نصب دوربین مدار بسته در کلاس‌ها برای کنترل دانش آموزان

در آینده دوربین‌های مدار بسته به داخل کلاس‌ها برده می‌شود تا کنترل بیشتر و بهتری بر عملکرد آموزشی کلاس‌های درس انجام شود. «این اقدام شما را به یاد کدام یک از ضرب المثل‌های معروف ایرانی می‌اندازد؟»

به گزارش جام جم آنلاین ،در حالی که دلیل استفاده از دوربین مدار بسته در کلاس درس دانش آموزان کنترل بیشتر و بهتر آنها ذکر شده است، اما همچنان شاهد هستیم که بسیاری از کلاس‌های درس در شهرهای مختلف از حداقل امکانات برخوردار نیستند.

همچنین در بسیاری از موارد مشاهده شده است که مدارس دولتی به شیوه‌ها و بهانه‌های گوناگون از والدین دانش آموزان پول دریافت کرده‌اند.یکی از دلایل دریافت پول از والدین همواره کمبود بودجه در مدرسه بوده است که البته والدین نیز به خاطر فرزندانشان در توان خود کمک کرده‌اند.

و در حالی معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش از کنترل دانش آموزان با دوربین مدار بسته سخن می‌گوید که به طور حتم نصب و استفاده از این ابزار در مداس و کلاس‌ها هزینه زیادی را برای آموزش و پرورش خواهد داشت.

اکنون شاهد هستیم که مدارس کشور با مشکل بخاری استاندارد روبرو هستند و در فصل گرما نیز سیستم خنک کنندگی مدارس با مشکل جدی مواجه است.

فاطمه قربان همچنین با تشریح جزئیات اجرایی نظام جدید 3 ـ 3 ـ6 از سال تحصیلی آینده، گفت: از اردیبهشت‌ماه سال 91 آموزش 45 هزار نیروی انسانی برای پایه ششم ابتدایی آغاز می‌شود.

وی تاکید کرد: والدین به هیچ عنوان دانش‌آموزان پایه پنجم را به کلاس‌های تست نفرستند؛ چرا که دانش‌آموزان وارد پایه ششم ابتدایی می‌شوند و هیچ گونه پذیرشی برای مدارس نمونه مردمی یا استعدادهای درخشان نخواهیم داشت.

+69
رأی دهید
-180

parvaz 1 - پلیموس - انگلیس
خواب دیدید خیر باشه. دوربین مداربسته توی کلاس درس؟؟ حتما فردا هم توی خونه های مردم! خر خودتونید با اون رهبر چلاقتون
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 12:54
oghab - هلسينكي - فنلاند
پس دوربینهای مدار بسته که در غرب هست برای چیه؟؟؟؟؟؟برای سلامتی‌ نه؟؟؟؟؟؟
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 12:57
Azadikhah - تكسل - هلند
من تا حالا در اروپا در هیچ کلاس درسی‌ ندیدم دوربین نصب بشه.مملکت به کجا داره میره خدا داند و بس! oghab: خیابان و مراکز مهم رو با کلاس درس یکی‌ میدونی‌!؟
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 15:06
Royan - بوخوم - آلمان
oghab - هلسینکی - فنلاند/توی کدام مدرسه در غرب دوربین مدار بسته گذاشتن که ما ندیدیم،ما بچه‌ها مون هم تو اروپا مدرسه رفتن هم تو آمریکا این دور بین‌ها کجا هستند؟/ این ضربل مثل که میگه یکی‌ میمرد زدرد بی‌ نوایی یکی‌ میگفت خانم زردک نخواهی برید این پول‌ها را خرج مدارس فقیر بکنید که میزو نیمکت و بخاری ندارند
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 16:00
hamid ereza - کیف - اوکراین
ضرب المثل‌های معروف ایرانی تا نباشد چوب تر فرمان نبرند گاو خر
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 17:30
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
توی اطاق خواب ملت هم یک دوربین مداربسته میذارن که همه چیزش اسلامی رعایت شه. مثلآ شب جمعه یه وقت نشه پنج شنبه.
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 18:54
mounes - ادليد - استراليا
چه خوب
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 21:50
shabhaye-barani - اکلند - نیوزلند
از چندین سال پیش کلاس‌های مهد کودک در ایران دوربین مادر بسته گذشته بودن خوب اینکه خیلی‌ خوبه اشکالی‌ نداره
جمعه 18 آذر 1390 - 03:10
man-malaysia - كوالالامپور - مالزي
محیط تحصیلی با اینکار خیلی خشک تر خواهد شد وموجب خستگی دانش اموزان رو فراهم میاره. ضعف فرهنگ وعقب افتادگی اخلاقی رو با دوربین نمی شه کنترل کرد
جمعه 18 آذر 1390 - 02:20
ali.R.faizi - میلان - ایتالیا
ازاین به بعد دانش اموزان نمی توانند درکلاس وقتی معلم نیست شوخی وشیطنت کنند
‌چهارشنبه 23 آذر 1390 - 05:46
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.