جوانی: کلید حل مشکلات آمریکا در دست جمهوری اسلامی است

ایسنا نوشت: مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان این‌که در حال حاضر جمهوری اسلامی در اوج قدرت و عظمت و آمریکا در اوج خفت و ذلت است، گفت: کلید حل مشکلات آمریکا در دست جمهوری اسلامی است.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اصفهان، سردار یدالله جوانی در اولین نشست استانی سازمان بسیج حقوقدانان با بیان این که بسیج دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است، اظهارکرد: بسیج در پیشبرد و تحقق اهداف انقلاب اسلامی نقش بی بدیلی داشته است.
 
وی افزود: یکی از مجموعه‌هایی که با تاخیر در بسیج تشکیل شد، سازمان بسیج حقوقدانان است که می‌تواند نقش مفید و موثری را در احقاق حق، پیشبرد آرمان‌های انقلاب و امام ایفا کند.
 
مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه، با بیان این‌که امروز در دهه چهارم انقلاب، نظام جمهوری اسلامی وارد مرحله جدیدی از دوران تکاملی خود شده است، خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است که وظیفه سپاه پاسداران نیز پاسداری و حفاظت از انقلاب اسلامی ودستاوردهای آن است.
 
جوانی تصریح کرد: در حال حاضر انقلاب اسلامی بزرگترین چالش نظام‌های ظالمانه جهان را ایجاد کرده است که این موضوع در شعار "نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی" نهفته است.
 
وی با بیان این‌که انقلاب اسلامی یک انقلاب دینی است، اظهارکرد: قلمرو آرمان‌ها و اهداف انقلاب در مرزهای جغرافیایی خلاصه نمی‌شود، چرا که آرمان اصلی انقلاب اسلامی سعادت بشر است.
 
وی یادآور شد: امروز نظام جمهوری اسلامی در تمام عرصه‌ها به پیشرفت‌های زیادی دست یافته و در تمام زمینه‌ها توانمند است و با ثبات و اقتدار در مسیر پیشرفت و توسعه حرکت می‌کند.
 
جوانی با بیان این‌که دشمنان با نگرانی از اوضاع کنونی، تهدید، قطعنامه، تحریم و جنگ علیه ایران را مطرح می‌کنند، تصریح کرد: آمریکا با توجه به بحران‌ها و جنگ با عراق و افغانستان، جرات حمله به ایران را ندارد.
 
وی با بیان این‌که دشمنان به ویژه آمریکا به روش‌های مختلف درصدد فشار و ایجاد نارضایتی در بین مردم کشور هستند، اضافه کرد: آنها با تحریم‌های خود علیه ایران به دنبال مذاکره با ما هستند، ولی جمهوری اسلامی آنچنان قدرتمند است که حاضر به گفت‌وگو نیست.
 
وی گفت: امروز هیچ کشور عربی مصون از تغییر و تحولات منطقه نخواهد بود.
 
جوانی با بیان این‌که نظام سرمایه‌داری در حال افول است، گفت: ملت ایران در نقطه دوران سازی قرار دارد و هیچ ملتی چنین موقعیتی ندارد.
 
وی با بیان این‌که انقلاب اسلامی، مسیر تاریخ و زندگی بشر را تغییر داد، اظهار کرد: آمریکا درصدد تغییر این روند است و از این موضوع وحشت زده است.
 
مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه ، افزود: مردم با داشتن بصیرت می‌توانند در مقابل فشارهای داخلی دشمنان ایستادگی کنند و آنها را شکست دهند.
 
جوانی گفت: آمریکایی‌ها در موقعیت حمله به ایران قرار ندارند؛ چراکه وضعیت خود آنها و متحدانشان تضعیف شده است و متحدان آنها در منطقه در آستانه فروپاشی هستند.
 
وی با بیان این‌که در حال حاضر جمهوری اسلامی در اوج قدرت و عظمت است و امریکا در اوج خفت و ذلت، تصریح کرد: کلید حل مشکلات آمریکا در دست جمهوری اسلامی است.
 
مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه ، با بیان این‌که آمریکا منشاء و کانون بیداری اسلامی را جمهوری اسلامی ایران می داند، گفت: به همین دلیل هر روز بهانه‌های خود را علیه کشورمان افزایش می‌دهد.

+145
رأی دهید
-80

mohd1975 - دبی - امارات
سلام... اگه دقت کنیم ایران بد از ۲۰۰-۳۰۰ سال ( یعنی‌ بد از نادر شاه) اولین باره که می‌تونه به تنهایی در مقابل دشمن یک کم از خودش دفاع کنه. در حقیقت هیچ وقت به این قدرت نرسیده بود از اون زمان تا به حال.و اگه بتونن با هم متحد باشن از داخل...تا چن سال دیگه واقعا به یک کشور قوی تبدیل میشه....و اون وقت همین آمریکا و متحدانش با ایران دوست خواهند شد.
جمعه 11 آذر 1390 - 11:45
parandeh_shargh - كرمان - ايران
راست میگه دیگه ،کلید حال مشکلات آمریکا نفت ایران دیگه ،که اگه بگیرنش مشکلات اروپا رو هم حل می‌کنن باهاش
جمعه 11 آذر 1390 - 11:57
منگوله مشهدی - مشهد - ایران
خود شیفتگی فرویدی مزمن
جمعه 11 آذر 1390 - 12:35
Mehdi.60 - ‫املورد - هلند
دروغ که حناق نیست..
جمعه 11 آذر 1390 - 13:12
mortimer - اصفهان - ایران
mohd1975:رفتی تو دومن عربا ملت رو به ساندیس خوری دعوت می کنی؟! نمی خواد از کیسه خلیفه ببخشی و این حیوانات رو به ساختن اسلحه تشویق کنی در حالی که کشورت سر تا پاش رو....گرفته./راست می گه در اوج قدرت و عظمت رهبر یه دستیشون جرات نداره از کشورش پاشو بذاره بیرون! مثل موش تو سوراخه.
جمعه 11 آذر 1390 - 13:13
بی سرزمین تر از باد - لندن - انگلیس
چه اعتماد به نفسی داره!!!!!!!!
جمعه 11 آذر 1390 - 13:30
romano - تهران - ایران
اگر یک سیگار برگ هاوانا بدن دستش تو این فیگور تریپ چگوارا می‌شه منتها این تو لحاف و اون تو جنگل!
جمعه 11 آذر 1390 - 13:50
بابک - سبزوار - ایران
انشااله بزودی همه تا بی سر می شوید
جمعه 11 آذر 1390 - 13:51
m.noor - شارجه - امارات
۱۹۷۵ - دبی - امارات. سلام دوست عزیز لطفا پاشو برو ایران اینجا برای شما خوب نیست. در زمن ما از روزی که تشیّع به ایران توسط اسماعیل صفوی با زور شمشیر به ملت ایران تحمیل شد همیشه سوار‌ی دادیم این اخریش خیلی‌ دردناکه.م.ن
جمعه 11 آذر 1390 - 14:21
islam zoda - تورنتو - کانادا
با پول نفت ما چه هارت و پورتهأی می‌کنند، با دو تا فشفشه اینقدر مغرور شدین ..
جمعه 11 آذر 1390 - 14:38
gol andam - ژنو - سویس
شماها اول اونی که زاییدین بزرگ کنین نمیخواد دایه مهربون تر از مادر بشین،،،،دیوانه‌های زنجیری وحشی
جمعه 11 آذر 1390 - 15:46
leila leila - گوتنبرگ - سوئد
اون‌وقت کلید حل مشکلات ایران در دست کیه؟
جمعه 11 آذر 1390 - 16:50
robo - لوس آنجلس - امریکا
romano - تهران - ایران ///فقط میتونم بگم کامنتت شاهکار بود، اگه بدونی دست کم ۱۰ دقیقه خندیدم، این تصویر سازی فوق العاده بود. اول کامنت رو خوندم فکر کردم به عمو فیدل اشاره میکنی بعدش دیدم چگوارا گفتی با عکس منطبق کردم دیدم مو نمیزنه بخش لحاف و جنگل هم که تیر خلاص بود، مرسی
جمعه 11 آذر 1390 - 15:48
ari jojeh - تهران - ایران
کارتان تمام است.
جمعه 11 آذر 1390 - 18:56
آرش و مجيد توكلى - پاریس - فرانسه
بابا شاه کلید حلال مشکلات مدیران نابغه جهان تورو خدا به این امریکایه بیچاره کمک کنید کلید رو بهش بدین پاشین جمع کنید این چرت و پرتا چیه میگیت شما هنوز سر اینکه با پای چپ یا راست برید توالت شک دارین اونوقت عجباااااااااااااااااا
جمعه 11 آذر 1390 - 19:10
shaali - سوپوت - لهستان
با سلام بابا تیمسار سردار بده این کلیدو چرا مردم آزاری میکنی‌ آخه خدارو خوش میاد این ملت آمریکارو اینجور آزار میدین آخه خدا ناخواسته شما مسلمونین. بده کلیدو
جمعه 11 آذر 1390 - 19:34
romano - تهران - ایران
robo - لوس آنجلس - آمریکا مخلصیم
شنبه 12 آذر 1390 - 05:36
Mansory - توکیو - ژاپن
اخی حیوونی امریکای جهانخوار یکی بهش سیلی ابدار میزنه یکی مشت میزنه یکی هم کلیدشو ورداشته نمیده وای که چقدر این امریکای جهانخوار جهان سومی و ذلیله تازه اگر بهش حمله کنیم هم زودی میگه بیایید مذاکره کنیم  
شنبه 12 آذر 1390 - 06:16
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.