اقامت فرزندان مدیر وزارت‌خارجه در لندن!

مشرق : شنیده شده فرزندان یکی از مسوولان بلند مرتبه وزارت خارجه در انگلیس اقامت دارند.

در حالی که واکنش های ضد انگلیسی در ایران با حرکت اعتراضی دانشجویان به اوج خود رسیده است،شنیده ها از حضور دو تن از فرزندان یکی از مسوولان بلند مرتبه وزارت خارجه در انگلیس حکایت دارد.

بنا بر این گزارش علی رغم قطع رابطه جمهوری اسلامی ایران با روباه پیر استعمار این مقام مسوول که فرزندانش جهت تحصیل در انگلستان به سر می برند تصمیمی برای بازگرداندن آنان ندارد.

پیش از این هم خبرها و تحلیل هایی از انفعال مسوولان وزارت خارجه در واکنش به اقدامات خصمانه انگلیس در رسانه ها داشتیم.

برنامه صرفا جهت اطلاع نیز طی گزارشی سربسته از حضور برخی از آقازاده ها و وابستگان آنان در انگلیس انتقاد کرده بود.

+127
رأی دهید
-72

amoo uk - ليدز - انگليس
خبر جدیدی نیست این آخوند زادها‌ و دزد زادگان با ثروت مردم به اونجا رسیدن بیشتر از ۳۷۶ نفر آخوند زاده دزد با پول مردم ایران در کنار روباه پیر دوران خوشی‌ رو دارن و فقط مردم عادی باید دستشون به هیچ جا نرسه از فقر و مصیبت
یکشنبه 13 آذر 1390 - 02:00
Freeman-Freedom - لندن - انگلیس
شنیدن این خبر برای بسیاری دور از انتظار نیست! نخست اینکه این مقامات خود به خوبی‌ می‌دانند که ایران چه دوزخ داره‌ای است، پس در پی‌ این هستند که فرزندان خود را به گونه‌ای (تحصیلی‌، ازدواج، اقامت و ...) جا کنند در غرب. از طرفی‌، فرزندان این افراد، خود بهتر می‌دانند که داستان چیست! و در پی‌ چاره اند. شاید شما هم بشناسید از فرزندان این سری از مسئولین سفارت در کشورهای دیگر. با در نظر گرفتن اینکه گناه پدر/مادار بر فرزند نیست و همچنین هر فردی آزاد به تصمیم‌گیری است، پس خرده‌ای نیست بر کار ایشان ولی‌....... چه بسیار فرزندان رشید، توانا، تحصیلکرده، دانای ایران اند که در آرزوی گرفتن ویزا به غرب جهت تکمیل تحصیلات یا حتا دیدار کوتاه اقومی که به خاطر مسائل سیاسی نمیتوانند به ایران آیند هستند ولی‌ نمیتوانند. از طرفی‌، فرزندان مسئولین، نه به خاطر توانای و هوش (جدا از استثنائات!) بلکه فقط به خاطر امتیاز والدین جان بر کاف برای رهبر خود اند (کارکنان پاچه خار رژیم! نه آزادیخواهان!) که چنین میتوانند کنند! ننگ به رژیم ایران، جاوید آزادی!
یکشنبه 13 آذر 1390 - 02:14
ohdmhb - دبى - امارات
اهدمهب دوبی امارات با پول ملت کیف می‌‌کنند؛؛؛؛؛؛
یکشنبه 13 آذر 1390 - 03:58
دنیای وحشی - تهران - ایران
حروم لقمه ها تکلیف خودشان را با خودشون و ملت معلوم کنند .یا کشورهای غربی مثل انگلیس سرزمین کفر هست یا نیست .اگر هست غلط میکنند که توله هایشان را درآن سرزمین برای چریدن رها می کنند .واگر هم نیست که غلط می کنند مدام به آن سرزمینها وسفارتهایشان درایران شاخ و شونه می کشند و باعث خفت و خواری ملت ایران دربین ملتهای دیگر جهان میشوند .وباعث بدنامی ماها میشوند .
یکشنبه 13 آذر 1390 - 04:18
sevim - مونترال - کانادا
اونوقت مادر حسین رونقی ملکی حامد روحی نزاد و .. خون گریه کنن از فراف فرزندان بیمارشان در زندان...اینه عدالت دولت اسلامییییییییییییییییییییییییییی
یکشنبه 13 آذر 1390 - 05:15
zpirooz - آخن - آلمان
آقایون آخوندها که اگه انگلیس نرند حالشون بد میشه خود آقای بزرگشون همسرشون رو هر از چند گاهی برای چک آپ و معالجات به لندن می فرستند. مرگ خوبه برای همسایه. پایان روابط برای اونها معنایی نداره تنها کسی که متضرر میشه مردم بیچاره ای هستند که اگه به هردلیلی بخواند به انگلیس سفر کنند باید کلی زحمت و خرج سفر به یک کشور دوم رو متحمل بشن. خاک بر سر بیشعورانی کنند که 3 دهه فقط زحمت درست کردند
یکشنبه 13 آذر 1390 - 06:36
majid63 - پاريس - فرانسه
اینها نباید اینجا باشند اینها مثل دیگران باید بیرون کرد .همین‌ها وقتی‌ درسشون که تمام شد میگن مرگ به انگلیس .از اون آخوندها بدتر میشوند.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 09:00
SHEKAN - تهران - ايران
پوست و گوشت این حکام کثیف و پلید از انگلیس است بعد این کثافتها دست اربابشان را گاز می گیرند .
یکشنبه 13 آذر 1390 - 09:30
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
نه بابا تازه فهمیدید؟ بیشتر آقازداه ها در انگلیس درس میخوانند و خود آقایان چه ملا چه نا ملا، سالی چند بار به لندن سفر کرده و زنانشان را در آنجا خرید ها انچنانی میکنند. بیشترشان در لندن ویلاها و آپارتمانهای گران خریده و در آنجا ساکن هستند. نمیدانم اینها مردم را نادان و ابله انگاشته اند؟ شعارهای ضد انگلیسی ورد زبان بسیجیان جان بر کف است در حالیکه بالا دستی هایشان در لندن زندگی های پر ریخت و پاش دارند.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 12:45
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.