رئیس جمهوری سابق اسرائیل روانه زندان شد

رئیس جمهوری سابق اسرائیل روانه زندان شد

موشه کاتساو، رئیس جمهوری اسرائیل بین سال های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۷ میلادی، که در ارتباط با اتهامات مزاحمت و تجاوز جنسی، تلاش برای جلوگیری از اجرای عدالت و اتهامات دیگر مجرم شناخته و به هفت سال حبس محکوم شده است روز چهارشنبه، ۱۶ آذر (۷ دسامبر)، دوره محکومیت خود را در زندانی در نزدیکی تل اویو آغاز می کند.

آقای کاتساو، که زاده یزد در ایران است و در کودکی همراه با والدینش به اسرائیل مهاجرت کرد، در ژوئیه سال ۲۰۰۷ از سمت خود استعفا داد و در سال گذشته، دادگاه او را در ارتباط با پرونده اتهامی مجرم شناخت و ماه گذشته نیز دادگاه استیناف این رای را ابرام کرد.

موشه کاتساو که پس از سال ها خدمت در تعدادی از کابینه های اسرائیل سرانجام به سمت تشریفاتی ریاست جمهوری اسرائیل رسیده بود، در سال ۲۰۰۶ از سوی تعدادی از کارمندان زن سابق خود به مزاحمت و تجاوز جنسی متهم شد و این اتهامات به محاکمه و محکومیت او انجامید.

+79
رأی دهید
-47

ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
در اسرائیل ۷ سال زندان‌به جرم تجاوز-- هر کس که باشد!!! در ایران زندان که هیچ از بالا تا پائین رژیم تجاوز جنایت دزدی میکنند جایزه هم میگیرند!!!
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 09:12
Dara va sara - پرت - استرالیا
وقتی صحبت از اسرائیل میشه. انگاری اتیش به جون ننه ساندیس خورا انداختی. ولی امید دارم که عقل یک گرمی انها این رو بفهمه که انسان میتونه از دشمنشم درس یادبگیره....حالا هی کامنت بزارین. مرگ بر اسرائیل.
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 09:32
آرش و مجيد توكلى - پاریس - فرانسه
قابل توجه اقایون در ایران این همون اسراییلیه که از صبح تا شب بدشو میگین اخر دموکراسیه یاد بگیرید قانون واسه همه یکی هست ریس جمهور و کارگر هم نداره مجرم مجرمه دیگه باید مجازات بشه البته اگه چشم بینا و گوش شنوا داشته باشین که ندارین
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 09:48
feminism - لندن - انگلستان
عدالت کن که در عدل آنچه یک ساعت به دست آید _ میسر نیست در هفتاد سال اهل عبادت را .
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 10:01
sepehr79 - وین - اتریش
درود بر اسرائیل عادل و مرگ بر جیب بری ماست‌مالی ایران
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 10:26
دنیای وحشی - تهران - ایران
چقدر هم خواننده درپیت قبل از ایران کلاس میگذاشت که با این رییس جمهور سابق اسراییل که نژادش ایرانی است دوست است و عکسهایی را هم که بااو درسفرهایش به اسراییل گرفته بود به درو دیوار منزلش میخکوب کرده بود . درمورد محکومیت این رییس جمهور سابق اسراییل نیز فکر میکنم همین اصلیت ایرانی بودنش کار دستش داده و احتمالا یه کوچولو کینه ای که اسراییلیها ناخود آگاه به ایرانیها دارند باعث شده که حکم زندانش صادر شود وگرنه بقیه اعضای دولتی اسراییل نیز قطعا دست کمی از وی به لحاظ عیاشی و پدرسوخته بازیهایشان ندارند
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 10:51
massoudoslo - اسلو - نروژ
بازم هم اسرائیل نشون داد که کشور قانون مند و با فرهنگی هستش . کشور که قانون درش حکومت کنه موفق و قوی خاهد شد . ایران هم که از در عقب عمامه و صلوات و تکبیر صادر میکنه . برادران قاچاقچی و متجاوز هم که ما شا لله ایشالله قانون را لوله کردند خرج خودشان و رهبر عظیم الشان کرده اند .
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 12:24
kambizian - تهران - ایران
دنیای وحشی - تهران - ایران.خوشم میاد که اصلا کم نمیاری آقای وحشی.ببخشید آقای دنیای وحشی.
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 12:45
sajad1000 - بروکسل - بلژیک
به این میگن عدالت اجتماعی. اگه تو ایران اجرا بشه کل مقامات کشور و باید اعدام و زندانی کرد
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 12:54
Irene - لندن - انگلیس
حیفه تو ایرانی واقعا...
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 14:44
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
این هم ۱ نمونه دیگر از تسلط قانون و برابر بودن همه در برابر قانون در تنها کشور ه دمکرات خاور میانه اسرائیل. در حکومت جهل و جنایت اسلامی تجاوز میکنند جایزهٔ هم میگیرند! ننگ ابدی بر تو خامنه‌ای آخونده ۵ زاری رجاله که بوی تعفن حکومت کثیفت دنیا را گرفته. شولوم اسرائیل
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 17:52
sobhanjan - ابوظبی - امارات
مادر موشه کاتساو هنوز اونو با نام ماشالله صدا میزنه
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 21:42
elaheh85 - تهران - ایران
لعنت بر هر چی اسرائیلی خون خواره.اینان بازماندگان قوم یهود از نوع بدش هستن که موسی کریم الله هم در مقابل اینا کم آورد.همه که تو در دستگاه اسرائیل هستند متجاوز.شهوت طلب.غارتگر و وحشی هستن.این و واسه اینکه بگن تو کشورشون آزادی هست انداختن زندان.شما دیگه نوبریشید.همه آزادیخواهان دنیا اسرائیل را نماد وحشیگری میدانن اون وقت شما که خود را نماد تمدن میدانید از آنان دفاع میکنید.
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 08:08
پدرام توکلی - تهران - ایران
elaheh85 - تهران - ایران. دمت گرم. تازه فکر کردی زندانه نه زندانشون هتله تازه این بعد 2 الی 3 ماهه.
جمعه 18 آذر 1390 - 05:32
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.