اسیدپاشی به خاطر ازدواج دوم

به گزارش «جام‌جم»، چند روز پیش مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهرستان خمین از توابع استان مرکزی تماس گرفت و اطلاع دادهمسایه او نیمه‌شب در محل سکونتش با اسید مورد حمله قرار گرفته است.
با اعزام ماموران به محل حادثه معلوم شد، مرد خانواده از ناحیه صورت بشدت آسیب دیده و بی‌هوش درون یکی از اتاق‌های خانه‌اش افتاده است.
در پی این حادثه، مرد زخمی به بیمارستان منتقل شد.
با تحقیق از همسایه‌ها معلوم شد، آنها هنگام حادثه با شنیدن صدای کمک‌خواهی زن همسایه از خانه‌هایشان بیرون آمده‌اند و متوجه ماجرا شده‌اند. ماموران در مرحله بعدی تحقیقات پی بردند، زن صاحبخانه به آنها گفته است، یک مرد غریبه به زور وارد خانه آنها شده و این حادثه رخ داده است.
با اطلاعات به دست آمده از همسایه‌ها، زن صاحبخانه برای تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد.
عامل اسیدپاشی یک مرد است
این زن به پلیس گفت: چندی پیش شوهرم با زنی ازدواج کرد. او چند روز پیش از خانه هوویم به ملاقاتم آمد. شوهرم در یکی از اتاق‌ها خوابیده بود که اوایل صبح با شنیدن صدای فریاد و کمک‌خواهی او به سمت اتاق آمدم و در همین موقع مرد غریبه‌ای را دیدم که سراسیمه در حال خارج شدن از اتاق است.
وی افزود: با دیدن او فریاد زدم. مرد غریبه با چاقو مرا تهدید کرد و خواست آرام باشم در غیر این صورت مرا خواهد کشت. وی گفت: من نیز از ترس سکوت کرده و از تعقیب مرد مهاجم منصرف شدم. پس از مدتی با اطمینان از این که متهم از خانه‌مان بیرون رفته است، از همسایه‌ها کمک خواستم و ...
وی اضافه کرد: مرد غریبه شباهت بسیاری به خواستگار دختر هوویم داشت و گمان می‌برم او به قصد انتقام از شوهرم این حادثه را رقم زده است. درپی اطلاعات به دست آمده از او، تحقیقات در این زمینه آغاز شد تا این که جوان خواستگار به پلیس آگاهی احضار شد.
انکار مرد جوان به اسیدپاشی
این مرد به پلیس گفت: من خواستگار دختر هووی شاکی بودم، اما خانواده‌اش با این وصلت مخالف بودند. از آنها کینه به دل نداشتم و نمی‌دانم چه کسی به پدر خوانده دختری که از او خواستگاری کرده بودم آسیب رسانده است.
تحقیقات در این باره ادامه داشت تا این‌که ماموران متوجه شدند، گفته‌های مرد جوان صحت دارد و او روز حادثه در خانه‌اش بوده است. در پی این موضوع، بار دیگر از همسر مرد مصدوم تحقیق شد و او دوباره ادعا کرد خواستگار دختر هوویش عامل اسیدپاشی است.
تهدید مرد مصدوم از سوی همسر اولش
در مرحله بعدی تحقیقات، ماموران، اطلاعاتی به دست آوردند که نشان می‌داد، همسر اول مرد مصدوم از زمانی که او با زن دیگری ازدواج کرده با وی دعوا و مشاجره داشته و چند بار او را تهدید کرده است.
در حالی که تحقیقات ادامه داشت، ماموران از طریق مسوولان بیمارستان اطلاع یافتند مرد مصدوم به هوش آمده است. با حضور ماموران در بیمارستان و تحقیق از وی معلوم شد همسر اولش با اسید چهره‌اش را سوزانده است. با مشخص شدن این موضوع، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه‌ای شد و پس از هماهنگی قضایی، همسر این مرد به اتهام اسیدپاشی و سوء‌قصد به جان شوهرش دستگیر شد.
اعتراف زن اول به اسیدپاشی
این زن در بازجویی به پلیس گفت: شوهرم بدون اطلاع من با زنی آشنا شد و با هم ازدواج کردند. اختلاف‌هایمان از همان موقع آغاز شد و درصدد انتقام از شوهرم بودم.
متهم اضافه کرد: وقتی شوهرم از خانه هوویم به دیدن من آمد، تصمیم گرفتم نقشه‌ام را عملی کنم و پس از تهیه اسید، وقتی او خوابید، بالای سرش رفتم و به صورتش اسید پاشیدم. به خاطر سوزش صورت و چشمانش از خواب بیدار شد و با فریاد کمک می‌خواست و ...

در پی این اعترافات، زن متهم با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از او ادامه دارد.
 

+98
رأی دهید
-58

دايانا - لندن - بریتانیا
کار خوبی کرده با همه مردها که زن دوم میکنند همین کارو باید کرد
شنبه 19 آذر 1390 - 20:13
korosh2500 - برمینگام - انگلستان
اسید را در دسترس عموم قرار ندهید...هه مردکی نژاد بی‌ همه چیز تا ریشه به ساقه صدمه نرسانده ریشه را بسوزانید ...خدا به سر خانواده خودت بیاورد تا بفهمی اصلاح مملکت واجب است .نه‌ مساله لبنان و فلسطین.....من نمی دانم چرا این دولت بی‌ عرضه فروش اسید را بدون جواز ممنوع نمی کند.....!
شنبه 19 آذر 1390 - 20:27
zolfaghar.ghar.ghar - طهران - ایران
دایانا - لندن - بریتانیا، میدونید حضرت رسول چندتا زن داشتند؟ چرا به مقدسات گیر میدین؟
شنبه 19 آذر 1390 - 20:34
zolfaghar.ghar.ghar - طهران - ایران
دایانا - لندن - بریتانیا، ضمنا یک خورده مؤدب باشید «...مردها که زن دوم میکنند...» یعنی چی، اینجا بچه نشسته.
شنبه 19 آذر 1390 - 20:36
واقعیت تلخ است - سیترت - هلند
خوب کاری کرده دستش درد نکنه واقعا حق مردای ناسپاس همینه
شنبه 19 آذر 1390 - 20:52
tirdaduk - استکهلم - استکهلم
آنجا هم داره می‌شه پاکستان.زن دوم گرفت برو طلاق بگیر.این همه مرد.این کارهای وحشیانه چه معنی‌ می‌دهد؟
شنبه 19 آذر 1390 - 21:01
*Fanoos* - ايران - ايران
واقعا چقدر خبرهای مربوط به اسید پاشی زیاد شده قدیما اصلا ازین جور خبرها نمیشد تو روزنامه ها و سایت ها پیدا کرد.... بهترین عکس العمل ممکن را انجام داده آفرین بر غیرت این زن که از بیشتر مردها هم مردتره باید ازادش کنند و حمایتش کنند تا مجددا به زندگی برگرده .
شنبه 19 آذر 1390 - 21:04
new-iran - منچستر - انگلیس
اون خانمهایی که میان از این عمل دفاع میکنن؛ اگه حالا یه زن خیانت میکرد و شوهرش بهش اسید میپاشید ، باز هم از به اصطلاح "غیرت"فرد اسید پاش دفاع می کردن! کم عقل بودنتونو لازم نیست همه جا ثابت کنید. هههه
شنبه 19 آذر 1390 - 21:30
saye sard - گوتبورگ - سوئد
بابا اینا عجب دلی‌ دارن خداییش خیلی‌ سخته مثل اینه که یه عدم جلو چشت آتیش بگیر بعد واستی نگاه کنی‌ .
شنبه 19 آذر 1390 - 22:43
new-iran - منچستر - انگلیس
اگه زود در ملا عام قصاصش می کردن ،دیگه هیچ احمقی جرات نمی کرد از این کارا حمایت کنه.
شنبه 19 آذر 1390 - 23:18
bita tehrani - ويكتوريا - كانادا
این دیگه آخرش بود،زن دوم و مرد هوس باز و اسید پاشی،و کامنت‌های زیبا واسه خانومای سایت! ... باز این دوستان صیغه پسند غایبند چرا؟!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 01:43
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
خوب مادر جون تو که به خودت زحمت اسید پاشی رو دادی و قصد انتقام داشتی، بجای ریختن اسید رو صورت بدبخت باید یجای دیگشو میسوزوندی!!! حداقل انتقام گیری خوب و کاملی میشد!! لول !
یکشنبه 20 آذر 1390 - 02:34
chatoli - تهران - ایران
دایانا - لندن - بریتانیا. شما اصلاً حالتون خوب نیست خانم .حتماً خودتو به یه روانشناس نشون بده بلکه بهتر شی !!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 04:01
kozet - دبی - امارات
زنده باد اون خانوم با جرئتش . این همه رمضون یه بارم شعبون
یکشنبه 20 آذر 1390 - 09:38
mahsa222 - مالمو - سوئد
سلام به همگی‌ .دایانا لندن به نظرم چه مرد چه زن هیچکدوم لایق اسید پاشیدن یا چیز دیگری نیستن هرچی‌ باشه انسان هستن ونباید آزارشان دهند.این خانم میتونست جدا بشه . و زندگیرو نه به خود نه به شوهرش نه به زن دیگری جهنم نکنه .به خدا گناهه اینجوری با بیرحمی به هم نگ خودمو یا انسانها آسیب میرسونیم اصلا دلامون سنگ شده‌ها دقت کردین .دست کسی‌رو نمی‌گیریم واقعی تو چالی گیر کرده ):): اول باید به اشتباه خودمون فکر کنیم بد به دیگری که چرا اینجوری شد
یکشنبه 20 آذر 1390 - 09:26
new-iran - منچستر - انگلیس
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا .ایده خوبی دادی.برای قصاص پیشنهاد می شه با قیف توی اون عضو ......،اسید بریزن. آخر خندس لوووووول
یکشنبه 20 آذر 1390 - 10:54
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
ای بابا عمل خلاف چه از طرف مرد و چه زن، به به و چه چه نداره. یعنی چی؟ مگه میشه هر کی واسه خودش محکمه وا کنه و قضاوت کنه و محکوم کنه و مجازات کنه! دیانا خانم اون مرد اگه زن دوم را....... یا گرفت ، اینو قانون بهش اجازه داده درست که کارش صحیح نیست اما باز هم این راه حل نیست. شاید اون خانم اول نتونسته مردش را راضی و ارضاء کنه و شاید کم گذاشته واسش که از این قانون شوم" زن دوم گرفتن" استفاده کرده. من کار مرد را تأیید نمیکنم و میتونست زن اول را طلاق بده و هر غلطی دلش خواست بکنه. اما قوانین توی ایران عصر حجری و تمام این مسائل از قانون جوشش میگیره.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 15:09
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
new-iran - منچستر - انگلیس. اینکه شوخی‌ بود. متأسفانه اینقدر اسید پاشی عادی شده که هرکی‌ با طرفش دعواش می‌شه بجای پیدا کردن راه حل درست یا کمک از مراجع قانونی‌ خودش دست به کار میشه!. اون‌وقت راجب جرم و جنایت تو آمریکا آمار میدن !
یکشنبه 20 آذر 1390 - 18:56
ghafas - مشهد - ایران
zolfaghar.ghar.ghar - طهران - ایران. یا ایتها ال گوله نمک ترکیدم از خنده
یکشنبه 20 آذر 1390 - 23:32
roxana_110 - تهران - ایران
new-iran-منچستر-انگلیس. فکر میکنم فعلا توی اون عضو شما اسید تزریق کردن که اینقدر داری میسوزی!یه خورده ادب بد نیست داشته باشی!
دوشنبه 21 آذر 1390 - 21:25
new-iran - منچستر - انگلیس
roxana_110 - تهران - ایران . گفتم برای قصاص خانم اسیدپاش، درستش اینه که اونجوری بهش اسید بپاشن. ولی هنوز از لحاظ فرهنگی اونقدر پیشرفت نکردیم که این روش اجرا بشه. لول
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 18:40
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.