تصاویر جدیدی از حمله به سفارت بریتانیا

روایت یک شاهد عینی از حوادث داخل سفارت انگلیس

پایگاه «رصد» روزنامه خراسان نوشت:


حاشیه های ورود دانشجویان به سفارت انگلیس پس از گذشت دو روز از آن با حاشیه ها و موضع گیری های داخلی و خارجی رو به رو است. یکی از دانشجویان حاضر در این تجمع مشاهدات عینی خود به همراه عکس های اختصاصی را در اختیار پایگاه تحلیلی “رصد” قرار داده است. واقعه نگاری او از این ماجرا را در ادامه می خوانید.
 
تجمع دانشجویان در مقابل سفارت انگلستان، با دو هدف شروع شد. اول اعتراض به حرکات تروریستی دولت های غربی در سالگرد شهادت دکتر شهریاری و دوم حمایت از مصوبه مجلس شورای اسلامی در کاهش سطح روابط دیپلماتیک با انگلستان.


تخلیه سفارت توسط انگلیسی ها دانشجویان را برای ورود تحریک کرد
 
شروع مراسم با چند شعار و سخنرانی یکی از روحانیون برجسته شهر تهران بود و در ادامه یکی از دانشجویان با لحنی حماسی به بیان دشمنی ها و غارتگری ها و کشتار های دولت های آمریکا و انگلیس در جهان، در سال‌های اخیر پرداخت که با شعارهای دانشجویان مورد تایید قرار گرفت و شروع حرکت دانشجویان به سمت در اصلی  سفارت آغاز شد. درگیری با نیروهای انتظامی از همان جا شروع شد ولی تعداد بالای دانشجویان باعث شد که سد نیروهای یگان ویژه پلیس درهم بشکند و چند دانشجو موفق شوند از دیوار سفارت بالا بروند. جمعیت تجمع کننده به دنبال نشان دادن اعتراض خود به سیاست های خصمانه دولت انگلیس بود و هیچ گونه برنامه مدونی برای اشغال سفارت وجود نداشت. چرا که نفرات اولی که از دیوار سفارت بالا رفتند با زدن قفل و زنجیر به در به صورت نمادین می خواستند بیان کنند که سفارت روباه پیر تعطیل گشته است. اما وقتی خبر در بین جمعیت پیچید که کارکنان سفارت، سفارت را تخلیه کردند و کسی داخل سفارت نیست موجی در بین تجمع کنندگان به وجود آمد که پس می توان وارد سفارتخانه انگلیسی ها شد! اما نکته طنز ماجرا آنکه خود دانشجویان بر در سفارت قفل زده بودند. نزدیک به ۱۰دقیقه چند دانشجویی که موفق شده بودند از دیوار بالا بروند با وسایل مختلفی که پیدا می کردند در صدد شکستن قفلی برآمدند که خود بر در زده بودند! پس از شکسته شدن زنجیر و قفل بود که جمعیت چند صد نفره پشت در سفارت به سمت در باز شده هجوم آورد و نیروی انتظامی هم با وجود تلاش های مسالمت آمیز و گاه خشونت آمیزش، بر علیه دانشجویان موفق نشد جلوی سیل دانشجویان انقلابی که احساس فتح لانه جاسوسی دیگری را داشت بگیرد.
 
بی‌برنامه‌گی پس از ورود به سفارت
 
اولین نکته در درون لانه جاسوسی انگلیس، مشهود بودن بی برنامه گی دانشجویان بود. عده ای در گوشه ای نشسته بودند و زیارت عاشورا می خواندند، عده ای در گوشه دیگر به نماز شکر مشغول بودند و عده ای دیگر در حال محو علایم نظام شاهنشاهی دولت انگلستان از روی در و دیوار سفارتخانه بودند. جو حاکم بر اکثریت چند ده نفری که توانستند وارد شوند مبتنی بر احساس و شور نشاط انقلابی بود و سخنان جمعی دیگر از دانشجویان  مبنی بر عدم مصلحت بودن حضور در سفارت خانه مورد قبول واقع نمی شد و معتقد بودند اکثریت مسئولان نظام در حال تساهل با انگلیسی ها هستند و نباید تسلیم محافظه کاری آنان شد.
 
نتیجه این اختلافات درونی بین دانشجویان که هر دو بر تعطیلی سفارت انگلستان تاکید داشتند – عده ای با روش های دیپلماتیک تر و عده ای با روش های انقلابی تر!- خروج برخی از دانشجویان از سفارت انگلستان شد که البته عده ای از دانشجویان که مصمم به باقی ماندن درسفارت بودند با توسل به زور از سوی پلیس، ضرب و شتم و بازداشت همراه بود!
 
یک تامل!
 
آنچه از اتفاقات ۸ آذر باید گفت حضور در صحنه دانشجویان برای دفاع از آرمان های انقلاب و نظام اسلامی است ولی گاه فضای احساسی بر فضای عقلانی حاکم می شود و تجمعی که با زدن قفل بر در سفارت می توانست بدون حاشیه برای فرصت طلبی غربی ها همراه باشد با ورود به داخل سفارت موجبات مظلوم نمایی دولت تروریست انگلیس را فراهم کرد.
 
نکته بعد واکنش سریع شورای امنیت به اقدام خودجوش دانشجویان ایرانی بود که بدون هیچ گونه تلفات انسانی همراه بود! چه می شود که باید چند روز از کشتار مردم غزه و لبنان بگذرد تا به ضعیف ترین شکل ممکن آن، در شورای امنیت مطرح شود؟ مگر مردم بحرین و یمن که توسط هم پیمانان انگلیس، کشته می شوند اهمیت ندارند؟ چرا شورای امنیت نسبت به سرکوب مردم انگلستان توسط پلیس آن کشور واکنش نشان نداده است؟ مگر گروگان گیری در سفارت ایران در سال ۵۹ که با شهادت و زخمی شدن چند دیپلمات و کارمند سفارت هم همراه بود، اهمیت نداشت! فرق اشغال سفارت انگلستان و ایران در تهران و لندن چه بود که برای یکی قطعنامه صادر شد و برای دیگری نه!
 
گرچه دانشجویان عنان عقلانیت را در ماجرای سفارت انگلیس از کف داده بودند و بر مرکب احساسات انقلابی سوار شده بودند ولی نباید فراموش کرد خیانت ها و ظلم های دولت انگلستان بر علیه ایران سابقه ای چند صد ساله دارد و خون هر ایرانی با غیرتی را به جوش می آورد. از قتل امیر کبیر گرفته تا جدا ساختن بخش هایی از ایران و تقسیم ایران بین خود و روسیه! مگر نه اینست که  دستان انگلیسی ها به خون مردم ایران، افغانستان و عراق بصورت مستقیم و بسیاری از کشورها بصورت غیر مستقیم آلوده است.
 
حرکت دانشجویان در اعتراض به انگلیس قابل تقدیر، ولی ورود آنها به داخل سفارت قابل تامل است و قابل بحث! حرکت دیروز این پیام را برای مجلس و دولت داشت که گرچه اقدام قانونی مجلس در کاهش سطح روباط دیپلماتیک با انگلستان قابل تقدیر است ولی مردم به برخوردی بسیار جدی‌تر از این‌ها فکر می‌کنند.

 

تصاویر جدیدی از حمله به سفارت بریتانیا

+208
رأی دهید
-286

من و تو - نایمخن - هلند
صدای طبل جنگ میاد . صدای ناله و فریاد میاد. صدای صف و سرود شهادت میاد
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 21:50
ari jojeh - تهران - ایران
فقط اینو بگم که بسیجی‌، بسیجی‌، خدا نگهدار تو، اگه تو نبودی آقا تا هزاره سوم می‌خواست حکومت کنه !!! قابل توجه اونایی که بسیجی‌ رو حامی‌ رژیم و انگل میدونن، ولی‌ من فکر کنم اونام با مان، و جزو نیرو‌های برانداز !!!!
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 21:55
شنقول - ساتهمپتون - انگلیس
شرم آور واقعاً ، اسم اون خانومو با عکسش‌ رو کارت پاک کنید ، بی‌چاره چه گناهی کرده واسه سفارت کار کرده !!!! مگه نمیگن نماز تو زمین غصبی باطله !
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 22:11
birmingham - شیراز - ایران
جمهوری اسلامی سگ تربیت کرده..یعنی‌ این جزیی از افتخارات ؟ اگه اینها دانشجو هستن واقعا آینده سازان ۲۰ هستن ..لاش خوران کثافت که مایه ننگ هستین
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 22:44
niagara - گوتینگن - آلمان
من و تو- بدو بدو که ساندیسِ شهادت گوارای وجودت باد
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 22:49
asdolla mirza - کابل - افغانستان
همه عکسا یه طرف، هپی فیت و فوتبال منیجر یه طرف!!!. اینا هنوز نفهمیدن که کشوری که ۲۰۰ ساله پاش تو مملکت ما باز شده و از قضیه ۳۰ سال پیش سفارت آمریکا با خبره، اسناد جاسوسی رو (به فرض موجودیتشون) دم دست اینا تو سفارت خودش نمی ذاره ؟!؟!؟
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 22:33
ukguy4u - لندن - بریتانیا
وحوش بسیجی! خاک بر سرشون ایشالا جنگ بشه همه اینا شهید بشن.
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 23:04
baraneuk - لندن - انگلستان
دست کثیفت رو به عکس کوئین نزن بسیجی آشغال.
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 23:13
Freeman-Freedom - لندن - انگلیس
بر پیروان آینی‌ که پیشوایش مهاجم بود خورده ای نیست! به ویژه شاخه جعلی جدا شده از آن (شیعه) که نامهای دروغین و پوشالی را به دوش کشیده، بر در و دیوار مینگارند.از اکسیژن واجب تر، نابودی ضحاک این زمان ` علی‌ خامنه ای` و از نان شب واجب تر، ریشه کنی اسلام ناب محمدیست. این‌ها هیچ به دست نمی‌آید جز با ایرانی‌ یکپارچه. فریب عاملان رژیم را جهت تفرقه افکنی نباید خرد. جایی‌ حتی برای فکر کردن به تجزیه نیست چون ما ایرانی‌ یکپارچه و سرشار از زیبای اقوام گوناگونیم که در نوع خود هارمونی بی‌ نظیر است. هیچیک بی‌ دیگری نخواهیم توانست بقا کنیم چون اتحاد ما فروپاشی استبدادی چون ضحاک زمان ` علی‌ خامنه ای` است! همگی‌ از گوشه و کنار ایران دست در دست هم، یکصدا فریاد بر میاریم: آزادی، آزادی، آزادی!!!! براستی که جاوید باد آزادی، رخسارشان گلگون عزیزان پر پر شدهمان، زنده باد زندانیان سیاسی که شکنجه، تجاوز، بی‌ حرمتی و . شده اند! ننگ به دژخیمان رژیم! نفرین به جلادین و متجاوزین! گگون باد خامنه‌ای بی‌ غیرت!!!
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 22:38
(KaViR) - ماستریخت - هلند
ukguy4u - لندن - بریتانیا. حالا جنگ بشه اگه شربته شهادت هم سر نکشیدن مهم نیست،، به امید خدا .... را متحمل میشن..لول
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 23:39
winnie1987 - بیرمنگهام - یوکی
parsaus - امریکا - امریکا ، اگه ۴ تا بسیجی‌ بی‌ مخ اینکارو کردن چه ربطی‌ به یک ملت داره؟ کم این ملت کتک خوردن از این بسیجی‌ها؟؟
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 23:51
مانش رومشکانی - کرماشان - ایران
پایان لیبرالیسم هاهاها حاضرم قسم بخورم نویسندۀ شعار حتی نمیداند لیبرالیسم یعنی چی شاید هم مثل دمکراسی که اینها فکر میکنند دمکراسی یعنی سکس در خیابان.مرگ پر انگلیس و امریکای روی دیوار با حاله.سواد پر.دانشجو پر.کلاغ پر.ساندیس پر
جمعه 11 آذر 1390 - 00:07
sabz melli - کاردیف - انگلستان
از این پس تمام دنیا بسیج و حزب الله را فقط به سه چیز میشناسند آن هم ۱-وحشیگری۲-قیافه زشت۳-ساندیس نکته مهمتر اینکه همه مردم جهان فهمیدند که طرفداران خامنه‌ای چه کسانی‌ هستند. پاینده ایران
جمعه 11 آذر 1390 - 00:33
ایران بانو - تهران - ایران
فقط میشود گفت یک مشت وحشی که جاشون توی هیچ طویله ایی نیست .یکی نیست به اون مردتیکه که داره نماز به کمرش میزنه نیست بگه با زور تو خونه یکی شدی وقتی صاحب خونه بهت اجازه نده دیگه اون نماز خوندنت براای چیه ..خاک تو سرتون کنند که مایه خفت و خواری هستید برای ایرانیان تو ی دورترین کشورهای افریقایی و عربی هم این حرکتی که شما کردید نمیکنند..خاک برسرتون که فکر میکنید با وحشی گری و خراب کردن وسایل میتوانید حقانیت خود را ثابت کنید.اون وحشیهای اول انقلاب هم که سفارت امریکا را گرفتند الان از سگ پشیمان ترهستند سخنگوشون که یک بار درخواست پناهندگی برای امریکا داد جواب رد بهش دادند بقیشون بماند که روزگار اخر عمر را دارند .امیدوارم که ریشه این احمقیت از ایران کنده بشه
جمعه 11 آذر 1390 - 00:55
Neda02 - اتاوا - کانادا
همه رو ول کنید اون گاگوله رو ببینید که با چه ژست پیروزمندانه‌ای پرچم به دست نشسته روی مجسمه.
جمعه 11 آذر 1390 - 01:06
anti sandis - کنت - انگلیس
برنوک بهات موافقم ولی‌ عجب قیافه‌های وحشتناکی‌ دارن اینا فرقشون با طالبان فقط نحوه لباس پوشیدنشونه خوش حالم که دیپلمات‌های پشمالو رو میندازن بیرون حتما تا لحظهٔ آخر امشب توی تسکو
جمعه 11 آذر 1390 - 01:12
Hani1970 - سیدنی - استرالیا
با سلام خدمت دوستان من عضو جدید هستم
جمعه 11 آذر 1390 - 01:43
morgan123 - واشینگتن - امریکا
parsaus - امریکا - امریکا- این هتاکی ها که به مردم ستمکشیده ایران کردی وصف حال خودت است .
جمعه 11 آذر 1390 - 01:55
romano - تهران - ایران
parsaus - امریکا - امریکا شما حالا همون کایوت بیابانهای آمریکا شدی بسه ما که افتخار می‌کنیم سگ بیابون ایران باشیم آقا یا خانم محترم شما فارسی ننویسی نمی‌شه حالا مگه کی هستی در مورد ملت ایران اینطوری حرف می‌زنی می‌دونی ملت ایران کیه.
جمعه 11 آذر 1390 - 01:14
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
آره تو بمیری! ما هم باور کردیم هیچ نقشه‌ای از قبل نداشتید!! ۱۰۰ البته این وحوش بازیها تو پوست و خونتون هست چون اسلام ناب به اندازه کافی‌ پخته تون کرده! ولی‌ این دلیل نمی‌شه ما رو هم مثل خودت فرض کنی‌!.
جمعه 11 آذر 1390 - 02:33
Hagh goo - لندن - انگلستان
ای دانشجو نماهای پیرو خط امام خائن و ‌ای عرب زدگان وطن فروش که از اموال حرام ارتزاق می‌کنید. ۳۳ سال است که پدران شما نیز بر زمینهای غصبی و در منازل مردمی که کشتند و اموالشان را به یغما بردند،نماز می‌گذارند و چون مقلد هستید،فکر میکند که هرچه رهبرتان بگوید کلام و فرمان خداست. درحالیکه شما و رهبرانتان نیز بازیچهٔ دست شیطان و از قوم ضاللین هستید. در قرآنی که شما نمیخوانید و به آن ایمان ندارید، .
جمعه 11 آذر 1390 - 01:59
Hagh goo - لندن - انگلستان
در قرآنی که نه میخوانید،نه می‌دانید و نه به آن ایمان دارید، به کرات آمده: در کار دیگران تجسّس نکنید،بزور بر کسی‌ وارد نشوید،در دین هیچ اجباری نیست، بزور اقرار نگیرید، کسی‌ را مورد ستم و آزار قرار ندهید، با دشمنانتان مدارا کنید، با اسیرن در بند به نرمی رفتار کنید، کسی‌ حق ندارد انسان و موجودی را شکنجه کند،در ۴ ماه حرام جنگ نکنید. لواط نکنید و .... براستی شما انسانید؟؟!!! مسلمانید؟؟؟!!! ایرانی‌ که نیستید و از پارسیان متنفرید. چطور راضی‌ میشوید که پرچم کشوری را در خانهٔ خودش به آتش کشیده و به نوامیس آنان اهانت کنید؟ چرا لحظه‌ای فکر نمیکنید که اگر در سفارتخانهای ایران،پرچم کشور عزیزمان را بزیر کشیده و آتش زنند،یا به ایرانیان اهانت کنند،چقدر ناراحت کننده است. گمان می‌کنم برای توی وطن فروش عرب پرست،مهم نباشد. اما بدان که که دیری نخواهد پایید که
جمعه 11 آذر 1390 - 02:59
Mansory - توکیو - ژاپن
براستی چرا ملتی فهیم و درستکار مردمی راستگو و مهماننواز اینگونه شدند خدایا خودت کمکمون کن البته این ما هستیم که باید حرکت کنیم
جمعه 11 آذر 1390 - 04:02
naseem - بخارست - رومانی
اصلا ما ایرانی ها واقعا وحشی هستیم . باید حقیقت رو پذیرفت!!!
جمعه 11 آذر 1390 - 04:27
sebil - خراسان-خراسان - ایران
بی شرف نوشته ورود سگ انگلیسی ممنوع.لعنت بر هرچی سگ بسیجی.لعنت بر اون شور انقلابیتون
جمعه 11 آذر 1390 - 04:36
mortimer - اصفهان - ایران
یکیشون داره اسب سواری می کنه! منتها یه صحنه زشتی هم به وجود اومده!
جمعه 11 آذر 1390 - 04:41
khosh bavar - یزد - ایران
این عمل وحشیانه " نماد بی‌ فرهنگی‌ و نبود قانون " را در یک اجتماع را نشان میدهد ! پس یکی‌ از " تکلیف "‌های بسیار مهم ایران که دارای " چند " زبان و " چند " فرهنگ است همین یاد دادن " احترام " به حریم " شخصی‌ " یکدیگر " می‌باشد !
جمعه 11 آذر 1390 - 06:00
مانفرد - مومبای - هندوستان
فکر کنم خیلیهاتون سری فیلمهای مستند ((بدنبال نازیسم)) رو دیده باشید.روزی میرسه که با توجه به این عکسها فیلمهایی ساخته میشه با اسمهای مثلن؟به دنبال ساندیسخورها/به دنبال کره خرها/به دنبال احمقها ویا چیزهای دیگه و اونروز دیر نیست . parsaus-آمریکا-آمریکا . این حرفت نشان از این داره که تو همه ایرانیها رو بسیجی میبینی و داری احساسی برخورد میکنی که کاملن اشتباهه و اون نمیدونم اسمشو دعا بزارم یا نفرینی که کردی نهایتن برمیگرده به خودت چون تو هم از تبار همین آبو خاکی درسته؟ و حتی اگه صد نسل هم تو کشورای بیگانه باشی باز وصله ایرانی الاصل پشت سرته .پس اول بسنج و بعدش بگو
جمعه 11 آذر 1390 - 06:06
samuk66 - لندن - لندن
یک ذره آبروی که ایران و ایرانی‌ هم تو دنیا داشت از بین رفت
جمعه 11 آذر 1390 - 06:16
scorpionking - کوینسدال - نروژ
واقعا این چه فرهنگی که این بسیجی‌‌های وحشی دارند.
جمعه 11 آذر 1390 - 06:23
scorpionking - کوینسدال - نروژ
واقعا این چه فرهنگی که این بسیجی‌‌های وحشی دارند.
جمعه 11 آذر 1390 - 06:24
bita tehrani - ویکتوریا - کانادا
اول اینکه شرم باد بر اون دسته از کاربرانی که صفت وحشی رو به همه ایرانی‌‌ها عمومیت میدهند.کارشان بسیار زشت است....بعد هم لطفا یکی‌ از شیوخ سایت توضیح بفرمایند که تکلیف اون نمازی که در زمین غصبی خوانده شود چیست؟ و اینکه آیا قرار داشتن آلت موسیقی‌ و لهو و لعب کنار نمازگزار چه حکمی دارد؟ با تشکر!
جمعه 11 آذر 1390 - 07:23
pull.over - دوحه - قطر
به مناسبت شبهای محرم ، مراسم عزاداری به مداحی حاج جنبش خود جوشیان مکان : اینبار مهدیه سفارت آلمان:-)).
جمعه 11 آذر 1390 - 07:26
danial nabi - استکهلم - سوئد
درس خوبی‌ بود به روباه پیر ، دوران استثماری ممالک ضعیف تمام شد. مردم خودتان هم شما را قبول ندارند. دزدی و چپاول کار همیشگی اینگلیس نکبت است. گم شید که مردم ما از شما بیزارند.
جمعه 11 آذر 1390 - 07:27
mamat - ایلام - ایران
شنقول - ساتهمپتون - انگلیس. آره باطله. مشکل اینجاست که فقط ظاهرشون مسلمانه
جمعه 11 آذر 1390 - 07:40
farzad145 - شیراز - ایران
به گزارش حوزه آنلاین نیوز: خوردن اشتباهی ردبول به جای ساندیس موجب حمله به سفارت انگلیس توسط بسیجیان شد.
جمعه 11 آذر 1390 - 08:00
bavar88 - آمستردام - هلند
parsaus - امریکا - امریکا: ایرانی‌ مدعی خارج همین کاربر parsaus - امریکا - امریکا است که تقریبا اکثر خارج نشینن همین فکر را دارند.. ایران به شما مزدوران فارسی زبان نیازی ندارد...برید حالتون را بکنید...ما خودمون از پس کار خود بر میاییم...بایستی اتفاقا اونجا را به آتیش میکشیدند...که کمی‌ لطف کردند،..
جمعه 11 آذر 1390 - 07:08
farzad145 - شیراز - ایران
به گزارش حوزه آنلاین نیوز: خوردن اشتباهی ردبول به جای ساندیس موجب حمله به سفارت انگلیس توسط بسیجیان شد.
جمعه 11 آذر 1390 - 08:00
Artosh - تهران - ایران
parsaus - امریکا - امریکا/ مردک معلومه خودتم اگه اینجا بودی میشدی یکی از همین وحشی ها. چطور به خودت اجازه میدی کار یه مشت وحشی و اوباش رو به همهء مردم نسبت بدی؟! واقعاْ خجالت آوره. متاسفم که هموطنی چون شما دارم. / امیدوارم ایرانیان خارج از کشور علیه این اقدام بسیجی ها تظاهراتی ترتیب بدهند تا دنیا بفهمن که اینا یک اقلیت آدمخوار هستن نه ملت ایران.
جمعه 11 آذر 1390 - 08:08
رزا.رزا - هانوفر - المان
واقعا نمیدونم چی‌ باید بگم ،بغضی که تو گلومه داره خفم می‌کنه.چی‌ به سر ایران و ایرانی‌ دارن میارن با این وحشی گریاشون؟خدایا ۱نیم نگاهم به مردم بدبخت بکن.دیگه هرجا بریمو بفهمن ایرانی‌ هستیم مثل قاتل‌ها میخوان نگامون کنن آها‌ ازمون دوری کنن.ای بابا
جمعه 11 آذر 1390 - 08:24
odin - انتورپن - بلژيك
اول از همه از سایت دلخورم که چطور با داشتن اینهمه قوانین برای مودب نوشتن و توهین نکردن به مردم، به کسی مثل این «parsaus - امریکا - امریکا» اجازه میدین که بیاد این اراجیف رو بنویسه! از لحجه ای که این میکروب بخودش گرفته مشخصه که دروغ میگه و فارسی رو مثل ما خوب حرف میزنه اما برای انداختن و تقسیم این کثافتکاری با بقیه ملت، مخصوصآ پای مردم رو کشیده وسط! اونهم بخاطر اینکه از جرم خودشون کم کنه.بسیجی بی رگ و ریشه و دزد که اموال دزدی تو جیبته و توی باغ مردم نماز میخونی، مثل .... شماها رو .... از این بالاتر چیزی لایق شماها نیست. صبر کن فیلم .... کثیفتون رو همین روزا تو فیس بوک و یوتیوب به رکورد بیشترین کلیلک میرسونیم. ببینم بازم از این شکرها میخورین؟
جمعه 11 آذر 1390 - 08:29
shemroni - روتردام - هلند
صد رحمت به آپاچی ها
جمعه 11 آذر 1390 - 08:33
felora - تهران - ایران
naseem - بخارست - رومانی/ مثل اینکه ایرانی نیستی. کی گفته این حقیقته که ایرانیها وحشی اند؟! اخه اینها ایرانین با اون ریخت وقیافه و سر وضع.. ایرانی واقعی "هر ایرادی داشته باشه دیگه ابروی کشورشو تو دنیا نمیبره !!
جمعه 11 آذر 1390 - 09:09
sardar asad - کپنهاگ - دانمارک
آمریکا-آمریکا.اینکه که این حرکت بسیجیهای نفهم خیلی‌ زشت´و بی‌ شرمانه بود در آن شکی نیست.ولی‌ آیا همه۷۵۰۰۰۰۰۰ایرانی‌ بسیجی‌ هستند.من به ایرانی‌ بودن شما شک دارم و واقعا برای شما تاسف میخورم که با این جملات به همهٔ ایرانیها توهین کردید.به امید روزی که ایران آزاد گردد و مشت پولادی به دهان شما ضد ایرانیان وارد شود.
جمعه 11 آذر 1390 - 09:31
mahson - اسلو - نروژ
پرسوس - امریکا - امریکا.. آخه ...به تو چه ربطی‌ داره امدی اینجا .... زیادی میزنی،اصلا یه ایرانی‌ بیاد تو وسط افغانی حرفی‌ بزنه؟؟
جمعه 11 آذر 1390 - 09:47
mohsen_raja - تهران - ایران
احسنت، احسنت! نماز جماعت، تجاوز دسته جمعی، هر کدومش ثواب یه حج رفتن رو داره، حاجی تقبل الله! حضرت امام بارها و بحق، تاکید کردند که این تجاوز است که اسلام را زنده نگه داشته است. خداوند تبارک و تعالی هم می‌فرماید: «الصلات عمود الدین و التجاوز الاساس دین» یعنی اگر نماز ستون دینه، تجاوز شالوده دینه. التماس دعا داریم حاجی، روزهای عزیزیه ما رو هم از دعای خیرتون بی‌نصیب نذارید. فقط حاجی قربونت هر کار می‌کنید، چرت ملت همیشه در صحنه رو پاره نکنید. گناه داره!
جمعه 11 آذر 1390 - 09:48
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
در هر کشور اسلامی کثافتکاری رواج دارد---یا تعدد زوجات‌و یا پدفیلیا بیماری کثیف جنسی‌ مجاز در اسلام-یا صیغه فحشا رسمی‌ در شیعه ..یا تکه تکه کردن مردم کوچه و بازار به وسیله ی تروریستهای انتحاری سنّی یا شیعه‌ها یا وهابی ها! این هم از ایران وقتی‌ از سنگسار-قطع دست‌و پا...تجاوز.به پسر و دختر . فارغ میشوند حمله به سفارت ها. ((((((حال-تا میتوانید ماله بکشید....وحوش بالا نیز نمونه!!!!!!)))
جمعه 11 آذر 1390 - 09:59
freiheit - بیلفلد - آلمان
آقایان و خانم های محترم . ما باید افتخار کنیم که ایرانی هستم در هر وقت و زمان و در هر کجای دنیا که هستیم این را نباید فراموش کرد و اما این آقایان بسیجی پیرو دین اسلام هستند توقع دیگری نمی توان از پیروان محمد و علی چاقو کش داشت اینها هستند که آبروی ایران را می برند. farzad145 - شیراز - ایران ردبول را خیلی باحال گفتی خوشم آمد.
جمعه 11 آذر 1390 - 11:33
Azadikhah - تكسل - هلند
همه ما علت عصبانیت خامنه ای از بریتانیا را خوب درک می کنیم، بریتانیا بعد از کشتاری که رژیم بعد از انتخابات دو سال پیش راه انداخت، حساب بانکی مجتبی خامنه با بیش از یک میلیارد و ششصد میلیون دلار پول، بلوکه کرده است، به همین علت هم خامنه ای در نماز جمعه آن موقع گفت بریتانیا از آمریکا بدتر است!من و تو - نایمخن - هلند: پس بدو تا دیر نشده ایران به شهادت نزدیکتر شو!
جمعه 11 آذر 1390 - 17:02
artabibi - ساوه-ایران - ایران
سالی که نکوست از بهارش پیداست!!!. واقعا که خجالت دارد!!شکایت از چه کنم که حود بدست خود آتش به .........زده ام
جمعه 11 آذر 1390 - 17:51
artabibi - ساوه-ایران - ایران
سالی که نکوست از بهارش پیداست!!!. واقعا که خجالت دارد!!شکایت از چه کنم که حود بدست خود آتش به .........زده ام
جمعه 11 آذر 1390 - 17:51
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
یکی‌نیست‌که‌به‌معلمین‌اخلاق‌واسلام‌سشناس‌بگه‌که‌نماز‌خوندن‌تو‌زمین‌غسبی‌حرومه؟؟؟؟
شنبه 12 آذر 1390 - 21:01
danial nabi - استكهلم - سوئد
این خیلی مسخره است که بعضی‌ می‌گویند زمین غصبی نماز نداره. زمین از آن ایران و شما شدید دل‌ سوز این کفتار پیر و اشک تمساح می‌ریزید، ننگ آور است که، غلط اضافه شاهای خائن ایران را حالا مردم باید چوب بخورند. ننگ و نفرت بر شاهان که در ایران حکومت کردند.
دوشنبه 14 آذر 1390 - 19:33
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.