پاسخ رخشان بنی اعتماد به افاضات سلحشور

پاسخ رخشان بنی اعتماد به افاضات سلحشور

این روزها، تحقیر و توهین به زنان در اشکال گوناگون آنقدر دامن گستر شده که جدا از تریبون های رسمی و نماز جمعه که همواره میدان حمله به زنان بوده مدتی است تریبون های سینمایی هم بدانها افزوده شده و بازیگران زن را آماج حمله قرار داده است. کارگردان فیلم «یوسف پیامبر» برای بار دوم مجددا به بازیگران سینما توهین کرده است. بار نخست پنج تن از بازیگران زن در اعتراض نامه ای واکنش نشان دادند و اکنون رخشان بنی اعتماد در نامه ای انتقادی اعلام کرده است که :

«چندی پیش تازه‌به دوران سینما رسیده‌ای، دهان باز کرد و آنچه در خور خودش بود به بازیگران سینما نسبت داد. با خود گفتم جواب ابلهان خاموشی‌ست و در فضای عفونت‌زده‌ی حاضر همان بهتر که چشم بر عجایب اتفاقیه‌ی هر روز و گوش بر کوس گفته‌های توهم‌زا و هوهوی کرکسان و ناکسان بیندی. پنج بازیگر جوان که “همه” دخترم بودند، تاب نیاوردند و جوابی محترمانه در شأن خودشان و نه در حد پاسخ به گوینده، دادند.

امروز در خبرها می‌خوانم که گوینده‌ی دهان‌لجن‌زده، مصداق پاسخ را بلند کردن چوب و فرار گربه‌دزده تعبیر کرده‌است.

چوب را باید بر فرق فضای فرهنگی و هنری کوبید که زمانه را به نفع بردن و خوردن و بزرگ‌نما شدن آدم‌کوتوله‌ها گردش داده‌است که با دهان گشاد و نظر تنگ، دنیا را از زاویه‌ی عقل نارس و امیال سرکوب‌شده‌شان می‌بینند.

گربه‌دزد‌ها، گرگ‌های حریص چشم و دل سیری‌ناپذیر، بر سر سفره‌های رانت های اعطایی هستند که با امکانات نامحدود کارفرما می‌شوند و سی‌ریال‌ها می‌سازند و امرمشتبه‌برخود می‌شوند که کاری کرده‌اند کارستان…

به حکم اعتقادات مورد ادعای خود گوینده، او باید به شلاق مجازات تهمت ، سیاه و کبود شود اما می‌دانم برخورد مدنی و شکایت به محکمه بردن دراین وانفسا در پیچش و خمش حامیان ایشان ره به ترکستان می‌برد.

هم او افاضه کرده است که پاسخ‌گویان ناصالح اند. من، رخشان بنی‌اعتماد، به عنوان مادر ناصالحان خانواده سینما، نه جواب به یاوه گو ، که بیداد این هرت آباد بی صاحب را ، در میانه‌ی میدان فریاد می زنم.»

+386
رأی دهید
-51

پرستو33 - تهران - ایران
مرتیکه بیشعور سفارشی.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 06:17
zpirooz - آخن - آلمان
خانم بنی اعتماد آنجه البته به جایی نرسد فریاد است. این آدمهای بی ارزش چون حرمتی ندارند حرمت نگهداشتن هم بلد نیستند. متاسفانه تنها راهی که باقی گذاشتند اینه که هرکسی توانش رو داره برای در امان بودن از دست این اراذل از کشور خودش دور بشه
یکشنبه 13 آذر 1390 - 06:22
sepherdad - سيدني - استراليا
""دهان باز کرد""""""جواب ""ابلهان"" خاموشی‌ست"" ""فضای عفونت‌زده‌ی"". گفته‌های ""توهم‌زا"" و ""هوهوی """کرکسان و """"ناکسان """""دهان‌لجن‌زده"""""خوردن و بزرگ‌نما شدن ""آدم‌کوتوله‌ها"""دهان گشاد و""" نظر تنگ"" ""عقل نارس"" و ""امیال سرکوب‌شده‌شان""گربه‌دزد‌ها"""، گرگ‌های حریص"" چشم و دل سیری‌ناپذیر،""نه جواب به ""یاوه گو""" ، که بیداد این ""هرت آباد"" بی صاحب را"" ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,!!!!!!!!!!!!!!!!
یکشنبه 13 آذر 1390 - 06:39
javaad - تهران - ایران
آفرین بر شیرزن سینمای ایران
یکشنبه 13 آذر 1390 - 07:13
parandeh_shargh - كرمان - ايران
شمام که ادبه خودتو نشون دادی چه بسا اگه مرد بودید خیلی‌ کلمات بد تاری بکار میبردین از آقای سلحشور ،شمام نشون دادی هم فرهنگی‌ با ایشون ، دوستان هرکس مخالف جمهوری اسلامی دلیل نمی‌شه که آدم خوبی باشه ، الان دوستان میخوان چششونو ببندنو عکس بالارو ببیننو شروع کنن به تملّق گویی
یکشنبه 13 آذر 1390 - 07:18
Taraneه - کبک - کانادا
پایند باشی‌ گلم.چقدر زیبا گفتی‌.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 07:21
emadr - کرج - ایران
درود بر شرف و ادب خانم بنی اعتماد . این نوشته اگر گوشمالی اون ریشوی بی خاصیت نباشه برای من باعث افتخاره که هنوز ادب سوزاننده تر بی ادبی است. زنده باشی رخشان جان
یکشنبه 13 آذر 1390 - 07:22
Artosh - تهران - ایران
درود به خانم بنی اعتماد عزیز. خوب تو دهنی زد به این مردک دهن گشاد. ننگ بر هر کی که یه جورایی به بیت وصل هست و کلاْ حیاتش گره خورده به حیات جمهوری اسلامی.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 07:57
sebil - خراسان-خراسان - ایران
عجب متن توپی بود.از صد تا فحش بدتر بود.حرف دل ما رو زد.آدم‌کوتوله‌ها،دهان گشاد و نظر تنگ،عقل نارس و امیال سرکوب‌شده‌شان،سی‌ریال‌ها
یکشنبه 13 آذر 1390 - 08:02
shahram407 - تهران - ایران
خانم خشمان بی اعتماد!!!!. هم بی ادبی هم اینکه با توجه به نوشته هایت مصداق گربه دزد و چوب انگار از همه بیشتر در مورد خودت صدق میکنه!!
یکشنبه 13 آذر 1390 - 08:53
milad bandar - بندرعباس - ایران
آفرین...جواب های هویه.دستت در نکنه دلم خنگ شد.ایول داری
یکشنبه 13 آذر 1390 - 09:48
demokrasi-solh - صحنه - ایران
عالی بود مرسی به شجاعتت
یکشنبه 13 آذر 1390 - 11:05
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
از اراذل و اوباش ولی‌ وقیح که همگی‌ معلوم الحال هستند و بخاطر عدم شعور و آگاهی‌ لازم در عرصه‌های مختلف با آویزان شدن به چیز آقا قصد تصاحب پست و مقامی را دارند انتظار دیگری نیست. مگه خود آقااا از چیز دیگری آویزون نشده!!!
یکشنبه 13 آذر 1390 - 14:00
hassan5 - تهران - ایران
کوتوله های هنری دهان گشاد وتنگ نظر که از رانت حکومتی جهت پر کردن شکم بی هنر خودشان با دریوزگی حاضرند با دستمال یزدی ببزرگی چفیه هر جای ارباب بی هنر را بمالند.شخصیت کاذب اهدائی ولایت فقبه بمردک بی هنر این امر را مشتبه کرد که هنرمند است.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 14:56
Naser hejazi - بهبهان - ایران
توی کثافت بیماری جنسی داری نمیتونی مثل دسته گل بودن زنان ایرانی روتحمل کنی
یکشنبه 13 آذر 1390 - 15:05
katrina - لندن - بريتانيا
مرسی خانوم بنی اعتماد پاسخ کوبنده یی به این مردک زشت بدترکیب سلحشور وسلحشورها دادی ..موفق باشید.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 15:47
janiuta - بروکسل - بلژیک
parandeh -hargh من هم با شما موافقم حداقل شما زبانتان را با کلمات رکیک آلوده نمی کردید مطمین باشید خواننده خود می فهمد چه خبر است منتها شما با این دفاعتان بیشتر مشخصات خودتان را بروز داده اید
یکشنبه 13 آذر 1390 - 16:21
طالب حق - تهران - ایران
احسنت خانم بنی اعتماد. پاسختون کوبنده و تاثیرگذار بود ولی باز هم به نظر من مناسب این مردک شیطان صفت نبود. گاهی وقت ها زبان قاصره از بیان وقاهت پست فطرتانی اینچنین
یکشنبه 13 آذر 1390 - 17:37
مانفرد - ایران - ایران
من به وجود همچین خانومهایی در این مملکت خدا زده افتخار میکنم.زنده باشی
یکشنبه 13 آذر 1390 - 17:40
mortimer - اصفهان - ایران
از سریالش(یوسف پیامبر) معلومه چقدر استعداد داره.سریالی که همه می نشستند پاش تا به صحنه های احمقانه ش بخندند.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 19:18
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
sepherdad - سیدنی - استرالیا. میدونم چون سواد کافی‌ نداری هضم این کلمات برات سخته! ولی‌ ما هم وقت کافی‌ نداریم تمامش رو برات معنی‌ کنیم..حرف‌های ایشون رو می‌شه تو ۲ کلام اینجوری معنیش کرد: شعور ذاتیه! و خوب حق با شماست چون توقع خانوم بنی‌ اعتماد از امثال شما کاملا بی‌ جاست! مطمئنم سلحشور هم مثل خودت داره تو لغات نامه دهخدا دنبال معانی کلمات میگرد!.
دوشنبه 14 آذر 1390 - 02:07
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
متاسفانه یک سری کاربرا اینجا رو با بیت رهبری اشتباه گرفتن ولی‌ مطمئنا دستمال‌هایی‌ که اینجا میکشن اجر دنیوی که هیچ اجر اخروی هم نداره!.
دوشنبه 14 آذر 1390 - 02:17
Honara - تنکابن - ایران
ازکوزه برون همان تراود که دراوست ، تأسف ازسلحشورهانیست که به دلیل بیگانگی بافرهنگ رسانه ازادبیات خاص قشرخویش دربیان اظهاراتشان استفاده میکنند،تأسف ازنظامیه که امثال شرهعتمداری هاودهنمکی هاوسلحشورهاجریانات فرهنگی هنری شو نمایندگی میکنند.!!
دوشنبه 14 آذر 1390 - 06:25
Honara - تنکابن - ایران
ازکوزه برون همان تراود که دراوست ، تأسف ازسلحشورهانیست که به دلیل بیگانگی بافرهنگ رسانه ازادبیات خاص قشرخویش دربیان اظهاراتشان استفاده میکنند،تأسف ازنظامیه که امثال شریعتمداری هاودهنمکی هاوسلحشورهاجریانات فرهنگی هنری شو نمایندگی میکنند.!!
دوشنبه 14 آذر 1390 - 12:53
elaheh85 - تهران - ایران
درود بر این زن که همیشه و در هر صحنه حامی حقوق زنان بوده.زنانی که در هر زمان و هر جای توسط مردان از هر کشوری با هر منسبی مورد اهانت قرار گرفتن.یکی نیست به این آفا بگه جناب با ریش گذاشتن و تسبیح دست گرفتن میگی مسلمونی و در مقابل به بندگان خدا اونم جنس زن توهین میکنی؟فکر کردی با فیلم یوسف پیغمبر حالا میتونی ادعایی پیغمبری بکنی و هر چی از دهنت در میاد بگی؟اگر اینطور بود که کارگردان فیلم محمد رسول الله با اون شاهکارش الان باید بگه من محمد مصطفی هستم معجزه شده زنده شدم.واسه همینه فیلمم اینقد خوب شده.چون تو اون زمون بودم.وقتی خلخال از پای زن یهودی دوران خلافت علی در آوردن عرق شرمندگی بر صورت علی نشاندن و امروز تو ننگی برای اسلام.
جمعه 18 آذر 1390 - 20:23
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.