فال روز سه شنبه 6 دسامبر - 15 آذر

فروردین


تمرکز شما امروز کم است، سعی کنید آرام حرکت کنید و عجله نکنید اجازه دهید همه چیز به آرامی حل شود. وقت دارید.

اردیبهشت


امروز می توانید با خلاقیت خود پول به دست آورید.بهتر است به ندای درونتان گوش کنید و از عقل سلیم خود استفاده کنید. امشب به مکانی بروید که تاکنون نرفته اید و البته با افراد جدیدی بروید که تمام این خلاقیت شما را بر می انگیزانند.

خرداد


زمان خوبی است تا بر دیگران تاثیر بگذارید. اگر دیگران در حمایت از شما کم ترین معطلی کردند سعی کنید دیگران با آنها تعهد نکنید. نصیحت یکی از دوستان یا همکاران بسیار ارزش است اما تنها اگر تصمیم بگیرید تا عقایدتان را کنار بگذارید و مسائل را از دید آن ها ببینید.

تیر


از استراحت کردن لذت می برید و این تعطیلات به نظر می رسد خسته کننده ترین تعطیلات بوده است، اما فرصتی ندارید رئیس تان میخواهد که همه کارها انجام شود و شاید حتی در طول زمان ناهار نیز کار کنید.

مرداد


امروز ستاره ها به شما نورافشانی کرده وباعث می شوند که شما از فرصت هایتان استفاده کرده و دوباره راجع به هر مطلبی فکر کنید. حالا که به آخر سال نزدیک می شویم، احساس می کنید باید مجدداً نگاهی به سال 2011 انداخته و راجع به اتفاقاتی که افتاده فکر کنید. ممکن است تصمیم بگیرید که اشتباهات گذشته را تکرار نکرده و موفقیت هایتان را مجدداًَ به مرحله عمل در آورید.

شهریور


اگر می خواهید فعالیت تان را در این ماه به خوبی پیش برود باید آن ها را با برنامه ریزی انجام دهید.سعی کنید همه چیز را کنترل کنید و به شانس تنها اتکا نکنید.می توانید قرارهایتان را مرتب کنید.

مهر


اکنون اگر بتوانید در پشت صحنه و یا در محل کار مخصوص به خود کار کنید،بهترین کار خود را ارائه خواهید داد.اگر باید کار پروژه بزرگی را تا قبل از فرا رسیدن تعطیلات به اتمام برسانید،بهتر است حالا شروع کنید تا بتوانید کارهای اصلی و پایه ای را به انجام برسانید.وقت خود را صرف این کار کنید و آن را بیهوده تلف نکنید.چرا که کاری که شما اکنون انجام می دهید مشخص می کند که ادامه کار موفقیت است یا شکست.

آبان


لازم است که افکارتان را پیش خود تان نگه دارید و به کسی نگویید.اکنون زمان مناسبی برای مخالفت و مشاجره نیست.زندگی جالب و غیرقابل پیش بینی است.بنابراین با احساسات بد آن را خراب نکنید.

آذر


سیاره ها در یک روحیه بسیار شادی هستند. و شما امروز می توانید خیلی محبوب شوید در حالی که روحیه خوب شما نیز به اطراف پخش می شود. کارهای زیادی هست که شما به آنها بپردازید وشما بهیچ وجه نخواهید گذاشت که آنها بدون رسیدگی باقی بمانند. حتی اگر احساس وقت گذراندن با خیلی ها را ندارید، شما هر چه از دستتان بر می آید انجام خواهید داد تا همه چیز روی غلطک باشد.

دی


هیج دلیلی برای این موضوع وجود ندارد که چرا بعضی روزها از بعضی دیگر بهتر هستند. اگر کسی طبیعت نیکوی شما را زیر سوال ببرد، واقعاً ناراحت می شوید. خودتان را با ایجاد تغییرات خوشحال کنید.

بهمن


ستارگان سلولهای خاکستری شما را بر می انگیزد و شما از انجام کارهای متفاوت بیشتر از تمرکز کردن روی یک کار خاص لذت خواهید برد.اگر مذاکره یا بحثی در پیش دارید حتماً‌ موفق می شوید زیرا شما اخیراً در کارها تبحر بیشتری یافته اید و اعتماد به نفس بیشتری دارید تا عقایدتان را به راحتی بیان کنید.

اسفند


شما می توانید در سکوت یک خلق و خوی متفکر و اندیشمند متنوع باشید ترجیح می دهید بدانند در فکرتان چیست در دسته بندی سوالات ناهنجار ماهر هستید و حالا به همه مهارتهایان احیتاج خواهید داشت.

+85
رأی دهید
-22

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.