راز فروش 2 دختر ایرانی از سوی تبهکار فراری

 دزد خودرو که تحت تعقیب پلیس بود، می‌خواست 2 دختر ایرانی را به یک قاچاقچی انسان بفروشد.

راز فروش 2 دختر ایرانی از سوی تبهکار فراری

وطن امروز : 2 دختر با چربزبانی‌های این مرد تبهکار خام شده بودند اما هنوز قاچاقچی افغان سر قرار نیامده بود که پلیس سررسید. ساعت 4 بامداد بود که رفتارهای غیر‌عادی یک مرد 30 ساله و 2 دختر جوان در ترمینال غرب شک ماموران گشت کلانتری 209 را برانگیخت و آنان خیلی زود هر 3 مرد و زن را بازداشت کردند. پلیس در همان دقایق نخست با شنیدن ادعاهای دختر حیرت‌زده شد، وی گفت که خودرویی در آن سمت اتوبان قرار دارد که توسط مرد همراه آنان دزدیده شده است. در حالی که مرد مرموز به نام «شایان» دستپاچه شده و دختر دیگر سکوت کرده بود، ماموران به بررسی شماره خودرو پرداختند و مشخص شد دختر جوان راست می‌گوید و این خودرو دزدی است. شایان که در مخمصه گرفتار شده بود چاره‌ای جز اعتراف ندید و در بازجویی‌ها گفت: چند ماه پیش به خانه یکی از دوستان پدرم رفته بودم، به دلیل اینکه نیاز شدید مالی داشتم در فرصت مناسب دسته کلید خانه‌شان را برداشتم و به بهانه‌ای بیرون رفتم و از روی آنها کلید یدک تهیه کردم و بعد از چند روز به آنجا مراجعه کرده و هرچیزی که می‌توانستم خارج کنم و بفروشم را برداشتم و یکی از کلید‌های یدک خودرو را نیز همراه خودم بردم تا اینکه روز گذشته به شهرک ولی‌عصر(عج) رفتم و این خودرو را دزدیدم و در میدان آزادی با این 2 دختر جوان آشنا شدم و چون از خانه‌شان فرار کرده بودند به یاد یک قاچاقچی انسان که افغان است، افتادم و قصد داشتم آنها را به وی بفروشم تا پولی به دست آورده و برای خودم خانه‌ای کرایه کنم.


شوک

 
«رعنا» دختر 16 ساله که در کلانتری از توطئه شوم شایان باخبر شده بود شوکه شد و به افسر پرونده گفت: پدرم به دلیل حمل مواد مخدر به حبس ابد و مادرم نیز به همین جرم به 15 سال زندان محکوم شده است و من هیچکس را نداشتم. با همدستی خاله‌ام فرار کردیم تا اینکه با شایان آشنا شدیم و او به ما گفت قصد دارد ما را به خانه مادربزرگش در بابلسر ببرد و آنجا اتاقی برای زندگی به ما بدهد.«سارا» که خاله رعنا است به ماموران گفت: باورم نمی‌شود این مرد می‌خواست ما را به یک افغان بفروشد. به دلیل رفتارهای نامناسب خانواده‌ام و صحبت‌هایی که با رعنا داشتیم تصمیم‌ گرفتیم فرار کنیم و در حال حاضر که فهمیدم قرار بود چه بلایی سرمان بیاید بسیار ناراحت هستم و می‌خواهیم به خانه‌مان بازگردیم.ماموران برای مطمئن شدن از ادعاهای این خاله و خواهرزاده فراری باز از شایان تحقیق کردند و پی بردند طعمه‌های این قاچاقچی انسان اطلاعی از فروش خود به مرد افغان نداشته‌اند

+217
رأی دهید
-37

zpirooz - آخن - آلمان
فکر کن دیگه اونقدر بدبخت شدیم که.. قاچاقچی افغان!!!!!
شنبه 12 آذر 1390 - 10:45
ARMANX21 - پاریس - فرانسه
خدا به دادشون برسه ...چه ساده اند این دخترا.......
شنبه 12 آذر 1390 - 11:14
lucina - تهران - ایران
به تیره غیب گرفتار شی
شنبه 12 آذر 1390 - 11:30
massoudoslo - اسلو - نروژ
این نوع مطالب طوری خانده میشوند که انگاری هیچ مهم نبوده و هر گاه امکان اتفاقش هست دقیقا مثل کار های بی خردانه و اشتباه بسیجی ها !! عجب ،میدانستم که میشود همه چیز را خرید و فروش کرد ولی این قانون خرید و فروش انسان که خیلی وقته ور افتاده بود !!! جدی میگم بربرییتی بسیار عجیب و قریب دارد هست و نیست ایران را میتاراند و تنها چیزی که امیدوارم بشود انجام داد دست کم عادت نکردن به این بربریت باشد .
شنبه 12 آذر 1390 - 11:48
Naser hejazi - بهبهان - ایران
همه ی اینهاتقصیر خمینیه گوربه گورشدست
شنبه 12 آذر 1390 - 12:57
mahsa222 - مالمو - سوئد
چیکار کنن این دخترای بدبخت بی‌ سر پرست دولت خوبی‌ هم نداریم که پشتیو انیشن کنه به امید روزی که همهٔ جوانه کشورم از فگرو بد بختی خلاص شن.امین امین
شنبه 12 آذر 1390 - 12:53
delmorde - یوتوبوری - سوئد
در هر کجای این دنیای خراب شده بگردی می بینی هیچ کجا بی حرمتی که به شهروند میشود مانند ایران نیست. واقعا دولت هیچ ارزشی برای انسانهای کشورش نیست. این دختر 16 ساله که پدروپادرش را دولت بزندان انداخته وظیفه دارد برایش سرپنا تهیه کند و تحت سرپرستی قرار دهد اما از انجا که حکومت دینی و اسلامیست و قوانینش ضدبشری باید چنین شود.
شنبه 12 آذر 1390 - 12:57
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
تف به شرف و ناموس این مرد که از خامی دو دختر بچه سوءاستفاده حیوانی میکنه! ای بابا وقتی دوران نوجوانی خودم و نسل خودم را با این کثافتهای بی فرهنگ و بی خانواده مقایسه میکنم، می بینم به شرافتم که ما خیلی خیلی مرد بودیم و به زن یا دختری که نیازمند بود به چشم طمع و خواهش ننگریستیم و اگر کمکی در توان بود میکردیم و می گذشتیم. اینها خدا نکند که کسی نیازمند و بی خانمان شود که چنان شیره ازش میکشن که دیگه نای بلند شدن نداشته باشد. 
شنبه 12 آذر 1390 - 14:17
baas - روتردام - هلند
از برکت اسلام ....
شنبه 12 آذر 1390 - 15:10
parviz1 - کترینگ - انگلستان
تو اون روحت .... خمینی که هر چی‌ میکشیم از تو هندی زاده پست جنایتکار بشرف ....هست .این بود مقام انسانیت ؟قدیما اگر مردم زن به پناهی میددن از روی حس انسان دوستی همه جور کمک میکردن .تٔف به اون کسیکه نه از انسانیت و شرافت و غیرت بوی برده و نه از خدا واهمه داره.
شنبه 12 آذر 1390 - 14:32
masoome - مالمو - سوئد
زپیروز - آخن - آلمان حالا اگر طرف آمریکایی می‌‌بود احساس خوشبختی‌ می‌‌کردید؟
شنبه 12 آذر 1390 - 15:22
Taraneه - کبک - کانادا
واقعا اجاره کردن خونه تا این حد تو ایران سخت شده که پول فروش ۲تا انسان و ۱ ماشین و زندگی‌ ۱ نفر باید بره برای این کار؟!!!
شنبه 12 آذر 1390 - 16:40
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
خدا رو شکر که توی ایران کسی‌ به نون شبش محتاج نیست!!! حالا اگه کلیه خودش رو میفروشه و یا به کشورهای عربی‌ فروخته می‌شه و .. مربوط به آزادی‌های فردی توی ایرانه. دموکراسی واقعی‌ به این میگن دیگه. ساندیس خور‌ها هم خفه خون مثل همیشه
شنبه 12 آذر 1390 - 16:57
ehsanusa - تهران - ایران
طرف عجب بیزینس منی بود چند روز دیگه آزاد میموند چند نفرو میکشت و مالشان را غارت میکرد تا بتواند خانه و ماشین بخرد و البته لازم به اینهمه زحمت نبود اگر یک جو عقل داشت جزو نیروی بسیج میشد و همه اینکارها را میکرد و کلی هم حقوق میگرفت البته الان هم دیر نشده میتواند برود ثبت نام کند با اینکارهایی که کرده استعداد خودش را نشان داده ...
شنبه 12 آذر 1390 - 17:03
bahman... - یونسوو - فنلاند
یعنی‌ واقعا اجاره کردن یه خونه اینقدر مهم بود که می‌خواست بخاطرش زندگی‌ ۲ تا دختر رو خراب کنه؟. اون دختر‌ها هم چقدر ساده بودن... مملکت گل و بلبلی هست داریم...
شنبه 12 آذر 1390 - 20:49
دنیای وحشی - تهران - ایران
تف به این جمهوری اسـ... بیاد که اینطور باعث دربه دری و بدبختی ملت شدند .دلم برای این دخترهای کم و سال میسوزه .فکر کنید دو تا دختر جوان با غریزه های طبیعی و احساسات خاص سن خودشون و سرخوردگی از پدرومادر دو رکن اصلی خانواده و بی سرپناهی چه کاری بهتراز این از دستشون بر می آمده .جیگرم آتیش گرفت .تحمل شنیدن وخواندن این نوع اتفاقات رو ندارم و از این که نمیتوانم به آنها و امثال آنها کمک کنم از خودم متنفر و ناامید میشوم .مرگ برباعث و بانی همه این بدبختیها .
شنبه 12 آذر 1390 - 22:02
Freeman-Freedom - لندن - انگلیس
هم میهن! پیوسته در ذهن داشته باش که مسبب همه این ناهنجاری‌های اجتماعی ضحاک زمان ` علی‌ خامنه ای` است. شرایط اجتماعی را به سمتی‌ برد که بستر هر گونه جنایت و فحشا شده. اگر تردید دارید، از بزرگ تر‌هایتان بپرسید که آیا این چنین عملی‌ در گذشته این سرزمین در این مقیاس وسیع رخ میداد؟ اگر چه در گذشته نیز وضعیت آزادی اجتماعی چنگی به دل‌ نمی‌زد ولی‌ دست کم آزادی فردی موجود بود. پس، گام نخست باید نابودی ضحاک زمان خامنه‌ای باشد، به امید آزادی برای ایرانیان در هر جای دنیا که هستند به ویژه ایران زمین. سرزمنه مردان بزرگی‌ از اقومی زیبا همچون: شمالی، جنوبی، آذری، بلوچ، کرد، فارس، عرب و سایر دلبندان. در هر کجا که هستید، شاد، پیروز و تندرست باشید. باشد که روزی نابودی این اهریمن را به هم شاد باش گوئم. جاوید آزادی! نابود باد دژ خیم!
شنبه 12 آذر 1390 - 22:06
high class1 - ونکوور - کانادا
یه کم هایا هم واسه شماها خوبه. اون از خبر شتا ب زده تون که قتل اون پسر بچهٔ ۶ ساله رو به گردن افغانی انداختید بد دروغ از آب در اومد. حالا هم از قاچاقچی تخیلی‌ و غیر واقعی افغانی که ساختهٔ‌ ذهن بیمار خودتان است حرف میزنید. بس کنید بابا شرم کنید.
یکشنبه 13 آذر 1390 - 00:30
desert-wolf - دبي - المارات
آیا اگه این خامنه‌ای نبود این اتفاقا می‌افتد؟ آیا اگر جمهوری اسلامی نبود این اتفاقا می‌افتد؟ وای بر ما ببین چقد بدبخت بودن که دختر ۱۶ ساله از خونه در رفته ..آخه تا کی‌ بدبختیی تا کی‌ بی‌فرهنگی تا کی‌...... خدایا نسل آخوندرو از روی زمین وردرر خدایا همهٔ اخوندرو مجازات بفرما.. امییییییننننننننن
یکشنبه 13 آذر 1390 - 04:41
emam zaman - قم - ايران
شهرستان تهران بسیار ناامن شده..!
یکشنبه 13 آذر 1390 - 16:46
anti sandis - كنت - انگليس
آقایی که ادّعای مدیریت جهانی‌ داشت بیا تحویل بگیر
یکشنبه 13 آذر 1390 - 16:54
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.