وزیر اطلاعات: انگلیس مرکز طراحی توطئه علیه ایران است

در آبان ماه ۱۳۹۰، حیدر مصلحی، وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی در مصاحبه تلویزیونی گفت: تمام گروه‌هایی که اقدامات تروریستی و به اصطلاح جنگ نرم بر علیه جمهوری اسلامی ایران انجام می‌دهند، یا شعبه اصلی‌اشان در انگلیس است یا یکی از شعبه‌های اصلی خود را در این کشور دارند. مصلحی گفت: در حال حاضر مجموعه ای از افراد مرتبط با فتنه ۸۸ امروز در لندن به سر می‌برند.جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

 

                                                                    
 

+167
رأی دهید
-123

mhroo - کاردیف - انگلستان
خودت که از همه مکار تری مردک دروغگو،،
یکشنبه 13 آذر 1390 - 11:05
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
توطئه در ۱۳۵۷ بود انگلیس با بقیه ی کشورهای غربی با همکاری بی‌ وطنان داخل !!!!!!شما هیولا‌های اسلامی را به جان ایران و ایرانی‌ انداخت !!!!! مرگتان باد که کثافت حماقت جنایت اعتیاد فحشا را اشاعه دادید و به روی مبارک هم نمی‌‌آورید
یکشنبه 13 آذر 1390 - 12:28
monanorway - اسلو - نروژ
آخه آدم از این حیوانهای مریض احوال انتظار چه حرفهای رو می‌خواد داشته باشه. کارهای که خودشون می‌کنن رو فکر می‌کنن که دیگران هم باید انجام دهند. این سگای پاچه لیس شما هستن که باوجود نداشتن کوچکترین سوادی ، مدرک دکترا می‌گیرن. لبخندتنو بزنید که دوره شما جلادان عرب زده به پایان رسید. زنده بد آزادی.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 12:31
compatriot - تورنتو - کانادا
قدیمها برده‌ها را ممهور میکردند که صاحبانشان آنها را بشناسند. پس از تغییر رژیم این مهر توی صورت شاهد خوبی‌ خواهد بود برای فرستادنشون به کهریزک!
یکشنبه 13 آذر 1390 - 12:30
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
برو خودت را رنگ کن دروغگو، کیست که نداند لندن قبله گاه سران حکومتی است و خانوادگی برای درمان درد شکم و پا و .. و خرید و گردش و مراکز خوشگذرانی و مشروبخواری و ... به آنجا میروید و ویلاهای گران خریده اید. اگر بد است پس چرا سال چند بار به آنجا مسافرت میکنید؟
یکشنبه 13 آذر 1390 - 12:50
greentree - تهران - ایران
شماها که از اشغالگر بدتر هستید ،تمامی‌ پول‌های نفت رو دزدیدید ،تمامی‌ اقتصاد رو نابود کردید ،،دیگه مگه انگلیس ایران رو اشغال می‌کرد از شما‌ها بدتر بود
یکشنبه 13 آذر 1390 - 13:08
juvel - اسلو - نروژ
دیگه همه میدونند که خودتون از مواجب بگیرهای انگلیس هستین و اگه نون جلتون ندازند از گرسنگی مردین.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 13:57
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
بابا چرا از ارباب ناراحت شدید؟!!! یه موقعی ارباب تون شما رو به قدرت رسوند تا ماموریت تون رو انجام بدید حالا هم می‌خواد از مهره‌های دیگه استفاده کنه. احترام ارباب تون رو داشته باشید وگرنه همتون مجبور میشید به همون طویله‌ای که ازش اومدید برگردید. ملٔکه بریتانیا خیر و صلاح خودشو و مزدورهاشو می‌خواد. حماقت نکن مزدور
یکشنبه 13 آذر 1390 - 13:30
birmingham - شیراز - ایران
شما که انگلیس زندگی‌ می‌کنید چرا نظر منفی‌ میدید اینا دزد‌های قدیمی‌ هستن!!!
یکشنبه 13 آذر 1390 - 14:38
yasamangoleziba - تهران - ایران
سران فتنه همون پسر رفسنجانی‌ هستش که داره دکترا میگیره، اینا به خودشون هم رحم نمیکنند چه برسه به غریبه‌ها که مردم بدبخت باشند..
یکشنبه 13 آذر 1390 - 16:52
مجید خرمشهری - لندن - انگلستان
یکی‌ بود، یکی‌ نبود...زیر گنبد کبود یه جای خرمی بود به نام ایران... خوشی‌ یهو زد زیر دلمون.. پاشدیم انقلاب کردیم،،نه از ما چیزی موند و نه از ایران و نه از آبادانی ،، و خلاصه بقیه ماجرا ،،،،،،،،،
یکشنبه 13 آذر 1390 - 19:06
پدرام توکلی - تهران - ایران
این که انگلیسی ها مکار هستن تو شکی نیست. از همون زمان قاجار ما یادمون میاد اینا داشتن دزدی قتل می کردن.انگلیسی یکی از کثیف ترین کارش همین وصیت نامه کورش کبیر بود که با این کارش معلومه که چه آشغالیه عوضی تر از اون مشایی که موقع تحویل به انگلیسا به اونا هدیه میده که بازم تشویق شن بیان دزدی.
دوشنبه 14 آذر 1390 - 04:24
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.