علی کریمی:دهان باز کنم عزیز محمدی باید از فوتبال برود

علی کریمی انتقاد تندی را از عزیز محمدی می کند و می گوید حرف هایی دارد که بهتر است آنها را به زبان نیاورد.


پس از پایان بازی استقلال و شکست سنگین مقابل رقیب سنتی علی کریمی حرف هایی زد که بدون شک در روزهای آینده فوتبال ایران را تکان خواهد داد.او که حسابی شاکی به نظر می رسید خطاب به عزیز محمدی رییس سازمان لیگ برتر گفت:«امیدوارم آقای عزیز محمدی شب سرش را راحت روی زمین بگذارد و بخوابد.کجای دنیا بازی های لیگ را لغو می کنند و بازی جام حذفی برگزار می کنند؟بعد هم بهانه می آورند و می گویند در 48 ساعت نمی توانیم دو تا بازی را در ورزشگاه آزادی برگزار کنیم.اگر با ادعای حرفه ای شدن توانایی این کار را هم نداریم باید در ورزشگاه آزادی را گل بگیریم!که در بهترین ورزشگاه ایران نمی توانیم در دو روز دو تا بازی برگزار کنیم.»
کاپیتان پرسپولیس که به نظر از استعفای حمید استیلی خبر نداشت در مورد او گفت:«ماندن یا رفتن استیلی دوای درد ما نیست.مطمئن باشید استیلی اگر بداند فایده ای برای تیم ندارد خودش از تیم می رود.»
او اشاره ای هم به درگیری با کیانوش رحمتی می کند و حرف هایش را این طور ادامه می دهد:« یک سری از بازیکنان هستند که در فوتبال آدم را کتک می زنند و بعد می گویند ببخشید!مگر مگر فوتبال چقدر ارزش دارد که آدم را در آن می زنند و می کشند و بعد توقع دارند با یک عذر خواهی همه چیز ختم به خیر شود.در بازی قبل با تراکتور امیر حسین صادقی طوری من را زده که هنوز جایش درد می کند.اگر باور نمی کنید دوربین هایتان را خاموش کنید تا کبودی اش را نشانتان بدهم.»

اما حرف های پایانی علی کریمی.آنجا که او دوباره بحث را به برنامه ریزی سازمان لیگ و عزیز محمدی می کشاند و می گوید:«فکر می کنم همه باید جوانمرد باشند.از عزیز محمدی گرفته که در راس فوتبال لیگ برتر است تا همه بازیکنان.اصلال عزیز محمدی که همه فوتبال را در دست دارد چه کاره هست؟من چیزهایی از او می دانم که گفتنی نیست.خیلی خودم را کنترل می کنم که حرف هایم را نزنم.شاید اگر در این مورد حرف بزنم محروم شوم و فوتبالم تمام شود اما مطمئن باشید اگر قرار باشد فوتبال را کنار بگذارم این حرف ها را می زنم اما شک نکنید که پس از حرف های من عزیز محمدی هم جایی در فوتبال نخواهد داشت.»

او در پایان در مورد اینکه چرا اینقدر تند مصاحبه کرده و در مورد عزیز محمدی حرف می زند گفت:«برای اینکه به مرزی رسیده ام که مجبورم.اصلا این آقا چه کسی است؟شانس بیاورد که من حرف هایم را نزنم اگر نه باید از فوتبال برود.»

+299
رأی دهید
-39

real_patriot - واشنگتن - آمریکا
مرگ بر عزیز محمدی
جمعه 18 آذر 1390 - 23:35
mosibat - انگلستان - انگلستان
با ختیم تبریک به استقلالیا ، علی‌ کریمی‌ مطمئن باش مثل تو دیگه به فوتبال ایران نخواهد آمد همونجور کا مثل کریم باقری پیدا نشد یا احمد رضا عقاب اسیا .تو این باز ی هم فقط ۳ نفر بودیم علی‌ کریمی‌ ،رضایی ، نرری، با مازیار .، به فد را سییون باختییم
جمعه 18 آذر 1390 - 23:57
pandora - کلن - آلمان
‌هه!این که بزرگ و ستاره و کاپیتانشون باشه می‌خوای بقیه چی‌ باشن.حالا هی‌ بندازید تقصیر این و اون.گل اول رو دیدی؟اندو توپ رو داد به امیرآبادی اونم اومد جلو،چند ثانیه وقت داشت،مجتبی‌ رسید بعد یه چیپ ساده و یه ضربه و گل!بازیکنان لنگ همه مثل ماست!!!گل دوم رو دیدی؟سوتی حقیقی‌ با اونهمه ادعا!اشکای میثاق میگفت یعنی‌ من از این هم ضعیف ترم که می‌شینم رو نیمکت؟؟؟ممدو تال هم مثل شیث آی‌ بدو آی‌ بدو دنبال فرهاد!اما این‌یکی بر عکس شیث فرهاد رو زد و پنالتی !! گل ۳سوم رو دیدی؟مدافعان لنگ به هم میگفتن پ کوو پ ؟شریفات رو میگفتن که مثل فشنگ نفهمیدن از کجا اومد و تک به تک شد و بازم حقیقی‌ سوراخ و گل !! حالا اینا تقصیر کیه؟عزیز محمدی؟مصدوم دارید؟یه نگاه به ۱۱تا بازیکن لنگ کن،خط میانی و حمله همه ستاره بودند!به جز اون ممدو تال همه یا سابقه ملی‌ دارند یا سالهاست تو لیگ برترند.زارع،نوری،بادامکی،کریمی‌،اولادی،رضائی،فشنگچی،شیری،حقیقی‌،نور محّمدی.این بازی رو میگید زود بود آماده نبودید،از اول فصل چی‌ بودید؟دربی رفت چی‌ بودید؟جمعش کنید بابا
شنبه 19 آذر 1390 - 00:04
pandora - کلن - آلمان
فیلم ۲ روز قبل از دربی رو ببینید،نظری باشگاه لنگ هست و جناب کاپیتان نشست لپه پاک می‌کنه.یه بچه میاد توپشو میگیره،عصبی می‌شه تکل خشن میزنه و بعدم با کیانوش اون رفتار رو می‌کنه.دیگه میثم سوسکت کرد چرا قاطی‌ میکنی‌ جناب بیجنبه؟؟جریان خیّر بودن و پیرهنت و دستبند سبز و اینا سر جاش،دمتم گرم،منم قبولت دارم.اما توی این بازی و مصاحبه بعد بازی هم نشون دادی که اصلا جنبه نداری و حقیقت رو جوری که دلت می‌خواد میگی‌ نه جوری که بوده و هست.
شنبه 19 آذر 1390 - 00:04
pandora - کلن - آلمان
این بهنویس هم همیشه رو اعصابه،نذر‌ی باشگاه لنگ بوده،که اتفاقا چندتا استقلالی هم توش بودند،دیدنش خالی‌ از لطف نیست. https://www.footballitarin.com/video_page.php?id=763
شنبه 19 آذر 1390 - 00:13
korosh2500 - برمینگام - انگلستان
واقعاً جوانمردی .آقای علی‌ کریمی.شما انسانی هستی‌ که به بودنت خیلی از ما‌ها افتخار میکنیم .مخصوصا در ایران امروزی.
شنبه 19 آذر 1390 - 00:30
pandora - کلن - آلمان
ضمنا اگه قرار باشه تیمی به برنامه ریزی اعتراض کنه اون استقلال هست چون ۳ روز دیگه باید در لیگ بازی کنیم امروز هم ۱۲۰ دقیقه بازی سخت داشتیم.اما لنگ ۲ روز بیشتر از ما استراحت می‌کنه.پس ما هم از الان بیام جو بسازیم.طبیعی هست تیم خسته هست اما دفعه اول نیس این بالا سر استقلال میاد آخرین بارش همین بازی با صبا بود!فوتبال ایران همینه دیگه،باید ساخت.عزیز محمدی هم یکی‌ مثل بقیه سردار‌ها معلومه چه ...دیگه.علی‌ کریمی‌ بهتر بود ضعفای تیمش رو ببینه نه اینکه تقصیر رو مثل بچه‌ها بندازه گردن برنامه ریزی.از همچین مرد بزرگی‌ بیشتر از این انتظار میره.اما دمش گرم که همیشه حرفش رو میزنه!با اینکه بهونه خنده داری بود اما در اینکه فوتبال پر از این آدمای مزخرف شده شکی نیست
شنبه 19 آذر 1390 - 00:41
1k adame sadegh - تورنتو - كانادا
سردار عزیز محمدی یک مفت خور دیگر مثل دیگر سردارانی که در نهادهای دیگر هستند که بدون هیچ تحصیلاتی یا تجربهٔ فوتبالی یا ورزشی شده همه کارهٔ فوتبال آخوندیسم.
شنبه 19 آذر 1390 - 00:52
Hamid1970 - ارواین - امریکا
مطمئن باش اول تو بی جنبه و لنگ باید از فوتبال بیرون میره
شنبه 19 آذر 1390 - 01:17
Hamid1970 - ارواین - امریکا
بابا یکی به این اقا بی جنبه بگه تو بسیجی هستی عزیز محمدی سردار،سلسل مراتطب مراعات بشه .از روزی که تکل شدید روی حسینی رفتی ارزشت شده صفر.رحمتی کارت نداشت فقط دید حرکتت غیر ورزشی بود همین بی جنبه.
شنبه 19 آذر 1390 - 01:28
zoroye iran - وين - اتريش
مردم عاقل همه چیز رو میدونند بازیهای سیاسی و پشت پرده رو فقط نابخردان هنوز تو خواب زمستونی خودشون هستند و بیدار نمیشن درود بر شرفت علی کریمی
شنبه 19 آذر 1390 - 01:37
fdsa60 - تهران - ایران
خدایی راست میگه یک سری از بازیکنهای مثل حیوانات وحشی به بقیه بازیکنها حمله میکنند و بعد بایک لبخند تمسخر آمیز میگویند شرمنده ببخشید.
شنبه 19 آذر 1390 - 01:50
باريك بين - تهران - ایران
ادم خوبه که جنبه باخت رو داشت باشه. البته این باخت نبود له شدن بود. اخه زمان بازی واسه دو تا تیم یکی بود. یکی نیست بگه میخواستین به بازیکن هاتون ادب یاد بدین تا محروم نشن.
شنبه 19 آذر 1390 - 01:55
zoroye iran - وين - اتريش
فوتبال ما افتاده دست سیاسیها و سرداران سپاه ، عزیز محمدی شده همه کاره فوتبال ما وقتی عزیز محمدی و تاج و فتح الله زاده در فوتبال ما تصمیم گیرنده میشن همین میشه نا عدالتی و کم شدن سهمیه آسیا و نابودی فوتبال ما اینقدر حرف برای گفتن هست که نه حوصله ای هست و نه نه گوش شنوا
شنبه 19 آذر 1390 - 01:56
Azadikhah - تكسل - هلند
درود بر علی‌ کریمی‌
شنبه 19 آذر 1390 - 06:23
atalmatal2202 - اهواز - ایران
قبل بازی کرکری می خونن بعد بازی زر می زنن !! همه دنیا دیدن تو درگیری با کیانوش رحمتی جریان و مقصر کی بود پس بی خودی زر نزن .
شنبه 19 آذر 1390 - 03:25
bahala - سیسیل - ایتالیا
حق با علی کریمیه٬وقتی که چهار تا بسیجی و سپاهی توی فوتبال ایران تصمیم گیری می کنند نتیجه همین . میشه و تا اینها هستند فوتبال ایران به جایی نمی رسه.
شنبه 19 آذر 1390 - 04:01
hamed78500 - تهران - ایران
من استقلالی هستم ولی واقعا علی کریمی قبول دارم کارش خیلی درست زیر بار حرف زرو نمیره ایشالا که زودتر بگه که این الکی سردار کیلویی گورشو گم کنه بره هرچی نظامی اشغال میارن تو فوتبال بابا ما ورزش سیاسی نمیخوایم کیو باید ببینیم
شنبه 19 آذر 1390 - 04:13
dkdk - اسلیس - دانمارک
من با اینکه پرسپو لیسی‌ هستم میگویم که ما بازیکن در حد تیم پ نداریم.بازیکنانی که در استقلال هستند با هر مربی نتیجه میگرفتند.کار اصلی‌ را بازیکن انجام میدهد و مربی‌ نقش زیادی ندارد.این بازیکنان استقلال با هر مربی‌ نتیجه می‌گیرد.اگر پرسپو لیس بازیکنانی در حد خودش داشت و میباخت عجیب بود نه‌ حالا که اصلا بازیکن ندارد.هر تیمی که بد بعضی‌ کند مستحق باخت است .
شنبه 19 آذر 1390 - 04:17
آبی ترین - تهران - ایران
راجع به کیارحمتی چی گفت ؟ خوشم اومد کیا اصلاً بهش نگاهم نکرد.
شنبه 19 آذر 1390 - 04:31
مهران خان - تهران - ایران
شک ندارم کریمی درست میگه . وقتی یک "سردار سپاهی" به نام عزیزمحمدی با یه سر رسید زیر بغلش واسه تمام فوتبال یه کشور برنامه ریزی می کنه ، بهتر از این نمیشه .
شنبه 19 آذر 1390 - 04:43
IRANI AZAD-1361 - اصفهان - ایران
علی جون همیشه سلامت باشی و خیلی مواظب خودت باش اینها که متاسفانه کم نیستند در راس سیاست تو جامعه دارن جولان میدن خیلی خطر ناکند
شنبه 19 آذر 1390 - 05:28
massoudoslo - اسلو - نروژ
علی کریمی درست میگه در ضمن دلش هم یه کمی پره . ولی از عزیز محمدی اصلا یه گرم هم خو شم نمیاد !
شنبه 19 آذر 1390 - 06:49
red.boy - تهران - ایران
1- جباری: در ایران کریمی الگوی من هست (برنامه 90). 2- تیموریان: الگو ورزشی من کریمی هست. 3- عمران زاده : لایی خوردن از کریمی که اشکالی ندارد، کریمی خودش یک تیم هست. 4- زندی: کریمی اگه اراده میکرد جز 10 بازیکن برتر تمام تاریخ فوتبال جها نبود. اینا فقط استقلالی هاش بودن. بلاژویچ: کریمی اگر ایرانی نبود در بارسا یا رئال توپ میزد. ماگات: اگر کریمی در اروپا بود بارن توان مالی برای خرید اونو نداشت چون قیمتش خیلی گران میبود. دایی: کریمی مشاوران خوبی نداشت وگرنه در رئال یا بارسا باید بازی میکرد. ماهینی: بازی کردن در کنار کریمی بزذرگترین ارزوی زندگی من بود و هزاران دست از این مطالب. ولی طبیعی هست یه بدبختی مثل تو این حقایق رو بر نتابه و چرتو پرت بگه
شنبه 19 آذر 1390 - 06:38
کاپیتان - تهران - ایران
به آبیها تبریک می گم اما بردن این پرسپولیس افتخار نداره. تیمی که سر جمع 5 تا آدم به درد بخور توش نیست. حالا این وسط یکی پیداشده که سرش زیر بغل هیچ کسی نبوده و داره درد دل می کنه و از بدبختیهای این فوتبال می گه ، اونوقت بعضی از بی جنبه ها دارن گلوشون رو پاره می کنند و رجز می خونند. جالب تر این که توهین به طرف مقابل هرگز نباید فراموش شود (چه هنگام برد و چه هنگام باخت).
شنبه 19 آذر 1390 - 07:06
marsel - تهران - ایران
pandora - کلن - آلمان: ببند دهنتو! خبر چی نوشته تو داری چه جفنگیاتی میگی! لابد فکر کردید تیم پرسپولیس رو بردید! یه خورده این جانواران نظامی از این تیم فاصله بگیرند بعد ببینم آرزوی مساوی میکنی یا نه!
شنبه 19 آذر 1390 - 08:25
فقط علی کریمی - منامه - بحرین
علی کریمی هر چی باشه از اون فتح الله زاده که پیشونیش از داغ گناه سیاه شده بهتره ما بد شانسی دست در دست هم داده ولی شما که ادعا میکنید تو اسیا خودتون و نشون بدید.
شنبه 19 آذر 1390 - 08:59
metti - تهران - ایران
توی مملکتی که همه چیزش برعکس است و فرومایگان برجای بزرگان تکیه زده اند. اس تقلال باید هم بر پرسپولیس پیروز شود !!!. "قـــــــــــــــــــــرمـــــــــــــــزتــــــــــــــــــه"
شنبه 19 آذر 1390 - 09:24
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
این کریمی هم اخلاقش کپی اون داییه..جنبه باخت ندارن همیشه میخوان خودشون بهترین باشن..الانم که بهترین فرصته واسه محبوب قلبها شدن:))کسی نمیگه چرا اول فصل کریمی اومد لنگ با کاشانی چه لاوی میترکوندن..کریمی توهر تیمی میره گند میزنه به تیم:))))یه زمانی خوب بود تموم شد رفت:)از لحاظ تجربه مرتضی اسدی ترکتور هم از کریمی بهتر بلده تیمو جمع کنه:)فوتبال ایران سیاسیه و همه این مشکل دخالتهای سیاسیونو دارن ولی از لحاظ فوتبالی تیم و طرفداری حال میکنه که تیمش درست خرید میکنه با بی پولیها و سرمربی خوب داره خوب تمرین میکنن انتخابای خوب دارن همدلند وبازیهای زیبا انجام میدن:)ولی تیمی که نتیجه نگیره سریع بهونه سیاسون:)))))کرکر خنده..شدت سوزش کاملا معلومه:)سوبله چوبله ها..
شنبه 19 آذر 1390 - 09:43
keihan - آخن - آلمان
خدایا ببین کار بکیده که یه مشت استفراغی واسه ما شاخ شدن.
شنبه 19 آذر 1390 - 10:19
zoroye iran - وين - اتريش
دیروز باید پرسپولیس مثل بقیه تیمها در لیگ بازی میکرد نه در حذفی بعضی‌ عقده دارن و چرت میگن تا دیدن این همه محروم و مصدوم دارن مزدور سردار بزی رو زود عالم کرد چرا بازی‌های کیسه همیشه بد از پرسپولیس
شنبه 19 آذر 1390 - 11:28
Ace74 - دبی - امارات
قربون خدا برم .. واقعا ما مردم ایران عجب ادمهایی هستیم .. تا دیروز چه استقلالی و چه پرسپولیسی همه از علی کریمی تعریف میکردند ... اما امروز را ببینید .
شنبه 19 آذر 1390 - 11:51
pandora - کلن - آلمان
marsel - تهران - ایران. دوست داری مثل خودت با ادبیاتی که لایق لنگی هست جواب بدم ... لمپن؟:))پماد سوختگی و تشت آب سرد و کمپرس یخ استفاده کن به قول مموتی آب رو بریز همونجا که میسوزه،اینجوری خود به خود دهنت بسته می‌شه و بجاش فکرت باز می‌شه !اینقدر هم توهم نزن،از روز اول تا الان سوراخ بودید و زیر سرورتون.حالا هی‌ بهونه بیار ما بیشتر بخندیم،سیاسی نظامی:))۲۴-۱۷ !!۴تا باخت بدون ۱ گل زده،لنگ پاره پاره
شنبه 19 آذر 1390 - 11:41
saman88 - اربیل - کوردستان عراق
من بە عنوان یک غیر ایرانی واقعا بە علی کریمی افتخار می کنم و دوستش دارم، هەمچین بازیکنی نە تو ایران بلکە در اسیا هم دیگە پیدا نمیشە، شما ایرانیها چە استقلالی باشیدا یا پرسپولیسی باید بهش افتخار کنید، چون واقعا جوانمردە، دوستش دارم.
شنبه 19 آذر 1390 - 12:51
choobin - مانیلا - فیلیپین
پرسپلیسیهای لنگی آخه یه بار دو بار.....بابا سولاخید دیگه،۴بار پشت سر هم باختید هنوزم طرفداری می‌کنید.آخیی.. خوبه تعصب داشته باشید چون کار دیگه نمیتونید بکنید.
شنبه 19 آذر 1390 - 13:57
red.boy - تهران - ایران
حسودان کریمی امدن. یک کریمی یک جهان یک پرسپولیس ای فدای ناز شصتش هست و نیست
شنبه 19 آذر 1390 - 14:05
pandora - کلن - آلمان
انگار یکی‌ از علائم توهم شدید،تب ۴۰ درجه و هزیون هستش:))خوب میشی‌ بابا جان،خوب میشی‌ عقده‌ای‌ جزغاله...و باز هم خنده=))
شنبه 19 آذر 1390 - 15:27
Hamid1970 - ارواین - امریکا
مثل اینکه سردار روییان را فراموش کردید که چطوری داره پول ملت ایران می ریزه سر این لنگ ،من نمی دانم این بلبلان خاموش لنگی روز باخت تیمشان کجا بودن.دوستان عزیزم pandora کلن-المان وAshkan -m2013 استانبول ترکیه این برد را به شما دوستان عزیز و همه ابی دلان تبریک می گویم،به امید موفقیت
شنبه 19 آذر 1390 - 15:49
ensanam arezoost - خارگ - ایران
. red.boy - تهران - ایران. 1- جباری: در ایران کریمی الگوی من هست (برنامه 90). 2- تیموریان: الگو ورزشی من کریمی هست. 3- عمران زاده : لایی خوردن از کریمی که اشکالی ندارد، کریمی خودش یک تیم هست. 4- زندی: کریمی اگه اراده میکرد جز 10 بازیکن برتر تمام تاریخ فوتبال جها نبود. اینا فقط استقلالی هاش بودن. بلاژویچ: کریمی اگر ایرانی نبود در بارسا یا رئال توپ میزد. ماگات: اگر کریمی در اروپا بود بارن توان مالی برای خرید اونو نداشت چون قیمتش خیلی گران میبود. دایی: کریمی مشاوران خوبی نداشت وگرنه در رئال یا بارسا باید بازی میکرد. ماهینی: بازی کردن در کنار کریمی بزذرگترین ارزوی زندگی من بود و... saman88 - اربیل - کوردستان عراق. من بە عنوان یک غیر ایرانی واقعا بە علی کریمی افتخار می کنم و دوستش دارم، هەمچین بازیکنی نە تو ایران بلکە در اسیا هم دیگە پیدا نمیشە، شما ایرانیها چە استقلالی باشیدا یا پرسپولیسی باید بهش افتخار کنید، چون واقعا جوانمردە، دوستش دارم...........سپاسگزارم از شما و متاسفم برای آنهایی که از روی حسادت و تعصب نظر میدن
شنبه 19 آذر 1390 - 17:59
afshinmehr1351 - کرج - ایران
من با اینکه استقلالی هستم ولی تا دیروز علی کریمی رو بخاطر دستبند سبز بستنش دوست داشتم ولی از دیروزبا وحشی بازیش که جلوی همه به کس دیگه حمله کردو از جنبه کمش که بعد از تکل ناجوانمردانه اش تازه طلب کارم شده فهمیدم که اکثر لنگی هابی جنبه و خودبزرگ بین هستند.بابا سوراخ شدین همه دیدن دیگه گریه کردن و جر زدن نداره!خدا وکیلی دم اس اس ها گرم .هر وقت باختند سرشون رو پایین انداختن و اینهمه زر مفت نزدن.
شنبه 19 آذر 1390 - 18:15
pandora - کلن - آلمان
Hamid1970 - ارواین - امریکا. مرسی‌ آبیدل عزیز،خدا رو شکر می‌کنم که تا مدتها می‌تونیم به جزغاله شدن اینا بخندیم=))
شنبه 19 آذر 1390 - 23:07
1k adame sadegh - تورنتو - كانادا
قابل توجه تاجیها که حالا رنگ عوض کردن شدن استقلال. اون زمان هم ارتشبدها پشت شما بودند و پرسپولیس مردمی بود. حالا هم وقتی‌ عنتری نژاد بگه من استقلالی هستم دیگه تکلیفتون با مردم معلومه.جیره خور‌های حکومتی.یعنی هرز میپرید. ولی‌ پرسپولیس همیشه مردمی بوده و خواهد بود.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 01:45
mosibat - انگلستان - انگلستان
ایول حامد78500 HAMED78500
یکشنبه 20 آذر 1390 - 01:53
red.boy - تهران - ایران
ensanam arezoost - خارگ - ایران_ علی کریمی به گردن همه ما حق داره. همونجور که مرحوم حجازی به گردن همه حق داره. موفق باشی.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 09:47
elaheh85 - تهران - ایران
علی کریمی انسان محترم و قابل احترامی است ولی اینطور صحبت کردن در شان یک فوتبالیست مردمی نیست.این درست که عزیز محمدی اشتباه خیلی داره.ولی آقا شما که یک قهرمان ملی هستید بهتر نیست باختتون و به این و اون نسبت ندین.عروس بلد نیست برقصه میگه زمین کجه.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 21:08
elaheh85 - تهران - ایران
فقط استقلال.از صمیم قلب ارزو میکنم پرسپولیس به دوران شکوفایی برگرده.استقلال و پرسپولیس افتخاران ایران در اسیا هستند.وقتی اشکای بازیکنای پرسپولیس و میبینم حالم میگیره.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 21:13
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.