ایران هواپیمای آمریکا را سرنگون نکرده , هفته پیش کنترل این هواپیما در افغانستان از دست رفت

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب 

سی ان ان نوشت: ناتو در بیانیه ای اعلام کرد که هواپیمای بدون سرنشینی که ایران گفته است که سرنگون کرده، ممکن است هواپیمای آمریکایی باشد که کنترلش چند روز پیش از دست رفت.
 
               ایران هواپیمای آمریکا را سرنگون نکرده/هفته ی گذشته، کنترل این هواپیما در افغانستان از دست رفت

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب, یک مقام امریکایی در این رابطه گفت: افرادی که این هواپیما را کنترل می کردند قبل از سقوط آن، از دست دادن کنترل آن را گزارش داده بودند.

سی ان ان در ادامه نوشت: مقامات امریکایی معتقند که هواپیمایی که ایران به ان اشاره دارد همان هواپیمایی است که چندی پیش سقوط کرده است.

این مقام امریکا که خواستار عدم افشای نامش بود، گفت: دولت امریکا هنوز تایید نکرده که آن ساقط شده است.

این مقام امریکایی گفت: ماموریت این هواپیما پرواز در افغانستان بوده است.

ناتو اعلام کرده است که یک هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی چند روز پیش در غرب افغانستان در حال انجام ماموریت اکتشافی بود که از کنترل خارج شد.

یک مقام امریکایی گفت مدارکی مبنی بر اینکه این هواپیما سرنگون شده باشد، وجود ندارد.
+230
رأی دهید
-40

sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
برای اینکه ساندیس خورها حالشون گرفته نشه این خبر رو نادیده میگیریم!!! این فلک زده‌ها همیشه ضایع می‌شند.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 19:30
birmingham - شیراز - ایران
آره شما گفتین ما باور کردیم .آمریکا و انگلیس ،افغانستان و عراق رو به خاک سیاه کشندن حالا نوبت ایران ولی‌ کور خوندن ..زنده باشین مرزبانها و دلیرمردان وطن. من که بد از ۱۳ سال زندگی در انگلیس این دولت خون خور رو خوب میشناسم .لطفا اجازه ندهید این دو کشور به خاک عزیز کشور دست رسی داشته باشن چون اینها منافع خودشون رو میخوان و من و شما و خانواده مون برای اینها مهم نیست .
یکشنبه 13 آذر 1390 - 20:00
fdsa60 - تهران - ایران
حالا که ارتش ترتیبشو داد میگن هواپیما یک هفته پیش کنترلش از دست رفته بود. آخه دروغگویی هم حدی داره .لابد از سوخت اتمی تو این یک هفته استفاده می کرده.؟؟؟؟
یکشنبه 13 آذر 1390 - 20:09
reza تورونتو - ترونتو - کانادا
مغام مخرم رهخری بعد از زدن یک بست تریاک کرزای و نوشیدن چای پررنک. مکسی را که روی نبات زعفرانی نشسته بود کشتند و گفتند (( بنویشید در روژنامها ما شرنکون کردیییییم یک فروفند هواپیمای شطتانه بژورک را )) و زدند بستی دیکر.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 20:25
pull.over - دوحه - قطر
نه به سخت باور کردن یا اصلا باور نکردن خبرهای ایران و نه به آسانی هر چه راحت تر خبرهای غربی ها! تازه خوبه ناتو گفته ممکنه.یه کم دندون رو جیگر گذاشتن رو واسه اینجور مواقع گفتن! عجولانه قبول کردن و نظر دادن حماقته.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 22:21
danial nabi - استكهلم - سوئد
به ریشه نداشته تان خندیدید. ایران میتواند آمریکا را در منطقه به زانو در آورد. سرنگون کردن ۱ هواپیما که عددی نیست برای سلحشوران ایران.
دوشنبه 14 آذر 1390 - 07:15
bkherebati - بوشهر - ایران
پدرجان ....شما که کاره ای نیستید ..و فقط مفت خور رژیم هستید وبگفته خودتا مدت 13سال با پول یا مفت این ملت بزرگوار در انگلیس خوش گذراندید باید از اینها دفاع کنید منم بودم مثل شما دفاع میکردم شما که از فقر وبدبختی خبری ندارید گرسنه گی نکشیدید ....شیطان بزرگ اینها را اورده هروقت شیرشان تمام شود میبرد ...پدر جان هواپیمای بی سرنشین می فرستد که این ها بزنندو بگوید امتیاز داده..ناراحت نباش فکر ان روز باش که اینها تشریف میبرند.....؟؟
دوشنبه 14 آذر 1390 - 14:31
مهدیار - تهران - ایران
معلومه میگن کنترلش از دست رفت ، چیه فکر کردین میان میگم ایران گرفتش ؟. ساده اید ها. به هیچ عنوان دلشون نمیخواد کسی فکر کنه ایرانم بله ، همچین دانشی داره. میخوان از ما یه چهره وحشی نشون بدن.
دوشنبه 14 آذر 1390 - 17:26
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.