دستبرد مرد تحصیلکرده به حساب مغازه‌دارها

مرد کلاهبردار که هنگام نصب دستگاه‌های کارتخوان از حساب صاحب مغازه‌ها سرقت می‌کرد نخبه دانشگاهی بود.
 چندی قبل صاحب یک لبنیات‌فروشی با تسلیم شکایتی به پلیس «فتا» در استان بوشهر از سرقت 800 هزار تومانی حسابش خبر داد و گفت: امروز وقتی سرگرم بررسی حساب‌های بانکی‌ام بودم، متوجه این سرقت شدم.پس از این شکایت مأموران در بررسی‌ها دریافتند مبلغ مورد نظر از طریق دستگاه کارتخوان یکی از بانک‌ها به حساب دیگری منتقل شده است.
 بنابراین بلافاصله حساب مورد ‌نظر مسدود و صاحبش - ابراهیم 29 ساله - دستگیر شد. متهم که کارشناس زبان است، ابتدا منکر جرم شد، اما وقتی با مدارک پلیس روبه‌رو شد، لب به اعتراف گشود و گفت: «متصدی نصب دستگاه کارتخوان هستم. به همین خاطر با جلب اعتماد صاحبان مغازه‌ها اطلاعات حساب بانکی‌شان را گرفته و در فرصت‌های مناسب دست به سرقت می‌زدم.»کارآگاهان در ادامه تحقیقات دریافتند متهم از سال 88 سرگرم سرقت بوده و در این مدت حدود 16 میلیون تومان از حساب بانکی افراد مختلف برداشت کرده است.
 سرگرد جواد جهانشیری - رئیس پلیس فتای استان بوشهر - با اعلام این خبر گفت: متهم یکی از نخبگان دانشگاه است که متأسفانه از موقعیت شغلی و تحصیلی‌اش سوء‌استفاده کرده است.

+134
رأی دهید
-39

shabhaye-barani - اکلند - نیوزلند
هر چه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 10:45
prince of united kingdom - لندن - انگلیس
مملکت گًل و بلبل اسلامی شده کلکسیونی از دزدی،فساد،فقر،فحشا،جنایت،کلاهبرداری،وحشیگری،ناامنی،خفقان،... .
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 11:05
Alborzi - کرج - ایران
اگه نخبه بود گیر نمی افتاد اونم با چک کردن ساده یه حساب بانکی !
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 11:11
korosh2500 - برمینگام - انگلستان
اگر پول نفت و زخایر ملی را صرف کمک به لبنان و فلسطین و سور یه و ونزوئلا و زیمبابوه و خیلی از کشورهای دیگه نمی کردند این حال و روز ما نبود و بیشتر شاهد شکوفایی بودیم تا شکنندگی...تمام این مسائل از فقر و از نداری سرچشمه می‌‌گیرد...
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 11:49
farid turkeh - ايران - ايران
یا اعدام کنین این نابغه را یا جریمه سنگینه نقدیش کنینین و پولش رو بفرستین برا خاوری تو کانادا،تا ادب بشه دیگه آفتابه دزدی نکنه.
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 11:35
amir58 - مشهد - ایران
نخبه دانشگاهی .نصاب دستگاه کارت خوان.لاقل میرفتی توکار نصب انتن!!.عجب مملکت گل وبلبلی
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 13:26
m.n.s - کرج - ایران
ایکاش نخبه دانشگاه نبود میگفتیم افغانیست؟
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 13:47
sedaye_sokoot1388 - تهران - ایران
با درود-اولا تا یادم نرفته بگم تف به این نظام کثیف اسلامی دوما بیچاره چکار کنه وقتی برا نخبه هامون ارزشی قایل نمیشن همین میشه چند سال پیش یکی از پسرای همسایمون با وجود سن کمش بقولی چندتا دستگاه عجیب در زمینه برق طراحی کرده بود که البته برا منم یسری توضیحات داد ولی حقیقتا من که چیزی متوجه نشدم فقط بخاطر اینکه تشویقش کرده باشم هی میگفتم افرین واقعا چه دستگاهای جالبی طراحی کردی فقط فهمیدم که ساختشون هزینه زیادی می خواست وبنده خدا خانوادشونم یه خونواده کارمندی بود بعد به همراه پدرش برای ثبت اختراعاش وگرفتن هزینه ساخت به سازمان ثبت اختراعات رفتن بنده خدا دست از پا درازتر برگشتن اونجا بهشون گفته بودن اینجا اینهمه پرونده منتظر هزینه خیلی خیلی کمتر از پرونده شما انبار شده بیچاره بعد یه مدت شنیدم بخاطر اینکه بتونه سرمایه ساخت اختراعش رو در بیاره افتاده تو کار شرکتای هرمی وهمون مقداریم که سرمایه داشت به باد داد حالا خدا وکیلی بازم نباید گفت تف به این نظام کثیف اسلامی
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 13:33
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.