عرضه تی شرت از طریق ماشین های فروش خودکار

عرضه تی شرت از طریق ماشین های فروش خودکار

شرکت Threadless که شرکتی فعال و به نام در تهیه پوشاک است، تصمیم گرفته فروش محصولات خود را از فروشگاه های آنلاین به ماشین های فروش خودکار نیز بکشاند.
 

به گفته آقای ویلسون فانگ سرپرست این شرکت، ماشین های فروش خودکار قسمتی از یک پروژه موقتی است که در ضمن همکاری با شرکت Coinstar و Redbox در مرحله آزمایشی خود به سر می برد. در این پروژه کیوسک های فروش خودکار در چهار نقطه از فروشگاه ها و مراکز خرید جهت عرضه تی شرت مستقر شده اند.
 

این کیوسک فروش خودکار تی شرت های زنانه و مردانه را در سایز های small تا extra-large به همراه چند قلم جنس بچه گانه و بطری آب معدنی به خریداران عرضه می کند. هدف آنها از این کار این بوده که مشتری ها را هر چه بیشتر با محصولات خودشان آشنا بکنند و عده بیشتری را به خرید آنلاین پوشاک ترغیب کنند.
 

نحوه دریافت وجه محصولات هم به گونه ای طرح ریزی شده که بدهکاری، بستانکاری و ذخیره اعتبار شما در حساب این ماشین فروش خودکار را مشابه یک فرایند خرید آنلاین انجام می دهد.
 

استقرار این ماشین های فروش خودکار فعلا به صورت آزمایشی است و هنوز خبری از برنامه این شرکت در توسعه این طرح در دسترس نیست. این روزها تنوع محصولات عرضه شده توسط ماشین های فروش خودکار آنقدر زیاد شده که دیگر هر چیزی را می توان در قفسه این فروشگاه های هوشمند دید.

+75
رأی دهید
-59

نوید ازادی - ادانا - ترکیه
من اینجوریشو دوست ندارم
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 10:03
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.