تصادف شدید یک کامیون با اتوبوس در بزرگراه خرم آبادجهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
 

+241
رأی دهید
-187

آرمان144 - میسور - هند
کامیون زرد رنگ یباره دستشو داد به راست و.... خدا اون مسافر ها رو بیامرزه .
یکشنبه 13 آذر 1390 - 14:37
pull.over - دوحه - قطر
زهره م رفت.. دلم لرزید. وحشتناک بود. خدا بیامرزتشون.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 14:41
mehr47 - تهران - ایران
این فیلم مربوط به تریلر هوو معروف به ارابه مرگه. یکی دیگر از دست آوردهای جمهوری اسمالی....
یکشنبه 13 آذر 1390 - 14:42
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
چقدر وحشتناک!!! راننده اتوبوس داشت چرخها رو کنترل میکرد. بیشتر به عوارضی شبیه بود ولی‌ با این سرعت؟!!! خدا همشون رو بیامرزه و به بقیه راننده‌ها هم عقل بده تا با جون خودشون و بقیه بازی نکنند.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 14:46
shemroni - روتردام - هلند
این چی بود دیگه اینجا که عوا ر ضی بود یعنی حداکثر سرعت شاید ۲۰، ۲۵ باشه این با تریلی ۲۰۰تا سرعت داشت که آخه اون اتوبوس هم وسط جاده نه علامت خطری نه چراغ فلاشری همینجور یلخی داره لاستیک عوض میکنه.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 14:56
naseem - بخارست - رومانی
آخ آخ آخ !!!!!!! خیلی دلم به حال مسافرا سوخت!!! لحظه ی برخورد معلوم نیست چه حالی داشتن بیچاره ها!!!!!!! خدا آخر عاقبت هممون رو به خیر کنه!!! . این زندگی آخرش مرگه!!!
یکشنبه 13 آذر 1390 - 15:57
mohsen_raja - تهران - ایران
مملکت خر تو خر؛ ملت بی‌عار؛ همین می‌شه که الان هست؛ یک عمر در استرس و اضظراب زندگی کردن.توی جاده‌های ایران از این راننده‌های الدنگ کم نیست، نگاه کنید چطور این سه تا راننده بی‌همه چیز با جون مردم بازی می‌کنند و خدا می‌دونه چند تا خانواده رو عزادار کردند! اون راننده کامیون اولی بدون زدن راهنما می‌پیچه سمت راست، اون راننده تریلی جایی که باید حداکثر با سرعت بیست سی کیلومتر بره، داره با صد کیلومتر رانندگی می‌کنه، راننده اتوبوس با سی چهل مسافر اومده وسط جاده پارک کرده که بره ساعت بزنه. ما ملت از همه چیز خلاصی پیدا کنیم از شر خودمون در امان نیستیم.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 16:11
ekman - شیراز - ‫ایران
اتوبوس هم جای مناسبی پارک نکرده بود،وسط جاده جای کنترل چرخ‌های اتوبوس نیست،در کمتر از چند ثانیه چه اتفاقاتی که رخ نمیدهد و چند خانواده را عزادار می‌کند،سرعت مادر تمام حوادث است
یکشنبه 13 آذر 1390 - 16:11
amir58 - مشهد - ایران
پس منم اصلن نگاهش نمیکنم با این توضیح وتفسیردوستان...
یکشنبه 13 آذر 1390 - 16:34
leila leila - گوتنبرگ - سوئد
هیلی وحشتناک و غم انگیز بود .. به یه کابوس شبیه بود تا واقعیت
یکشنبه 13 آذر 1390 - 16:35
Anarchist - دبلين - ايرلند
شمرنی - روتردام - هلند. این چی بود دیگه اینجا که عوا ر ضی بود یعنی حداکثر سرعت شاید ۲۰، ۲۵ باشه این با تریلی ۲۰۰تا سرعت داشت که آخه اون اتوبوس هم وسط جاده نه علامت خطری نه چراغ فلاشری همینجور یلخی داره لاستیک عوض میکنه. موافقم با شما
یکشنبه 13 آذر 1390 - 16:52
جوزف اسمیت - بارسلون - اسپانیا
سالی حدود 25 هزار نفر در تصادفات کشته میشوند که یا به خاطر جاده های غیر استاندارده یا اتومبیلهای غیر استاندارد یا راننده های عوضی و یا نبود امکانات اورژانسی، در هر حال این مملکت توانسته مقام اول را در آمار کشته های جاده ای به خودش اختصاص بده!! فقط باید تبریک گفت به امت همیشه در صحنه با چنین حکومت لایقی که توانسته الگو باشه برای بقیه دنیا و احمدی نژاد هم نقشه مدیریت جهان رو داره میکشه.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 17:01
UKGUY4U - لندن - بریتانیا
تصادف شدید تریلر «هوو» و اتوبوس در عوارضی خرم‌آباد 9 کشته و 20 مجروح بر جا گذاشت. حوالی ساعت 22 و 20 دقیقه دوشنبه16اسفند ماه 89 در عوارضی خرم‌آباد یک دستگاه تریلر «هوو» به دلیل نقص فنی سیستم ترمز با یک دستگاه اتوبوس تصادف کرد و فاجعه آفرید.رضا طولابی - مدیر روابط عمومی آتش‌نشانی خرم‌آباد - در این‌باره گفت: حادثه در عوارضی آزادراه خرم‌آباد - پل زال رخ داد که در جریان آن راننده تریلر «هوو» و هشت مسافر اتوبوس جان باختند.20 تن هم مجروح شدند که بلافاصله به بیمارستان انتقال یافتند.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 17:35
alirezauk - لندن - انگلیس
وای خیلی‌ وحشتناک بود اصلا هیچ قانونی نیست
یکشنبه 13 آذر 1390 - 18:16
rezafox - دبی - امارات
تریلیه احتمالا قاچاق داشته و یا تحت تعقیب بوده که اینجا با این سرعت میرفته
یکشنبه 13 آذر 1390 - 18:27
rezafox - دبی - امارات
ضمنا اتوبوس به نظر نمیاد که در جای بدی وایساده بود چون به نظر میرسه که تریلیه از جاده خاکی میاد
یکشنبه 13 آذر 1390 - 18:30
morgan123 - واشینگتن - امریکا
پلیس اسلامی بجای کتک زدن دخترها بهتره آزمایش اعتیاد و الکل را بطور جدی در مورد رانندگان اعمال کند تا مغزی که متاثر از سم الکل و مخدر است چنین فاجعه هولناکی را رقم نزند .جالبه توجه اینکه در این حادثه بادرجات متفاوت هر سه وسیله مقصر هستند. در امریکا بیش از همه خانمهای سیاه پوست و مردان جوان مکزیکی حادثه آفرین هستند ولی درصد خاطیان به دلیل ترس از گرفتاریهای قانونی و شاید فرهنگ درست رانندگی پایین است چندی پیش که در تهران بودم از پل هوایی که اتومبیلها رو نگاه میکردم در ذهنم این تداعی شد که در صورت سقوط حکومت واقعا چقدر طول میکشد که ما به سرانجام درستی برسیم با این مردم عصبی که با کوچکترین مشکل به طرف یکدیگر حمله میکنند و هیچ مسئولیتی در قبال هم به عهده نمیگیرند در جایی که من زندگی میکنم هر گاه عصبانی میشم طرف مقابلم کوتاه میآید و من هم سعی کردم از آنها این را بیاموزم اما واقعا اگر همه چیز در جای خودش قرار گیرد ما مردم چه موقع درست خواهیم شد.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 18:50
barzani - كريستيانساند - نروژ
من ۱۰ بار بیشتر فیلمو عقب و جلو کردم و با حرکته آهسته نگاه کردم اون کامیونه که داره میره سمته راست ۵۰ درصد مقصره اون اتوبوسه که سمته راسته جاده قرار داره هم از شدت تصادف به طرفه جلو حرکت میکنه
یکشنبه 13 آذر 1390 - 18:52
پرستو33 - تهران - ایران
این اگر هوو باشه(نتونستم تشخیص بدم) که دیگه معادله حله. کامیون های هوو ترمز نداره اصلا و بارها و بارها و بارها حادثه داده و به ارابه ی مرگ مشهوره. بیچاره اتوبوسی ها. اماگذشته از این واقعا خیابون های تهران شده دیوونه خونه چون واقعا بدون هرگونه تبحری همه یکی یه پراید لیزینگی رو چشم و هم چشمی خریدن و دادن دست زنشون و واقعا رانندگی کردن تو خیابونها شده کابوس و هیچکس هم نیست یه سر و سامونی بده و اینقده کشکی گواهینامه ندن دست ملت. خدا شاهده همسایه ی ما گواهینامه گرفته ماشین هم خریده اما بلد نیست ماشینو از جاش تکون بده بنده خدا و این یعنی اموزش ضعیف راهنمایی رانندگی.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 20:10
dara - ايران - ايران
چیزی که شما توجه نکردین اون بدبخت راننده اتوبوس داره چرخ تعویض می‌کنه است لطفا خوب به سمت چپ جای چرخه عقب نگاه کنین
یکشنبه 13 آذر 1390 - 20:56
layali - ورسبورگ - آلمان
وای خدای من ،خیلی‌ دردناکه .من که زبونم بند اومد ،در کمتر از چند ثانیه چند نفر مردن؟
یکشنبه 13 آذر 1390 - 23:08
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
با با بجون مادرم 70% ایرانیا قاطی کردند. کامیون زرد رانندش گاو بود,اتوبوس رانندش خر و تریلی هم که باباش شتر زاده و از نسل الاغهای قبرس پس کجای اینها آدم بوده که با جون یکعده بیگناه و ناتوان و مجبور بازی کنند؟ بعد یکعده میگن راننده اتوبوس بیچاره رفت چرخ را کنترل کنه مرتیکه زد کشتش, یکعده میگن آخه راننده اتوبوس اینقدر خره وسط جاده پارک کنه! و دیگری میگه راننده کامیون زرد مردک بیشعور یه باره پیچیده, یکعده میگن: راننده تریلی مردک با این سرعت وارد محوطه شده اما هیچکس نمیگه : آقا جون اینها همگی خرند و عمل همشون خلاف رفتار انسانی بود.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 23:59
كتيبه - اخلمد - ایران
سلام خدمت هموطنای عزیزم. من عضو جدیدم. اخیرآ فرمانده نیروی انتظامی به دختر خانمها برای انتخاب همسر هشدار داد و گفت کیت های تست اعتیاد مواد جدید را تشخیص نمی دهند
دوشنبه 14 آذر 1390 - 08:21
كتيبه - اخلمد - ایران
سلام خدمت هموطنای عزیزم. من عضو جدیدم. اخیرآ فرمانده نیروی انتظامی به دختر خانمها برای انتخاب همسر هشدار داد و گفت کیت های تست اعتیاد مواد جدید را تشخیص نمی دهند
دوشنبه 14 آذر 1390 - 08:20
doki jan - فرانکفورت - آلمان
به نظر من این کامیون که میره سمت راست بیش از ۵۰% مقصر یعنی اگه این نبود اینجوری نمی‌شد
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 00:38
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.