زمانی که مردی واقعا شما را بخواهد

مردمان : این توصیه ها را یک مشاور روانشناس برایم گفته است؛ آنقدر جالب بودند که بد ندیدم به شما هم منتقلشان کنم.

وقتی مردی شما را بخواهد، هیچ چیز نمی تواند جلوی او را بگیرد.

اگر شما را نخواهد، هیچ چیز نمی تواند نگهش دارد.

دست از بهانه گیری برای یک مرد و رفتار او بردارید.

هیچوقت خودتان را برای رابطه ای که ارزشش را ندارد تغییر ندهید.

رفتار آرامتر همیشه بهتر است.

قبل از اینکه بفهمید واقعاً چه چیز خوشحالتان می کند، با کسی ارتباط برقرار نکنید.

اگر رابطه تان به این خاطر که مردتان آنطور که لیاقتش را دارید، با شما رفتار نمی کند، به اتمام رسید، هیچوقت سعی نکنید که با هم دو دوست معمولی باشید.

یک دوست با دوست خود بدرفتاری نمی کند.

پاگیر نشوید. اگر فکر می کنید که شما را در حالت تعلیق نگه داشته است، مطمئن باشید که حتماً اینکار را کرده است.

هیچوقت به خاطر اینکه فکر می کنید گذر زمان ممکن است اوضاع را بهتر کند، در یک رابطه نمانید. ممکن است یکسال بعد به خاطر اینکار از خودتان عصبانی شوید، چون اوضاع هیچ تغییری نکرده است.

تنها کسی که در رابطه می توانید کنترلش کنید، خودتان هستید.

از مردانی که پیش از ازدواج تقاضای رابطه جنسی میکنند دوری گزینید.

برای رفتاری که با شما دارد، حد و مرز بگذارید.

اگر چیزی ناراحتتان می کند، حتماً با او درمیان بگذارید.

هیچوقت اجازه ندهید، طرفتان همه چیزتان را بداند. ممکن است بعدها بر ضد شما از آن استفاده کند.

شما نمی توانید رفتار هیچ مردی را تغییر دهید. تغییر از درون ناشی می شود.

هیچوقت نگذارید احساس کند او از شما مهمتر است...حتی اگر تحصیلات یا شغل بهتری نسبت به شما داشته باشد. او را به یک بت تبدیل نکنید.

او یک مرد است، نه چیزی بیشتر، و نه کمتر.

اجازه ندهید مردی هویت و وجود شما را توصیف کند.

هیچوقت مرد کس دیگری را هم قرض نگیرید.

اگر به کس دیگری خیانت کرد، مطمئن باشید که به شما هم خیانت خواهد کرد.

مردها طوری با شما رفتار می کنند که خودتان اجازه می دهید رفتار کنند.

همه مردها بد نیستند.

نباید فقط شما همیشه انعطاف از خودتان نشان دهید...هر مصالحه ای دو جانبه است.

بین از دست رفتن یک رابطه و شروع یک رابطه جدید، به زمانی برای ترمیم و التیام نیاز دارید....قبل از شروع کردن یک رابطه تازه، مسائل قبلیتان را باید به کل فراموش کنید.

هیچوقت نباید دنبال کسی باشید که مکمل شما باشد. یک رابطه از دو فرد کامل تشکیل می شود. دنبال کسی باشید که مشابهتان باشد نه مکملتان.

شروع رابطه و قرار ملاقات با اشخاص مختلف جهت یافتن بهترین فرد خوب است. نیازی نیست که با هر کس که دوست می شوید همان فرد موردنظر شما برای ازدواج باشد.

کاری کنید که بعضی وقت ها دلش برایتان تنگ شود. وقتی مردی همیشه بداند که کجا هستید و همیشه در دسترسش باشید، کم کم نادیده تان می گیرد.

هیچوقت به مردی که همه آن چیزهایی که از رابطه می خواهید را به شما نمی دهد، به طور کامل متعهد نشوید.

این مطالب را برای بقیه خانم ها هم مطرح کنید.

بااینکار لبخند به لبان بعضی ها می آورید، بعضی ها را درمورد انتخابشان به فکر می اندازید و خیلی های دیگر را هم آماده می کنید.

می گویند یک دقیقه طول می کشد که یک فرد خاص را پیدا کنید، یک ساعت طول می کشد که او را تحسین کنید، یک روز تا دوستش بدارید و یک عمر تا فراموشش کنید.

+305
رأی دهید
-100

salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
این اولین باره من یه مقاله می‌خونم که میبینم همش درسته. واقعا همین طور تجربه خود من به بهم نشون داد که وقتی‌ وقتی مردی شما را بخواهد، هیچ چیز نمی تواند جلوی او را بگیرد. اگر شما را نخواهد، هیچ چیز نمی تواند نگهش دارد...zemnan وقتی‌ یه رابطه تموم می‌شه باید کاملا قطع بشه . نمی‌شه کجدرمریز کرد یا اینکه در سطح دوستی‌ نگاه داشت
جمعه 11 آذر 1390 - 14:22
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
مردها طوری با شما رفتار می کنند که خودتان اجازه می دهید رفتار کنند. این جمله خیلی‌ درسته،اساسا در مورد همه ی آدم‌ها همین طوره کلا مقاله ی خیلی‌ خوبی‌ بود
جمعه 11 آذر 1390 - 14:55
parandeh_shargh - كرمان - ايران
اصلا درست نیست ،این چیزای که اینجا میگه این روانشناس در واقع داره سعی‌ می‌کنه که بگه روابط عاطفی و دوستی یه نوع جنگ است و ما باید فقط به فکر‌ خودمان باشیمو به طرف مقابل هیچ توجهو از خود گذشتگی نکنیمو و هیچ سعی‌ نکنیم که مشوقمون رو تغییر بدیم در بعضی‌ مورد ، اگه کسی‌ این رفته‌رو انجام بده در واقع داره اساس خیانت رو در خودش میپروراند
جمعه 11 آذر 1390 - 15:00
morgan123 - واشینگتن - امریکا
((کاری کنید که بعضی وقت ها دلش برایتان تنگ شود. وقتی مردی همیشه بداند که کجا هستید و همیشه در دسترسش باشید، کم کم نادیده تان می گیرد)). با جمله فوق خیلی موافقم چون خودم هم همینطوری هستم و به دخترها توصیه میکنم اگر پسری رو دوست داشتید دستتون را رو نکنید یعنی با دست پیش بکشید و با پا پس بزنید خیلی کار میکنه! با این روش میتونید ما پسرها رو حسابی سر کار بزارید!!!
جمعه 11 آذر 1390 - 15:31
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
پرنده_شرق - کرمان - ایران دوست عزیز شما دوباره مقاله رو بخون. منظور این نیست که یک رابطه رو با جنگ و لجبازی و غرور شروع کنیم در واقع منظور اینه که بعد از همه گذشت‌ها و محبت کردن‌ها و یکی‌ شدن‌ها اگه هر مشکلی‌ پیش اومد باید بفهمیم کجای کار اشتباه بوده . هیچ کسیو نه می‌شه بزور نگاه داشت و نه عوض کرد . یا باید کسیو همون جور که هست بپذیریم یا ازش بگذریم. وقتی‌ به این نتیجه رسیدیم که دیگه ادامه دادن یک رابطه اشتباه هست باید کاملا قطع کنیم. و بر عکس اگه مردی که دوسش داریم بهر دلیل خواست رابطه رو با ما قطع کنه بعد از اینکه روی این موضوع متمرکز شدیم و عیب یابی‌ کردیم باید خودمون رو آماده کنیم که ازش ببریم. چون با التماس و خواهش نمی‌شه یه رابطه رو نگاه داشت . ما باید یاد بگیریم که خودمون رو دوست داشته باشیم و کامل کنیم. چه زن باشیم و چه مرد
جمعه 11 آذر 1390 - 15:48
shomineh - انگلستان - لندن
تمام جملاتی که گفت درسته من تو زندگی‌ شخصیم اینرو استفاده کردم و کاملا درسته ، مردها فقط مردن نه بیشتر
جمعه 11 آذر 1390 - 15:53
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
خانمها حال کنن. مردها عزا بگیرند با این گفتار. برعکسش هم میتونه باشه.
جمعه 11 آذر 1390 - 17:07
niloofar16 - شیراز - ایران
parandeh_shargh - کرمان - ایران تو راه خودت برو وفا دار
جمعه 11 آذر 1390 - 17:18
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
ضمنا من موافق این عقیده نیستم که مردها بد هستن و زنها خوب و مظلوم. هم زنها و هم مردها می‌تونن خوب یا بد باشن این ۵۰-۵۰ هستش. این مقاله بنظرم درباره ی همه ی افراد صدق میکنه
جمعه 11 آذر 1390 - 17:47
arash-newcastle - لندن - بریتانیا
آرنده_شرق - کرمان - ایراn کاملا درست گفتی‌، بعضی‌ از حرفاش درسته ولی‌ بازی‌هاش متأسفانه کاملا اشچرته و باعث می‌شه اون آرامش رابطه تبدیل به جنگ بشه. همینارو به خورده مردم میدان که خیلی‌ چیزا بین زوجها تو افکار انفردیسنه نه مشورت باهم. زندگی کال کال کردن نیست زندگی مشترک باید تو همهٔ زمینها با مشورت دوطرف باشه، خوب البته همهٔ ادامها یه ناقص‌هایی‌ دارن مهم اینه که عدم خوبیهای طرفش رو هم ببینه.
جمعه 11 آذر 1390 - 17:09
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
پرنده_شرق - کرمان - ایران دوست عزیز شما دوباره مقاله رو بخون. منظور این نیست که یک رابطه رو با جنگ و لجبازی و غرور شروع کنیم در واقع منظور اینه که بعد از همه گذشت‌ها و محبت کردن‌ها و یکی‌ شدن‌ها اگه هر مشکلی‌ پیش اومد باید بفهمیم کجای کار اشتباه بوده . هیچ کسیو نه می‌شه بزور نگاه داشت و نه عوض کرد . یا باید کسیو همون جور که هست بپذیریم یا ازش بگذریم. وقتی‌ به این نتیجه رسیدیم که دیگه ادامه دادن یک رابطه اشتباه هست باید کاملا قطع کنیم. و بر عکس اگه مردی که دوسش داریم بهر دلیل خواست رابطه رو با ما قطع کنه بعد از اینکه روی این موضوع متمرکز شدیم و عیب یابی‌ کردیم باید خودمون رو آماده کنیم که ازش بbegzarimریم. چون با التماس و خواهش نمی‌شه یه رابطه رو نگاه داشت . ما باید یاد بگیریم که خودمون رو دوست داشته باشیم و کامل کنیم. چه زن باشیم و چه مرد.
جمعه 11 آذر 1390 - 17:43
high class1 - ونکوور - کانادا
من به عنوان یه دختر با بیشتره مطلب بالا موافقم. ممنونم
جمعه 11 آذر 1390 - 18:26
shataragh - روسلاره - بلژیک
من واقعا متاسفم براتون.تقریبا همهٔ کسانی‌ که نظر دادن خانم تشریف دارن و تقریبا همشون هم تو رابطشون لگد خوردن.چون تقریبا موافق درگیری هستن .توی همهٔ جمله‌های این دکتر روانی‌(خواهر احمدی‌نژاد) یه بوی تنفر از جنس مخالف میاد که نشون میده چقدر خود کم بین و ضعیفه.مطمئن باشید اگه این دکتر یک مرد بود با همین نظر الان کلی‌ آقای لگد خورده باهاش موافق بودن.به جای این چرندیات خاله اقدس به فکر آرامش درون خودتو باشید .چیزی که زیاده مرد چیزی هم که زیاد تره زن .دوست عزیز اگه میبینی‌ راه نداره مجبور نیستی‌ ادامه بدی
جمعه 11 آذر 1390 - 20:43
compatriot - تورنتو - کانادا
من بعنوان یک مرد با بسیاری از مطلب بالا موافق نیستم! متأسفم.
جمعه 11 آذر 1390 - 20:55
ساحل آرامش - هایدلبرگ - آلمان
. ساحل آرامش . من اصلا قبول ندارم که دو نفر تو رابطه مثل دوتا سیاستمدار فقط مواظب منافع خودشون باشن.یک رابطه سالم باید به هر دو طرف آرامش بده.شاید بعضی‌ از مطالب مقاله برای شروع رابطه درست باشه ولی‌ با سیاست و سیاست بازی رابطه رو نمی‌شه ادامه داد.مشکل عمده ما ایرانیها روراست نبودن با خودمون و جامعه است. رابطه سالم به حسن نیت هر دو طرف و شخصیت ثابت و قوی بستگی داره.
جمعه 11 آذر 1390 - 21:20
Naser hejazi - بهبهان - ایران
یه جوری گفته همه ی مردهابدنیستند که انگار بیشترشون بدهستند
جمعه 11 آذر 1390 - 23:14
Royan - بوخوم - آلمان
هیچ رابطه ای را نمی توانی با معادلات و حساب و کتاب بسازی , رابطه دو تا آدم نرمال فقط به علاقه و عشق وابسته است , اگر کسی دوستت داشته باشه تو را دوست دارد با تمام خصوصیات اخلاقی و رفتاری و قیافه ای, دیگر اگر و اما نداره در ضمن خیلیها قبل از ازدواج سالها با هم زندگی کردند بعد ازدواج کردند پس رابطه قبل از ازدواج هم نمیتونه تاثیری در کم کردن علاقه و عشق داشته باشه مگر اینکه طرف فقط دنبال این رابطه باشه و عشقی در کار نباشه. وقتی دو نفر همدیگر درا دوست دارند همیشه دنبال خشنود کردن طرف مقابلشان هستند پس یک کمی رفتارهایشان را تغییر خواهند داد.
جمعه 11 آذر 1390 - 23:31
sepherdad - سيدني - استراليا
این مقاله نیست! بخشنامه هست!:)) باید اینجور مینوشتن: از مرکز به کلیه واحد ها! در مورد این دوستانه بی‌ سوادی هم که میگن این‌ها درسته!!! کلی گویی و یاوه گویی و فتوا دادن همیش درست به نظر میاد اما این عاقلان هستن که میاندیشن، گفته: مردها فقط مردن نه بیشتر!!! نه بابا، اونها عابر بانک هم هستن!!! گفته: از مردانی که پیش از ازدواج تقاضای رابطه جنسی میکنند دوری گزینید""" این حرف در جامعه اروپا یا آمریکا که خنده داره، توی ایران هم که همه دختر مریم مقدسن با یه بچه به نام عیسی مسیح:)).
شنبه 12 آذر 1390 - 03:03
sepherdad - سيدني - استراليا
دوستان سریع اطلاع رسانی کنید :-) مگه نمی‌‌بینید نوشته :این مطالب را برای بقیه خانم‌ها هم مطرح کنید :))، این نویسنده اولین بار بوده فکر کنم یه کتاب روانشناسی خوانده بوده، نمیدونه خانوما همه روانشناس به دنیا میاین!.
شنبه 12 آذر 1390 - 03:07
massoudoslo - اسلو - نروژ
در این مطلب بند ۱ و ۲ با هم تناقض دارد و کامل نیست !!!
شنبه 12 آذر 1390 - 06:57
Sappho - اصفهان - ایران
چقدر توصیه های این روانشناس منو یاد نصیحت های معلم های پرورشی انداخت..لووول
شنبه 12 آذر 1390 - 15:21
sarzamin arezoha - کانادا - کانادا
خدایی راست گفتن واقعاً دمشون گرم ....من که موافقم ۱۰۰در ۱۰۰
یکشنبه 13 آذر 1390 - 07:26
red apple - دوبی - امارات
یعنی پسری تو دنیا هست که تو رابطش مسایل اونجوری نخواد ؟.کلا این گفتهارو قبول دارم عملا صدق میکنه تو زندگی خیلیا عملا دیدمو توصیه کردن
دوشنبه 14 آذر 1390 - 18:20
massoudoslo - اسلو - نروژ
red apple .دوبی .امارات . اره هست دوست عزیز . حرفم رو باور کن دست کم به این دلیل که اونجا پیشت نیستم که فکر کنی قصد مخ زنی داشته باشم .بعضی از اقایون هستن که نه فقط زبونشون بلکه زندگیشون و گذشته شون اونا رو تعریف میکنه که: حی ایز د وان !
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 18:22
red apple - دوبی - امارات
massoudoslo-اسلو-نرور عزیز سعی میکنم باور کنم اگر چه باور نکردنیه
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 15:47
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.