گران‌قیمت‌ترین تصادف زنجیره‌ای در ژاپن

پلیس ژاپن اعلام کرد در یک تصادف زنجیره‌ای در جنوب این کشور،گران قیمت‌ترین خودروهای سواری با هم برخورد کردند و 10 نفر نیز در این حادثه مجروح شدند که حال یکی از مجروحان وخیم است.

به گزارش ایسنا، این حادثه رانندگی حدود ساعت ده و پانزده دقیقه صبح به وقت محلی روز یکشنبه در بزرگراه «چیوگوکر اکسپرس‌وی» در نزدیکی تقاطع «شیمونوسکی» در جنوب ژاپن رخ داده است.

به گزارش خبرگزاری یونایتدپرس، پلیس بزرگراه‌های ژاپن تاکید کرد که 10 مجروح حادثه بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند.

در این تصادف هشت خودرو فراری، سه بنز مرسدس و یک لامبورگینی به شدت به هم برخورد کردند که با توجه به مدل‌ بالای خودروها این سانحه رانندگی باعنوان گران‌قیمت‌ترین تصادف زنجیره‌ای دنیا شناخته شده است.

 

 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
+94
رأی دهید
-85

prince of united kingdom - لندن - انگلیس
ژاپنی‌های بی‌ لیاقت.شما باید برید گاری سوار شید،اون لامبورگینی رو بدید به من تا رانندگی‌ رو یادتون بدم
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 15:17
pashmakjon - عالمو - آمریکا
عیبی نداره بیمشون یه نوشو بهشون میده،،،حالا اینهمه ماشین گرون یه جا چیکار میکردند؟؟؟
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 15:33
Alborzi - کرج - ایران
حتما باههم کورس گذاشته بودن !
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 15:54
mortimer - اصفهان - ایران
prince of united kingdom:یه فراری اسم ببر که بتونه سوپر اسپرتای همین ژاپنیای بی لیاقت رو شکست بده!
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 16:10
asemane iran - تهران - ایران
لندن - انگلیس اگه فقط یه عده مردم تو دنیا با لیاقت باشن اون ژاپنیها هستن . لیاقت رو انگلیسیها ندران که با پول استعمار ملتها پولدار شدن . و ببخشید ایرانیها نداریم که به تنبلی و تنپروری عادت کردیم . با لیاقت‌ترین و با فرهنگترین مردم دنیا ژاپنیها هستند.
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 17:00
birmingham - شیراز - ایران
نوچ نوچ
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 17:32
دايانا - لندن - بریتانیا
Asemane iran من کاملا با شما موافقم عزیزم
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 17:40
دايانا - لندن - بریتانیا
من کاملا با asemane iran موافقم
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 17:41
ArashSSS - تهران - ایران
جمله گزارشگره اینه که " miraculously, there were only minor injuries".. یعنی آسیبها فقط آسیبهای جزئی بوده ، یعنی آسیبها فقط آسیبهای جزئی بوده ، حالا کجا گفته بود که حال یک نفر وخیم است ادمین جان؟
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 18:33
morgan123 - واشینگتن - امریکا
دوستان شما که ژاپنی‌ها را فقط در تلویزیون دیده اید از آنها جانبداری نکنید ما که با آنها بعنوان همکار و شهروند کار و زندگی کردیم میدانیم که چقدر نزاد پرست و متظاهر هستند و هیچ وقت نمیتوانی بفهمی واقعا چه فکر میکنند و اصولا ما افراد خاورمیانه را یک جور انسانهای تکامل نیافته تلقی میکنند و یادتان باشد که ما ایرانی ها از لحاظ فرهنگی و درک متقابل به غربیها بسیار نزدیکتر هستیم تا نزاد زرد . البته من هم تا وقتی تجربه زندگی با آنها را نداشتم مانند شما فکر میکردم.و این رو هم بدونید که متخصصان ایرانی در زمینه الکترونیک بسیار موفقتر تر از زاپنی ها هستند.
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 17:57
doki jan - فرانکفورت - آلمان
ژاپنیها کمترین پناهنده در دنیا را دارن ، اگر هم به صورت نادر در کشوری مشاهده شوند ، در حال تحصیل و یا تعلیم هستند ، در سونامی ژاپن حتی یک مغز غارت نشد ، انگلیس را هم شاهد بودیم در این تظاهرات اخیر...
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 18:37
prince of united kingdom - لندن - انگلیس
تهران_ایران .اولا،داغ نکن یه ساندیس بزن فشار خونت میزون شه.دوما من منظورم اون ۴تا راننده این تصادف بود.سوماً همین طرز تفکر هاست که باعث می‌شه یه مشت آدم روانی‌ بریزن تو سفارت یه کشور خارجی‌ جائی‌ که بر اساس قانون جزئ از خاکه اون کشور حساب می‌شه و اونجارو غارت کنن و باعث خجالتو آبرو ریزی یه ملت بشن.میدونی‌ واسه چی‌ انگلیس پول داره؟واسه اینکه سران مملکتش دزد نیستن،واسه اینکه مالیات خود مردم رو خرج خودشونو آبادانی کشورشون می‌کنن،نه اینکه مثل ایران مالیات رو بالا بکشه و با پول نفت اسلحه بفرسته واسه حماس و حزب الّله و اگاندا و نیجریه،....
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 18:53
ario barzan - ويرجينيا - امريكا
مرگن۱۲۳ - واشینگتن - امریکا والا من همه نژادی دیدم تو آمریکا به غیر از ژاپنی !!اگر هم باشن عده‌ی کمی‌ در هاوأیی .
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 19:22
doki jan - فرانکفورت - آلمان
میبخشید می‌خواستم بگم مغازه ،،، تازه کلی‌ پول و چیزی دیگه تحویل دولت دادند
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 19:30
anti sandis - كنت - انگليس
asemane iran منم با‌هات موافقم عزیز
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 19:52
Nur_ir - هامبورگ - المان
ماشین ژاپنی خورد توی سرش / قربون ماشینهای المان حرف نداره
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 20:43
anti sandis - كنت - انگليس
asemane iran منم با‌هات موافقم عزیز
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 20:45
danial nabi - استكهلم - سوئد
ا سمان ایران گًل گفتی‌.
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 21:03
mano to - لندن - انگلستان
تصادف زنجیرهی،!! و چه جالب همشون قرمز بودند .
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 21:08
morgan123 - واشینگتن - امریکا
ario barzan - ویرجینیا - امریکا- من تعدادی دارم براتون ارسال میکنم ولی جدی بخوام بگم شما با چه امکانی از تمام این مملکت بی در و پیکر خبر دارید والا!.
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 21:14
awareh - ونلو - هلند
آقای پرنس اوف یونایتد کینگدام. به‌‌‌ نظرم تو انگلیس چوپانی هم به‌‌‌ توی نمیداند چه برسه به‌‌‌ پرنس اوف یونایتد کینگدام ،عرضه شو داشتی‌ مثل انگلیسیهای که میگی‌ برای مملکتت زحمات میکشیدی تا تو هم سربار اونها نمیشدی
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 21:20
morgan123 - واشینگتن - امریکا
Nur_ir - هامبورگ - المان - دوست عزیز انتخاب اول من خودروهای آلمانیه اما ماشینها و فناوری زاپنی را دست کم نگیرید.
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 21:23
ايدين - کرج - ایران
لندن انگلیس-اول اسم ماشین رو یاد بگیر بعد رانندگی رو یاد بده !اونجا تو تصادف هیچ لامبورگینی نیست همشون فراری هستند عزیز کارخانه فراری با لامبورگینی فرق میکنه تو قبل رانندگی هواستو جمع کن چی سوار میشی !ژاپنی ها حتماً لیاقت دارن که سوار میشن و بعضی ها ندارن و فقط ادعا دارن!
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 23:29
aramesh06 - كلن - المان
آسمان ایران - تهران - ایران دوست عزیز هرکشوری خوب و بد داره شما حتما نمیدونید که همین ژاپنی‌ها توی یکی‌ از شهر‌هاشون که حالا آسمش یادم نمیاد چگونه از کشتار بی‌رحمانه دلفینها تجارت جهانی‌ باز کردن و اگه کسی‌ بخواد از منطقه کشتار گاهشون که یه تنگه هستش عکس بگیر میان روبروی دوربینت وامیستن بدون اینکه یه کلمه انگلیسی‌ صحبت کنن اونقدر مثل مگس مزاحمت میشن که خودت بی‌خیال بشی‌ و بری
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 01:43
morgan123 - واشینگتن - امریکا
ایدین - کرج - ایران - این دوستمون از لندن میتونه بره نمایندگی اتومبیلهایی که نام بردی و از این ماشینها برای تست راید بگیره ولی جنابعالی فکر نمیکنم بتونی از نزدیک این اتومبیلها رو ببینی ضمنا بسیجی های نامحترم دور نیست که زاپن و کره هم تحریمها رو سخت کنند اونوقت از این تعریفها پشیمان میشیددر هر صورت خوشحالم که احساس خطر میکنید! .
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 01:25
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
نمی‌خوام بدبین باشم ولی‌ با توجه به آسیب های جزیی رانندگان و تصادف اختصاصیه این ماشین‌های آلمانی‌ و ایتالیایی تو ژاپن! کشوری که غول خودرو سازی دنیاست بعید نیست این تصادف تبلیغاتی بوده باشه! درسته که این شرکت‌ها نیاز به این چنین کلک‌های تبلیغاتی ندارند ولی‌ برای یک سریال مثل "کبری ۱۱" ده‌ها بی‌ ‌ام دبلیو و بنز برای تبلیغات له‌ میشن و به هر حال همین حالا تو همه جای دنیا از گرون قیمت‌ترین تصادف دنیا (توسط برند‌های ایتالیایی و آلمانی‌)حرف میزنن!
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 09:43
prince of united kingdom - لندن - انگلیس
آواره - ونلو - هلند _تو که واسه مملکتت زحمت کشیدی و سرباز مملکتت هستی‌ پس چرا تو هلند آواره هستی‌.آره تو راست میگی‌ اینجا به من چوپانی هم نمیدن ولی‌ مطمئنم اونجا به تو سوپوری (رفتگری) میدن .ایدین - کرج - ایران عزیز شما هم یک بار اول متن خبر رو برو خوب بخون بعد یکم چشماتو باز کن ببین اون ماشین سفیده اسمش لامبورگینیه،اونوقت بیا اظهار فضل کن شما که تو رانندگی‌ آدم با لیاقتی هستی‌ فعلا همون اسم پرایدتو به خاطر داشته باش و از رانندگی‌ باهاش تو خیابونای کرج لذت ببر. مرگن۱۲۳ - واشینگتن - امریکا دوست گرامی‌ آی‌ گًل گفتی‌،مرسی‌
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 11:21
asemane iran - تهران - ایران
؟؟؟؟؟؟ ساندیس خور ؟ بسیجی‌؟ من؟ متاسفم که با شنیدن هر گونه حرف مخالف نظر خودتون فورا این برچسب‌ها رو بهشون میچسبونید . که خیالتون راحت شه که حسابی‌ خاک مالی کردین طرفو .
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 12:47
asemane iran - تهران - ایران
ضمنا من با تمام وجود از حمله به سفارت انگلیس متنفرم این کار وحشیانه و به دور از تمدن بود . همینطور از خود دولت‌های انگلیس که سالیان سال با بی‌ شرمی ما رو استثمار کردن و می‌کنن متنفرم . به جرات می‌تونم بگم که ۹۰ درصد مردم ایران هم از اونها متنفرن . احساسی‌ که به هیچ وجه نسبت به آمریکا نداریم . و فکر می‌کنیم اگه با آمریکا رابطه می‌داشتیم وضعیتمون قابل مقایسه با الان نبود.
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 12:57
asemane iran - تهران - ایران
امریکاییها درسته که همیشه به فکر منافع خودشون هستن اما لاقل خیرشون هم به ملتها میرسه . اما این انگلیسیهای ؟؟؟ فقط شرشون میرسه.
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 13:00
Azadikhah - تكسل - هلند
عجب تصادف عجیبی‌!ولی‌ خدا رو شکر کسی‌ کشته نشده.
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 18:40
Geelongcat - سیدنی - استرالیا
ژاپنی‌ها خیلی با فرهنگ هستند. کسی‌ دیده که Hooligan بازی تو فوتبال در بیارن؟. در عوض انگلیسیها و استرالیها میتونند بسیار بی‌ ادب باشند. مخصوصاً اگه کمی‌ مشروب خورده باشند. برید تو استادیوم‌ها و می‌بینید منظورم چیست.
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 23:28
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.