انتشار یک ویدئو جدید درباره اتهام جنسی استراوس کان

اتهام سوء استفاده جنسی آقای استراس کان در هنگامی روی داد که آقای کان خود را برای مقدمات شرکت در انتخابات آینده رئیس جمهوری فرانسه آماده می کرد 

انتشار تازه یک ویدئو مربوط به پرونده اتهام تعرض جنسی دومینیک استراوس کان، رئیس سابق صندوق بین المللی پول، گمانه زنی های جدیدی را درباره این پرونده به همراه داشته است.

در این ویدئو که روز پنجشنبه (نهم دسامبر - ۱۷ آذر) برای نخستین بار توسط رسانه فرانسوی بی اف ام منتشر شد، تصاویری از آقای کان در حال ترک هتل و تنها دقایقی پیش از آنکه به اتهام تعرض جنسی دستگیر شود، دیده می شود.


در این ویدئو، همچنین نافیساتو دیالو، خدمتکار هتلی که آقای کان در آن اقامت داشته، دیده می شود که در راهروی هتل و در حضور دو مرد که گفته می شود رئیس مستقیم او و مامور امنیتی هتل هستند، نشسته است.

دقایقی بعد، در این ویدئو خانم دیالو دیده می شود که در حال گفتگو و توضیح دادن به کارمندان و مامور امنیتی هتل است.

بخش جنجالی این ویدئو مربوط به قسمتی است که در آن پس از گفتگوهای خانم دیالو و کارمندان و مسئولان هتل، دو مرد در اتاقی شبیه انبار یا بخش خدمات هتل دیده می شوند که از فرط خوشحالی شروع به پایکوبی می کنند.

ویدئو منتشر شده فاقد صوت است و به همین علت نمی توان دلیل اصلی شادمانی این دو مرد را از نگاه به این تصاویر دریافت اما وکلای آقای استراوس کان می گویند که این رقص و پایکوبی می تواند "بسیار معنادار" باشد.

از طرف دیگر، مقام های هتل می گویند که اتهام اینکه تمام ماجرا "یک حقه و دسیسه" از پیش تعیین شده بوده، "اتهامی بی اساس" است.

اتهام سوء استفاده جنسی و "تعرض" آقای استراوس کان به خانم دیالو که به بازداشت چندین روزه و کناره گیری آقای کان از پست ریاست خودش در صندوق بین المللی پول انجامید، در هنگامی روی داد که آقای کان خود را برای مقدمات شرکت در انتخابات آینده رئیس جمهوری فرانسه آماده می کرد و نظرسنجی های اولیه از شانس پیروزی حزب او بر نیکلا سارکوزی، رئیس جمهوری فعلی فرانسه، خبر می داد.

اما این پرونده که در پایان به علت تردید در صحت ادعای خانم دیالو با آزادی آقای کان خاتمه یافت، به طرز آشکاری بر روند کاندیدا شدن آقای کان تاثیر منفی گذاشت و او رسما از کاندیداتوری کناره گرفت، اگر چه هنوز هم حزب سوسیالیست فرانسه معتقد است که شانس پیروزی در انتخابات آتی را دارد.

+51
رأی دهید
-47

adsi - شانگهای - چین
چه خبره تو ینگه دنیاشون رئیس و مرئوس و خدمتکار و ...همه همه به هم ور میکشن :-)))))
شنبه 19 آذر 1390 - 07:37
Alborzi - کرج - ایران
پس کو ویدئو ؟
شنبه 19 آذر 1390 - 14:28
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.