گزارش تلویزیون ایران از بازگشت دیپلمات های ایرانی از لندن

 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
+136
رأی دهید
-173

Azadikhah - تكسل - هلند
afshin71741 - تهران - ایران,morid - بوشهر - ایران, love-iran - چابهار - ایران,مسیح پسر مریم - تهران -ایران ,bavar88 - آمستردام - هلند kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان best-1350 - پاریس - فرانسه و بقیه طرفداران حمله به سفارت انگلیس:انگلستان کشور استمرگری هست و باعث خرابکاری در مملکت ما زیدولی این باعث نمی‌شه که به سفارتش حمله بشه و بری مملکت رو زیر سوال ببره.شیشه شیکستن و شعر نوشتن و به حریم خصوصی یه سفارتخانه تجاوز کردن کاری غیر اخلاقی‌ و بی‌فرهنگی هست. شده خود مجمع دانشجویان هم گفت که گول سپاه پاسدران رو در جریان حمله به سفارت انگلیس خوردند و نادم و پشیمان هستند.دیپلماتهای سفارت ایران در انگستان هم بسیجی‌ها رو تحویل نگرفتند دیگه خفت و بی‌ آبرویی تا چقدر!من اگه جای شماها بودم(که عمراً نیستم) دیگه در این سایت از شرم و خجالت نظر نمی‌دادم!
یکشنبه 13 آذر 1390 - 09:23
albalooo - لندن - انگلستان
به خاطر سه هزار میلیارد میگی دیگه آهان
یکشنبه 13 آذر 1390 - 10:01
montaghed - کلن - آلمان
من نمیدونم این دانشجوها درس و مشق ندارن ؟؟؟ یه روز سفارت می ترکونن یه روز می رن استقبال یه روز میرم پیش علی شیره ای یه روزم نماز جمعن یه روز میرن فلسطینو نجات بدن یه روزم حق مسلمشونو میخوان یه روزمیرن مراسم اعدام اجرا و تماشا کنن .... واقعا خام عالم خاک همه عالم بر سر چنین دانشجوهایی فردا هم که بی سواد ریختن بیرون میشن وزیر راه وترابری و امتاله بعدشم از آکسفورد دکتری میگیرن. ای خدا اینا را از رو زمین محوشون کن ملتی نفس راحت بکشن.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 10:25
سيامك - وپرتال - المان
دریغ از یک کلمه راجع به حوادث سفارت انگلیس .چه برسد دیگه به خداى نکرده معذرت خواهى از ورود غیر مجاز به داخل خاک انها.اگر جرات دارید به سفارت روسیه نیز حمله کنید چون روسیه در طول تاریخ اگر به ایران بیشتر خیانت نکرده باشد کمتر هم خیانت نکرده.رجوع شود به عهدنامه گلستان و ترکمانچاى.کمى با خود و مردم صادق باشید لطفا.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 10:31
gol andam - ژنو - سویس
دیوانه‌های ساندیس خور ،،،جیره خور‌های علی‌ چلاق
یکشنبه 13 آذر 1390 - 10:40
sabz melli - کاردیف - انگلستان
دوستان دقت کنید در گزارش تلوزیون گزارشگر علت اخراج دیپلماتهای ایرانی را تصویب مصوبهٔ اخیر مجلس میداند از آن جالب‌تر سخنگوی جمهوری ولایت فقیه هم میگوید پس از مصوبهٔ مجلس انگلیسیها از شدت ناراحتی‌ دیپلماتهای ایرانی‌ را اخراج کردند طبق این گزارش اصلا حمله‌ای به سفارت صورت نگرفته.اینقدر کار زشتی انجام دادند که صدا و سیمای ضرغامی هم شرم داره بگه.خدا ابرویتان را ببرد که ابرویمان را بردید.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 13:21
مجید خرمشهری - لندن - انگلستان
شنیدن این دروغ ها، و دیدن این قیافه‌ها حال آدم بهم می‌زنه
یکشنبه 13 آذر 1390 - 13:41
anti sandis - كنت - انگليس
پرواز ویژه؟ هواپیما از آلمان اومده بود بعدش هم توی کنت سوخت گیری کرد البته اینم در نوع خودش هم خاص هم ویژه!
یکشنبه 13 آذر 1390 - 15:31
janiuta - بروکسل - بلژیک
montaghed -کلن تو اصلا سادیسم داری توی تمام کشورها دانشجویان آزادترین هستند مثلا همین چند وقت ‍پیش اینجا دانشجویان مراسمی برای ورودیهای اول خود دارند که خوب شاید از نظر تو اینهم مزخرف باشه یا تو دسته های چند تایی کاهای خارج از عرف معمول انجام میدن حالا تو میگی مشکله بنظرم تو بیسواد از زور درس نخواندن به اینها گیر می گدی والا سادیسم داشتن شاخ نمی خواد
یکشنبه 13 آذر 1390 - 16:02
legend of persia - ساسکاتون - کانادا
آقای سلیمی یمین تئوریسین بسیج دانشجویی 3000 میلیاردو یادت رقته .
یکشنبه 13 آذر 1390 - 18:40
Danilprimmer - لندن - انگلستان
واقعا که پر رو هستند نمیگن به علت وحشی بازی که جلوی در سفارت انگلیس در اوردند این دیپلماتها رو ریختند بیرون. خنده دار بود وقتی که گفت با پرواز ویژه ایران ایر اما یادش رفت که بگه این پرواز ویژه متعلق به ایر باس بود نه ایران ایر. در هر صورت چیزی که عوض داره گله نداره
دوشنبه 14 آذر 1390 - 06:32
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.