سوزاندن عکس بشار اسد در استادیوم یادگار امام - تبریز

 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
+496
رأی دهید
-64

dannni - سوئد - استكهلم
حال سوزندن عکس کاری خوبی‌ است ولی وون پرچم آذربایجان بی‌ ریخت دیگه چی‌ بود
شنبه 19 آذر 1390 - 07:53
Dara va sara - پرت - استرالیا
فقط امیدوارم که مورد توهین بعضی ها قرار نگرفته باشه....
شنبه 19 آذر 1390 - 08:24
hafezonline - مشهد - ایران
دورود بر شما آزادی خواهان ایران مرگ بر دیکتاتور
شنبه 19 آذر 1390 - 08:31
Nur_ir - هامبورگ - المان
مزدوزان رژیم بشار ال قصاب تاکنون بیش از 4000 هزارنفر مردمان مبارز سوریه را. به فجیع ترین وجه ممکن حتی با خنجر سر دو جوان را بریدن و فیلم ان موجود است . امیدوارم روزی برسد که بشارال قصاب و حامیش خامنه ای را اتش و . جزعاله شوند . انروز دیر نیست.
شنبه 19 آذر 1390 - 08:33
آرش و مجيد توكلى - پاریس - فرانسه
یاساشین اذربایجان دمتون گرم مرگ بر دیکتاتور مخصوصآ کثافت خونخوار خامنه ای
شنبه 19 آذر 1390 - 08:52
asemane iran - تهران - ایران
آفرین بابا ، دمتون گرم
شنبه 19 آذر 1390 - 09:04
آینه - لندن - انگلیس
با عرض پوزش از دوستان. از قدیم میگن اگر بیل زنی اول ...... خودت رو بیل بزن. دیکتاتور داره بغل گوش خودمون زندگی میکنه بعد ما عکس دیکتاتور دیگه رو آتیش میزنیم. در ضمن از کجا معلومه که اینجا تبریز؟
شنبه 19 آذر 1390 - 09:22
mortimer - اصفهان - ایران
دمشون گرم.
شنبه 19 آذر 1390 - 10:15
m.noor - شارجه - امارات
با درود . دوستان همیشه برای خراب کردن یک ساختمان اول پایه آن را خراب میکنند یکی‌ از پایه‌های جونبوری نکبتی اسلامی حکومت بشار ذوب در ولایت است به امید فرو ریختن پایه اول امین .م.ن
شنبه 19 آذر 1390 - 10:38
bayat300 - همدان - ایران
دمتون گرم یاشاسین آزربایجان
شنبه 19 آذر 1390 - 10:44
سولدوز - منچستر - انگلستان
یاشاسین آآذربایجان وشما آقای از استکهلم خفه
شنبه 19 آذر 1390 - 11:46
birmingham - شیراز - ایران
سوئد -استکهلم تا چشمت در بیاید این پرچم آذربایجان و عزت و آبروش بیشتر از پرچم مسخره جمهوری اسلامی و خود شما یک دیکتاتور بی‌ سواد هستید که خیلی‌ راحت به یک قوم توهین می‌کنید .یاشاسون آذربایجان مرگ بر دیکتاتور
شنبه 19 آذر 1390 - 12:30
kurosh bozorg - تهران - ایران
گر‌ طبیبی اول سر خود دوا نما آتش زدن عکس خونخواران رژیم جمهوری اسلامی این را هم بدانید با آتش زدن و پاره کردن و فحش دادن قرار نیست این حکومت عوض بشه باید همه با هم متحد شوید با هر نوع اختلاف سلیقه ائی که هستید اول این حکومت جهل و خرافات را از روی زمین پاک بکنید بعد از آزادی ایران به تبلیغ گروه یا حزب خود بپردازید تا مردم در یک رفراندوم آزاد نوع حکومت را مشخص کنند و به نظر من تنها اپوزوسیون باقی‌ مانده که میتواند همه را متحد زیر یک پرچم بیاورد شاهزاده رضا پهلوی است این نظر من است.
شنبه 19 آذر 1390 - 12:44
خودتى - دبى - امارات
ایول بایدگفت به این جرات
شنبه 19 آذر 1390 - 14:54
cooluk - بیرمنگام - جزیره بریتانیای کبیر
سلام. سوریه / تیم تراکتور سازی تبریز / ؟؟؟؟؟؟؟. داخل یمن و بحرین هم آدم میکشن لطفا از فرهنگ آتیش زدن پرچم در مورد این دو کشور هم استفاده بهینه رو ببرید مردم با فرهنگ .
شنبه 19 آذر 1390 - 15:55
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
پرچم ما شیر خورشید ه، اینجا هم تبریز نیست!این پان ترک‌های تجزیه طلب هم خودشون دست کمی‌ از بشار اسد، خامنه‌ای و بقیه فاشیست‌ها ندارن. خیلی‌ هم خواهان آزادی هستند، اول باغ خودشونو بیل بزنن و دست از تحقیر، سرکوب و کشتار کرد‌ها و ارمنی‌ها بر دارند. جاوید ایران در تمامیتش.آمین
شنبه 19 آذر 1390 - 15:38
yassen_uae - شارجه - امارات
بشاراسدوحسن نصرالله دوتاازستونهاى محکم جمهورى اسلامى شیطانى هستندبه امیدروزى که این سقف ریزش کند.امین
شنبه 19 آذر 1390 - 17:24
Camran - بـغداد - عــــراق
من نمیدانم پرچم صومال را چرا به اهتزاز در آوردن. مگه تو صومال خبریه؟
شنبه 19 آذر 1390 - 17:53
Azadikhah - تكسل - هلند
فوتبال جای سیاست بازی نیست.ایرانیان صاحب حقوق ملی هستند! هر ایرانی در هر جایی از مرزهای ایران صاحب حق هست. یک آذری در جزیره کیش همانقدر حق دارد که یک کرد در خراسان و یک تهرانی در آذربایجان. این حقوق توسط رژیم ایران نقض شده و میشود. نمیشود به بهانهء احقاق حق تکلم و تحصیل به زبان مادری، حقوق ملی را زیر پا گذاشت. کسانی که به دنبال تجزیه طلبی میروند هم مردم آذربایجان را و هم مردم جاهای دیگر را از حقوق ملی خود محروم میکنند. حق تکلم و تحصیل به زبان مادری، با حقوق ملی در تضاد نیست. این حکومت و بعضی افکار تبعیض آمیز و غلط هست که چنین تضادی را میسازد. ایران برای همه ایرانیان!
شنبه 19 آذر 1390 - 18:19
مانفرد - ایران - ایران
سولدوز -منچستر-انگلیس وbirmingham-شیراز-ایران بیسواد باید برای افرادی مثل شما تاسف خورد میدونید چرا ؟ چون شما هم مثل اونها تو اون ورزشگاه خود فروخته و غیر ایرانی هستی اونها اگه غیرت داشتند پرچم ایران(فقط سه رنگ و بدون هیچ علامت خاصی) رو میگرفتند تو دستشون تا آدمای بی غیرتی مثل شما با بی ادبی به هموطنش که داره حقیقت رو میگه بی احترامی نکنه خوب به قول تو آقای استکهلم راست میگه پرچم منهوس آذربایجان در برابر پرچم ایران(بدون آرم جمهوری اسلامی) به قدر .. ...هم ارزشی نداره پس .... (قسم میخورم که جدم آذری زبان بوده ولی هیچ وقت در مورد ایران خودمو جدا ندونستم )
شنبه 19 آذر 1390 - 17:46
aman345ir - فنلاند - فنلاند
اولا پرچم آذربایجان خیلی هم قشنگ و با مفهومه. دوما پرچم توی استادیوم پرچم آذربایجان نیست. اون پرچم مخالفان بشار اسد هستش که در حمایت از قیام و غیرت مردم سوریه بلند شده و به دیکتاتوری ایران که متحد واقعی اسد است پیام مشخصی داره.
شنبه 19 آذر 1390 - 19:17
بیداری اسلامی - تهران - ایران
بی شک کار منافقانی ست که از غربی ها مواجب میگیرند.
شنبه 19 آذر 1390 - 19:20
Mehrdad2010 - ونکوور - کانادا
birmingham - شیراز - ایران.گرامی‌ من فکر کنم منظور ایشون تقبیح حرکت تجزیه طلبانه عده‌ای است که خواهان جدایی آذربایجان از ایران و پیوستن آن به جمهوری آذربایجان میباشند. اگر دقت کرده باشید هم در نوشته‌ای که در دست دارند، از جنبش ملی‌ آذربایجان نام برده شده که اگر اشتباه نکنم یک جنبش تجزیه طلبانه است. اگر چنین باشد که شما قدری تند رفته اید و یک عذر خواهی‌ به این کاربر بدهکارید. اگر هم من اشتباه کرده باشم که از شما عذر می‌خواهم که وقتتان را گرفتم. در ضمن به خاطر داشته باشید که در محدوده مرزهای ایران عزت و آبروی پرچم ایران حتی اگر پرچم جمهوری اسلامی باشد، بیشتر از پرچم یک کشور خارجی‌ است که در صدد جدا کردن قسمتی‌ از خاک میهنمان می‌باشد.
شنبه 19 آذر 1390 - 19:12
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان
‫من آذری هستم اما آذربایجان متعلق به ایران هست . مرگ بر کسانی که حتی یک لحظه به فکر جدایی آذر بایجان از ایران. ‫باشند
شنبه 19 آذر 1390 - 20:02
elaheh85 - تهران - ایران
ارازل و نوکران آمریکا همه جای دنیا هستند.انها تنها برای انکه در اذربایجان ایجاد فتنه بکنن دست به این عمل زدن.جدای آذربایجان از ایران.ببینم مگه شاه هنوز داره حکومت میکنه که باز به راحتی قسمتی از ایران و بذل و بخشش کنیم.من خودم یک آذری اصیل هستم.هر دو پدر بزرگان من از اربابان تبریز بودن.اینطور که فکر میکنید نیست.اینان جیره خوران آمریکا هستن که با انجام این کارها بین قومیتهای ایران جدایی و تفرقه ایجاد میکنن.اگر مردم یک کشور باهم یکی نباشن به راحتی میشه این کشورو از بین برد.خیلی راحت میشه فهمید این ماجرا از کجا اب میخوره.اما یه سری تعصبی و نوکران آمریکا چشم بر همه چیز بستن
شنبه 19 آذر 1390 - 22:32
korosh2500 - برمینگام - انگلستان
بنده افتخار دارم که از دیار آذربایجان گًل همیشه خندان به جهان درود گفته‌ام و این سعادت را داشتم که در سرزمین ایران عزیز خود را ایرانی‌ وفادار بنامم .همانگونه که بابک خرمدین خود را ایرانی‌ می‌‌دانست تا آذری ...(حیدر بابا،شیطان بیزی ازدیریب=محبتی آور کلردن قازدیریب=قره گو نون سرنوشتین یازدیریب/سالیب خلقی بیر_بیرینون جانینا! ............
شنبه 19 آذر 1390 - 23:06
Royan - بوخوم - آلمان
هر ایرانی‌ از هر قوم و نژادی دم از تجزیه ایران بزنه خأئن به میهن و تمام کسانی است که سالها برای یکپارچگی ایران تلاش کردند.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 01:44
asal_white - تهران - ایران
من در باکو دانشجو بودم . دانشجویانی از سوریه و عراق در کلاس ما بودند که به زبان تورکی صحبت می کردند و نقشه ای از آذربایجان در دست داشتند که نشان میداد سه کشور عراق و ایران و سوریه تجزیه شده اند و بخشی از این کشورها که به زبان تورکی صحبت می کنند, کشور آذربایجان جدید را تشکیل داده اند .این نقشه شوم را به همدیگر نشان داده و دستهایشان را به علامت بیروزی بالا می بردند و می گفتند به امید آنروز !!!!!! دلیل آتش زدن عکس بشاراسد در تبریز به دست تجزیه طلبان هم همین است .
یکشنبه 20 آذر 1390 - 07:16
persian_aria75 - شفیلد - انگلستان
من یک ایرانی / آذری هستم و به تمام اقوام ایران احترام میگذارم ، ولی اگر کسی قصد تجزیه ایران رو داشته باشه از هر قوم و ملتی ، آنوقت با مشت پولادین ملت ایران طرف خواهد شد . ننگ بر هر چه تجزیه طلب احمق .
یکشنبه 20 آذر 1390 - 09:47
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
الاهه۸۵ - تهران - ایران, شما خودت یکی‌ از اراذل و اوباش حکومت جهل و جنایت اسلامی هستین.خدا می‌داند چند تا از فرزندان این سرزمین به دست تو شکنجه و یا اعدام شده اند؟!به امید روزی که نه تو باشی‌ نه رهبره بی‌ سوادت، نه تجزیه طلبانه پان ترک و نه بقیه ایران ستیزان دیگر. پرچم ما شیر خورشید، جاوید ایران در تمامیتش.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 11:03
dannni - سوئد - استكهلم
بیرمنگهام - شیراز - ایران تو یکی ....تمام اقوام تو ایران بایت بدنند که فقدا پرچم سه‌ رنگ ایران هست ..زنده بعد سرزمین فارس---در ضمن من سرزمین یا کشوری به‌‌‌ اسم آذر بایجان نمی شناسم شاید منظورت آذر بیژن باشه
یکشنبه 20 آذر 1390 - 11:45
persian_aria75 - شفیلد - انگلستان
asal_white - تهران - ایران دوست عزیز من اگر جای شما بودم صورت اون افراد رو میترکوندم تا از این غلط ها نکنند و .... به پرچم اون پرچم تا بفهمند با کی طرف هستند ، عزیزم جا قحطی رفتی باکو برای تحصیل . یاشاسین ایران
یکشنبه 20 آذر 1390 - 14:51
ktkntiuk - مونيخ - المان
خانم‌ها و آقایان:. من خودم تبریزی هستم( یعنی‌ نسل اندر نسل از خود تبریز نه‌ از اطراف و اکناف). آلمان هستم و آلمانی‌ رو سلیس و با لهجه آلمانی‌ صحبت می‌کنم. و وقتی‌ تهران یا شهرهای دیگری که فارسی صحبت می‌شه هستم، فارسی رو هم سلیس صحبت می‌کنم.تبریز که هستم با این که آذری زبان مادری است، اما با این حال سعی‌ می‌کنم که با دوستان و یا مردم به همون لهجه شیرین تبریزی صحبت کنم. اما نکته جلب توجه اینجاست که هیچ گاه و هیچ گاه فکر جدایی آذربایجان از سرم خطور نمی‌کنه که هیچ ،تازه مخالف کسانی‌ دیگری که با افکار پوچشون هی‌ داد از جدایی آذربایجان از ایران هستند هستم.آذربایجان بدون ایران آذربایجان نیست ، ایران هم بدون آذربایجان شکل گربه نشسته رو نداره!! زنده باد ایران زمین!! یاشاسین ازربیجنیمیز ( غربی و شرقی‌). مرسی‌.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 14:59
birmingham - شیراز - ایران
لطفا قابل توجه فارس‌های رسیست .اگر ما دوست نداشته باشیم که فارسی را در خاک ایران که بیش از ۳۵میلیون ترک و چند میلیون کرد و قوم‌های دیگر لٔر، بلوچ باید با کی‌ صحبت کنیم و خیلی‌ راحت زبان مادری ما را نابود میکنند و چرا در ایران عربی‌ تدریس میشود با وجودی که من از این زبان نفرت دارم .و شما سوئد----استکهلم شما یک شخص نژاد پرست و فاشیسم هستی‌
یکشنبه 20 آذر 1390 - 16:45
persian_aria75 - شفیلد - انگلستان
birmingham - شیراز - ایران دوست عزیز بهتره زیاد حرف بی ربط نزنی ، من خودم آذری هستم و در تهران به دنیا آمدم و بزرگ شدم و بهتر از تو به زبان آذری صحبت میکنم و به زبان فارسی مسلط هستم و این حرف شما هیچ دلیلی نداره که من بخواهم آذربایجان از ایران جدا بشود ، اگر کشور جعلی آذربایجان راست میگه چرا حروف البفا آذری رو به لاتین مینویسه ، بهتره کمی عاقل باشید و مطالعه کنید .
یکشنبه 20 آذر 1390 - 17:03
ghafas - مشهد - ایران
آذربایجان سر گربه ایرانه .مگه تو خواب ببینن از ایران جدا بشه جونم.. تنها چیزی که قراره جدا بشه سر بشار اسده که ایشالله تو چاه فاضلاب ببینیمش
یکشنبه 20 آذر 1390 - 17:21
fathalikhan - ارومیه - ایران
تا باشد آذربایجان پیوند ایران است وبس این گفت با صوتی رسا فریاد آذربایجان شعر شهریار به کوری چشم پان گرگیست ها. د آذربایجان پیوند ایران است وبس
یکشنبه 20 آذر 1390 - 17:32
elaheh85 - تهران - ایران
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان.در مقابل امثال تو سکوت بهترین جوابه.وقتی چیزایی که گفتی نیستم چرا آخه جوابت و بدم.موفق و پیروز باشی.کلا ایرانی ها وطن پرست تنها دعای خیر بدرقه راه هموطنشون میکنن.برو با اسرائیل جونت خوش باش.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 17:34
fathalikhan - ارومیه - ایران
پان ترکیست=پان گرگیست
یکشنبه 20 آذر 1390 - 17:36
بابک - سبزوار - ایران
این کثافت را با اربابش باید در سرگین سوخت و اتش زد
یکشنبه 20 آذر 1390 - 18:15
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
elaheh85 - تهران - ایران. آبجی‌ زینب بی‌ سواد شاه که مانع جدایی آذربایجان شد چرا .... می‌نویسی؟؟؟ این دین ننگینت است و ملایان که تفرقه افکنده اند!! شرم کن لمپن اسلامی!!!! چند آبجی‌ زینب چون تو در سا یت‌ بودند که گورشان را گم کردند از تک تک کلماتت بندگی اعراب وحشی ۱۴۰۰ سال پیش مشهود.!!!!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 18:21
persian_aria75 - شفیلد - انگلستان
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه زیاد حرف .... نزن اینجا صحبت از میهن و ایران هست بهتره مشکل مذهبی خودت رو جای دیگه مطرح کنی . elaheh85 - تهران - ایران دوست عزیز مرسی از بابت کامنت خوبی که گذاشتی سربلند و پیروز باشید .
یکشنبه 20 آذر 1390 - 19:30
elaheh85 - تهران - ایران
persian_aria75 - شفیلد - انگلستان.ممنون از لطفت.موفق و پیروز و سلامت باشی. اونای که درست دارن جواب و با فحش و ناسزا بگن.مثل زینب بودن افتخار ماست.اما زینب کجا و ما کجا.اگر من بندگی اعراب 1400 سال پیش اهل بیت پیغمبرو میکن که سعاتی است.جوابم و جوری دادی که آرزو دارم کاش اینطور بودم.من کلا بد دهن نیستم.پس نگران نباش جز سلامتی و موفقیت جوابی برات ندارم.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 20:41
Geelongcat - سیدنی - استرالیا
امثال الهه شکار (آرتمیس) و یکی دو نفر دیگه (فمینیسم ..) با بد و بیرا گفتن دائمی و توهین به مقدسات بعضی‌‌ها - خدمت بزرگی‌ میکنند به مظلوم نشان دادن اسلامیون تندرو.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 21:37
parsi_persia - تهران - ایران
persian_aria75 - شفیلد - انگلستان، در جواب به قسمت آخر کامنتت، الفبای ما هم از عربی گرفته شده اونوقت ما هم جعلی هستیم!!
دوشنبه 21 آذر 1390 - 03:23
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان
‫elahe 85. ‫عزیز محترم ، صحبت با کسانی که وجودشان از تنفر پر شده و با توهین به دیگران سعی دارند کسب وجه کنند. ‫کاملا بی معنی هستش. این آرتمیس فقط زبان توهین و تهمت زنی دارد . بارها به من تهمت زده که من سنی هستم. ‫ایشان را الله ایگنور کرده و کسی را که خدا گمراه کند برایش هدایتی نیست
دوشنبه 21 آذر 1390 - 06:49
bayat300 - همدان - ایران
. dannni - سوئد - استکهلم. چون شما نمیشناسی دلیل بر نبودن آن نیست /اذر و بیژن فکر کنم از اقوامتان باشند . اگر مردم طالب حق و حقوق از دست رفته خود از جمله تحصیل به زبان مادری هستند شما برچسب تجزیه طلبی به آن نزنید اگر حق همه اقوام محفوظ باشه توهین ها به قومیت ها به اتمام برسد کسی تجزیه طلب نمیشه چه ترک جه کرد چه بلوچ و ...
دوشنبه 21 آذر 1390 - 11:47
saeed_national - تبریز - ایران
نگران نباشید و هیچ ضرورتی هم نیست که اذری بودنتان را به اثبات برسانید.مطمئن باشین که ما هم با اتیش شما در همین مملکت خواهیم سوخت.
دوشنبه 21 آذر 1390 - 12:48
dannni - سوئد - استكهلم
بیت۳۰۰ - همدان - ایران اگر دنبال حق و حقوق و زبان مادری آستی برو ترکیه یا آذر بیژن اینجا ایران هست بستون نیست تمام بازار و اقتصاد ایران افتده دستون لابد زبان رسمی ایران می‌خواهید آذری باشه
دوشنبه 21 آذر 1390 - 16:30
مانفرد - ایران - ایران
...جدا از همه تعصبات. تو ایران چندین و چند زبان وجود داره /پارسی/ترکی/کردی/عربی/بلوچی و صدها گویش مختلف واین موضوع تحصیل به زبان مادری فقط و فقط تو آذری زبانها مطرحه ولی زبان ملی و شناخته شده قوم ایرانی فقط و فقط پارسیه و دلیلی نداره این موضوع تحصیل به زبان مادری مطرح بشه.چرا ؟ ***محل خدمت من تبریز ل 21همزه بود و تو کامنت قبلی خودم (بالا ) هم گفتم تبار آذری هم دارم ولی باورتون نمیشه تو این شهر من انسانهای متشخصی رو دیدم(دکتر/مهندس ووو) که یانمیتونستند پارسی حرف بزنند(مطلقا)و یا به زور چندکلمه ای میتونستند حتی فرمانده گردان خودمون بخدا نمیتونست دو خط فارسی صحبت کنه چرا؟ چون تو ایران زندگی کرده بود ولی ملی فکر نکرده بود و فقط محدود شده بود به خودش حالا تا کسی همچین حرفی میزنه شما فکر میکنید که دارند به شما انگ جدایی طلبی میزنند.نه دوست من /هرکسی زبان خودشو تو شهر و خانواده خودش به خوبی یاد میگیره پس بهتره هممون پارسی رو به نحو احسن صحبت کنیم. و متاسفانه خیلیها هم نسنجیده حرف میزنند.
دوشنبه 21 آذر 1390 - 18:47
elaheh85 - تهران - ایران
Geelongcat - سیدنی - استرالیا.اگه حرفای قبل و میگی توهین.منطور من کسانی بود که وطن فروش هستن و حرفهای میزنن که دشمن شاد کن و بر ضد کشور و هم وطنان خود هست.تو کامنت آخرم اگه دقت کنی ارزوی موفقیت کردم این کجاش توهین بود.دیگه نمیدونم والله با شما با چه زبانی باید صحبت کرد.موفق باشی.
دوشنبه 21 آذر 1390 - 20:42
elaheh85 - تهران - ایران
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان.ممنون عزیزم.همین که خودش به این نتیجه رسیده سنی ها چه جور آدمای هستن کافیه.اینا وقتی میخوان فحش بدن میگن سنی هستی.موفق و پیروز و سلامت باشی.
دوشنبه 21 آذر 1390 - 20:44
Geelongcat - سیدنی - استرالیا
elaheh85 - تهران - ایران ---. منظورم شما نبودی.دقت کن. منظورم الهه شکار بود (artemis یعنی‌ الهه شکار).
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 00:44
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
باز یکی دو تا جدایی خواه پیزوری اینجا سر و کله شان پیدا شد. ننگ بر جدایی خواه، هرکه باشد. اینهایی هم که عکس بشار را آتش زدند، بیخود کردند. راست میگویند فکری برای حال و روز کشور خودتان بکنند.
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 20:17
با احترام - منچستر - انگلستان
من به خاطر منافع کشورم از بشار اسد حمایت میکنم من یک اذری هستم اما اذربایجان همیشه به ما خیانت کرده در حالی که ادعا میکند با ما هم زبان هم دین هستند ارمنیها از انها بهترند .در طوع جنک همین بشار اسد از ما حمایت میکرد اما ترکها و اذریها بر ضد ما بودند بس بیایم تعصبها را دور برزیم در مدت جنگ برادرمن وتو در جنگ بودند و لطفا به هم توهین نکنید و نمک نخوریم و نمکدان نشکنیم
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 20:34
elaheh85 - تهران - ایران
Geelongcat - سیدنی - استرالیا.معذرت بابت اشتباهی که کردم.موفق باشی.من از این سایت واسه همیشه میرم.میخوام دل بعضی ها که دم از دموکراسی و روشنفکری و متمدن بودن و میزنن شاد کنم.بهتر میبینم وقتی که برای این سایت میزارم به ستایش خدا بپردازم با ارزشتره.رفتن من و امثال من از این سایت و کم شدن اعضاش از هر جبهه با هر عقیده و دین تنها نمره منفی برای این سایته.اونا که حق و از ناحق تشخیص میدن و خوب و بد با هم قاطی نمیکنن و بدی و با بدی جواب نمیدن و خداپرست و دیندار هستن هر دین و مذهبی به این راحتی گمراه این سایت نخواهند شد.این ایران.ایرانی نیست که زمانی انگلیس و نوکرانش بر ان حکمرانی میکردن که به راحتی جلویش خم شود.این مردم ضربه خورده استعمار و وحشیگری کشورهای خونخوار بوده اند.اونقد به شناخت رسیده اند که راحت کشورشون به این خوانخواران نسپارن و برده ای افکار انان نشوند.خدانگهدارتان باشد.
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 17:01
دختر ایران - تهران - ایران
به نظر من کار اشتباهی چون باعث شاد شدن دل دشمنان ایران میشه.من میگم اینا از طرف دشمنای ایران ساپورت میشن.لطفا با این نظر انگه بسیجی و جیره خوار رژیم به من نزنید.من فقط کشورم برام در مقابل دشمناش در اولویته.حاظر نیستم به خاطر اینکه با نظام ایران مشگل دارم برم تو جبهه ای دشمن.پاینده باشید
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 21:41
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
...راست میگویند فکری برای حال و روز کشور خودمان بکنند.
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 21:47
Geelongcat - سیدنی - استرالیا
الاهه۸۵ - تهران - ایران. به نظر من بهتر است بمانید و تبادل نظر کنید.
‌سه شنبه 22 آذر 1390 - 22:29
مهدیار - تهران - ایران
هر کسی فکر جدایی آذربایجان از ایران باشه یه وطن فروشه کثیفه. اینجا جاییه که میشه دوست و از دشمن شناخت
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 02:52
saeed_national - تبریز - ایران
dannni - سوئد - استکهلم . دوست عزیز بازار و اقتصاد شما که کادو ندادید. خودمان با تلاش و کوشش بدست اوردیم. در ضمن ضرورتی به شاخ و شونه کشیدن بعضی ها نیست انچیزی که قرار اتفاق بیافتد خواهد افتاد. گویند سنگ لعل شود در مقام صبر ، اری شود و لیک به خون و جگر شود.
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 12:24
saeed_national - تبریز - ایران
dannni - سوئد - استکهلم . دوست عزیز بازار و اقتصاد شما که کادو ندادید. خودمان با تلاش و کوشش بدست اوردیم. در ضمن ضرورتی به شاخ و شونه کشیدن بعضی ها نیست انچیزی که قرار اتفاق بیافتد خواهد افتاد.
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 12:21
با احترام - منچستر - انگلستان
بعضی اقایان فارس زبان لهجه و صحبت اذریها را مسخره می کنند همین علت باعث شده که اذریها بگویند ما هم میخواهیم به زبان خود تدریس کنیم و شغلهای کلیدی دست اذریها هست بس درجه 2 حساب نمیشوند بس بیایند همدیگر را مسخره نکنیم و ایران مال همه از جمله کرد اذری فارس عرب بلوچ و ..........استو همه یکسان و برابر هستند
‌پنجشنبه 24 آذر 1390 - 20:52
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.