جوان معتاد، همسر و فرزندش را گروگان گرفت

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان قم از دستگیری مرد معتاد 30 ساله که همسر و فرزند 15 ماهه‌اش را به گروگان گرفته بود، خبر داد.
 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ اسماعیلی گفت: در پی مراجعه زنی به کلانتری 18 مبنی بر این‌که دامادش در زیرزمین منزلش با چاقو، همسر و فرزند 15 ماهه خود را به گروگان گرفته و قصد کشتن آنان را دارد ماموران به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: با حضور عوامل انتظامی در صحنه حادثه و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد فردی به نام علی که به مواد مخدر از نوع شیشه اعتیاد دارد، همسر و فرزندش را با تهدید چاقو به گروگان گرفته است.

سرهنگ اسماعیلی تصریح کرد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد گروگانگیر همسرش را مجبور کرده بود تا برای وی مواد مخدر تهیه کند که این عمل منجر به درگیری و در نهایت گروگانگیری شده است.
 
 وی ادامه داد: فرد مجرم با گذاشتن یک قبضه قمه زیر گلوی دخترش، مردم و ماموران را تهدید کرد اگر کسی جلو بیاید فرزندش را می‌کشد که بلافاصله متهم دستگیر شد.

+82
رأی دهید
-63

hossein87 - ایران - ایران
من موندم این شیشه دیگه چه کوفتیه که انقدر توهم میاره. بر باعث و بانیش لعنت
یکشنبه 13 آذر 1390 - 13:22
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
اینقدر شجاعت؟ آفرین بیچاره پول نداشته یه اسلحه بخره میخواسته با همین قمه کارش و راه بندازه
یکشنبه 13 آذر 1390 - 14:12
topo0l.mopo0l - کرج - ایران
کاش درمانی پیدا میکرد اگه یه قانون میذاشتن که هر کی معتاد بشه میکشیمش اعدام میشه دیگه میترسیدن دنبالش نمیرفتن
یکشنبه 13 آذر 1390 - 15:00
baas - روتردام - هلند
شیشه , ارمغان حکومت کثیف اسلامی .
یکشنبه 13 آذر 1390 - 15:00
Naser hejazi - بهبهان - ایران
. یه دیواره یه دیواره که یه عمره آزگاره _اونورش همیشه بن بست اینورش هیچی نداره_ یه طرف همه سیاهو یه طرف همه سفیدیم _این طرف ریشه نداریم اون طرف ریشه بریدیم_اگه ازدیوار خونه چشممون جدانمیشد_یه درخت پیرانجیرهمه چیزمانمیشد_بس که زندگی نکردیم وحشت ازمردن نداریم_ساعتوجلو کشیدن وقت غم خوردن نداریم_برای اون یه وجب خاک همه دنیامونو دادیم_مابرای بوی گندم خیلی چیزهامونودادیم_هیشکی یادمون نداده خنده هامونو ببینیم_این فقط دردوطن نیست ماتوغربتم همینیم_اینورو اونوردیوار دردمون هنوزهمونه_آی شقایق ماجماعت دردمون ازخودمونه_توهمه خاطره هامون حق دشمن باده _حتی راه دشمنی روهیشکی یادمون نداده_یه دیواره یه دیواره که یه عمره آزگاره_اونورش همیشه بن بست اینورش هیچی نداره_ازعذاب این قبیله هممون خون ازهم بریدیم_حس همخونی نداریم چون که قبیلمونو دیدیم_ماکه توزمزمه هامون هی به دادهم رسیدیم_یکی یادمون بیاره کی به دادهم رسیدیم_توهجوم این همه حرف هرجوابی یه سقوطه_توبگوهرچی که میخوای من که سنگرم سکوته
یکشنبه 13 آذر 1390 - 15:31
ekman - شیراز - ‫ایران
اینکه میگن اعتیاد فرد را بی‌ غیرت می‌کنه،این یکی‌ ایز نمونه هاشه!! پدر و مادر جانشان را فدای آسایش و راحتی‌ فرزندشان میکنند،هنگام خطر از فرزندشان پشتیبانی‌ میکنند،این غریزه‌ای است که حتا در حیوانات هم یافت میشود،ولی‌ این اعتیاد چقدر مخرب است که انسان را از حیوان هم پست تر می‌کند.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 15:56
asal.bano - نیوکاسل - انگلستان
شیشه چه شکلیه؟ تزریق می‌شه؟
یکشنبه 13 آذر 1390 - 16:19
Neda02 - اتاوا - کانادا
فرداست که یه قاضی با IQ در حد جلبک و حس بشر دوستی در حد هیتلر، حضانت دختر بی‌گناهشو بهش بده که شرع اسلام تکون نخوره و چند وقت بعد خبری از شکنجه و کشته شدن اون بچه یا معتاد شدنش بشنویم. اگر هم این اتفاق نیفته این حیوان با اسید ازشون پذیرایی گرمی می‌کنه. لعنت به این سپاهیان قاچاقچی که مواد را این‌طور به راحتی وارد مملکت می‌کنند. حتی احمدی‌نژاد هم یه اشاره ضمنی به این موضوع کرد.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 16:49
shirin111 - پاریس - فرانسه
تا جایی‌ که ما شنیدیم توقم فقط آخوند و مسجد و بسیجیان مخلص امام زمان هستند.شیشه و قمه و گروگانگیری و...نه بابا این خبر دروغه.لووول
یکشنبه 13 آذر 1390 - 18:00
Pezhman - وين - اتريش
جمع آوری معتادان و سه ماه زندانی نمودن شان باعث ترک اعتیاد اجباری آنان خواهد شد.بعداز چند بار زندانی شدن و زجری که از ترک کردن اجباری به آنان تحمیل میشود. آدم خواهند شد.مردم هم کمک خواهند کرد.حتی خانواده‌های این معتادان وقتی‌ ببینند عزیزانشان آعد‌ام نمیشوند و زندان ویژه معتادان وجود دارد حتما با این پروژه همکاری خواهند نمود
یکشنبه 13 آذر 1390 - 21:03
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.