سناریوی جنگ و واکنش های احتمالی ایران

 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.                                                                         سناریوی جنگ و واکنش های احتمالی ایران 
 

+138
رأی دهید
-165

potatis - مالمو - سوئد
تنها دلیل حمل نکردن به ایران و سوریه، حمایت چین و روسیه از این دو کشورِ ،و این فیلم ‌ها همه چرتو پرتِ ، البته ایران توانایی‌ ایجاد جنگ‌های چریکی به صورت محدود در خارج از مرزها رو هم داره و همچنین توانایی‌ آسیب رسوندن به جریان نفت رو هم داره اما چیزی که کاملا مسلمه اینه که نه غرب و نه بلوکِ شرق موافق ایران هسته‌ای نیستند و بدون استثنا در صورت احساس خطر ایران رو با هر هزینه یی نابود خواهند کرد .
دوشنبه 14 آذر 1390 - 20:15
khosh bavar - يزد - ايران
مگر کره شمالی و پاکستان بمب اتمی‌ ندارند !؟ ولی‌ آنها خوب میداند که اگر بر دکمه بمب اتمی‌ فشاری بدهند، جهان آنان را از صحنه گیتی‌ محو خواهد کرد، پس شهامت چنین حماقتی ندارند ! مگر آخوند دیوانه هست که اسراییلی که به اندازه اصفهان هم نیست که در مسجدی امام زمان هست که " از آن " مسجد امام زمان ظهور خواهد کرد که با سربازانش زمین را تا پای اسبش خون الود کند تا بعد از کشتار آنچنانی صلح و صفا در دنیا بوجود آید، پس آنها ( آخوند ) بخاطر احترام و عقیده به امام زمان دست به چنین حماقتی نمیزند و آنها هم همانند پاکستان و کره خوب میدانند که اگر فقط در خواب و رؤیا‌شان با بمب اتمی‌ بازی‌ کنند، دنیا ایران را با خاک یکسان خواهد کرد ! در ضمن این چه جنگی هست، که آنها نقش جنگی خود را به دنیا معرفی می‌کنند که چطور ایران را نابود سازند !؟ پس فقط دکّان بازار برای خود و فروش اصلاح خود درست کردند و هم یک گوش زدی به آخوند دیوانه، که حواست باشد که ماها هم مثل تو دیوانه هستیم و زیاد ما را دست کم نگیر !
دوشنبه 14 آذر 1390 - 20:23
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
تبلیغات آمریکایی برای باجگیری بیشتر از آخوندهای بیشعور و ترسو که ۳۳ ساله به غربیها باج میدند تا بر سر قدرت بمونند. ما به این شعارهای مسخره غربیها و آخوندها عادت کرده ایم. ننگ بر غربیها و نابود باد حکومت ضد ایرانی‌ ولی‌ وقیح. ایران به دست ایرانی‌ آزاد خواهد شد و بس.
دوشنبه 14 آذر 1390 - 20:26
london2011 - لندن - انگلیس
حالا میفهمید جنگ یعنی جه
دوشنبه 14 آذر 1390 - 20:31
خشایارشا - تهران - ایران
حمله اسرائیل و آمریکا به ایران پس از سقوط حکومت سوریه بوقوع خواهد پیوست.
دوشنبه 14 آذر 1390 - 20:54
tahrim - ورامین - ایران
ماکه نزدیک پارچین(یک منطقه کاملا نظامی ومهم در ایران)هستم!!چه بلایی سرمان میاد؟خدا به دادمون برسه!!!!
دوشنبه 14 آذر 1390 - 21:02
tahrim - ورامین - ایران
من هم با نظر دوستان موافقم)همش .....شعر !! اخوندهای احمق بی مغض هم میدونن)
دوشنبه 14 آذر 1390 - 21:28
dkdk - اسلیس - دانمارک
پتتیس - مالمو - سوئد هم وطن آنها غلط میکنند ایران را نابود کنند.ضمناً جیگر این کار را ندارند.قابل توجه موافق‌های جنگ..کدام ایرانی‌ با شرف راضی‌ میشه ۲ ملیون ایرانی‌ بی‌ گناه کشته بشن؟.....شرف نداشته ایرانی‌ که کشته شدن هموطنانش براش مهم نباشد.ننگ بر وطن فروش و ننگ بر دولتی که مردم براش مهم نباشد.
دوشنبه 14 آذر 1390 - 21:15
habibollah - تهران - ايران
جنگ چی بابا؟خیلی ساده اید.ایناهمه سناریوهایی هستن که باهمفکری ج ا وانگلیس کثیف انجام شده وازاین به بعدش هم همین آشه وهمین کاسه.ماملت ایران 33ساله سرکاریم ازاین به بعدهم کم کم 33سال دیگه هم سرکارمیمونیم. پریروزوزیرامورخارجه ایران بخاطرهجوم به سفارت انگلیس اظهارتاسف کرده. میدونیدیعنی چی؟هی هی هی هی. حتی حمله به سفارت انگلیس هم ازقبل هماهنگی شده بود.
دوشنبه 14 آذر 1390 - 21:21
masy persian - منچستر - انگليس
اینها همش در حد......... و بس مغز خودتون و با این حرفا پر نکنید فقط میخوان ایرانیها رو بترسونن که بتونن رو خود ما سوار بشن جنگ روانی‌ و بس همه ما ایرانی‌ هستم خنود من ایران زند‌گی می‌کنه اگر برنامهای اینا اجرا بشه من اولین نفرم که میرم از خانوادم دفاع کنم
دوشنبه 14 آذر 1390 - 22:05
20012030 - لندن - انگلیس
برای بعضی‌‌ها متاسفم. که میگن جنگ بشه. واقعا نمیدونم فکر کردن آخوند‌ها میرن حکومت میدن دست اینها. اگر دقّت کرده باشین همه از خارج هستن، (جنگ ۸ ساله ایران عراق رو یادتون نره)
دوشنبه 14 آذر 1390 - 23:30
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
جنگ‌های این دوران مثل ۵۰ سال قبل نیست، این حرف‌هایی‌ هم که این مثلا کارشناسان در کلیپ گفتن همش چرته، حمله کنن به مردم عادی صدمه نمیرسو نند، بعدش هم کار به اونجا نمیرسه که ایران و دنیا به آتش کشیده بشه. با این آفتابه لگن‌های مال ۴۰ سال پیش که ملاها دارن، خیلی‌ طول بکشه ۱ روز ه، ضمناً مردم عاصی را فراموش نباید کرد که در همان دقایق اول خودشون ترتیب حکومت جهلو سیاهی را میدهد
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 00:50
potatis - مالمو - سوئد
dkdk - اسلیس - دانمارک.این کامنت من متاسفانه عین حقیقت بود و اگه بیان حقیقت معنیش وطن فروشیه! پس من رو بذار تو دستهٔ وطن فروش ها، فقط قبلش یه چیزی به من بگو: این وطن فروشی کلا یعنی‌ چی‌؟ چطوریه تا می‌خوای یک حرفی‌ بزنی‌ بهت میگن وطن فروش ؟ اصلا چطوری می‌شه فروختش؟یعنی نفتش رو میفروشم یا مرز‌های آبیش رو میفروشم یا خاک حاصلخیز جنوبش رو میفروشم ؟ یا اطلاعات هسته‌ای یا نظامی ؟من الان چیش رو دارم میفروشم که خودم هم نمیدونم ؟لطفا شما بگید که لااقل پولش رو بگیرم!!
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 00:51
pull.over - دوحه - قطر
امیدوارم جنگ نشه اما اگه شد"گذشته از وضعیت کشور و رژیم آخوندی" من اولین کسانی هستم که برای دفاع از کشورم جونم رو فدا میکنم.
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 01:12
amir58 - مشهد - ایران
اول اینکه تحریمها وانزوای بیشتر حکومت ایران باعث تشدیددرگیری بین سران حکومت ونارضایتی بیشتر مردم وحداقل سست شدن پایه های این نظام میشوداحتیاج بجنگ وبمباران نیست.دوم اینکه تابشار سرنگون نشه وتا وقتی که نیروهای امریکایی از تیررس نیروهای حکومت ایران خارج نشه جنگی در کار نیست مگر حکومت ایران پیش دستی کنه وجنگ ..................
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 04:33
shirzan - برلین - آلمان
اینا همش بلوف هست که از آخوندا باج بیشتری بگیرند و اونا هم برا بقدرت ماندن این باج رو میدن
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 05:38
samuk66 - لندن - لندن
هیچ جنگی هیچ وقت در کار نیست، انقدر الکی‌ حرف نزنید ال آن ۶ ساله می‌خواند جنگ کنن !!!بذرید مردم زندگی‌ کنن ،انقدر تحریم نکنید.
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 08:50
*israel* - اورشلیم - اسرائیل
از ساله ۵۷ تا به امروز چند میلیون ایرانی‌ کشته شدن و چند میلیون ناگزیر به ترک وطن کردن با این تفاوت که در جنگ قبل مردم میهن دوست شرکت کردن ولی‌ این جنگ فقط عوامل خود رژیم در هر صورت در هر جنگ و انقلابی یه سری افراد کشته میشن ولی‌ مردم ایران هم خر رو میخوان هم خرما یکم از این شرف مردم کشور‌های اطراف درس بیاموزیم.
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 09:14
ali1111 - تهران - ایران
خشایارشا - تهران - ایران. کاملا موافقم.
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 09:21
*israel* - اورشلیم - اسرائیل
اینجور که ملت تو محرم دنبال غذان ، اگه دنبال حقشون بودن وضعمون الان این نبود
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 09:48
masooleh - تهران - ایران
اسرئیل و آمریکا غلط میکنید
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 11:20
golly47 - فوكشتاد - المان
بجنگ تا بجنگیم یه هشتاد سالی‌ آب میخوره آنوقت دیگر اسرائیل و عربی‌ وجود نداره و آمریکا هم تجزیه خواهد شد اروپا هم ورشکسته می‌شود
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 15:15
massoudoslo - اسلو - نروژ
امریکا و اسرائیل غلط نمیکنند !!! همین کاسب کاران دین فروش خودمان که در عمق غار حرا و تیغه تیز توحش زلفقار به تشویش و توهم عربده حقانیت میکشند و زندگی را از مردم گرفته اند خوب میداند که غربی ها اگر چاره اشان به جنگ با ایران گره بخورد لحظه ای تعلل نخاهند کرد.اگر اسکندر هزاران سال پیش پرسپولیس را به آتش کشید ولی همین دیروز به نا چآر غربیها برلین ،لندن ،هامبورگ و پاریس و ده ها شهر دیگر خودشان را با خون و آتش ویران کردند!! حالا تهران و شیراز و اصفهان و بغداد و کابل برایشان فقط نقطه ای بر روی نقشه خاهد بود اگر این رژیم خائن در ایران بر طبل جنگ بکوبد .
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 15:56
YAS ABI - ببرسل - لز
اولا غلط می‌کنن جنگ راه بیندازه دوما جنگ کوتاه هیچ فایده نداره سوماً ایران تمام منافع آمریکا و اسرائیل رو در همه جای دنیا به آتش میکشونه یعنی‌ همه باهم غرق می‌شند چارماً : اسرائیل و آمریکا با همهٔ قدرتشون از پاس چند صد نفر حماس با موشک‌های دستی‌ و کودکانه‌شان بر نیامدند و از پاس صد نفر لبنانی که فقط کاتیوشا داشتند بر نیامد اند اون‌وقت از پس ایران بر میان؟ be hamin khial bashin.
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 16:38
sajad1000 - بروکسل - بلژیک
بابا حمله کن بزن این شپشوها رو دیگه انقدر ناز کردن نداره
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 18:53
golly47 - فوكشتاد - المان
دوزار بده آش بهمین خیال باش
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 19:58
sedaye_sokoot1388 - تهران - ایران
بادرود-pull.over - دوحه - قطر-تو هم مثل اون یارو بیداری اسلامی که الان یه مدتی خوابه خیلی داری شلوغ بازی در میاری حواست به خودت باشه زیاد به خودت فشار نیاری.
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 20:15
massoudoslo - اسلو - نروژ
YAS ABI . ببر سل .لز !دوباره بگم : امریکا و اسرائیل غلط نمیکنند .۲. جنگ کوتاه مدت دیگر چه صیغه ای است!!؟مگر برای بمب باران تمام مراکز نظامی و صنعتی ایران چقدر وقت لازم است!!؟ نکند داری با جنگ احد مقایسه و تحلیل میکنی!چه کسی تمام منافع امریکا رو در تمام دنیا به آتش خاهد کشید!؟اگر اینطور بود که شما بشارت میدهید تا امروز این کار انجام شده بود.نکند این جانبازان و پیشمرگان عمه و خاله پیر من و شما هستند؟ حزبالله و این جغله های عرب هم کاتیوشا ها را از ترس دیروز زمین گذاشته اند.در ضمن کدام قدرت و اقتدار حماس و موش بازی و موشک پرانی! اسرائیل چیزی نمانده تا کربلا و نجف هم خانه سازی کند
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 00:51
massoudoslo - اسلو - نروژ
YAS ABI. برسل .لز . ادم خوب اگر خیلی دوست داری شهید بشی و خسته شدی از این زندگی مادی و بار بری چرا نمونه و الگوی جنگ کربلا را برای ایرانیان متصور میشوی!؟ اسرائیل تمام هست و نیست ان منطقه را صاحب شده آنوقت شما از چند صد نفر خائن موشک پران حرف میزنی که درون کودکستان و مدرسه بچه ها سنگر میگیرن؟ واقعآ متاسفم که تصویر جنگ با غرب را اینچنین میبینی! شما همه اتان باید بروید دنبال کارتان چونکه از نوعی توهم و جنون رنج میبرید! غرب عراق و افغانستان را با چند صد هزار قربانی نظامی و غیر نظامی شخم زد آنوقت شما با آفتابه لگن و فحش خود را برنده هر جنگی میدانید.اگر در ایران طرز فکر کسانی مثل شما آغاز گر و تحریک کننده جنگ با غرب شوند هیچ نه از اسلامتان خاهد ماند و نه از ابرویتان.ایران در جنگ شکست میخورد/
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 01:05
hashamdar - تهران - ایران
پول.اور - دوحه - قطر. تو اگه جون بده بودی بعد انتخابات بر میگشتی ایران که آخوندا چه راحت جنگ داخلی‌ راه انداختند و و چه راحت هموطن‌هات رو کشتند. شعرو ور زیاد نگو که گوشمان پر است از حرفهای شما بسیجیهای ترسو... به امید حملهٔ نظامی اگر چه تلفاتش به سر انگشت تلفات این رژیم با مردمش نخواهد رسید و اگر کسی‌ هم کشته شود کسانی‌ . هستند که در این پایگاهها برای رژیم مشغول به کارندو بس.
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 02:57
koorosh55 - شیراز - ایران
یا ساده اید یا خودتونو به سادگی زدین و تخیلات و ارزوهاتونو بجای واقعیت اینجا منعکس میکنید . بنظر شما چرا امریکا تا حالا به ایران حمله نکرده؟ محض رضای خدا؟ یا دلش میسوزه برای ایران؟. امریکا در هیچ جنگی وارد نمیشه مگر اینکه از پیروزی درش کاملا مطمئن باشه . حمله سال 2006 به لبنان مقدمه ای بود برای حملات بعدی به سوریه و ایران . حالا یکی از شما اقایون محترم بمن بگه که چرا اسراییل بعد 33 روز نبرد بی وقفه نتونست حزب الله رو نابود کنه و حتی نتونست سکوهای پرتاب موشک رو نابود کنه ( قابل توجه اونایی که از فناوری پیشرفته نظامی امریکا دهنشون اب افتاده ).
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 15:55
koorosh55 - شیراز - ایران
امریکا از رژِم اخوندی نمیترسه . ترس امریکا از مردم ایرانه . فراموش نکنید که ارتش و سپاه هم جزئی از همین مردم هستن . خودتونو به سادگی نزنید . پیشرفت ایران حداقل در بعد نظامی بسیار بیشتر از حد انتظار بوده . تانکهای مرکاوا رو که هیچ سلاحی در دنیا بهش کارگر نبود موشکهای طوفان ایرانی نابود کرد . ناو ساعر رو با اون سیستمای پیشرفته دفاعی موشک نور هدف قرار داد . الان هم که یه هواپیمای جاسوسی شبه استیلت رو نشوندن . عنایت بفرمایید : نگفتم زدن . گفتم نشوندن . اینا چیزی رو بشما نشون نمیده؟
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 16:35
milad_6240 - لندن - انگلستان
اینقدر نگین جنگ جنگ جنگ ... اگه قرار آخوندها با کشته شدن خانواده من و تو توی جنگ برن هیچ وقت نمی خوام برن ... من متولد 1361 اهواز هستم و خیلی از شما ها نمی دونین جنگ یعنی چی .....
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 18:05
mes43 - تهران - ایران
ای کاش یکم غیرت داشتید . درمورد اب و خاک تون دارید حرف میزنیدا!. بعضی وقتها به ایرانی بودن بعضی از نظر دهندها باید شک کرد.
جمعه 18 آذر 1390 - 05:11
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.