پروین : نصرتی در تمرینات و دربی حضور پیدا خواهد کرد


مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا اعلام رأی کمیته استیناف نصرتی در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا خواهد کرد.

علی پروین در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره اظهارات رئیس کمیته فدراسیون فوتبال مبنی بر بلامانع بودن حضور شیث رضایی و محمد نصرتی در بازی‌های پرسپولیس اظهار داشت: این خبر ما را شوکه کرد اما پس از اینکه متوجه شدم این موضوع صحت دارد و مصاحبه آقای حسن‌زاده را شنیدم با سردار رویانیان به گفت‌وگو پرداختم.
 
وی افزود: دقایقی قبل به این نتیجه رسیدیم که محمد نصرتی در تمرینات و بازی‌های پرسپولیس تا قبل از رای کمیته استیناف حضور پیدا کند.
 
پروین ادامه داد: سر این بچه به سنگ خورده است و بسیار ناراحت است و باید کاری کنیم که روحیه این بچه دوباره باز گردد. هر وقت رأی کمیته استیناف اعلام شد و آقای حسن‌زاده دستور داد ما حرف‌ها را روی چشم خودمان می‌گذاریم و به دستورات عمل می‌کنیم اما تا آن وقت با توجه به نگاه ویژه سردار رویانیان نصرتی در کنار پرسپولیس حضور پیدا خواهد کرد البته باز هم باید از سردار رویانیان که نگاه ویژه‌ای دارد، تشکر کنم.
 

+94
رأی دهید
-28

habibollah - تهران - ايران
ای باباآخه نصرتی همچین آش دهان سوزی هم نیست که اینقدردنبال کارشن.فوتبال نصرتی خیلی وقته تموم شده.مرخص
یکشنبه 13 آذر 1390 - 03:10
soheil rad - بابل - ايران
لنگی های بی چاره دلشون رو به کی خوش کردن نصرتی هه هه هه این یارو اول باید با شیث هماهنگ کنه بعد بیاد تو بازی مثلا اگه باشه چه کار میتونه بکنه سلطان سوتی هه هه هه این دربی با برد استقلال تموم میشه مگر اینکه مظفری زاده داور باشه و به داد تیم ابنه ای ها (لنگ) برسه هه هه
یکشنبه 13 آذر 1390 - 06:47
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.