عراق جایگاه ایران در اوپک را تصاحب کرد

 با ادامه کاهش میزان تولید نفت ایران جایگاه دومین صادر کننده نفت اوپک را به عراق واگذار کرد. هم زمان، وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران توسعه میادین نفتی را منوط به سرمایه گذاری مناسب در این بخش کرد. رضا تقی زاده، کارشناس مسائل ایران در گفت و گو با صدای آمریکا ارزیابی خود را در این زمینه ارائه کرد.جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.


Iran Opec 

 

+155
رأی دهید
-52

Nur_ir - هامبورگ - المان
اینهم از برکات حکومتی اخوندی . در زمان روانشاد شاه فقید . اوپک تصمیم . گیرنده نفت . حرف . حرف ایران بود . حالا اخوندها از هرلحاط جهانی به کجا . ایران را سوق میدهند . ای ننگ بربودنتان
یکشنبه 13 آذر 1390 - 20:02
romano - تهران - ایران
خر برفت و خر برفت و خر برفت اینو بخونید باحاله حکایت روزه https://www.javdaneh.com/Hekayat/Hekayat07.htm. یا داستان لوطی و مخنث از عبید زاکانی: که لوطی در حالت لواط از مخنث پرسید : این خنجر از بهر چیست ؟‌مخنث جواب داد :‌از بهر انکه اگر کسی با من بد اندیشد شکمش بشکافم . لوطی بر سر او آمد و شد می کرد و می گفت :‌الحمدالله که من با تو بد نیندیشم. لوطی آینه‌ای بر زیر دید و گفت این آینه از بهر چیست؟ پسر گفت از این بابت که مردانگی خویش دو چندان بینم لوطی گفت براستی که تو مرد مردانی! حالا داستان جمهوری اسلامیه بزودی این داستان تموم می‌شه ولی بدبخت آن ملت بزرگی که بی جهت و بی دلیل چوب نادانی نادانان در این مملکت خوردند.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 21:40
bestofthebest - كي يف - اكراين
توی کل جهان هستی‌ این حکومت عقب مونده تک می‌باشد
یکشنبه 13 آذر 1390 - 21:47
shabhaye-barani - اکلند - نیوزلند
جدا جای تأسف داره اونم چه کشوری عراق!
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 11:00
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.