مرگ 3 دانشجو در اثر گاز گرفتگی در تبریز

مسئول روابط عمومی مرکز فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: سه دانشجو در تبریز قربانی مرگ خاموش شدند.

                مرگ 3 دانشجو در اثر گاز گرفتگی در تبریز

به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حبیب حسینقلی‌زاده در تشریح این خبر گفت: این سه دانشجو به نام‌های «مجید عسگری»، «امین بابازاده» و «جعفر بابازاده» در یکی از محلات شهرک طالقانی به دلیل مسمومیت با مونواکسید کربن جان خود را از دست دادند.

وی گفت : هر سه دانشجو اهل شهرستان مرند و دانشجوی دانشکده فنی و حرفه‌ای بودند و براساس شواهد موجود دچار مسمومیت در محل اقامت خود شده‌اند.

مسئول روابط عمومی مرکز فوریت‌های پزشکی از شهروندان خواست هنگام استفاده از بخاری‌های گازسوز در فصول سرد سال اقدامات ایمنی را جدی بگیرند و نسبت به عدم نشت گاز و محکم بودن لوله بخاری اطمینان حاصل کنند.

+195
رأی دهید
-92

greentree - تهران - ایران
واقعا چه قدر دردناکه که دانشجویی تصادف میکنه یا به هر علتی میمیره،به خانواده این عزیزان تسلیت میگم
دوشنبه 14 آذر 1390 - 19:02
juvel - اسلو - نروژ
سرشونرو زیر آب کردن،.
دوشنبه 14 آذر 1390 - 19:06
adsi - شانگهای - چین
juvel - اسلو - نروژ فکر کنم اگه میگفتی فتو شاپه حرفت بیشتر ارزش داشت!! من نمیدونم مزخرف گویی امثال تو کی تمام میشه؟؟
دوشنبه 14 آذر 1390 - 20:27
korosh2500 - برمینگام - انگلستان
برای باعث و بانی‌ ش تقاضای تقاص و برای بازمانده گانش ارضای صبر و خاص....
دوشنبه 14 آذر 1390 - 20:35
Naser hejazi - بهبهان - ایران
چه راحت
دوشنبه 14 آذر 1390 - 22:32
araghesagi - ردینک - انکلیس
همیشه فکر میکنی‌ این اتفاق برای یکی‌ دیگه میافته تا این که یه روز میبینی‌ گرفتار خانوادهٔ خودت می‌شه خیلی‌ بیشتر از اونی که بتنی‌ فکرشو بکنی‌ دردناکه مخصوصا که جوان باشن امیدوارم که باز ماندهها شون مثل من خیلی‌ تو شوکه این قضیه نرن.
دوشنبه 14 آذر 1390 - 23:04
ekman - شیراز - ‫ایران
‫آدم جیگرش میسوزه،فرزندی به بدبختی بزرگ کنی ،بخاطر استاندارد نبودن لوازم گازسوز،حاصل عمرت را یکشبه از تو بگیرند.در کنار توصیه های ایمنی،با سازندگانی که طبق استانداردهای ایمنی ،محصولاتشان را وارد بازار نمیکنند،برخورد نمایند.
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 00:06
mounes - ادليد - استراليا
روزهای عمرشون تموم شده بوده
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 05:14
shafag - تبریز - ایران
یکی از عوامل اصلی بروز این گونه حوادث عدم رعایت اصول ایمنی و استاندار ها در هنگام ساخت ساختمانهای مسکونی می باشد.و متاسفانه شرکت گاز و شهر داری ها نیز که در ساخت و ساز ها نظارت دارند به علت بی کفایتی مسئول اصلی این گونه حوادث می باشند.من خودم در تبریز شاهد یکی از این تخلفات بوده ام. چون اکثر واحدهای مسکونی جدید به دست شرکت های بساز و بفروش ساخت می شود.و انها نیز به دنباله کم کردن هزینه های ساخت هستند.و با ایجاد روابط به جای ضوابط با ماموران اداره گاز و شهرداری ها از رعایت استاندارد های ایمنی سر باز می زنند.به عنوان مثال. برای راه هواکش یک ساختمان چهار طبقه به جای استفاده از هواکش جداگانه .از هواکش مشترک . ان هم از لوله با اینچ پائین استفاده کرده اند.؟؟؟؟؟؟؟/
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 05:33
shabhaye-barani - اکلند - نیوزلند
برای ما فقط یه خبر ولی‌ ۳تا خانواده الان چه حالی‌ دارن. خداوند صبر بده
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 10:50
ukguy4u - لندن - بریتانیا
تنها چیزی که در ایران پشیزی ارزش نداره جون انسانهاست
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 14:54
masoudkral - تبریز - ایران
سلام. یکی به این آقای حسینقلی زاده بگه آخه تو که اطلاعاتت کامل نیست چرا از خودت یه اسم انتخاب میکنی مجید عسگری کیه نخیر آقایون کسی به اسم مجید عسگری تو اون حادثه نبوده اسم شخص باقرعطایی بوده دوست صمیمی من اهل بجنورد حوالی مشهد و جعفر و امین بابازاده اهل مرند باقر خیلی غریب از تبریز تبریز لااقل شما هم اسمشو غریب نکنیددر ضمن این شمارمه اگه فکر کردید دروغه یا مثل حسینقلی زاده از خودم یه حرفی زدم میتونید تماس بگیرید در ضمن علت مرگ به خاطر بخاری نبوده علتش گرمکن بوده که وقتی شب آب قطع میشه آب گرم باز میمونه و شب که آب وصل میشه آب گرمکن دیواری شروع به روشن شدن میکنه همین باعث خقگی اونها میشه
جمعه 18 آذر 1390 - 09:04
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.