مراسم عزاداری عاشورا در بریتانیا

امروز همزمان با شیعیان در سراسر جهان، شیعیان بریتانیا هم عزاداری کردند. در لندن و سایر شهرها ، با حمایت مراکز اسلامی شیعیانان در این کشور مراسم عزاداری برگزارشد.

+413
رأی دهید
-308

sevim - مونترال - کانادا
لندنم به گند کشیدند!! اه اه
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 20:37
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
این مراکز، با حمایت و پشتیبانی آشکار حکومتِ اسلامی ، در بریتانیا فعالیت تبلیغی میکنند! بد در کشور ایران که در آن آزادی نزدیک به مطلق است!!! مسیحیان ،از داشتنِ فعالیت تبلیغی محروم میشوند، مسیحیانِ فارس زبنبزدشت میشوند! کلیسا‌ها بسته میشود!! واقعا این انگلیس! چقدر حقوق بشر رو نقض می‌کند!!
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 20:39
anti sandis - كنت - انگليس
ای ول به همتون
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 20:48
robo - لوس آنجلس - امریکا
دقیقه ۱:۳۳ شاهکاره! لندن خانه دوم همه کشورها! بهتر بود میگفت زادگاه اول همه آخوندها!!! من یه سوال دارم از مسلمین سایت! چرا یهودی ها و مسیحی ها اجازه ساخت مرکز مذهبی تو عربستان ندارن؟
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 21:05
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
در کامنت بالا ، منظور ( مسیحیانِ فارس زبان بازداشت میشوند ) بوده است!
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 21:12
birmingham - شیراز - ایران
دمتون گرم این هم اعتقاد خودش ...هموطن عزیز مشکل اصلی‌ ما ایرانیها همینن تا یکی‌ میاد یه کار کنه صد نفر قاضی میشن نظر میدن ،لطفا یاد بگیریم به هم احترام بذاریم و به اعتقادات کسی‌ توهین نکنیم .
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 21:29
Nur_ir - هامبورگ - المان
در ماتمم . چی بگم وچی بنویسم . حالا حالا خیلی را ه به دموکراسی داریم . وقتی سالی صدهزار اخوند از فیضیه قم صادر میشود . این همه اخوند حساب. کنید فقط در انگلستان و در چهار شهر بزرگ لندن . کشورهای اروپائی و امریکا . و ........ به کنار هی هات
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 21:15
بابک خرم دین - هامبورگ - آلمان
سیاستمداران انگلستان مروج دین اسلام بوده و هستند . چون بهترین راه عقب نگاه داشتن انسان و استعمار انسانهای خاورمیانه همین اسلام است . وای مردم عادی انگلستان و مسیحیان که نمیدانند دولت و سیاستمدارانشان چه ماری را در استین پرورش میدهد .
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 21:19
Emam zaman - قم - ايران
ارج شما با امام نقی‌ علیهم السّلام ..!
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 21:31
Anarchist - دبلين - ايرلند
بریتانیا باید از وجود این غدهٔ سرطانی رها بشه هر جا اسلام هست فقر و فلاکت عقب ماندگی ذهنی‌ هم هست. اسلام باید به عربستان سعودی دپپرت بشه.
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 21:38
Danial001 - استکهلم - سوئد
آزادی مذهب,دمکراسی و آزادی بیان به این میگن..
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 21:44
asdolla mirza - کابل - افغانستان
داشتم فکر می کردم جایی که رودخونه رد میشه، زمینو بکنی به آب نمی رسی؟ اگه می رسی، یا حسین خنگ بوده یا ما رو خنگ تصور کردن!. اگه فکر می کنی نمی رسی، برو تحقیق کن داداش...
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 21:49
مانش رومشکانی - کرماشان - ایران
*بر سر بی لیاقتتان کنند که اینهمه جاهل و خرافاتی هستید و عملا برای جمهوری جهل و ایدئولوژی کثیفش تبلیغاتی این چنین میکنید.ای حیف اروپا که در قرن 21 میزبان شماهاست.
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 21:50
golabatoon - شیراز - ایران
این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست. در عجبم از مردمی که ادعای آزادیشون گوش فلک رو کر کرده و بلد نیستند به عقاید هم احترام بگذارند خرافه پرستیهای مزخرفتون نشونه ایرانی گری و عشق وطنه اونوقت شیعیانی که به یاد امام مظلومشون عزاداری می کنند احمقند؟!!!. خداییش کدومش احمقانه تره؟!
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 22:29
hamitahery - تهران - ایران
اینقدر که مسلمونا تو کشورای غربی آزادی دارن، مسیحیان تو کشورای عربی‌ آزاد نیستن. خیلی‌ جالبه.
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 22:32
legend of persia - ساسکاتون - کانادا
بولدوزر می ندازن تو مرکز درویشها تو قم و بیدخت گناباد و همشون را لت و پار می کنند. بهایی های را از ادامه تحصیل محروم می کنند و همه را آواره و فراری از ایران آخریاش هم بهایی های شیراز بودند . به مسلمان ها هم رحم ندارند شیعه ها یادمه تو سربازی شیخه عقیدتی درس میداد می گفت سونی ها نجسند / یک روز از سال را امر کشان دارند تو ایران که رسمه کله پاچه میخورند و به امر فحش میدند و مسجد سونیها رو راه براه بمب می گذارند /. بعد این جوری دولت انگلیس دسته اینها را باز گذاشته تو لندن و مار تو آستین پرورش داده . بعد یک روز میاد میگه خودم کردم که لعنت بر خودم باد . بابا بنداز بیرون همشونو مثل سگ / تو فرانسه جرأت این غلط ها رو ندارند.
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 22:47
sabz melli - کاردیف - انگلستان
danial001استکهلم سوئد دوست گرامی‌ من هم با شما موافقم.ای کاش تو این جمهوری اسلامی یک آدم منطقی‌ وجود داشت که به این سوال جواب بده اگر ملکه مرکز مسیحی‌ تو تهران دایر میکرد چه رفتاری میکردید اصلا مجوز میدادید به سفارت رسمی‌ کشورشون رحم نکردید اگر انگلیس کشور بدی (به قول بسیجی‌ها روبه پیر)چرا آقا باید نماینده داشته باشه خجالت واسه هم چین وقت هست
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 23:25
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
انگلستان شیعه نداره، این‌ها ۱ مشت شپش هستند که دارند از آزادی‌های اینجا سؤ استفاده میکنند، به امید روزی که همه آنهارا دست جمعی به طویله‌هاشون در کشور‌های خودشون دیپورت کنند که گند زدن به قیافه شهر‌ها و کشور‌های اروپایی.آمین
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 23:44
doki jan - فرانکفورت - آلمان
یزید جوون مردم رو چرا کشتی‌ آخه ...؟؟؟ درد سر برامون درست کردی با این کار
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 00:13
potatis - مالمو - سوئد
احمق اونیه که بعد از ۱۴۰۰ سال برای قاتلان و متجاوزان به خاکِ میهنش عزاداری می‌کنه ،اینجا اگه مراسم و سنت‌های است همه بر پایهٔ شادی هستش نه عزاداری و گریه که روحِ آدم رو خراب کنه، ابله جان می‌خوای بدونی حسین کیست ؟یکم در موردِ تاریخ پیدایش آخوند و روضه خوانی مطالعه کن تا از این به بعد از عزاداری واسه امامان دروغین شرمنده بشی‌، مگه اون ایرانی‌ که زیر چرخ‌های ماشین له‌ شد یا اون ایرانی‌ که به اتهام وصی‌ انقدر سنگ توی سرش زدن تا جانشو از دست داد یا اون ایرانی‌ که به جرم مسیحی‌ بودن اعدام کردن از حسینی‌ که قاتل اجدادتِ بی‌ ارزشترند؟ این حربهٔ آخوند که با استفاده از احساسات مردم به بقای عمر کثیف و زالو مانندش ادامه میده بسیار شرم انگیزه، بس کنید دیگه این همه حماقت رو، یکم زندگی‌ کنید، یکم شاد باشید، اون خدایی که شادی رو حرام میدونه عینِ شیطانه، یکم تحقیق کنید راجع به این دین، تمام این اینترنت تحلیل واقعی‌ قران هستش چرا نمیرید بخونید! می‌ترسید سنگ شید!اه اه اه اه از دست این دین زده‌های جاهل بابا این غربیها با اختراع تلسکوپ و فهمیدن فقط یک کلمه که زمین گردِ بساط دین بازی رو جمع کردن
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 00:18
Taraneه - کبک - کانادا
انگلیس این همه آخوند و تو دلش جا داده اونوقت اینا به چندتا دیپلمات اینجوری حمل کردن و بهشون لقب جاسوس دادن، واقعا چه رویی دارن اینا.
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 00:28
potatis - مالمو - سوئد
حالا ما داریم میبینیم هزاران اشتباهت فاحش توی این قران رو ولی‌ دست بر نمیداریم از این دین جهالت، آخه تا به کی‌؟ انسان هارو دارن به دستور قران توی عربستان وسعت میدان گردن, میزنن ما کوچترین سوالی از خودمون نمی‌کنیم که این الله مدینه چقدر میتونه خونخوار باشه ،برده داری جزو دستورات موکد قرانِ ولی‌ ما نمیگیم آخه این چه دینیه! به الله مدینه قسّم اگه یکم مطالعه کنید راجع به این کتاب و دین سنگ نمی‌شید، اینقدر از دنیا عقب موندیم که قابل تصور نیست اون وقت هنوز یک عده توی قرن ۲۱ وسط لندن جمع میشن و توی سر خودشون میزنن!golabatoon- شیراز - ایران
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 00:19
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
robo - لوس آنجلس - امریکا جوابش خیلی سادست، به همون دلیل که مسلمون ها اجازه ساخت مرکز مذهبی تو واتیکان ندارند.بهتره از تعسب و بهونه جویی بیرون بیایید...
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 01:37
cooluk - بیرمنگام - جزیره بریتانیای کبیر
سلام . با عرضه سلام به همه. اینقدر که مسلمونا تو کشورای غربی آزادی دارن، مسیحیان تو کشورای عربی‌ آزاد نیستن. خیلی‌ جالبه.
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 01:43
bita tehrani - ويكتوريا - كانادا
دیوانگان حسین بشینند توی خانه‌شان و هر چقدر میخواهند قمه و زنجیر بزنند و غش کنند،ما که بخیل نیستیم،ولی‌ وقتی‌ این خزعبلات را میاورید توی خیابان و جلوی بچه خون از فرق سرتون راه میندازید من و ما حق داریم که به آن اعتراض کنیم.این دلخوشی شماست که شیعه و مجنون حسین اید به ما چه! پس اگر همجنس گراها هم میایند در خیابان فستیوال راه میندازند لابد شما هم باید خفه بشوید،تا به عقیده‌شان بی‌احترامی نشود!...خدایا ما کجا برویم زندگی‌ کنیم؟؟؟؟؟؟
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 01:59
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
asdolla mirza - کابل - افغانستان: فکر کنم اینجا دیگه تو خنگی برای اینکه حسین با خودش بیر و کلنگ نیاورده بوده. توحش تا اینقدر آقا اسدالله؟ که به کسی که به دنیا درس شجاعت یاد داد توهین میکنی؟
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 02:28
hashamdar - تهران - ایران
انگلستان هم توی آستین خودش مار پرورش میده، آخرش از همین اخونها ضربه‌ای میخورند جبران ناپذیر، بابا دره هر چی‌ خونه فساد و ترریست باید بست.. از ما گفتن
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 02:33
ahmadrezaa - گوتنبرگ - سوئد
درود بر همه شما که همه جا أز دین خود حمایت میکند زنده باد إسلام ..........
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 04:02
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
این بریتانیای خائن........
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 04:48
sepehr79 - وین - اتریش
خر رو کسی‌ نمیکاره خودش سبز می‌شه، مثل قارچ هم رشد می‌کنه!! جهالت را انتهایی نیست
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 05:14
mounes - ادليد - استراليا
اینا افغانی و عرب هستن خواهشا به نامه خودتون تموم نکنین ایرانیا کازینو بودن اون موقع
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 06:32
سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
پیام این ویدیوی بی بی سی کاملا واضح است: اینجا انگلیس است. جایی که شما آزادانه ده ها مرکز برای تبلیغ مذهب و خط فکر تان ایجاد کرده اید. آنجا ایران است. جایی که سفاتخانه های خارجی از وحشی گری های شما در امان نیستند. این است فرق ایران و انگلیس.
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 06:56
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
potatis - مالمو - سوئد. گرامی‌ به تعدادی از کامنت‌ها بنگر!! تا بدانی درد ایران و ایرانی‌ دگماتیسم مذهبی‌ است--- ملتی‌ که خمینی را ناجی کرد و این همه کثافت جنایت حماقت را نتیجه داد و هنوز تعدادی با حیله گری می‌نویسند اعتقاد ملت است باید به‌‌‌ ریختن خون کفّار !!پدوفیلیا!! تعدد زوجات و قطعه دست و پای دزد و کشتن مرتد احترام بگذارید!!!! ننگشان باد
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 09:01
venus1000 - تهران - ايران
خدایا یه عقل درست و حسابی‌ به این شیعیان عطا بفرما تا از دست این خرافات و جاهلیت رهایی یابند امین
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 10:03
beautysmile - ناتینگهام - انگلستان
چه جالب نمیدونستم خامنه‌ای اینجا هم نماینده داره. آورین آورین
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 13:04
Azadikhah - تكسل - هلند
احتمالا بیشتر مشتریهای مرکز اسلامی ایران در انگلستان بچه اخوندهأی هستند که اونجا زندگی‌ میکنند.کاش این آزادی رو در کشورهای اسلامی دیگه هم می‌دیدیم که عمراً دیده شده.در ایران قبرستان بهأیی‌ها رو خراب میکنند و به سنیها زور میگند.انگلستان کجا و ایران کجا!
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 16:11
felora - تهران - ایران
hamitahery - تهران - ایران- کاملا درست میگین . منم باهاتون موافقم
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 16:24
hesybala - لندن - انگلستان
تورو خدا اینارو بندازین بیرون آخه خیر سرمون امدیم اروپا که یه ذره آرامش داشته باشیم از دست اینا :(
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 16:31
robo - لوس آنجلس - امریکا
مسیح پسر مریم - تهران - ایران ///ممنون از جواب زیباتون که نشاندهنده سواد و اطلاعات شما بود! واتیکان کوچکترین (شهر کشور) مستقل دنیا با مساحت ۴۲ هکتار! و جمیت ۸۰۰ نفره داخل شهر رم! همین کم بود برن اون تو هم مسجد بسازن ! آقا تشکر میکنم کلی من رو خندوندی/// تو خود شهر رم مسجد دارن بسشون نیست؟ چرا تو ریاض که شهر مذهبی هم نیست کلیسا ندارن؟ پرت و پلا ها چیه میگین، تعصب شما دارین نه من!
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 16:38
panirani - کپنهاگ - دانمارک
بعضی‌ وقتها فکر می‌کنم حماقت و جهل تا کی‌ و به چه قیمتی ؟؟؟؟ اسلام دین نیست یک ایدئولوژی هست و مثل یک باکتری به هرجا که برسه آنجا را بگند میکشه به امید نبودی جهل و جهالت انسانها بخصوص در کشور ایران که هر روز آن بدتر از دیروز آن می‌باشد .
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 17:58
golabatoon - شیراز - ایران
جناب سوئدی از این وحشیگریها تو اون فرنگستونتون پیدا نمیشه؟!. هرکی هر بدی میکنه حتما سزاش رو می بینه کسی از ظلم دفاع نکرده ما میگیم شما لازمه به عقاید همه احترام بزاری تا به عقایدتون احترام گذاشته بشه اما اینجا همه جای اظهار نظر توهین میکنن. معلومه اونیکه روز عاشورا مردمو تو خیابون با ماشین زیر میگیره ظالمه و مستحق مجازات اما شما میگید اصل دین با اینها موافقه ؟ظلم همیشه بده و از اوناییکه ادعای دین دارن بدتره و دین اسلام بیشترین مبارزه رو با ظالمین داشته شما مطالعتون خوبه اما دشمنی جلوی چشمتون و گرفته لطفا عینک سیاه رو بردارید
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 17:53
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
gharibe UAE - ابوظبی - امارات - مسیح پسر مریم - تهران - ایران . متاسفانه شما فاشیستهای اسلامی و مزدوران رژیم حتی معنی آزادی را هم وارونه می فهمید. پس چرا اعتراض میکنید که چرا دیگران به شما و عقاید مسخره تان توهین میکنند؟ دولت انگلستان حتی آنقدر آزادی داده که مخالفانش چنین مراسم مسخره و شرم آوری را که ابزاری صرفا سیاسی برای زنده نگه داشتن یک مرده 1400 سال پیش است انجام دهند اما رژیم ددمنش اسلامی تاب شنیدن حتی یک صدای مخالف را ندارد؟ برای همین است که من همواره در این وب سایت تاکید کرده ام که مبارزه ما ایرانیها باید برای ریشه کنی اسلام این دین و آیین فاشیستی و سراسر جور و جنایت باشد. دین اسلام توهین مستقیم به شعور انسانها و علم و تمدن و مدنیت بشر است. تا اسلام هست تروریسم و فساد و فاشیسم هم هست. هر وقت ریشه اسلام و شما مزدوران کنده شد, ایران و جهان رنگ آسایش و سعادت واقعی بخود می بیند.
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 17:47
1k adame sadegh - تورنتو - كانادا
آفت الله اسـ... هم اونجا نماینده داره در چندین شهر.ولی‌ ادیان دیگر هق ندارند هیچ مراسم مذهبی در ایران داشته باشند مگر اینکه وابسته به این رهبر پیرک خرفت باشد
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 20:12
elaheh85 - تهران - ایران
همجنسبازان همان قوم لوط بودن که به اون شکل نابود شدن البته قبل از اسلام.دسته عزاداری برای حسین کجا و کارناوال همجنسبازان کثیف کجاست.که هیچ دینی آنان را قبول نداره.بعدم مگه عربستان دینش شیعه است که اینقد عربستان و میکبوید تو سر ایرنی مسلمون.عربستان وهابی هستند و احکام کشور و قانونشون توسط وهابی ها نوشته میشود.وهابتم دینی بود که اینگلیس در زمان تاراج ایران علم کرد تا اعتقادات و باوارهای دینی مردم را بگیرد که به این ترتیب راحتر بر آنان مسلط میشد.فکر کردید گازی که تو انگلیس مصرف میشه ازکجا اومده.ایران.بایدم بذاره مردم از باورهاشون حرف بزنن.بعدم تو ایران کجا کلیسا خراب شده.توی که ....و داری قهوت و میل میکنی و یه فیلم سکسی نگاه میکنی تو ایرانی که بدونی کلیسا و هر مکان مذهبی دیگه خراب شده.ببینم تو مجلس انگلیس و آمریکا و .... نماینده مسلمونم هست اما اینجا واسه همه ادیان نماینده هست تو مجلس.درود بر اسلام علوی.درود بر شیعه.سلام بر محمد مطصفی و خاندانش.
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 20:26
sara-j - استکهلم - سوئد
golabatoon - شیراز - ایران. این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست.,. عرضم به خدمت شما گلابتون جان ، توهم چرا میزنید ، کجا همه عالم دیوانه حسین شدن ، اون کل عالم و آدم رو دیوونه کرده، بس کنید این خرافات رو
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 22:16
farhadfarhad - استکهلم - سوئد
البته هیچ مسخره هم نیست .این یک تقدیر هستش باید به دینها احترام بگذاریم سعی کنیم توهین نکنیم .این قضیه هیچ ربطی به حکومت ایران نداره.من هم ازهیچ حکومتی دفاع نمیکنم.امام حسین (َع)رمز آزادی وافتخار همه انسانهاست چون مقابل ظالمان گردن خم نکرد خیلی ها خواستن یک جوری از تاریخ محو کنن قضیه کربلارو ولی نتونستن .من نه اخوندم نه خوشم میاد ولی قصه کربلا وقعا قلب رو درد میاره
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 22:35
farhadfarhad - استکهلم - سوئد
دبلین - ایرلند. قده سرطانی معلومه کیه .حرف دهنتو بفهم .احترام بزار .اخوند نیستم مطمئن باش
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 22:42
robo - لوس آنجلس - امریکا
elaheh85 - تهران - ایران//اگر برای شما مهمه که دینی کسی رو قبول داشته باشه تا اون شخص انسان به حساب بیاد بد نیست بدونید دنیای متمدن امروزی برای این طرز فکر تره هم خورد نمیکنه چون ارزش انسانها به دینشون نیست به وجود انسانیشونه! تمام مذهبیون که مثل شما فکر میکنن بنظر خودشون کامل ترین انسانها هستن و بهمین خاطر هم تو سر وکله هم میزنن و همدیگر رو قبول ندارن و دست آخر هم میکشن ( این تخصص اسلامه ). قرار نیست تو ایران کلیسا خراب بشه چون وجهه حکومت ایران در دنیا خراب میشه اگه نه تا حالا خراب میکردن پدرشون رو هم در میاوردن کما اینکه با دراویش گنابادی و بهاییان کردن! شما اسم اینو میزارید احترام به غیر مسلمانان در ایران که حالا انتظار احترام متقابل هم دارید؟؟؟ در ثانی بد نیست امتحان کنید اجازه ساخت یک کلیسا در ایران رو بگیرید، عربستان پیشکش!
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 23:13
Royan - بوخوم - آلمان
فرهدفرهد - استکهلم - سوئد مخصوصا رمز آزادی ایرانی‌ ها! کدوم افتخار کدوم آزادی ؟ سر مال و منال جنگ فامیلی داشتن کشته شد مثل خیلیها که این روزها تو ایران با گناه و بی‌ گناه کشته میشوند هیچ کار مثبتی هم در تمام عمرش نکرد دو تا بچه کوچک را هم برای جلب ترحم به کشتن داد جنگ را هم که باخت، به خاطر بی‌ کفایتی لشگرش هم از تشنگی تلف شد الان ایران بدتر ازکربلاس سهراب و ندا از حسین و دارو دستش بی‌ گناه تر بودند قلبت برای آنها بدرد بیاد
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 03:13
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
robo - لوس آنجلس - امریکا سوتد شما رو هم دیدیم مطمئن باش یه مسجد 50 متری هم نمی ذارند اونجا بسازیم!؟دوما تو تهران کلیسا زیاده.اگه وهابی های عربستان این اجازه رو نمیدن وه زار جنایت دیگه هم میکنند مشکل از اسلام نیست.تازه به من بگو چرا تو فرانسه به شیعه ها اجازه ساخت مسجد نمی دند!! و...جالبه که یه عده فرانسوی چشم آبی شیعه شدند و به خود مردمشون هم اجازه ندادند.من بهت میگم چرا چون از گسترش اسلام حقیقی ترس و وحشت ورشون داشته.
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 04:50
bita tehrani - ويكتوريا - كانادا
پس همجنسباز ها(نه همجنسگرا ها!) قبل از اسلام نابود شدند! عججبببب...لطفا یک سر تشریف ببرید قم زیارت!! خوب حالا جالبه چون انگلیس گاز از ایران میگیره،باید بذاره ایرانی‌‌ها از باور‌هاشون حرف بزنند،پس مردم ایران هم چون تلویزیون از ژاپن و گوشی موبایل از کره و ماشین از همه جای دنیا و تقریبا همه چیز از چین وارد می‌کنه،باید نصف بیشتر دنیا از باورشان در ایران بگویند!! خودت اصلا فهمیدی چی‌ گفتی‌؟!! به قول ادیسون بحث کردن با کسى که به جاى تعقل و خردگرایى، دین را انتخاب کرده است ، مانند تجویز دارو به بدن یک مرده است..!.
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 04:58
bita tehrani - ويكتوريا - كانادا
صحبت از احترام به عقاید میکنند در صورتی که هیچ احترامی برای نظر مخالف ندارند و حتی پاسخ مخالف را با فتوای مرگش میدهند,اگر به عقیده احترام میگذاریم پس بیاییم به عقاید فاشیستها‌هیتلرها‌بن لادن ها‌تروریست ها‌دزدها و بسیاری دیگر احترام بگذاریم ...این همه آدم آزاده مظلومانه مردند،این همه جوان نه ۱۴۰۰ سال پیش،یکی‌ دو سال پیش کشته شدند،دلشان آن موقع به درد نیامد؟! برای ندا‌ها و سهرانها و اشکان‌ها خون گریه کنند اگر آااان همه غیرت دارند!!.
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 05:36
elaheh85 - تهران - ایران
robo - لوس آنجلس - امریکا.من خودم و انسان کامل و برتر نمیدونم.این شما هستید که بی دینی و آزاد اندیشی و حرکت در مسیر غرب زدگی است.متاسفم اگه قرار باشه معیار سنجش آدما تنها انسان بودن بودن باشه.منم قبول دارم خیلی ها به اسم دین.هر دینی.میخرون.میکشن و چپاول میکنم.چون اونا اینکار و میکنن پس دین بداست و عقب افتادگی فکری میاره.تاریخ و دنیا ثابت کرده بی دینان کجای زمان ایستادن.نمونه بارزش آمریکا که دم از دموکراسی میزنه ولی امروز تو خیابون مردمش و به رگبار میبند مثل ایران بعد از انتخابات.دین و با سیاست کثیف کشورها قاطی کردن اشتباه.هر کدوم از مارو تو قبر خودمون میزارن.نه تو قبر این مولاهای خود فروخته مثل شما.کجای دنیایی حالا متمدنه.کافی به اطرافت یه نگاه بندازه.مگر نه اینکه همه جا جنگ و خونریزی و انسان و دین کشی است.مسبب همه بدبختی های دنیا آمریکا و انگلیسه و اسرائیله.
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 07:04
golabatoon - شیراز - ایران
از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست... کاشکی میشد بعضی ها رو حالی کرد بابا اگه کسی به نام اسلام و امام حسین ظلم میکنه این از پستی خودشه نه از بدی اسلام هرکس سوء استفاده کنه محکومه اما حساب حسین جداست ارمنی ها و هندوها هم واسش عزا می گیرن چرا شما انقدر پست شدید. حسین پیش ظلم سر خم نکرد و جاودانه شد . اگر دین ندارید لا اقل آزاده باشید
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 09:23
farhadfarhad - استکهلم - سوئد
Royan - بوخوم - آلمان معلومه خیلی بیسوادی .حکومت ایران کاری باهاتون کرده که نمیدونید چی بگید.غرب زدها.
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 09:26
shabhaye-barani - اکلند - نیوزلند
خیلی‌ جالب بود عشق به امام حسین ربطی‌ به سیاستو دولت نداره خیلی‌ بده اکثر موسلیمین سنی هستن من که به شیعه بودنم افتخار می‌کنم
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 09:34
elaheh85 - تهران - ایران
bita tehrani - ویکتوریا - کانادا.من حرفی با امثال تو که برهنگی را به خدا ترجیح دادی ندارم.انگلیس 500 سال ایران و تاراج کرد.خوردو برد.رگ غیرت ملیت کجا رفته.تاریخ و بخون.قوم لوط که هم جنسگرا بودن چطور به اون وضعیت مورد خشم الهی قرار گرفتن.اما امروز بازماندگان آنان هستن.آره انگلیس بایدم بزاره مردم مراسم دین برگزار کنند.بدبخت اگه ایران گاز به روی انگلیس ببنده که از گرما یخ میزنن بیچاره.امثال تو تنها به فکر برهنگی هستید نکنه به این میگید خودگرایی.خنده داره.پس این خودگرایی پیشکش تو امثال خودفذوختگانی مثل تو.
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 09:25
bita tehrani - ويكتوريا - كانادا
به شما تبریک می‌گویم که یک مسلمان واقعی‌ هستی‌...از خود بهتر بینی‌ و ادعای پاکی و آسمانی بودنت و قضاوت راجع به دیگران!! شما خانوم مرا از کجا می‌شناسی که می‌گویی برهنه ام؟!!!! لابد هر که عزاداری نمیکند برهنه و فاسد است! رابطه من و خدای من هم به شما ربطی‌ ندارد. من با شما حرفی‌ نداشتم،شما خودت را انداختی وسط و فکر کردی باید از دینت دفاع کنی‌.من عقیده خودم را گفتم،نه توهین کردم،نه به شما تهمت چیزی زدم...این شما بودی که آعر چه دلت میخواهد می‌گویی...یک کم به جای جوش آوردن و تهمت زدن به این و آن فکر کن.شما را به خیر ما را به سلامت
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 15:36
robo - لوس آنجلس - امریکا
مسیح پسر مریم - تهران - ایران// حالا چه اصراریه برین اون تو مسجد بسازین؟ ۴ هکتار زمین با ۸۰۰ نفر جمیت که همشون هم کشیش و کاردینال هستن یک کلیسا هم توشه که اونجا زندگی میکنن جا نیستش!همشون هم مسیحی کاتولیکن اصلا آدم عادی اونجا نیست که شما بری براش مسجد بسازی واسه کی میخوای مسجد بسازی ؟ پاپ؟ فکر میکنی واتیکان کشور پهناوره؟؟؟؟ یه کلیسا با پاپ و دارو دسته اش توشن میخوای بگم کلیسا رو خراب کنن جا بشه که شما یه مسجد ۵۰ متری بسازی توش؟ همین حرفهای خنده دار رو میزنین دوست عزیز که . چی بگم؟ ۲ کیلومتر اونور تراز این واتیکان مسجد دارین رفتی دیدی؟ میدونستی اصلا؟ در مورد عربستان هم که فرمودین من نفهمیدم این چه دینیه که همتون مسلمونین و همدیگر رو قبول ندارین؟ اونا میگن شما مسلمون نیستی شما میگی اونا نیستن حرف شما رو قبول کنیم یا اونارو؟ در مورد فرانسه هم که فرمودین تو همون فارس نیوز که رفتین این خبر رو جستجو کردین! دلیلش رو نوشته اولا تو فرانسه نیست تو ((شهر)) مارسی هست برن تو یه شهر دیگه بسازن کسی جلوشون رو نگرفته، در ثانی در مورد ایران که فرمودین ! شما از کشیش ندرخانی خبر داری تازگیها؟!!!
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 16:28
robo - لوس آنجلس - امریکا
elaheh85 - تهران - ایران // هموطن گرامی اگر برای شما انسان و انسانیت ملاک سنجش نیست، چی باید بگم؟ نمیدونم چه اصراری دارین این انگ غربزدگی رو به بنده بزنید تو کامنت لینک دیگر هم این مسأله رو فرموده بودین!. امریکا هم مردم رو مثل ایران (( به رگبار)) نمی بنده، شما اخبار صدا و سیما رو زیاد جدی نگیرید و بهتر از من میدونید شهروندان امریکا میتونن اجازه حمل سلاح داشته باشن، و ۳ کشته در کل این قضیه چندان قابل قیاس با کشته شدگان پس از انتصابات ایران نیست!!! در ضمن هموطن گرامی اینجا هم مدینه فاضله نیست و ایراد فراوانی داره که مردمش تلاش در اصلاح اون دارن.ادامه
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 16:57
robo - لوس آنجلس - امریکا
مهمترین مسأله نکته ی که اشاره فرمودین ((خیلی ها به اسم دین.هر دینی.میخرون.میکشن و چپاول...)) دقیقا نکته همینجاست که به اسم دین میکشن و می چاپن، در واقع دین ابزاری برای کشتن و چاپیدن هست، به این نکته توجه کنید که خیلی ها هم بی دین بودند و کشتند و چاپیدند، ولی بی دین بودنشان ابزاری برای این منظور نبوده! پس دین که فی الواقع باید در جهت رشد انسان بوده باشه عملا ابزاریست برای حکومت و کشتن و چاپیدن! شاید بقول شما من مثل ملاها خودفروخته باشم ولی چشمانم رو بر روی حقیقت دین و بخصوص اسلام نمیبندم. متشکرم از احترامی که به من گذاشتید!
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 16:57
bita tehrani - ويكتوريا - كانادا
در ضمن خانوم مسلمان،خیلی‌ بیشتر از اونی‌ که لیاقت داشتی باهات مؤدب بودم.یک لطف هم به خودت و بقیه بکن عوض اینکه همش به بقیه فحش بدی،روزی یک ساعت ضرغام تی‌وی را خاموش کن و کتاب بخون،حتما هم نباید تاریخی باشه! همین که یک کتاب آداب معاشرت و حرف زدن بدون توهین هم باشه،خوبه.
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 18:17
مشکوک - تهران - ایران
چند نکته جلب کنم:. 1 – اولا آن شادی که شما برای ما تجویز می کنی هرزگی است که شادی واقعی احساس رضایتی است که انسان از انسان بودن خود در سایه صفای باطن حاصل می شود و نه چیز دیگر. 2- دوما که نمی دانم تو چه دینی داری؟ اما نیک می دانم از حسین (ع) حتی به اندازه یک کلمه هم نمی دانی. واگر واقعا به ادعای خودت اهل مطالعه باشی باید گوشه ای از نوشته های نویسندگان غیر مسلمان و غیر شیعه را درباره حسین (ع) و نهضت او خوانده باشی. اما نه شاید تعصب جاهلانه اجازه چنین تفکری را هم به شما نداده باشد. 3- سوما که فرمودی (عزاداری برای امامان دروغین)مانند انکار آفتاب است که ببینی و انکار کنی. چرا که تمام نظر کارشناسان شیعه ستیز متفق بر این قول است که رمز ماندگاری و پویایی شیعه در دو چیز است یکی عاشورا و دیگری مهدویت. و سعی در رخنه در این دو را دارند در عجبم که چطور حتما اینها را می دانی و باز هم ادعای کذب بودن آنها را می کنی.
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 20:30
مشکوک - تهران - ایران
Royan از بوخوم :. اگر شما حاضر می شوید به خاطر مال ومنال خودتان و فرزندانتان را به کشتن دهید و ناموس خود را چنگال اسارت بسپرید و نارواترین تهمت ها را بپذیرید, پس حسین هم به خاطر مال ومنال این همه مصیبت را تحمل کرد. آخه آدم عاقل کی خودشو و بچه شو به کشتن میده که کسی دیگه به مال ومنال برسه.
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 20:32
Royan - بوخوم - آلمان
farhadfarhad - استکهلم - سوئد/ اگر تو میعار سواد من هستی که باید بگم جای تاسف است در ضمن حکومت ایران عددی نیست که بخواد کاری به من بکنه من با میل و اراده خودم با ویزای قانونی از کشور خارج شدم , دلم برای آنهائی که تو ایران هستند و بوی تعفن آخوندها را استنشاق میکنند می سوزند / مشکوک - تهران - ایران/ وقتی چندین زن داشتی و ندونستی که این بچه اصلا مال کدام زن است و چند تا بچه داری احساسی هم نداری
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 23:13
Royan - بوخوم - آلمان
2- تازه کم نبودنند اشخاص طماع و جاه طلبی که فرزندان خودشون را به کشتن دادن کدوم آدم عاقلی بچه نوزاد را به میدان جنگ میبره؟ کدوم آدم عاقلی با توجه به عدم توانائی جنگی خودش و ناموسش را به خطر میندازه ؟ کدام آدم عاقلی زن و بچه و سرباز را تشنه نگه میداره که آب را خرج غسل خودش بکنه چرا باید برای حماقت و نادانی کسی دیگر یا برای حرص و آز کسی دیگر و یا حتی برای ایده و نظر شخص دیگری بعد از 1400 سال ملت ایران گل به سرشون بذارن توی تمام جنگها یکی میبره یکی میبازه یکی مظلوم یکی ظالم به آینده گان چه ربطی داره مخصوصا به یک کشور بیگانه اصلا چه راهی بین یک عرب و یک ایرانی است که من براش عزا بگیرم وقتی خود عربه اصلا نمیشناسدش.
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 23:14
1k adame sadegh - تورنتو - كانادا
فرهدفرهد - استکهلم - سوئد. بچه آخوند پشمکی که داری اونجا از پول نفت ملت ایران داری به قول خودت داری درس میخوانی‌ ولی خوش گذرانی میکنی.چرا نمیری زیر دامن رهبر.
جمعه 18 آذر 1390 - 00:08
saeid.j - کاونتری - انگلستان
gharibe UAE - ابوظبی - امارات از کی تا حالا خر بودن و قد بازی و کل شق بودن شده شجاعت؟ اگه نام این رو میزارید شجاعت شعبان بی مخ از امام حسینتون هم شجاع تر بود
جمعه 18 آذر 1390 - 01:54
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
1)- خودت بصورت قرینه جواب خودت رو دادی باز از من پاسخ میخوای!!؟ باشه مثل خودتجواب میدم: حالا چه اصراریه برین اون تو(مکه) کلیسا بسازین؟ حالا یه شهر کاملا مذهبی اونم با آدم های خاص،گیرم مساحتش ده برلبر واتیکان،به قول شما دیگه جا نیستش! اصلا آدم عادی اونجا نیست که شما بری براش کلیسا بسازی واسه کی میخوای مسجد بسازی ؟ پاپ؟یا خامنه ایی؟میخوای بگم کعبه رو خراب کنن جاش شما یه مسجد کلیسا بسازی توش؟**
جمعه 18 آذر 1390 - 04:23
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
ادامه قسمت 2)- **در مورد واتیکان و مسیحیت هم بگم که فرمودین،من نفهمیدم این چه دینیه که همشون مسیحیند و همدیگر ر رو قبول ندارین؟(پروتستان ها کاتولیکا رو قبول ندارند و برعکس)-اینم بدو ن که عده ایی فرانسوی اصل که شیعه شدند که در شهر دیگری بودند دولت فرانسه اجازه ساخت مسجد نداد و مجبوری رفتند داخل یه جنگلی یه اصطبلی رو خریدند و داخلش رو شبیه مسجد کردند!!؟؟چرا،چون شیعه بودن اما چرا راحت مجوز مسجد برای وهابی ها به راحتی میدن!!؟اون کشیشی رو هم که میگی اولا اعدام نشده دوما وقت ندارم بحثش رو باز کنم فقط بگم که بصورت خانگی و پنهانی ترویج کردن مسیحیت پروتستانیسم یه جای کارش میلنگه چون اکثرشون اوآنجلیستند.خب تو برو تفکر آخرالزمانیه اوآنجلیست ها رو بخون خودت میفهمی چه فتنه ای برای ما و جوونای ما طراحی کردند.
جمعه 18 آذر 1390 - 04:23
saeid.j - کاونتری - انگلستان
golabatoon - شیراز - ایران ما چه خرافه ای پرستیدیم؟ یا شما خرافه پرست هستید که یه تازی تروریست که رفته واسه خلیفه شاخ و شونه کشیده و اون هم زده خودش و فک و فامیلش و صاف کرده می پرستید؟ خرافه پرست ما هستیم یا شما که دیوار نم داده می بینیند می گید امام زمان اومد یا شما که میرید تو چاه دنبال امامتون می گردید؟ لعنت به هرچی تازی پرست و خرافه پرسته
جمعه 18 آذر 1390 - 01:50
monanorway - اسلو - نروژ
مرده شور هرچی‌ آدم عقب افتاده هست ببرن. مثل آدمهای وحشی ریختن تو اون خیابون به اون نازنینی، آدم وحشت میکنه وقتی می‌‌بیندشون.
جمعه 18 آذر 1390 - 09:50
saeid.j - کاونتری - انگلستان
مشکوک - تهران - ایران منم اگه یه مغز مثل حسین داشتم با بچه و زن میرفتم میدون جنگ!!(جنگ بوده یا 13 بدر؟) این حرف ها نیست ..... درضمن این چرندیات رو هم نگید کنار هر رودی سفره های زیر زمینی آب وجود داره دو سه متر بکنی بش میرسی. 72 نفر نتونستند دو سه متر زمین رو بکنند؟ برو کنار زاینده رود و کارون دو سه متر بکن ببین آب فوران می کنه یا نه!!
جمعه 18 آذر 1390 - 01:59
بابک خرم دین - هامبورگ - آلمان
بعضی ها میگویند که حسین تازی گفته . اگر دین ندارید آزاده باشید . من از آن دوستان میپرسم .آیا خودتان این حرف را از حسین تازی شنیده اید ؟؟و کی حسین این حرف را زد؟؟؟؟ وقتی حسین جوان بود ودر سپاه عمر مشغول تجاوز به خاک کشورمان و بریدن سر نیاکان ما و غارت اموال و زنانشان بوده این حرف را زد و یا موقعه ای که در کربلا گیر افتاده بود و میخواستند سر خودش را ببرند ؟؟؟؟ تازه اگر این حرف را زده باشد . آزادگی در مرام محمد و حسین تازی یعنی غیر مسلمان یا باید مسلمان بشود و یا جزیه (جریمه ) بدهد و یا کشته شود . این معنی آزادگی در مرام محمد و حسین تازی است . نمردیم و معنی آزادگی را فهمیدیم
جمعه 18 آذر 1390 - 15:21
مشکوک - تهران - ایران
Royan - بوخوم - آلمان- معلومه که از قیام امام حسین زیاد نمی دانی. اولا که او به قصد جنگ نرفته بود بلکه به دعوت کوفیان می رفت. تازه یاران او در ابتدا زیاد بودند و در روزهای آخر اورا تنها گذاشتند. دوما که امام طالب جنگ نبود و می خواست برگردد و به جای دیگه برود ولی این دشمن بود که همه راهها را بست و جنگ را به او تحمیل کرد. ودر اخر کدام فرزند دیگرش ( بجز امام سجاد) و به قول شما از زن دیگر زنده ماند و به مال ومنال رسید؟
جمعه 18 آذر 1390 - 18:14
elaheh85 - تهران - ایران
درود بر همه ای عاشقان حسین.احسند بر شما.این وطن فروشهای بی دین بایدم نتونن جواب حرفهای شما را بدن واسه اینکه بی دینن.وقت و انرژی خود را صرف اینا نکنید.این وقتی که برای اینا صرف میکنیم بیاید یک زیارت عاشورا بخونیم.و برای سلامتی امام زمان دعا کنیم به کوری چشم بی دینها.اینبار من میگم.امام حسین میفرماید:اگر دین ندارید آزاده بمیرید.فهمیدن این سخن سخت نیست.
جمعه 18 آذر 1390 - 18:19
robo - لوس آنجلس - امریکا
مسیح پسر مریم - تهران - ایران // دوست محترم، شما که کامنت اول من رو خوندید و در صدد پاسخ گویی بر آمدید باید یادتون باشه که من از مکه نام نبردم من عربستان رو عرض کردم، تو شهر ریاض اجازه بدن، اصلا نمیخواد اجازه ساخت کلیسا بدن کتابهای مذهبی دیگر ادیان رو توقیف نکن و آتش نزن ( شما خبر نداری اون تو چی میگذره؟ مهد تمدن اسلامیه !) در مورد مسیحیت هم عارضم که بنده هیچ دین و مذهبی رو کلا قبول ندارم، لابد شما فکر کردید نمیدونم مسیحیت هم مثل اسلام شعبه و دفتر دستک جداگونه داره؟ حالا هنوز هم اگه اصرار داری کلیسای واتیکان رو خراب کنی و پاپ رو مسلمون کنی ( کاری که تو قرآن بهش اشاره شده که اگر کافرین اسلام نیاوردند با آنها بجنگید و گردان بزنید و زنشون رو به کنیزی بگیرید، که اصل جنگیدن اصلا به نظر من بخاطر همین مورد آخر یعنی کنیزه ) اشکالی نداره!.
جمعه 18 آذر 1390 - 19:23
robo - لوس آنجلس - امریکا
داستان فرانسه شما رو اطلاعی ندارم ولی اگر حقیقت داشته باشه من به سهم خودم خوشالم، جلوگیری از هر مذهب در هر کجای دنیا که باشه در نهایت موجب رشد و موفقیت اون ملت خواهد شد، چند وقت پیش فرانسه اعلام کرد کسی حق روسری و صلیب یا هر نماد مذهبی تو کلاس اوردن رو نداره، به این میگن یک دولت سکولار دمکرات، امیدوارم به همین اندازه در مورد همه ادیان سختگیر باشه و اگه هم نباشه کلا این قضیه زیاد به من ربط نداره چون نه من فرانسوی هستم نه فرانسه مهد مسیحیت! اشاره به شهر روم که تقریبا مرکز مسیحیته و شما توش مسجد دارین نشانه دفاع من از مسیحیت نیست، ایراد من از اسلامه که چرا تو عربستان که مهد اسلامه کلیسا نیست؟! دین صلح و عدالت که ازش دفاع میکنین همینه؟ در مورد کشیش ندرخانی هم حق میدم به شما که نخواهید زیاد در موردش صحبت کنید! دوست عزیز تفکرشون هر چقدر هم بگفته شما خطرناک باشه از تفکر جوونهایی که تو مساجد فرانسه شستشوی مغزی میشن که برن با حرکت انتحاری بخودشون بمب ببندن و زن و بچه مردم رو تو ایستگاه قطار بکشن خطرناک نیست! بهرحال ممنونم که وقت گذاشتید و سعی کردید پاسخی برای من بنویسید.
جمعه 18 آذر 1390 - 19:23
elaheh85 - تهران - ایران
robo - لوس آنجلس - امریکا.اگر توهین کردم از صمیم قلب معذرت میخوام.اما این حرف شما رو که هر جا دین هست پیشرف هست و قبول ندارم.و اینکه دین باعث میشه بهتر بکشیم و ببریم.دین غلط نیست این ما غلط هستیم که هنوز یاد نرگفتیم چطور ازش استفاده کنیم.بعدم همین بی دینها هستن که به ظاهر خودشون و دیندار نشون میدن تا براحتی به هدف خود برسن.دین عربستان اسلام واقعی نیست بلکه وهابت و سنی هست که یکی از ارکان دینش اینکه اگر هفت انسان مخصوصا شیعه را بکشی بهشتی خواهی شد.
جمعه 18 آذر 1390 - 22:06
elaheh85 - تهران - ایران
همین چند ماه مدیر یکی از شرکتهای ایرانی که شیعه است با همسرش برای زیارت به کربلا میره.اونجا توسط یه راننده تاکسی هر دوشون کشته میشه.راننده تاکسی که سنی بوده میره خودش و معرفی میکنه و میگه من هفت شیعه را کشتم حالا من و بفرستید بهشت.اینان التهای دست آمریکا و هم پیاله هاش هستند.امام علی میفرمایند:ابوبکر و عثمان و عمر(خلفای دین سنی)کاری با اسلام کردن که تا قیامت اثراتش باقی خواهد ماند.
جمعه 18 آذر 1390 - 22:11
elaheh85 - تهران - ایران
bita tehrani - ویکتوریا - کانادا.چند بار از شما معذرت خواستم اما شما...... .مهم نیست دیگه.موفق باشی.
جمعه 18 آذر 1390 - 22:14
bita tehrani - ويكتوريا - كانادا
elaheh85 - تهران - ایران. /خانوم عزیز مرسی‌ از شما،مهم نیست.همین که شجاعت معذرت خواهی را داشتی،خیلی‌ قابل تقدیر است.از اینکه دیر جواب دادم،قصدم ندیده گرفتن شما نبود.سر کار خیلی‌ نمیتوانم این سایت را چک کنم.شما هم موفق باشی‌،یک درد دل‌ دوستانه هم باهات داشتم.ما آواره‌های وطن هر کدام دلمان یک جوری خون است.شرط انصاف نیست که به ما تهمت وطن فروشی و ....بزنی.دیدت را به هموطن خودت عوض کن.
شنبه 19 آذر 1390 - 01:09
robo - لوس آنجلس - امریکا
elaheh85 - تهران - ایران /هموطن عزیزم من از صمیم قلبم شما رو دوست دارم و هیچ نیازی به عذرخواهی نیست/. باور کنین این قضیه اصلا پیچیده نیست، شما اگر حرف من رو قبول ندارید، برای نمونه یک کشور که دارای حکومت مذهبی هستش و کشوری پیشرفته محسوب میشه و مردمش در فقر و فساد و مشکلات اقتصادی و اجتماعی دست و پا نمیزنند نام ببرید، بنده حرف شما رو قبول خواهم کرد! اگر هم میفرمایید خود دین مشکلی نداره ولی چون بدرستی اجرا نمیشه و مورد سو استفاده قرار میگیره و به این خاطر هست که حکومتهای مذهبی جوابگوی سعادت بشر نبوده اند، این چگونه قوانینیست که کاملترینه ولی بشر هیچوقت ازش درست استفاده نکرده و نمیکنه؟ پس این قوانین به چه درد میخوره وقتی هیچگاه در طول تاریخ بشریت موجب سعادت هیچ ملتی در جهان نشده و هر کجا که اجرایی شده حتی مسیحیت در قرون وسطی موجب فلاکت اون ملت شده؟
شنبه 19 آذر 1390 - 04:35
robo - لوس آنجلس - امریکا
مگر گالیله دانشمند رو کلیسا تکفیر نکرد؟ چقدر جنگ و کشتار و خونریزی بنام اختلاف سلیقه مذهبی میان ملتها در گرفته و هنوز هم ادامه داره، شیعه و سنی، کاتولیک و ارتدکس، مسلمان و مسیحی، افراطی و افراطی تر. ملتهای خدا نشناس هم با هم جنگیده اند و میجنگند، خدا شناس هم که میشند میجنگند!، پس چرا دین فاقد توانایی رهنمون انسانها به انسانی زیستنه؟ اصلا نقش دین در این میان چیست که بودن و نبودنش فرقی در کشتار انسانها بدست یکدیگر نداره؟ دوست دارم نظر شما رودر این مورد بدونم. پایدار باشد.
شنبه 19 آذر 1390 - 04:35
elaheh85 - تهران - ایران
جالبه میگی گالیله کلیسا را تکفیر کرد.گالیله دین داشت؟؟؟جنگ بین مذاهب نیست.جنگ بین کلیسا و مسجد نیست.خود ایران بعد از انقلاب به کدامین کشور حمله کرد؟؟حاکمان قبل ایران یکسری شاه کودن بودن که خود فروختگان انگلیس و روسیه و امریکا بودن که از اسلام تنها زن صیغه کردنش و یاد گرفته بودن.آنها بودن که برای کشور گشایی و قدرت لشگرکشی میکردن.حتی اعراب هم.یه نگاه به دوران صدر اسلام و محمد بنداز.کدامین جنگ بود که مسلمانان شروع کننده ای آن بودن؟!تمام مشگلات ما امروز افراطی ها هستن و آنان که به اسم دین به اهداف شوم خود میرسن.
شنبه 19 آذر 1390 - 23:25
elaheh85 - تهران - ایران
اگر نگاه کنی در تمام کشورهای اسلامی حاکمان انها دیکتاتورها بودن.آنها مسلمان نیستند.ببین در دین اسلام حجاب ضروری و لازم است.کدوم حاکم اسلامی است که همسرش حجاب به معنای واقعی داشته باشد.(چادر)عربستان و از کشورهای اسلامی جدا کن اونا وهابی هستند و ما اونارو قبول نداریم.تمام این حاکمان نوکران امریکا بودن.که در تمام این سالها جز عقب ماندگی چیزی برای این مردم به ارمغان نیاورده اند.این هدف امریکا در تمام کشورهای اسلامی است تا بتواند به مقصد خود برسد.آمریکا در طول تاریخ نشان داده که از بیداری اسلامی میترسد.امریکا و نوکرانش که حاکمان کشورهای اسلامی هستن این عقب ماندگی را بوجود آوردن.
شنبه 19 آذر 1390 - 23:08
elaheh85 - تهران - ایران
واما..دین کاملترینه اما انسانها نه.این دینه که انسانها به مرور با درک و شناختش به تکامل میرسن.که خود من هنوز به این درجه نرسیدم.خوب معلومه انسانهای دنیا پرست.آنانی که بوجود آخرت ایمان ندارن در جهت عکس دین پیش میرن.آنان از دین ابزاری میسازن تا به هدف خود برسن.خیلی از انسانها بودن به معنای واقعی به این معجزه یعنی دین رسیدن.اگر هر لحظه از زندگی خود ترس از این داشتیم که یک ثانیه بعد خواهیم مرد و بعد در دنیای دیگر چه جایگاه و منزلتی داریم امروز جهان چر نبود از وحشی گری و فسادوجهان امروز از بی دینی رنج میبره.از درک نکردن درست خدا و دین.
شنبه 19 آذر 1390 - 23:17
elaheh85 - تهران - ایران
دین جهاد را انکار نکرده.خود اسلام جهاد را لازم و ضروری دانسته.وجود دین در جنگها بی تاثیر نیست.ببین همیشه یک طرف جنگ یا بی دینها بودن.یا به ظاهر دینداران.این حقه دینه که برای دفاع از خودش جهاد کنه.اونم زمانی که شمشیر به روش کشیدن.دین شروع کننده ی جنگ نیست.به عقیده ای من اگر به وجود مهدویت ایمان داشتی متوجه میشدی که چرا دنیای الان اینطوریه.با شما نیستم اما بی دینی و درک نادرست از دین و تنها بسنده کردن به اینکه من به خدا اعتقاد دارم کافی نیست.دین کلام خدا بر روی زمینه.فقط به خدا اعتقاد داشتن که کافی نیست.پس از کجا میتونید بفهمید که حرف خدا چی هست.کی به انسانها گفت کشتن خوب نیست.خدا؟چطوری گفت.خدا که خودشو نشون نمیده.پس از کجا؟
شنبه 19 آذر 1390 - 23:42
robo - لوس آنجلس - امریکا
elaheh85 - تهران - ایران // هموطن من کجا نوشتم گالیله کلیسا رو تکفیر کرد؟!!!! این کلیسا بود که گالیله رو تکفیر کرد، شما این داستان تاریخی تا بحال به گوشتان نخورده بود؟ تازه من این مثال رو زدم که شما متوجه بشید در طول تاریخ نه تنها دین موجب پیشرفت و اعتلای بشریت نبوده بلکه در مقابل خردمندان و دانشمندانی چون گالیله هم ایستاده! جنگ بین مذاهب و کلیسا و مسجد نیست؟ حمله هندوها به مسجد پاکستانیها و بلعکس، آتش زدن کلیسا در عراق توسط مسلمانان، جنگهای صلیبی، درگیری شیعه و سنی در عراق، پاکستان، افغانستان و ایران .. باز هم نمونه بیارم؟ ایران باد از انقلاب اسلامی به کدام کشور حمله کرد؟ حمایت از جنبش حزب الله لبنان و کمک مالی و نظامی جهت ترور و کشتار به هر دلیل !، حمایت نظامی و مالی شیعیان عراق و تشویق آنان به درگیری با اهل تسنن، ارعاب مسلمانان نوکیش مسیحی ایران و زندانی کردن اونها مثل کشیش ندرخانی، تخریب خانقاه دراویش گنابادی.. باز هم بگم؟ مگر جنگ و خونریزی فقط در جبهه مقابل دو لشگر معنی پیدا میکنه؟
یکشنبه 20 آذر 1390 - 06:33
robo - لوس آنجلس - امریکا
کشتن مخالفین در خارج از کشور در اوایل انقلاب، رستوران میکونوس. بختیار، فرخزاد، این اواخر هم که قتل رفیق تقی در آذربایجان به فتوای ایت الله لنکرانی، شما انگار خیلی اصرار دارید چشمانتان را بر روی حقیقت ببندید! حاکمان قبلی یکسری شاه کودن بودن؟ همشون؟ تاریخ دوم دبیرستان که داره تو ایران تدریس میشه اینها رو بشما گفته هموطن ؟ در مورد نادر شاه افشار و شاپور دوم هم همین نظر رو دارید؟ در مورد جنگهای صدر اسلام یکبار فرمودین از شما سؤال کردم و بی جواب ماند، دوباره میپرسم، ایرانیها آغازگر جنگ بودن که جزیه به اعراب بپردازن یا اسپانیایی ها؟ جنگ رو ایرانیها شروع کردن یا اعراب مسلمان؟ حاکمان عرب که میفرماین وهابی و نوکر امریکا بودن، تاریخ امریکا چند ساله عزیز محترم؟ ۱۴۰۰ سال پیش که امریکا به معنی امروزی وجود خارجی نداشت حاکمان اسلامی با چه کسی تبانی کرده بودن که مذهب وهابی رو پدید آورند؟ انگلیس؟ انگلیس که اگر از من بپرسید میگم پدر آخوند های شیعه امروزی شماست!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 06:33
robo - لوس آنجلس - امریکا
همونها که شما اونها رو عرب عقب مونده مینامید، در حال حاضر متاسفانه از خیلی جهات از ما پیشرفته ترند! شما که میفرمایید امریکا از بیداری اسلامی میترسه ( و این حرفیه که آقای خامنه ی میزنه و دار و دسته اش) چرا باید از بیداری اسلامی بترسه؟ دلیل منطقی بیاورید. ایران که ۳۲ سال به این بیداری رسیده چه گلی به سر ملت خودش و دنیا زده بجز فقر و فلاکت و بدبختی و درماندگی؟ در آخر من که به خدا اعتقادی ندارم و به کسی ظلم نمیکنم و هر روز به مرگ فکر میکنم و در طول زندگیم سعی در آزادانه و چون انسان زیستن دارم و بر خلاف شما به هیچ کسی بخاطر اعتقادات و عقاید اش توهین نمیکنم تکلیفم چیه؟ اگر بهشتی که شما بدان اعتقاد دارید جای کسانیست که همچون شما به عقاید مخالف توهین میکنند، این بهشت ارزانی شما و هم مسلکان شما باد!!!
یکشنبه 20 آذر 1390 - 06:33
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.