چگونه بدون آرایش زیبا به نظر برسیم؟

چگونه بدون آرایش زیبا به نظر برسیم؟

اگر از آن دسته خانم هایی هستید که از آرایش کردن خسته شده اید ، ولی برایتان مهم است که باز هم زیبا به نظر برسید پس این مقاله را بخوانید تا با روش های طبیعی زیباسازی اعتماد به نفس خود را حفظ کنید:

1- استراحت کافی

هر شب به مقدار کافی بخوابید. دانشمندان این مقدار را 6-8 ساعت هر شب توصیه می کنند.در کنار این ، به اندازه کافی آب بنوشید و از نوشیدنی های الکلی و قندی دوری کنید.این دو عامل در کنار یکدیگر به سلامت پوست کمک فراوانی می کنند و باعث می شوند زیر چشم گود رفتگی یا سیاهی بوجود نیاید.

2- صورت تان را بشوئید

اگر هدف شما از آرایش نکردن اینست که صورت تان زیبا و تمیز به نظر برسد پس آن را مرتب بشوئید. دو بار شست و شو در روز کافی است. اگر از کرم های سفید کننده و مواد آرایشی استفاده می کنید یا پوست تان چرب و روغنی می شود از تمیز کننده ها یا به اصطلاح شیرپاک کن کمک بگیرید.

3- ابروهایتان را زیبا و به تناسب صورت تان بردارید

ابرو یکی از مهم ترین بخش های صورت است و تاثیر زیادی بر زیبایی آن دارد.براحتی و با مراجعه به یک آرایشگاه خوب می توانید اندازه و فرم آن را تغییر دهید. البته فراموش نکنید که موهای صورت تان را هم بردارید. بعد از این کار صورت تان بسیار شفاف و روشن به نظر می رسدو بدون استفاده از مواد آرایشی زیباتر به نظر می رسید.

4- به صورت و بدنتان مرطوب کننده بزنید

هر روز از یک مرطوب کننده خوب برای چرب کردن بدن و صورت تان کمک بگیرید.و هر زمان از خانه بیرون می روید مصرف کرم ضدآفتاب را فراموش نکنید حتی در روزهای بارانی؛اگر بعد از رسیدن به خانه و شب هنگام از مرطوب کننده استفاده کنید پوست تان بسیار نرم و زیبا خواهد شد.


5- رژیم غذایی

غذایی که م یخورید نقش مهمی در سلامت و زیبایی شما دارد.مصرف میوه و سبزیجات به زیبایی و شفافیت پوست شما کمک فراوانی خواهد کرد. اگر هر روز قبل از هر وعده غذایی یک عدد میوه میل کنید هم سلام تر خواهید بود و هم پوست زیبایی خواهید داشت.


6- مدل مو

قبل از اینکه در مورد مدل مو تصمیم بگیرید ، مطمئن شوید که آن مدل به صورت و اندام شمابرازنده خواهد بود.هر مدلی به هر خانمی نمی آید ، خیلی مهم است که مدلی انتخاب کنید که مناسب سن و متناسب با فرم صورت و اندام شما باشد.

7-موهای سالم

برای شستن موهای تان فقط از شامپو و آن هم از نوع مناسب موهای تان استفاده کنید.اکثر خانم ها هر روز شامپو می زنند و سپس از نرم کننده استفاده می کنند.اما این فقط باعث می شود که موهایتان چرب و روغنی به نظر برسد. همچنین نرم کننده را از میانه مو تا انتهای آن باید بکار ببرید و به ریشه و کف آن نزنید.

+109
رأی دهید
-116

khosh bavar - يزد - ايران
بعد خانمها از ما مردها ایراد میگیرنند که چرا ما زیبا و مرتب نیستیم !؟ زیرا همیشه مقاله‌ها در مورد زیبائی دشیزهگان و بانوان نوشته میشود ! ولی‌ بیشوخی، فقط خانمها دچار شوک نشوند که وقتی‌ روی ترازو رفتند و دارای وزن کمی‌ هستند، که آن ربطی‌ به رژیم آنان نداره، بلکه آنان بدون پودر, سرخ و سفید آب هستند که سبب کم شدن وزنشان شد !
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 07:21
shervin-iran - خرم آباد - ایران
معنای تیتر این تاپیک (( زیبا به نظر رسیدن خانمها بدون آرایش)) مثل این می مونه که بگی چطور بدون داشتن مغز فکر کنیم...!!!!
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 08:23
Naser hejazi - بهبهان - ایران
امان ازدست خانمها
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 11:20
*Fanoos* - ايران - ايران
جالبه ممنوم
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 11:30
Royan - بوخوم - آلمان
این یه کم را هم دیگه از من که سالی‌، ماهی‌ ، دری به دیواری بخوره ، مهمو نی‌ دعوت بشیم آرایش می‌کنم نگیرید ،ولی‌ خوب بقیه این نکات را رعایت می‌کنم اتفاقاً راضی‌ هم هستم .
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 15:37
Sappho - اصفهان - ایران
من اصلا آرایش نمی کنم یا کم آرایش می کنم هم این دوره زمونه یه وسیله کلاس گذاشتن جدید شده !! من که بدفرم دلمالش می گیرم از این جملات فوق العاده تکراری زنان غربی اصلا آرایش نمی کنند یا نسبت به ایرانی ها کمتر خودنمایی و زیبایی نمایی می کنند و...حالا از زبون هر آدمی با هر عقیده ای که شنیده بشه !! من یکی آرزو دارم یکم کلمات و جملات جدیدتر و متنوع تر تو دهن این ملت بیفته !!
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 20:17
khosh bavar - يزد - ايران
Sappho - : دوست عزیز، خانم ایرانی‌ چه آرایش کند و چه نکند، بخاطر جذابیت طبیعی، آنان همیشه زیبا، جذاب و فریبندهٔ دیده میشوند !
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 20:38
Naser hejazi - بهبهان - ایران
khosh bavar_ایران_یزد. موافقم
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 23:07
پدرام توکلی - تهران - ایران
khosh bavar - یزد - ایران. اره منم موافقم
جمعه 18 آذر 1390 - 05:35
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.