول خودشو درست کنه:)اشکال بعضی ایرانیها اینه که خوششون نمیاد بر خلاف میل اونا همه چی جلو بره اگرم بره باید یه جور خالی کنن خودشونو:)واقعیت سخته قبولش:)در حال حاضر بهترین کار واسه لنگیا اینه که برای دربی نظر ندن تا بیشتر خودشونو ضایع نکنند:))یکم حرف نزدن اشکال نداره وقتی لنگ در همین فوتبال سیاسی درست شد یعنی فقط نتیجه خوب گرفت همتون برمیگردین با این زبوناتون شرط:))
یکشنبه 20 آذر 1390 - 09:37
*Fanoos* - ايران - ايران
zoroye iran - وین - اتریش با درودهای فراوان بر دوست بسیار عزیز و پرسپولیسی ام , امیدوارم لحظات بسیار خوبی رو شروع و در پیش رو داشتی باشی . ,. زرو جان کیسه کش که پوزه زدن نداره , ما خیلی وقته پوز اینارو زدیم آره امسال به لطف سیاسیون پرسپولیس واقعا در سختی هستش و یار گیری و انتخاب سرمربی این تیم سراسر اشتباه بوده ,به قول شما 10 باخت که هیچی 100 باختم بده یه پرسپولیسی هیچ وقت کیسه کش نمیشه . بالاخره روزای خوب پرسپولیس میاد همین پارسال که قهرمان حذفی شد نمونش ,بوناچیچ هم درسته ادم اعصاب خوردی هستش ولی شرف داره به این استیلی , استیلی علم فوتبال رو نداره ولی بوناچیچ داره در مورد بازیکنا هم باور کنید همه چی به مربی بر میگرده مربی خوب مربی هستش که از بازیکن کار بکشه و اونو رو فرم بیاره , بوناچیچ این توانایی رو داره و شاد باشید و همیشه پرسپولیسی,.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 11:22
*Fanoos* - ايران - ايران
zoroye iran. دقیقا همینجوریه آرزو به دل موندم البته ( غیر از چند نفر ) با استقلالی ها کل کل کنم و اون ادب رو رعایت کنه وضع خود استقلال هم بد نیست همون محمود فکری خوبه واسه اینا که وسط بازی با توپ جمع کنا درگیر بشه یا فیروز کریمی خوبه که بعد بازی اینا رو بدوونه. =)):)) =)):)).
یکشنبه 20 آذر 1390 - 11:23
*Fanoos* - ايران - ايران
masoudmaniati - شیراز - ایران. آره پارسال رو یادمه که کیسه کشا همه تو سرشون میزدن مخصوصا بعد قهرمانی , پرسپولیس حالا امسال هنوز به جایی نرسیدین اینقدر خوشحالــید . =)):))=)).
یکشنبه 20 آذر 1390 - 11:29
bofekoor - هانوفر - آلمان
قوم.۶۶۶ - قم - ایران قمار باز که میبازه اگه نگه . میمیره
یکشنبه 20 آذر 1390 - 11:30
*Fanoos* - ايران - ايران
Hamid1970 - ارواین - امریکا. نه فعلا که شماها جمعتون جمعه , از این به بعد واسه شادی دل شماها هم که شده باید هر فصل بازیکنامون رو به سردار لیگ بگید محروم کنه تا شما اینقدر شاد بشید از بردنش :))=)) حالا اصلا میخواین سال چندین بار با تیم جوانان پرسپولیس یه بازی بزاریم اونجوری سنگین تره بازی برگشت قیافه های شماها دیدنیه. :))=)):))=)).
یکشنبه 20 آذر 1390 - 11:35
khoonbazi - برلین - آلمان
طرفدارای استقلال برن ادب رو از کریم باقری یاد بگیرن که از 40 متری گذاشت تو دروازتون شبش اومد ازتون عذرخواهی کرد. آبی ترین-تهران-ایران، جهت یادآوری عرض کنم اگه شما تو فینال حذفی پرسپولیس و می بردین مث اون سالایی که تو هر بازی 2 تا 3 تا می خوردین، شلوارتون درمی آوردین بعد بازی. در ضمن اون جام آسیایی یادت نره. در ضمن زیاد به آمارت نناز که آمار 3-0 فدراسیون به درد عمت می خوره، یادمون نرفته سال 73 که پرسپولیس نفس اس برید آخرش هم زدن به نف استهلال، آره ما هنوز یادمونه این نام ها ادموند بزیک، فرشاد پیوس، صفر ایرانپاک، کریم باقری.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 11:53
*Fanoos* - ايران - ايران
soheil rad - بابل - ایران. آره شماها بهتره بخندین کیسه کش جان :))=)) چون فعلا چیزی که ما داریم میبینیم توی کامنتا همینجوری ادب داره از سرتاپای شماها میباره :))=)) بگم فیروز بیا دور زمین بدوونتتون آره اتفاقا شیث و نصرتی رو خوب اومدی خوشم میاد خودتم میدونی مشکل از کجاست کافیه یه اشتباه کوچیک از پرسپولیس تو بوق و کرنا بپیچه ولی حرکتای استقلالیا انگار نه انگار :))=)). تو ورزشگاهم ما که تو خونه نشستیم صدای شعارای استقلالیا رو میشنویم واقعا ادب از سروروشون همینجوری میریزه :))=)) یادمه نیکبختم که تو پرسپولیس بود بنده خدا اینقدر همین شما کیسه کشا واسش حاشیه درست کردید که حد نداشت جالب اینجاست وقتی تو استقلال بود هیچ وقت پرسپولیسیا اینقدر واسه بازیکنای شماها حرف در نمی آوردن اینجوری , راستی حالا من موندم چرا اون محمود قاطی رو گذاشته بودن جز سر مربیای تیمتون نکنه میخواسته طریقه درگیری با یه توپ جمع کن رو یاد بازیکنا بده :))=)).
یکشنبه 20 آذر 1390 - 11:49
dannni - سوئد - استكهلم
من پرسپولیس قدرتمند رو ترجیح می‌دم
یکشنبه 20 آذر 1390 - 11:56
*Fanoos* - ايران - ايران
جوجه رو آخر پاییز میشمارن !!! b-)b-)
یکشنبه 20 آذر 1390 - 12:04
*Fanoos* - ايران - ايران
اون استقلالی که دم از منطق میزنه ,باید بفهمه مربی که علم فوتبال رو نداره نباید بیاد تو تیم همین استیلی تو شاهین چه گلی به سر تیم زده بود که آوردنش پرسپولیس ,کسی منکر این نیست استقلال بازیکن زیاد داره ولی همین پرسپولیس که بازیکناش خوب هم تازه بازی نکردن و تیمش هم نصفه و نیمه بود استقلال با اون همه ملی پوشش نتونست تو وقت معمول شکستش بده اینه که مهمه , نشون میده پرسپولیس حتی بد هم بازی کنه استقلال کم میاره
یکشنبه 20 آذر 1390 - 12:12
*Fanoos* - ايران - ايران
m_r - سیدنی - استرالیا سلام و درود به شما هموطن عزیز ,. من حرفتون رو قبول دارم کلا بازیکن باید نسبت به تیم تعصب داشته باشه و کریمی واقعا اینجوری بازی کرد ولی مهمترین فاکتور یک تیم سر مربی و بعدش هم مدیر عاملی که به حرف سرمربی گوش بده ولی توی پرسپولیس این رو اجرایی نکردن یعنی یه مربی خوب و کار بلد نبود تا بتونه از بازیکنا خوب کار بکشه . چون شاید به جرات بشه گفت مربی هستش که با روش بازی گرفتن از بازیکنا بازیکن رو احیا میکنه و باعث میشه مثلا یه بازیکن خیلی خوب به چشم بیاد , از این نمونه ها زیاد بوده مثلا من یادمه علی دایی همیشه با بازیکنای خاصی علاقه داشت و انصافا هم خوبا از اون بازیکنا بازی میکشید و مطرحشون میکرد . همین غلام رضا رضایی یک نمونش , شاد باشید و موفق.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 12:00
nasimifarshid - بلژيك - بلژيك
*فانوس* - ایران - ایران عزیز خدا کنه همین جور که شما میگین باشه آخر فصل میبینیم کی‌ به کی‌ میخنده سپاهان با این همه بازیکناش از اونجا انداختنش بیرون جدا هرّوز به خودت دلداری بده بگو$ ما که همیشه به استقلال میبازیم چرا باید نگران باشم شما هم شودین مثل رئال مادرید که همیشه به بارسا میبازه امید ورم یه زمانی‌ بیاد حد عقل مساوی بگیرین
یکشنبه 20 آذر 1390 - 13:45
nader46 - لندن - انگلیس
استق اگر موقعیت پرسپولیس را داشت<عمرا اگر بازی میکرد، کولی بازی و ننه من غریبمی در میاوردن که بیا و ببین ،اما پرسپولیس با اینکه حتا نیمکت ذخیره هاش هم کامل نبود مثل یک شیر و مرد و مردانه بازی کردو باخت مردانه را به برد ذلیلانه و سفارشی ترجیح داد.ارتش سرخ نشان داد:با اینکه به اندازه چند لشگر مصدوم و محروم داشت ،اما در برابر تیم تا دندان مسلح و حمایت همه جانبه فدراسیون و دولت آخوندی از آنها ،لحظه‌ای پا پس نکشید و شرف و اخلاق را فدای نتیجه استق اگر موقعیت پرسپولیس را داشت<عمرا اگر بازی میکرد، کولی بازی و ننه من غریبمی در میاوردن که بیا و ببین ،اما پرسپولیس با اینکه حتا نیمکت ذخیره هاش هم کامل نبود مثل یک شیر و مرد و مردانه بازی کردو باخت مردانه را به برد ذلیلانه و سفارشی ترجیح داد.ارتش سرخ نشان داد:با اینکه به اندازه چند لشگر مصدوم و محروم داشت ،اما در برابر تیم تا دندان مسلح و حمایت همه جانبه فدراسیون و دولت آخوندی از آنها ،لحظه‌ای پا پس نکشید و شرف و اخلاق را فدای نتیجه نکرد.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 14:08
nader46 - لندن - انگلیس
zoroye iran - وین - اتریش::کاملا حق را به تو میدم زورو جان،،هواداری که برد یک تیم ورزشی را محلی برای خالی‌ کردن کینه و عقده‌های فرو خفته زندگیش می‌کنه،و حرمت‌ها را نادیده میگیره ،به درد لای جرز میخوره،،اصولاً قلب این افراد از کینه و حسد,,سیاه تر از هر سیاهیست!!!!!!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 14:17
nader46 - لندن - انگلیس
مصاحبه‌ای که جباری بر علیه باشگاه و سر مربی‌ انجام داد،هر جای دیگه دنیا و حتا دیگر باشگاه‌های ایران هم بود مادام العمر محروم میشد.با اینکار استق اخلاق و شرف را با هم از دست داد.پرویز ویز ویز هم به قول جباری کاری نداره جز اینکه بیاد کنار زمین یک صندلی بزنه و کلاه گیسشو دست بگیره و جلوی آفتاب،چرت مرغوب بزنه،،این دیگه حرف ما نبود حرف با اخلاقترین استقی هستش.از این ۴ دربی ،خدایی یک دربی را می‌شه حق به استق داد،سه تای دیگه هدیه رژیم و آخوند‌ها بود،،چرا که اینها از اسم پرسپولیس و تاریخ پرسپولیس و تمدن پرسپولیس بیزار هستن،،،،عرب زاده هستن دیگه،،اسم پرسپولیس خاریست در چشم آخوند‌ها و مذهبی‌ ها،، اینجوری اگر ۴۰۰ تا دربی هم ببرید،ارزش نداره که نداره.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 14:33
m_r - سیدنی - استرالیا
با سلام حضور همه ایرانی‌‌های عزیز و آقای نادر۴۶ معذرت ولی‌ نمیتوانیم تعصب را کنار و عقل منطق را جایگزین احساست و حرفهای رکیک و زشت بکنیم آقای نادر عزیز شما که یعنی‌ در قلب تمدن و اروپا و این قدر لول صحبت پایین چه انتظاری باید داشت آن بیسواد‌های که در بیابان زندگی‌ میکنند. به امید شادی و لبخند بری چهرهٔ همه ایرانی‌‌ها چه آبی چه قرمزی چه فوتبالی چه غیر فوتبال
یکشنبه 20 آذر 1390 - 17:20
nader46 - لندن - انگلیس
نمیدونم کجای آسمون سوراخ شده که ،تالاپ تالاپ استق لق لقی میفته پایین!!ما تا یادمونه تو این سایت فقط یک نفرو نصفی استقی بود که اونا هم تند تند واسه هم نوشابه باز میکردن،حالا تا دربی بعد و یک برد سفارشی !!علی‌ می‌‌مونه و حوضش،حالا ببینین به جز این یکی‌ و نصفه درب‌و داغون،،،آیا کیسه کش دیگه‌ای میبیند یا نه؟لگن‌ها همت کنید و میدان را خالی‌ نکنید،،تا این‌یکی و نصفه بچه هوادار،، مجبور نشن با آیدی‌های گوناگون هوادار لگن جعل کنن..P. Perspolis اول بشی‌ آخر بشی‌ ، سرور استق لق لقّی،،، دوست داریم پرسپولیس،تا کور شود چشم حسود.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 17:22
ensanam arezoost - خارگ - ایران
انتخابی که میبایست زودتر از اینها انجام میشد...از نظر فنی از تمام مربیان ایرانی بهتره...
یکشنبه 20 آذر 1390 - 17:56
red.boy - تهران - ایران
به نظر بنده باید یه سرمربی انتخاب بشه که بیشتر به درد فصل اینده بخوره تا فصل بعد از خرداد تیم بسته بشه و تمرینات شروع بشه. یه سرمربی صاحب سبک خارجی مثل دنیزلی یا اریکسون یا لوکا یا یک سرمربی با سواد ایرانی مثل مجید جلالی قطبی یا حتی علی دایی. از جام حذفی که کنار رفتیم قهرمان لیگ هم بعیده بشیم ولی باید برای اسیا برنامه دقیق بریزیم و همچنین در بازی های برگشت از تیم هایی مثل استقلال و تراکتور و سپاهان اعاده حیثیت کنیم. ملاک ما جبران نتایج بد و حضور در سه تیم بالای جدول برای کسب سهمیه اسیا و نتیجه ی معقول در لیگ قهرمانان اسیای امسال و قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی در سال اینده.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 18:03
pull.over - دوحه - قطر
هنوز مشخص نیست که لوکا سرمربی پرسپولیس خواهد شد یا نه. ..امروز یکی از دوستان استقلالی ام رو دیدم. از روز دربی تابحال نتونسته بودمش. بهش گفتم چرا هیچی نمیگی مسخره نمیکنی. برگشت بهم گفت به خاطر بازی و یک برد و باخت رفیقم رو از خودم برنجونم که چی بشه؟! این برد و باخت ها همیشه هست ولی چیزی که هست نباید زیاده روی کنیم و کسی رو از خودمون برنجونیم.اصلا به چه قیمت؟ البته هستند هواداران استقلال که معرفت و مرامشون واقعا ستودنیه. مثل همین دوستم یا همین شهرام خوش مرام که به استقلال تعصب داره ولی دل کسی ام حداقل من یکی ندیدم بشکونه.باید یادمون باشه که در دنیا یک روز با ماست و یک روز بر علیه ما.راستی فانوس خانم ترکوندی ها. ایولله :-)
یکشنبه 20 آذر 1390 - 19:05
*Fanoos* - ايران - ايران
nasimifarshid - بلژیک - بلژیک. حالا قیافه هاتون بعد دربی برگشت دیدنیه :)), رئال هم بارسا رو زیاد برده نگران نباشاین چند وقتم اگه داور تو هر بازی بازیکن رئال رو بی دلیل اخراج نکنه بارسا هم کم میاره , برد باید مردونه باشه
یکشنبه 20 آذر 1390 - 19:49
*Fanoos* - ايران - ايران
pull.over - دوحه - قطر. آفرین خوب گفتید , دقیقا همینجوریه , منم اگه دقت کنید دل کسی رو نشکوندم حتی بعد از برد پرسپولیس همیشه فقط کل کل فوتبالی بوده و مساله رو هیچ وقت شخصی نکردم .,تازه شما ببینید پرسپولیس باخته ما اینجوری ترکوندیم برده بود که چیکار میکردیم:)):)) . ولی طرفداری از یه تیم بدون تعصب نمیشه اگه دوست شما هم رو تیمت تعصب نداری بیا استقلال رو ول کنه به جمع پرسپولیسیها بپیوند :))=));):))=));).
یکشنبه 20 آذر 1390 - 20:08
Naser hejazi - بهبهان - ایران
fanoos_ایران_ایران. وzoroye iran_وین_اتریش. ازتون ناامیدشدم . من به عنوان یه استقلالی میتونستم بااین بردمطالب کوبنده زیادی روبنویسم ولی به احترام پرسپولیسیهای سایت اینکارونکردم واینوبدونیدکه توهین با کری خوندن فرق میکنه _یه طرفه به قاضی نرید مگه یادتون رفته سازمان لیگ جام ولایت روبرای پرسپولیس برگزار کردوتوبازی آخرمظفری روگذاشتندداور وهرکاری کردپرسپولیس برنده بشه وپنالتی دقایق پایانی روبرای استقلال نگرفت واستقلال تنهایه بازیکن اصلی خودشو داشت _امیدوارم که همیشه بدون توهین بهم احترام بذاریم
یکشنبه 20 آذر 1390 - 20:29
nader46 - لندن - انگلیس
با سلام و درود خدمت شما هموطن عزیز،می‌شه بگید کدام کلمه زشت و رکیک بوده. شما که منطقی‌ برخورد می‌کنید،،لطفا یکطرفه به قاضی نروید،!!،دوست داشته باشید می‌تونم ده‌ها کامنت از هواداران استق واستون رو کنم که حتا خودتون از خواندنش شرمسار شوید،مطمئن باشید که کامنت من در برابر آنها حکم آیه‌های قرآن را داره.من اگر کلمه و یا عبارت زشتی ،،احیانا از دستم در بره و درج بشه،،،مطمئن باشید که عذرخواهی و معذرت خواهی‌ می‌کنم.اما در اینجا مورد، زشتی ،نمیبینم که احتیاج به عذر خواهی‌ باشه.به هر حال امیدوارم شما هم شاد و خندان باشید.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 21:09
*Fanoos* - ايران - ايران
Naser hejazi - بهبهان - ایران . جالبه شما توهین های استقلالی ها رو نادیده میگیرید و به کری های ما اشکال میگیرید , من فکر نمیکنم توهینی به کسی کرده باشم و قضیه رو شخصی کرده باشم , اگه لطف کنید یه کامنت از کامنتایی که من دادم و از نظر شما توهین بوده واسه من کپی کنید تا منم بدونم ممنون میشم !! :-/:-/. در ضمن جام ولایت چه صیغه ای هستش ما جام ولایت نخوایم کیو باید ببینیم ؟ اصل جام حذفی و لیگ
یکشنبه 20 آذر 1390 - 21:31
pandora - کلن - آلمان
من از همه لنگیا که ۳ روز هست اینجا دارم خودشون رو ....و هی‌ کامنت میدن که ما عمق ادب!سواد! جزغاله شدنشون رو ببینیم،ممنونم،این خنده ما ۳ روز هست ادامه داره به لطف این سوراخ‌های ابدی.من توی همون کامنت اول بعد از دربی نظرم رو راجع به هر لنگی که با این افتضاح شروع به حرف زدن کنه گفته بودم،و الان میبینم که چقدر هم درست بود:))
یکشنبه 20 آذر 1390 - 22:03
Naser hejazi - بهبهان - ایران
Nader46_انگلستان_لندن. وfanoos_ایران_ایران. دوستان عزیز من زیاد به بخش ورزشی سایت نمیام چون نمیخوام به کسی توهین کنم وزیادی به تیمم تعصب دارم _درباره نظرتوهین آمیزبعضی استقلالیهادرست میگین ولی بیشتراونافقط بردتیمشون روتبریک گفتند_ من به طورکلی ازاول خواستم بگم نظر بدیم بدون توهین_مؤیدباشید
دوشنبه 21 آذر 1390 - 00:07
آبی ترین - تهران - ایران
در حال حاضر دو تیم هستن که طرفداراش نبایدبه هیچ وجه برای طرفدارای تیم رقیب کری بخونن علتش هم مشخصه چون دربازیهای رو در رو بد جوری ضایع و تابلو شدن . اول لنگیها که تموم دنیا افتضاح و له شدن در برابر سرورشون استقلال رو دیدن و دوم طرفدارای رئال مادرید که بد جوری به سرورشون بارسا میبازن.البته هردو اونامیتونن کری بخونن ولی مثل همیشه ضایع میشن انتخاب با خودشونه.
دوشنبه 21 آذر 1390 - 04:44
red.boy - تهران - ایران
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه_ ما که نمیگیم استقلال بد کار میکنه. استقلال امسال بهترین تیمه. احتمالا قهرمانه. اعتراض ما به تیم خودمونه که در شان خودش نتیجه نمیگیره.
دوشنبه 21 آذر 1390 - 05:58
Hamid1970 - ارواین - امریکا
Fanoos خاموش لیاقت شما همان جام ولایت بود و بس خودتان را کشتید وقتی جام در دستان بود.تا انجایی که همه مطلع هستند در 3باخت قبلی اثری از تیم جوانان نبود،تیم کاملا تان بود که باخت همین این باخت اخری هم تیم خوبی بود . وقتی مظلومی برای جام ولایت (که ما این جام اصلاً قبولش نداشتیم) اعتراض کردیم همین اقای عقل کل Zoroye Iran گفت این همه بازیکن و اسم همه بازیکنان استقلال را یکی یکی نام برد هستن و کلی غر غر کرد.من بفکر ان هستم اگر استقلال می باخت شما  چکار که نمی کردین .بابا باختین و بس با بازیکن یا بدون بازیکن.حالا این استیلی می دانه مدیریت
دوشنبه 21 آذر 1390 - 01:08
*Fanoos* - ايران - ايران
اتفاقا عمق ادب رو میشه از کامنتای بعضی از کیسه کشا به وضوح درک کرد:)):))
دوشنبه 21 آذر 1390 - 11:44
*Fanoos* - ايران - ايران
Hamid1970 - ارواین - امریکا. جام ولایت رو منم قبول ندارم , کاری هم به کسی ندارم که چی گفته به نظر من توی ایران فقط لیگ و حذفی ارزش داره , این رو هم بگم اگر پرسپولیس ببره یا ببازه در هر دو حالت ما همینجوری طرفدار پرسپولیسیم فرقی نمیکنه , باید حقایق رو گفت , باید تبعیضهایی که در حق پرسپولیس صورت گرفته رو گفت , حالا شما چرا اینقدر ناراحتی ما داریم طرفداری میکنیم , تیمتون با نامردی میبره اینا رو چرا نمیخواین قبول کنید . اتفاقا پشت تیم رو تو همین باختا نباید خالی کرد وگرنه این که هنر نیست فقط تو بردای پرسپولیس بیایم و شادی کنیم
دوشنبه 21 آذر 1390 - 11:37
Hamid1970 - ارواین - امریکا
Fanoos اولاً با نامردی نبود قبول داشته باش که استقلال قوی تر از تیمتان هست از هر لحاظ که شما بگین.نه مربی نه بازیکن ونه مدیریت خوب واز همه مهمتر نه تماشگر خوب ،تماشگری که از دقیقه ٢٠ علیه تیمش شعار بده وا ویلا تبعضی هم نشد ولی قبول داشته باش تیمتان از هر لحاظ خوب بسته نشده ، همین و بس.روزی همه شماها می فهمید مشکل بزرگ شما علی کریمی است فقط منتظر باش و ببین.
دوشنبه 21 آذر 1390 - 17:10
*Fanoos* - ايران - ايران
Hamid1970 - ارواین - امریکا. من این حرفتون رو که میگید استقلال قویتره از لحاظ بازیکن و مربی , من روی اون بحثی ندارم بحث من اینه چرا شرایط این دو تا تیم برابر نیست یعنی به هر دو یک مدل رسیدگی نمیشه , چرا دو مدافع اصلی تیم جریمه به این سنگینی میشن ؟ چرا اینقدر پرسپولیس پر حاشیه تر از استقلاله , چرا حمید استیلی که سال قبل مربی شاهین بوشهر بوده و نتایج ضعیف گرفته میاد میشه سرمربی پرسپولیس ! باور کنید مشکل علی کریمی نیست , اصلا به قول شما کریمی اگه مشکل هم داشته باشه . باید نیمکت نشینش کرد تا درس عبرت بگیره , امیدوارم پرسپولیس روزای بهتری رو ببینه.
دوشنبه 21 آذر 1390 - 20:17
Hamid1970 - ارواین - امریکا
Fanoos این مسایل به تیمتان بر مگرده. حالا چرا لوکا مربی تیمتان نشد بخاطر اینکه کریمی نخواستش همه می دانند لوکا کیه و راحت می تونه کریمی را نابود کنه. کریمی با کارهای من دراوردی می خواهد اسطوره بشه که نمی تواند .حجازی،دایی وووو کارهای کردن که اسطوره شدن ولی کریمی راه کج را گرفته بهرحال موفق باشید .
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 00:32
*Fanoos* - ايران - ايران
Hamid1970 - ارواین - امریکا. باز هم شما استقلالیا شانس آوردید , یه مربی خوب هم که میخواد بیاد تیم نشد که بیاد ولی همین لوکا اگه میخواست بره استقلال زمین و زمان کمک میکردن تا بره استقلال , اینه تبعیض , من یادمه یه زمانی همون مجید جلالی مربی فولاد هم که میخواست بره پرسپولیس همین دستهای پشت پرده نزاشت که بره , ایناست که آدم میبینه و دلش میسوزه مشکل علی کریمی نیست مشکل دستهای پشت پرده هستش,شما هم موفق و شاد باشید
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 10:38
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.