انتشار عکس‌های خصوصی کاندیدای شمالی

قاصد: انتشار عکس های غیراخلاقی یکی از کاندیداهای انتخاباتی در شمال کشور، در این حوزه انتخابیه مهم مساله ساز شده است.

در این عکس که به صورت وسیع در گوشی های تلفن همراه شهروندان این شهر شمال کشور انتشار یافته و هنوز بین اهالی منطقه بلوتوث می شود، آقای "..." با وضعیتی زننده در حال قماربازی است.

در توضیحات این عکس گفته شده که تصویر فوق در منزل این کاندیدا در تهران و حدود چهار سال قبل گرفته شده و افراد دیگری نیز حضور داشته اند  که آن افراد توسط منتشرکنندگان عکس حذف شده اند.

انتشار بلوتوثی این عکس به مبحث روز منطقه تبدیل شده و موجب افت شدید محبوبیت این داوطلب انتخاباتی مجلس نهم شده و او اعتماد به نفس خود را برای ورود جدی به عرصه رقابت انتخاباتی از دست داده و حتی با گریه در جمع هواداران خود در محفل انتخاباتی خانگی این اقدام را ناجوانمردی خوانده است.
 
طرفداران آقای "..." این اقدام را به  یکی از داوطلبان انتخابات پیش رو، نسبت  می دهند اما آنها انتشار این عکس را کار یکی از دوستان و معتمدان سابق کاندیدای مذکور عنوان می کنند.
به گزارش قاصد، البته بسیاری معتقدند این عکس جعلی و ساختگی است اما با این حال تاثیر زیادی روی محبوبیت آقای "..." گذاشته است.

+80
رأی دهید
-143

Freeman-Freedom - لندن - انگلیس
همین روزها عکسهای پا منقلی ضحاک ` علی‌ خامنه ای` و صدها کثافت کاری ایشان و اطرافیانش توسط انگشت شمار غیرت مردانی که هنوز رگه‌های از ایران دوستی‌ درونشان است و در بیت مخوف رهبری کار میکنند با پیوستن به جنبش آزادی خواه مردی در سطح ایران و جهان پخش خواهد شد! خامنه‌ای! پایان رژیمی که با دروغ، ریا، نامردی، آدمکشی ووووو.. ساختی، نزدیک هست. با همه ناجوانمردی هایت، از اینکه به ما مردم ایران با ظلمت بیش از پیش درس یکپارچگی و میهن دوستی‌ دادی، سپاس گذاریم. و در عوض، برای جبرانش تو را به میز محاکمه خواهیم کشاند. نگران نباش چرا که ما خواهان یک بار مرگ تو با به دار کشیدنت نیستیم بلکه خواهان این هستیم که زنده باشی‌ و با پستی عمر بگذرانی و هر ثانیه در افکار پلیدت آرزوی مرگ کنی‌! نابود باد اهریمن، جاوید باد آزادی! زنده باد میهن! ایرانی‌ یکپارچه با اقومی دوست داشتنی!
یکشنبه 13 آذر 1390 - 02:41
uuu.2010 - تبریز - ایران
دم احمد انتری گرم که با بگم بگم هاش بردن آبروی افراد رو در جامعه نهادینه کرد... راستی‌ مگه ما در کشور اسلامی قمار بازی هم داریم؟ تازه قمار بازی که با وضع زننده بخواد نماینده مجلس بشه! استغفرالله..حالا کی‌ جواب امام زمان رو بده...؟
یکشنبه 13 آذر 1390 - 02:44
montaghed - کلن - آلمان
آقای ؟؟؟؟/ این زنا زاده ها همشون سر و ته یه کرباسن..حالا یکیشون فیلمش در میاد و 99999 تاش در خفا میمونه..
یکشنبه 13 آذر 1390 - 05:24
flowery - کبک - کانادا
آخر اینم شد خبر، آقای… عکس… خداییش خبرهایی که با آبروی مردم بازی میشه اصلا نباید پخش بشن، و این وضع خبر دادن اصلا خوب نیست. باید تیتر بزنید که یکبار دیگر با آبروی افراد بازی شد، خبر هم یک جوری نباشه مردم تحریک بشن آقای…. کیه. کلی و با قاطعیت طوری بتویسید که فرهنگ سازی بشه و مردم دنبال بقیه ماجرا نرن
یکشنبه 13 آذر 1390 - 05:34
zpirooz - آخن - آلمان
بقیه شون هم عکس های منتشر نشده دارند. غصه نخورید این قبری که خیلیها بیشتر از 30 ساله بالای سرش گریه می کنند از همون اول مرده ای توش نبود
یکشنبه 13 آذر 1390 - 06:31
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.