گفت‌وگوی اختصاصی با وزیر خارجه بریتانیا درباره تحریم‌های جدید

بی بی سی : ویلیام هیگ، وزیر امور خارجه بریتانیا بعد از ظهر پنجشنبه، و پس از نشست وزیران خارجه اتحادیه اروپا در گفتگوی اختصاصی با بی بی سی فارسی درباره تحریم‌های جدید ایران و روابط دو کشور صحبت کرد.

کسری ناجی، خبرنگار بی‌بی‌سی، در آغاز از او درباره سطح تحریم هایی که امروز تصویب شد، پرسیده است.

+114
رأی دهید
-129

best-1350 - پاریس - فرانسه
در همه جای دنیا دست کثیف و خون آلود انگلیس و اروپا در قتل مردم بی گناه کشورها وجود داره،بعد این آقا از حقوق بشر و تمدن صحبت میکنه،در جنگ لیبی به گفته رسانه های خودشون هزاران غیر نظامی کشته شدن....برای اینکه نفت لیبی را چپاول کن و جلوی افزایش قیمت نفت را بگیرن،هرکسی بگوید غیر از اینه یا خودش را به ...زده یا کلا ....و نمونه هایی از این قبیل زیاده.راه دوری نمیریم همین ایران خودمون در زمان جنگ جهانی بی طرف بود ولی مورد تجاوز قرار گرفت(اون وقت نه خامنه ای بود نه احمدی نژاد و بسیج......)،و در عجبم از دوستانی که در حمایت از این آقایون سخن می رانند.دنیا همیشه یکجور نمیمونه یک روز نوبت شما کشور های باتمدن!!! یک روز نوبت کشورهای بی تمدن!!!!میشه.تاریخ تکرار میشه.
جمعه 11 آذر 1390 - 11:24
morid - بوشهر - ایران
بیش از 2ملیون کارمند دیروز وروز های گذشته در انگلیس در اعتصابند حتی بچه های کامرون نخست وزیر دیروز به مدرسه نرفتند.اوضاع انقدر قاراش میشه که مجری شبکه تلیوزیون بریتانیا که از قضا دوست اقای کامرون هست خواستار اعدام تظاهرکنندگان شد.اونوقت این هیگ بدبخت از دیروز تا حالا یک لیستی از تحریمهای جدید تو دستشه و هی به دیگران نشون میده.آخه مردیکه احمق ترا آب برده داری کف میگیری.سفیرتو با خاری اخراج کردند.تحریم میکنی؟ مگه ایران زمان مصدق را گیر اوردی که مردم با خاک اره نون میپختند.ایران هم اکنون به خیلی از کشورها گندم وحبوبات واقلام دارویی و صنعتی صادر میکنه.
جمعه 11 آذر 1390 - 12:01
asemane iran - تهران - ایران
هر چند که من از این اتفاق ناراحت شدم و شخصا اون را محکوم می‌کنم . اما‌ای کاش میشد همهٔ انگلیسیها رو خفه کرد . حالم ازشون به هم میخوره . همهٔ ایرانیها از انگلیس متنفرن.
جمعه 11 آذر 1390 - 12:16
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان
‫asemane iran. ‫من دقیقآ با شما موافقم
جمعه 11 آذر 1390 - 15:52
azarbayjan362 - تهران - ايران
چه جالب یه ساندیس خور با چند آیدی خودش مینویسه خودش هم برا خودش نوشابه باز می کنه
جمعه 11 آذر 1390 - 22:29
ailee - آبردین - اسکاتلند
ویلیام خیگ.......
جمعه 11 آذر 1390 - 23:26
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.