لیست افراد و شرکتهای مشمول تحریم جدید اتحادیه اروپا

وزرای امور خارجه اتحادیه اروپا در نشستی در بروکسل گسترش تحریم های این اتحادیه به ۱۴۱ شرکت و ۳۹ شخص ایرانی را تصویب کردند. وزرای حاضر در نشست بروکسل همچنین توافق کرده اند که گفتگو در مورد اعمال تحریم علیه بخش های مالی، حمل و نقل و انرژی ایران را ادامه دهند....

                                                         لیست افراد و شرکتهای مشمول تحریم جدید اتحادیه اروپا

وزرای امور خارجه اتحادیه اروپا در نشستی در بروکسل گسترش تحریم های این اتحادیه به ۱۴۱ شرکت و ۳۹ شخص ایرانی را تصویب کردند. تحریم های جدید به دلیل خودداری مسئولان حکومت ایران از توقف فعالیت های حساس هسته ای اعمال شده است.

به نوشته بی‌بی‌سی، وزرای حاضر در نشست بروکسل همچنین توافق کرده اند که گفتگو در مورد اعمال تحریم علیه بخش های مالی، حمل و نقل و انرژی ایران را ادامه دهند. پیش تر دولت های فرانسه و بریتانیا اعلام کرده بودند که پیشنهاد تحریم خرید نفت از ایران را در این نشست مطرح خواهند کرد.

خبرنگار بی‌بی‌سی فارسی می گوید که حملات دو روز پیش به سفارتخانه و اقامتگاه دیپلمات های بریتانیا در تهران تأثیر ناخوشایندی بر حاضران در نشست داشته است. با این حال ویلیام هیگ، وزیر امور خارجه بریتانیا تأکید کرده است که تحریم های امروز مربوط به برنامه اتمی ایران است و ربطی به حمله به سفارت ندارد.

اتحادیه اروپا می گوید افرادی شامل تحریم های تازه شده اند که با برنامه اتمی این کشور ارتباط دارند یا قطعنامه های شورای امنیت را نقض کرده اند. این اتحادیه همچنین شرکت هایی را مشمول تحریم های تازه کرده است که از جمله با شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران این کشور ارتباط داشته اند.

نام این افراد و شرکت ها قرار است فردا در ژورنال اتحادیه اروپا منتشر شود. وزرای امور خارجه کشورهای اتحادیه اروپا از ایران خواسته اند که به مذاکره معنادار در مورد برنامه اتمی خود بازگردد.

در پی انتشار گزارش تازه یوکیا آمانو، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی که برای نخستین بار شامل جزئیاتی از جنبه های احتمالی نظامی برنامه اتمی ایران بود، موج تازه ای از تشدید تحریم ها علیه ایران آغاز شد. از جمله دولت آمریکا صنعت پتروشیمی ایران را تحریم کرد و دولت بریتانیا بانک مرکزی ایران را مشمول تحریم قرار داد.

 

جهت مشاهده لیست افراد و شرکتهای مشمول تحریم جدید اتحادیه اروپا  اینجا کلیک کنید.

+237
رأی دهید
-30

morid - بوشهر - ایران
قابل توجه کامنت گذاران محترم سایت.این بامبول تحریمها و ماجرای اخراج سفیر انگلیس ودیگر حواشی مربوطه چند روز دیگه تموم میشه خودتان را آماده یه خر دجال دیگه ای بکنید.چند روز قبل از این ماجرا.قرار بود به ایران بخاطر ترور سفیر عربستان به گزینه روی میز عمل کنند وبه ایران حمله کنند واین سریال همچنان ادامه دارد .منظورم اینه که عجله نکنید ساده نباشید کامنتاتون الکی خرج نکنید.بزارید برای برنامه بعدیشان.چاکرم مخلص همه.!!!!!!
جمعه 11 آذر 1390 - 12:36
romano - تهران - ایران
morid - بوشهر - ایران من از روز انتخابات 88 تو این سایت شروع به کامنت گذاشتن کردم و زیاد خرجشون نمی‌کنم ولی می‌دونم این تو بمیری دیگه از اون تو بمیریها نیست یک راه قدیمیه ادب نوکر دست چپ پول تو جیبی شو قطع کردنه خیالت تخت عزیزم فاتحه این نوکر خوندست چون دیگه خیلی قدیی و پرخرج شده و بزودی دنبال اینن که با نوکر کت و شلواری جایگزینش کنن از همین الان تا بیست سال دیگه این مملکت به اینها دیونات بابت نو سازی صنایع نفت و زیر ساختی داره و خلاصه تئوری اونهایی که خواب دیده بودن برای این مملکت به حقیقت پیوست ولی اینو هم خوب میدونم که ایران آینده در کمتر از 10 سال به چیزی نزدیک ترکیه و .. تبدیل می‌شه و حداقل آزادی نسبی خوبی خواهد داشت منتهی من اینجا همیشه درگیریهام با دوستانیه که به فکر مردم و باورشون و خلاصه فرهنگ دارن حمله می‌کنن تازه اونهم فکر می‌کنن کار مثبتیه دوستان یک ملت فقط باید ادامه بده با مسلمون بودایی گیها و لزبینینها آنقدر دنیا سرعت داره که شما فقط داری نیرو کشی می کنید ایران دیگه اسلام فاشیزمش مرد نه پیش شما حتی تو داهاتها پس بزارید این عصاره منجلاب اسلامی خودش اتوماتیک تصفیه بشه.
جمعه 11 آذر 1390 - 14:02
bavar88 - آمستردام - هلند
فکر کنم که لیستی از شرکت ثبت شرکت‌ها را کپی پست کردند..هههه حداقل به حروف الفبا مراتب میکردید. تا زحمت پیدا کردن اسم کسی‌ زیاد نباشد....تبریک به همه شرکتها و نفرات درگیر و ناراحت نباشید...فردا برید یکی‌ دیگه شرکت ثبت کنید و به ریش اینها بخندید...این نشون میده که تحریم قبلی‌ هیچ تاثیری ناداشته و ایران با این همه شرکت میتونسته مواد لازم را تهیه کنه.....کمی‌ به اروپا بخندیم .ههههه
جمعه 11 آذر 1390 - 14:14
unknown man - شیراز - ایران
morid - بوشهر - ایران. چه زیبا گفتی دوست عزیز. آقایی.
جمعه 11 آذر 1390 - 14:43
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.