استیلی : شیث ایران نیست، باید وضعیت نصرتی را ببینم, از نظر روحی و روانی خرد شده‌اند

سرمربی پرسپولیس درباره احتمال حضور رضایی و نصرتی در دیدار روز جمعه برابر استقلال گفت: شیث ایران نیست ولی باید شرایط نصرتی را ببینم.

 

حمید استیلی در گفت‌وگو با  فارس، درخصوص احتمال حضور نصرتی و رضایی در بازی مقابل استقلال گفت:‌ نزدیک یک ماه و نیم است که این بازیکنان خانه‌نشین شده‌اند و حتی حق ورود به اماکن ورزشی را هم ندارند. این دو بازیکن مدتی با ما تمرین نکرده‌اند و برای آنها حکمی صادر شده که در حقشان ظلم شده است.
 
وی افزود: به صورت تلفنی با این دو بازیکن در تماس بودم. اینها از لحاظ روحی و روانی در بدترین شرایط ممکن هستند که قابل توصیف نیست. برخی اوقات خودشان اختصاصی تمرین می‌کنند اما نمی‌دانم حالا چه شده که حضور این دو نفر مشکلی ندارد.
 
استیلی ادامه داد: وقتی قانون شفاف نیست این مشکلات به وجود می‌آید و این‌گونه می‌شود که یک دفعه اعلام می‌کنند می‌توانید از این دو استفاده کنید. ما قبلا هم همین حرف‌ها را زدیم و تمام این چیزها را پیش‌بینی کردیم اما گفتند این بازیکنان از حضور در اماکن ورزشی محروم هستند و حتی دستور موقت برای آنها صادر کرده‌اند. این موارد باعث شد رضایی و نصرتی از لحاظ روحی و روانی خرد شوند و شخصیت آنها هم از بین برود. حالا می‌گویند بیایید و می‌توانید بازی کنید.
 
این مربی خاطرنشان کرد: شیث اصلا ایران نیست اما باید وضعیت نصرتی را ببینم. دوست دارم به این سرمایه‌های فوتبال کشورمان کمک کنم و کاری نکنم که آنها از فوتبال فراری شوند. باید ببینیم چه اتفاقی پیش می‌آید.
 
استیلی در خصوص بازی با تراکتورسازی به فارس گفت: مستحق باخت نبودیم. امیر قلعه‌نویی هم که همیشه به من لطف دارد در این مورد حرف زد. ما باید بدانیم همیشه به فوتبال خوب و به ایجاد موقعیت زیاد امتیاز نمی‌دهند. یک تیم زمانی به هدفش می‌رسد که توپ وارد دروازه حریف مقابل می‌شود.
 
وی اضافه کرد: در زدن ضربات آخر کم دقت بودیم. متاسفانه فورواردهای تخصصی نداریم و مجبوریم از بازیکنان دیگر در خط حمله استفاده کنیم. اولادی نیز تازه به ما ملحق شده و سعی می‌کند زودتر آماده شود. او امروز خیلی خوب تمرین کرد.
 
سرمربی پرسپولیس یادآور شد: ‌امروز به بازیکنان پرسپولیس گفتم در بازی مقابل سایپا خوب نبودید اما بردید ولی در بازی با تراکتور این اتفاق نیفتاد و همه چیز برعکس شد.
 
استیلی در خصوص دیدار روز جمعه با استقلال گفت: این بازی شرایط خاص خودش را دارد و چون در جام حذفی است حق اشتباه نداریم. همه با هم یکدل شدیم تا در جام حذفی با قدرت حاضر شویم.
 

+116
رأی دهید
-38

poriyaye_vali - دوحه - قطر
شیث الان داره شادی پس از گل رو به هلندی ها یا میده!!!!!!
شنبه 12 آذر 1390 - 10:54
lucina - تهران - ایران
خوب چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشیمانی
شنبه 12 آذر 1390 - 11:23
samuk66 - لندن - لندن
بازم این استیلی مثل بیشتره موقعها بخت و دنبال پرت کردن هوس مردم هست.آدم چا پلس
شنبه 12 آذر 1390 - 11:38
pull.over - دوحه - قطر
ممنون از سایت بابت درج این خبر...امروز رویانیان اعلام کرد که شیث اخراج شده و نصرتی هم تا نیم فصل بهش اجازه نمیدیم که بازی کنه.
شنبه 12 آذر 1390 - 11:45
Naser hejazi - بهبهان - ایران
شیث آدم کثیفیه. ولی ازنصرتی انتظار چنین حرکتی نمیرفت
شنبه 12 آذر 1390 - 12:53
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
عزیز محمدی لنگی داره ترتیبی میده اینا بتونن بازی کنن(لنگ سیاسی کثیف)..ولی خوبه باشن تا بهونه ای نداشته باشن بعد از باخت مخصوصا اون شیث که یکم دنبال فرهاد بدووه:)))))
شنبه 12 آذر 1390 - 13:12
zoroye iran - وين - اتريش
شیث و نصرتی در حد مدافعان وسط پرسپولیس نیستن و بود و نبودشون تاثیری نداره و در حد همین شیری و نورمحمدی و دوتالن کل ایران چندتا دفاع وسط خوب بیشتر نداره عقیلی و حسینی و تامینی و منتظری بقیه همه مقوان و آخوند دوزاری علیپور که تصمیم گیرنده منشور اخلاقیه گفته همچین چیزی صحت نداره حالا گیریم درست هم باشه اینها بعد از این همه بدون تمرین مگه میشه آماده باشن
شنبه 12 آذر 1390 - 14:34
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.