علم‌الهدی: ایران یک ربع ساعت در پایگاه فضایی نوآدا نفوذ کرد و هواپیمای جاسوسی آمریکا را به غرامت گرفت

علم‌الهدی: فریاد «لبیک یا حسین» در خیابان‌های نیویورک به گوش می‌رسد 

 

ایسنا نوشت:

 امام جمعه مشهد گفت: معنای مدیریت کردن امام زمان(عج) نسبت به مسائل این نیست که اگر ما هر کجای این مملکت در مدیریت خرابکاری کردیم، به اسم امام ‌زمان(عج) بگذاریم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، آیت‌الله "سید احمد علم‌الهدی"، در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مشهد مقدس که در رواق امام‌خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار ‌شد، ضمن تشکر از احساسات پاک و پرشور عزاداران حسینی، به تلاشها و برنامه‌های جالب آستان قدس رضوی در دهه اول محرم اشاره و از صدا و سیما به خاطر پوشش قابل توجه مراسم عزاداری امسال تشکر کرد و افرود: ما امسال عاشورای بسیار باعظمتی داشتیم و سرانگشت امدادهای غیبی را در آن احساس می‌کردیم.

وی با اشاره به حوادث عاشورای سال 88، یادآور شد: دو سال قبل در عاشورای سال 88، جریان‌های استکباری یک عده اراذل و اوباش را تحریک کردند تا در دل قدرت اباعبدلله(ع) و کربلا، یعنی این مملکت، پرچم امام حسین(ع) را آتش بزنند و به عاشورا و اباعبدلله(ع) توهین کنند.

امام جمعه مشهد خاطرنشان کرد: دو سال از این قضیه بیشتر نگذشت و ما امروز شاهد عاشورایی بودیم که فریاد "لبیک یا حسین(ع)" در خیابان‌های نیویورک و کنار گوش استکبار و آمریکا بلند شد.

وی ادامه داد: تا به حال به "بیداری اسلامی"، بهار عربی می‌گفتند و قضیه دموکراسی و این‌ حرف‌ها را مطرح می‌کردند، اما عاشورای امسال ثابت کرد بیداری اسلامی جهان اسلام رنگ حسین(ع) و صبغه‌ کربلا دارد.

آیت‌الله علم‌الهدی تصریح کرد:‌ جمعیت میلیونی یمن، که در بین اینها همه‌گونه مذهب اسلامی پیدا شد، همه با هم، "لبیک یا حسین(ع)" را فریاد می‌زدند. یعنی معلوم شد که این حرکت، اجابت دعوت اباعبدلله(ع) است و بحرین باعظمت‌تر. بحرین خونینی که امسال در واقع کربلای 61 را ترسیم می‌کرد و بحرین امسال، نماد کربلای 61 و شیعیان نماد یاران سید‌الشهدا(ع) و آل‌خلیفه هم لشکر عمرسعد و ابن‌زیاد بودند. این عاشورا و تاسوعا را ما تا به حال نداشتیم.

وی در ادامه به عزاداران لبنانی اشاره و خاطرنشان کرد: شما لابد در صفحه تلویزیون و گزارش‌های خبری، این جمعیت لبنان را دیدید. آدم این جمعیت میلیونی عزاداران لبنانی را می‌دید که با وجود تهدید رژیم اسرائیل، که گفته بود اگر شما بیایید ما جمعیت را بمباران می‌کنیم اینکه‌ اگر "سیدحسن نصرالله" به جمع عاشوراییان بیاید، بمباران می‌کنیم و می‌زنیم، این رهبر فرزانه و انقلابی و قهرمان با شهامت آمد،‌ در حالی‌که هواپیماهای رژیم اسرائیل بالای سر آنها در پرواز بودند،‌ جمعیت میلیونی یااباعبدلله(ع) می‌گفتند، آدم دلش آب می‌شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه به استغاثه به درگاه خداوند پرداخت و گفت: خدایا! امام‌حسین(ع) امروز ما، این است. هواپیمای رژیم اسرائیل آمده بود بالای سرشان و داشتند خودشان را در لحظه انفجار و تکه‌تکه شدن می‌دیدند اما میلیون‌ها زن و بچه و کوچک و بزرگ آمدند و می‌گویند یا حسین(ع)، پس چرا در کربلا 72 نفر بیشتر نبودند؟!

وی افزود: آدم لمس می‌کرد عاشورا دارد مدیریت می‌شود. این همه اسلام‌هراسی که دستگاه‌های تبلیغاتی کفار و استکبار در دنیا راه‌ انداخته‌اند، وهابیت پلید نجس‌العین این همه بر ضد شیعه و ولایت در دنیا تبلیغات راه انداخت، در همین یمن، وهابیت چقدر بر مردم مسلط شده، اما در عین حال از دل این تبلیغات ضدشیعه و ضد اسلام، عاشورای امسال درآمد. ما داریم سرانگشت غیبی یک آقایی را می‌بینیم.

 امام جمعه مشهد تاکید کرد: عاشورای امسال مدیریت می‌شد؛ عاشورایی نبود که مردم همین‌طور بریزند به خیابان‌ها و تصادفی پیش بیاید. نه‌خیر، عاشورا اداره می‌شد. معلوم بود یک کسی دارد این عاشورا را نه در ایران و کربلا و نجف بلکه روی کره‌زمین مدیریت می‌کند.

وی با اشاره به آنچه که برخی سوءبرداشتها از بخش‌هایی از سخنانش عنوان می‌کرد، گفت: برادران و خواهران!‌ بنده نه به عنوان نوع تفکر خیال‌پردازانه یک عده دکاندار ظهور، این حرف‌ها را می‌زنم، ولو اینکه بعضی سایت‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی ضد دین و غیر ارزشی در این مملکت به خاطر موضع‌گیریهای سیاسی و انحرافی که دارند، این حرفهای ما را می‌آورند کنار همان خیال‌پردازیهای دکاندارانی به نام ظهور می‌خواهند به مردم عرضه کنند، واقعیت این نیست.

آیت‌الله علم‌الهدی خاطرنشان کرد: من شما را به یک تحلیل، احساس، تدبّر و اندیشیدن فکری دعوت می‌کنم. نه حرفم خیالبافی‌های یک عده دکاندار ظهور است و نه انکار علم و فناوری است، علم و فناوری را هم قبول دارم. اما آنچه این دو سه روز قبل اتفاق افتاد و این هواپیمای فوق‌مدرن جاسوسی آمریکا را جان برکفان امام زمان(عج) با قدرت توانمند اندیشه الکترونیک خودشان تصرف کردند، آیا کاری عادی و مسئله‌ای معمولی بود؟

وی تاکید کرد: برادران! خواهران! فکر کنید از جنگ جهانی دوم تا چند سال قبل که شوروی از هم پاشید، آمریکا و شوروی دو قدرت دنیا رقابت نظامی داشتند، الآن هم آمریکا، روسیه و چین رقابت نظامی دارند. در طول این مدت چقدر پرنده‌های جاسوسی آمریکا در آسمان کره‌شمالی به پرواز درآمدند؟ چقدر پرندگان جاسوسی آمریکا در کشورهای مستعمره شوروی قبل و روسیه امروز که کارشناسان نظامی روسی با همه دانش الکترونیک در آنجا مستقرند به پرواز درآمدند؟ این مسئله‌ای که این چند روز در ایران اتفاق افتاد کجای دنیا سابقه دارد؟! در هیچ‌کجای دنیا اتفاق نیفتاده است. این مسئله، مسئله ساده‌ای نیست.

نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه "این مساله دنیا را تکان داده است"، ادامه داد: بعضی پایگاههای اطلاع‌رسانی اعلام کرده‌اند،‌ سازمان اطلاعات و امنیت انگلیس آماده‌باش داده‌ که ممکن است سپاه قدس از نظر تهاجم الکترونیک،‌ یک مرتبه تمام تشکیلات آنها را در دنیا از بین ببرد. اینها در مقابل قضیه هواپیمای جاسوسی آمریکا اعلام آماده‌باش کرده‌اند.

وی افزود: این مسئله کوچکی نیست،‌ این مدرن‌ترین هواپیمای جاسوسی و فوق‌پیشرفته آمریکا بوده است. این RQ-170 فوق‌مدرن است، یعنی یک مدل از این عقب‌تر که "برودتو" بود، خاصیتش این بود که اگر در پرواز از کنترل خارج می‌شد بلافاصله به مرکز خودش بازمی‌گشت و اگر کسانی که در مرکز آن را کنترل می‌کردند به صورت دستوری یا الکترونیک نمی‌توانستند آن را برگردانند، بلافاصله برای اینکه به دست کسی نیفتد منفجر می‌شد. در افغانستان، پاکستان و عراق در این چندین سال سابقه دارد که یکی دو بار هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی سقوط کرده، بلافاصله بلند شده‌اند و لاشه هواپیما را در آنجا بمباران کرده‌اند که خاکستر بشود و یک ذره‌اش به دست کسی نیفتد، این کارهایی است که در دنیا سابقه دارد.

 امام جمعه مشهد با تضرع به درگاه خدا، خاطرنشان کرد: هواپیما را بفرستند در خاک ایران،‌ در سامانه رایانه‌ای، این هواپیما را بچه‌های ما تصرف کنند؛ بچه‌هایی که می‌گویند "علی(ع) ولی‌الله"، بچه‌هایی که می‌گویند "یا زهراء(س)، بچه‌هایی که می‌گویند "یا مهدی(عج) ادرکنی"، این‌ها بروند در سامانه رایانه‌ای‌اش تصرف کنند، هواپیما را سالم بنشانند، تسخیر کنند و به تصرف خودشان دربیاورند و آمریکایی‌ها نفهمند!

وی تاکید کرد: آن لحظه‌ای که این هواپیما وارد خاک ایران شده، چه پدافند سریعی ما داریم که بلافاصله از ورود هواپیما خبردار شده و سریعتر از پدافند ما، فعالیتهای الکترونیک سربازان جان برکف امام زمان(عج) است که بلافاصله در سامانه رایانه‌ای این هواپیما تصرف کرده‌اند و قبل از اینکه مرکز مخابراتی‌اش باخبر شود، این هواپیما را گرفته‌اند و هیچ‌کس هم در دنیا نفهمیده است.

آیت‌الله علم‌الهدی گفت: در یک پایگاهی در آمریکا به نام پایگاه فضایی "نوآدا"، خلبانان آمریکایی مستقرند و هواپیماهای جاسوسی را در همه نقاط دنیا دارند هدایت می‌کنند، دستگاههای رایانه‌ای که به وسیله آنها دارند این هواپیماها را هدایت می‌کنند، در یک محیط حفاظت شده‌ای است که هم هوا و هم زمینش حفاظت شده و هم نفوذهای ویروسی و نفوذهای سیستم‌ها حفاظت شده است؛ در یک چنین فضایی دارند هدایت می‌کنند و این بچه‌های ما در این مملکت از کجا به آن فضا دست پیدا کردند؟! از کجا توانستند در آن پایگاه نفوذ کنند؟! و از کجا توانستند با نفوذ به آن پایگاه در یک فاصله‌ای کمتر از حتی یک ربع ساعت از هواپیما باخبر شوند، بگیرند، پایین بیاورند، سالم فرود بیاورند و تصاحب کنند و آنها نفمند، اینها چه‌طور توانستند این کار را بکنند؟!

وی با بیان اینکه "اینها(آمریکاییها) می‌گویند {ایرانیها} این کار را نکرده‌اند و تصادفی بوده؛ در حالی‌که این قضیه سابقه دارد"، خاطرنشان کرد: دشمن ما الحمدلله خواب است. حضرت زین‌العابدین(ع) فرمودند: "الحمدلله الذی جعل اعداءنا من الحمقاء"، وجود اقدس امام زمان(عج) مغز و پیش‌بینی را از اینها گرفته است.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه به سابقه این نوع اظهارنظرها اشاره کرد و گفت: در 10 آگوست 2010، سیدحسن نصرالله در لبنان مصاحبه کرد، اسنادی را ارائه داد که این اسناد را هواپیمای جاسوسی اسرائیل از لبنان در ترور رفیق حریری گرفته بود، آنچه را که آنها عکسبرداری کرده بودند، سید حسن نصرالله به عنوان سند ارائه داد. یک عده گفتند اینها از کجا به این اسناد دسترسی پیدا کردند؟! و بعضی‌ها احتمال دادند این نفوذ در سامانه رایانه‌ای هواپیماهای بی‌سرنشین اسرائیل بوده، اسرائیل هم تکذیب نکرد.

 وی تاکید کرد: آقا! حزب‌الله یعنی ما. سیدحسن نصرالله یعنی عمامه به‌سر، از تبار سیدالشهداء (ع) و از تبار رهبری این نظام. در آگوست 2010 این مسئله روشن شد که میوه‌های دل امام زمان(عج) و سربازان بقیه‌الله(عج) از این عرضه و قدرت برخوردارند و الان هم نمونه دومش را نشان داده‌اند.

امام جمعه مشهد خاطرنشان کرد: آن‌چیزی که برای ما مهم است این است که، آیا این فناوری بود؟ این علم تنها بود؟ اینکه یک مرتبه تمام دستگاههای آمریکایی خوابشان ببرد، عزیزان جان برکف ما بیدار و هوشیار باشند، ورود هواپیمایی را که شاید چند دقیقه بیشتر از خاک افغانستان فاصله نگرفته است، پدافند ما بفهمد، از مرکز الکترونیک ما مبادله اطلاعات بکند، اینها بلافاصله بروند وارد پایگاه فضایی نوآدای آمریکا بشوند و در سامانه رایانه‌یی آن تصرف کنند، همه‌اش هم در کمتر از یک ربع، آیا واقعا این فناوری است؟!

وی تاکید کرد: ما منکر فناوری و علم نیستیم، اما این توجه، بیداری، هوشیاری و این خواب دشمن هم فناوری است؟! برادران! خواهران! این انگشت غیبی وجود اقدس بقیه‌الله(عج) است. این مدیریت امام زمان(عج) است.

آیت‌الله علم‌الهدی تصریح کرد: معنای مدیریت کردن امام زمان(عج) نسبت به این مسائل این نیست که اگر ما هر کجای این مملکت در مدیریت خرابکاری کردیم به اسم امام‌زمان(عج) بگذاریم. آنجایی که دیگر علم، فناوری، قدرت و بشر نمی‌تواند قصه را حل کند، وجود اقدس امام زمان(عج) حل می‌کند.

وی یادآور شد: دو بار آمریکا در سرزمین امام‌رضا(ع) تصرف کرد. یک بار در اردیبهشت سال 59، جریان طبس که آن روز طبس جزو استان خراسان بود که به آن ذلت دچار شدند. این دفعه دوم است. اینها وارد سرزمین خراسان می‌شوند، به استان خراسان تجاوز می‌کنند و این ضرب شست را وجود اقدس امام زمان(عج) به آنها نشان می‌دهد.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: الان آمریکا وحشتش گرفته است. تمام اتکایش به قدرت اتمی‌اش است. اینهایی که در یک هواپیمای بدون سرنشین این‌قدر پیچیده نفوذ کردند،‌ اگر آمریکا فردا بخواهد یک حمله اتمی بکند، خب اینها با این نفوذشان، آن بمب اتم را روی خاک سفید پیاده خواهند کرد.

 وی ادامه داد: خبرگزاریهای دنیا به تحریک آمریکا منکر شدند و گفتند که هواپیما به دست ایرانی‌ها نیفتاده است. گفتند سقوط کرده، نابود شده، معلوم نیست چه شده است، خوشبختانه دیروز فیلم خبرگزاری نسیم از این هواپیمای سالم در دست نظامیان امام زمان(عج) رونمایی کرد، هرکس می‌خواهد برود روی پایگاه اطلاع‌رسانی Nasimonline.ir، هواپیما را ببیند که دست بچه‌های ماست. این را دیروز رونمایی کردند و فرمانده غیور هوا فضای سپاه پاسداران هم اعلام کرد، این هواپیما، سالم در دست ما هست، اگر کسی منکر است بیاید و ببیند.

امام جمعه مشهد گفت: چند سال پیش یک قایق تندروی آمریکایی به دست سپاهیان اسلام افتاد،‌ گفتند این قایق آن‌قدر فناوریش پیچیده است که کسی نمی‌تواند از آن استفاده کند. گفتند نمی‌شود اما ما امروز از آن قایقهای تندرو تولید انبوه کرده‌ایم و تحویل یگان دریایی سپاه پاسداران و نیرویی دریایی در خلیج فارس و دریان عمان داده‌ایم. حالا وقتی همین هواپیمای RQ – 170 شما، تولید ایران آمد و روی ناوگانهای شما در دریاهای دنیا پرواز کرد و از همه جنبشها و حرکات شما برای دستگاههای اطلاعاتی ما عکسبرداری کرد، می‌فهمید که این هم می‌شود.

وی با تضرع و استغاثه به درگاه خدا، خطاب به نمازگزاران جمعه، گفت: این مزد اشکهای شماست. این مزد یا حسین(ع) گفتن‌ها در این مملکت بود. آقا بقیه‌الله(عج) بنا دارند اجر شما را نقد بدهند، همین‌جا می‌دهند اجر و مزد را. این مزد توسلهای شما به ائمه اطهار(ع) و اشک‌ریختنها برای مظلومیت سید‌الشهداء(ع) و عزیزان ایشان بود. چون شما با امام زمان(عج) هم‌ناله شدید، امام زمان(عج) مزد و اجر را دادند. بدون این هم ما هم‌ناله هستیم.

+63
رأی دهید
-191

IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
خریت نه به علف خوردن است!( دور از جونه خر!) ۱ ماکت توی تلویزیون نشون میدن که اونم چادر سرش کردن! اگر اینقدر عرضه دارین ۱۰۰‌ها هواپیما که همه روزه از طرف دولتهای پر افتخار ه اسرائیل، آمریکا،ناتو بر فراز ایران مشغول تهیه عکس،فیلم و گزارش هستند را پایین بکشید! ای‌ آخونده ابله بمیر که خیلی‌ بی‌ سوادی
جمعه 18 آذر 1390 - 18:00
Azadikhah - تكسل - هلند
اینم جک جالبی‌ گفت! فقط بعضی‌ها از این امام جمعه‌ها منتظرند یک خبری بشه بیان حرفایی بی‌منطق و بلوف تحویل ملت بدن!
جمعه 18 آذر 1390 - 18:14
ekman - شیراز - ‫ایران
دزدیدن تکنولوژی دیگران که افتخار ندارد،اگر امام زمان توانست چنین هواپیمای جاسوسی مدرن درست کند،آنوقت پزش را بدهید،
جمعه 18 آذر 1390 - 18:18
red mist-37 - اصفهان - ایران
یاد خدا این دیگه کیه؟؟
جمعه 18 آذر 1390 - 18:21
amoo uk - ليدز - انگليس
. وزارت امور خارجه انگلیس دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی را به عنوان دفتر حافظ منافع انگلیس در ایران معرفی کرد!
جمعه 18 آذر 1390 - 18:29
iranianus - منچستر - انگلستان
شتر در خواب بیند پنبه دانه ...آقای آخوند خپلو ..مزد کیو داد؟ عوضی‌ به ملت چی‌ میرسه آخه؟ چرا ملتو ساده گیر اوردین؟ گور بابای خودتونو . ...خبر نداری چند هزار خانوار شب گشنه می‌خوابه.لعنت به جمهوری اسلامی ..مرگ بر حکومت آخوندی...
جمعه 18 آذر 1390 - 18:04
شنقول - ساتهمپتون - انگلیس
بابا اینا خیلی‌ جو گیر شدن ، دیگه خدا رو هم بنده نیستن لول
جمعه 18 آذر 1390 - 18:43
darkoob-1390 - قم - ايران
شبیه پاپا نوئل هم نیستی‌ کلنگ ،،،
جمعه 18 آذر 1390 - 18:49
differenta - استکهلم - سوئد
من هم صدای یا امام زمانو میشنیدم تو دیسکو خیلی شور عجییبی بود
جمعه 18 آذر 1390 - 18:26
Babak4004 - کوالالامپور - مالزی
دوستان عزیزان سروران خواهش میکنم التماستون میکنم اگه انشاالله این حکومت سرنگون شد این یکی را واسه من بزاریدش قبلاً یکم دیر جنیدم جنتی رو یکی دیگه زنبیل گذاشته بود.
جمعه 18 آذر 1390 - 19:02
fdsa60 - تهران - ایران
مرزداران دلیرت جان بکف آماده جان فشانی در راه میهن هستند. صدها هزار آرش جان در کمان دارند - تیری اگر کاریست این عاشقان دارند.
جمعه 18 آذر 1390 - 19:53
Shahram khosh maram - تهران - ايران
ماشاالله حاج اقا چه اطلاعات الکترونیکی خوبی داره.
جمعه 18 آذر 1390 - 20:04
hameshehbahar - انگلستان - انگلستان
ین مزد اشکهای شماست. !!!!خاک بر سرتون پس برای فتح خود آمریکا خودتان را جر دهید ببینیم میشه یا نه!!!
جمعه 18 آذر 1390 - 20:19
compatriot - تورنتو - کانادا
کی‌ بشه مملکت از شر کثافتهائی مثل تو راحت بشه. به امید روزی که آخوند تو مملکت وجود نداشته باشه!
جمعه 18 آذر 1390 - 21:15
elaheh85 - تهران - ایران
نمیدونم چی بگم.اگر یکبار درست حرف زده باشه الان و تو این خطبه است.میدونستید تمام محافظان سیدحسن سپاهی هستند.ناو اسرائیل و تو جنگ 33 روزه ایران زده بود.لب مرز لبنان.اسرائیل سپاه ایران طونلی زیرزمینی حفر کرده بود و به خاک اسرائیل وارده شده بود و از آنجا نیروها و تانگاهای آنان را مورد هدف قرار میداد؟این خیلی خوبه که آمریکا ایران و دسته کم بگیره.نتیجه اش میشه همین هواپیما که الان دست ایرانه.ماجرای طبس هنوز عبرت آمریکا و نوکران و بردگانش نشده مثل اینکه.
جمعه 18 آذر 1390 - 21:29
Babak4004 - کوالالامپور - مالزی
Israel+USA=khodet+goh. تو یکی از رو نمیری?همه دنیا و سران سیا دارن میگن کار ایرانیا بوده تو یکی میگی ماکته.خیلی مزدور شوخی هستی وطن فروش. زنده باد ایرانی مرگ بر تمام دشمنان ایران چه حکومت فعلی چه اسرائیل
جمعه 18 آذر 1390 - 21:40
SIAVASHOMA - منچستر - انگليس
این الاغ ا لخدا حرف مفت می‌زنه شما ببخشید
جمعه 18 آذر 1390 - 22:12
red mist-37 - اصفهان - ایران
تو چقدر ساده ای؟. بذار یه کم زمان بگذره میفهمی قضیه چی بوده. این هواپیما فقط یه ماکته. چرا باور نمیکنید که نمیشه هکش کرد مگه ماشین کنترلیه؟ اگه واقعا سپاه کنترلش رو به عهده گرفته چرا دوباره بلندش نمیکنه تا دنیا ببینه که حرف سپاه درسته؟. اصولا یک تیم 180 نفری کنترل یک چنین هواپیمایی رو برعهده دارن با تجهیزات فراوان که طی چندسال ساخته شدن.. پس بحث کنترل اون به دست سپاه کاملا چرته.. می مونه بحث کپی که نه چین و نه روسیه درحال حاضر نمیتونن از روش بسازن مگه اینکه خیلی روش کار کنن..حالا بیا به من بگو وطن فروش اما خداییش بذارید زمان بگذره بعد وطنم وطنم بکن. من ایران رو دوست دارم اما حقیقت رو بیشتر.. پاینده باشید
جمعه 18 آذر 1390 - 22:27
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
باورم نمی‌شه که این انسان نماها اینهمه مزخرفات و توهّمات توی اون کلهٔ پوکشون داشته باشند. چه افسانه‌هایی‌ می‌بافند و چه روضه‌هایی‌ برای یه هوا پیمای جاسوسی میخوانند!!! حالا خوبه که این ماموتها هیچکدوم شون از تکنیک سر در نمیارند وگرنه چند صد سال هم برای سقوط این هواپیما روضه خونی میکردند.
جمعه 18 آذر 1390 - 22:19
kurosh-h - گوتنبرگ - سوئد
غربیها قمر مصنوعی دارند، ایران اسلامی قمر شمسی‌. فقط باید مواظب بود که قمر خانم و شمسی‌ خانم بدست صهیونیسم نیفتند. لبیک
شنبه 19 آذر 1390 - 00:17
1k adame sadegh - تورنتو - كانادا
آره همین روزها را بزودی خواهی شنید در خیابانهای تهران که عالم الهدا را به این تیر چراغ برق آویزان کنید و خامنه‌ای را به آن یکی‌ با فریادهای بلند ملت ۳۲ سال ستم دیده ایران.
شنبه 19 آذر 1390 - 01:22
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
بابک۴۰۰۴ - کوالالامپور - مالزی بی‌ سواد، حالا بازم میگم ماکت هست! میگی نیست؟ خلافشو ثابت کنید! شماها دلتونو خوش کردید به اسم امام زمان که اگر هم وجود خارجی‌ داشت از دست طرفدارانی مثل شما حتمأ خودکشی‌ میکرد . آقا بفهم و اینو بکن توی اون مغز ه کوچیکت که دوران تهوع اوره حکومته جهل و سیاهی به پایان رسیده،
شنبه 19 آذر 1390 - 01:08
hovakhshatare - تهران - ایران
ekman - جالب گفتی. آخه بابا این یابو از چیزی بیشتر از پالون الاغ سر در نمیاره چه برسه به هواپیمای فوق پیشرفته!
شنبه 19 آذر 1390 - 01:28
farhad352 - تهران - ایران
. البته تمامی عربده کشان جمهوری اسلامی و حتی خودت هم چون الاغی افسارت در دست دیگری است وتو را هم مانند دیگر خود فروختگان، در پس پرده چون مهره تسبیج به هر طرفی که می خواهد می چرخاند. ننگ بر تمامی پاپوسان و پاچه گیران و پاچه خواران پا بوس ولی وقیح سید علی گدا و تمامی ـ... های تازی مفت خور صدقه گیر و زالو صفت، و حامیان قاتل و وطن فروش آنان. زنده باد آزادی برای ایران و ایرانی
شنبه 19 آذر 1390 - 02:20
shahin-2ron2 - تورنتو - کانادا
سلام. ایران+اسرائیل+آمریکا+...=بیسواد. بابا وطن فروشا چرا اعصابتون خرده. حالا چرا آتیش گرفتین که جوانهای ایران پوز ارباب تونو زدن. نترسین بابا شماها ماهی‌ ۱۲۰۰ دلار تونو یا حقوق بیکاری تونو میگیرین چون دارین هر ماه کارگری می‌کنین و دلتون خوش خارج هستین و آزاد هستین.‌ها ها هاااا. شماها اگر تحصیلات داشتین و به خاکه ۷۰۰۰ ساله ایران که نسل به نسل توسط همین حیونا نابود شده احترام میذاشتین انقدر حرف مفت نمیزدین چون مساله خاک و اسم ایران هست نه رژیم. به امید پیروزی و پیشرفت ایران و کور شدن چشم حسودان و وطن فرشا که بخاطر حقوق بیکاری دارین تاریخ با ارزش ایران رو از بین میبرین ولی‌ کور خوندین ایرونی یعنی‌ مخ و شجاعت.
شنبه 19 آذر 1390 - 05:03
naghi-77 - لندن - انگلیس
درود بر سپاه پاسداران ایران واقعا کار بزرگی‌ انجام دادند اینا باشند که ایران دست کم نگیرند
شنبه 19 آذر 1390 - 11:18
hana257 - شیراز - ایران
گیریم حرف شما درست حالا میخواید با این هواپیما چکار کنید. آقای محترم مطالعه و تحقیق و .. در مورد این تکنولوژیها زمانی بوده که شما و همرزمانتان سوار بر خر بودید.
شنبه 19 آذر 1390 - 12:21
danial nabi - استكهلم - سوئد
بعضی‌‌ها فکر میکنند که این ماکته. خود را گول نزنید، خود آمریکا از این گند که زد اظهار پشیمانی کردند و قبول کردند که ایران روی دستشون بلند شد، حالا هی‌ بگید ماکته. تا ابد خود رو گول بزنید، کی‌ به کیه.
شنبه 19 آذر 1390 - 13:33
دستان - تهران - ایران
بابت این کتمان کردن حقیقت چه عایدتان میشود جماعت کودن پاچه خوار اجانب البته اگه در بین شما ایرانی واقعی باشه که مطمئنن نیست.صاحب هواپیما خود به شکست و تحقیرش اعتراف میکنه ولی شما عجب پوستکلفتید صد رحمت به کرگدن.لیاقت شما نوکری و بندگی دشمنان ایران است هر کسی بهایی دارد و بهای شما همین مقدار اندک در قواره خودتان است.
شنبه 19 آذر 1390 - 17:17
kurosh-h - گوتنبرگ - سوئد
حرف حساب حامیان رژیم چیه ؟ میخوان بگین رژیم تکنیک پیشرفته داره . از تو سوراخ آفتابه هواپیما را ردیابی کردن که اینقدر بشکن نداره. سیفون را زود بکشید تا نتیجه زور زدنهای علمی‌ شما بر ملا نشه !
یکشنبه 20 آذر 1390 - 01:07
1k adame sadegh - تورنتو - كانادا
شاهین-۲رون۲ - تورنتو - کاناداnaghi-۷۷ - لندن - انگلیسدستان - تهران - ایران آخه مزدوران داخل و خارج کشور شماها آنقدر جیره می‌رسد که چشمها را بستید و فقط دهنها را باز کردید.یک چیزی هست اون بالاتر به نام عقل ، سعی‌ کنید یک کمی‌ استفادش کنید.ضرر نداره. جیره‌های آخر را بگیرید که پایان نزدیک است.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 01:59
massoudoslo - اسلو - نروژ
عجیبه اینطور هوایی و مسخره حرف زدن و شنیدن فقط اطراف ما ایرانی ها ست ! حتما نوادا یه جزیره کوچیک هستش که تو افریقاست !!!!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 18:22
elaheh85 - تهران - ایران
چه خبره اینجا.بابا بس کنید شما ایرانی هستید.چرا اینقد تو سر و کله هم میکوبید.این کار شما دشمن شاد کنه.یکم به هم احترام بذارید.مخالفان ایران که دهنو باز کردین و هر چی دلتون میخواد میگن.ما جیره خور نیستیم اگرم هستیم حقوق بگیر کشورمونیم.واسه دفاع از وطنمون احتیاج به جیره خوری نداریم.این شما هستید که با این طور نظر دادن نشان میدید حامیان آمریکا و نوکرانش در این سایت هستید.کدوم ایرانی وطن پرسته حتی با وجود مخالف بودنش با این حکومت از این پیروزی خوشحال نباشه.یه کم به خودتون بیاید.پیروز و موفق باشید.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 20:59
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.